Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3114/17173 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (15)
memoriał Janiny Wielkoszewskiej
sobota, 7 listopada 2015r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
SW
MA
19
11
60.71216I
I
2.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
5
24
59.82208II
II
3.04535
04360
Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
13
13
59.42199II
II
4.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
58.90191III
III
5.09387
06131
Cezary Jarmuł
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
5
4
58.77184III
III
6.11104
06129
Sławomir Niajko
Piotr Wasylko
ZP
ZP
12
12
58.36178III
III
7.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
5
58.27171 
 
8.04797
11809
Ryszard Konopka
Krzysztof Mielnik
PM
PM
12
5
58.20164 
 
9.08294
09755
Mariusz Bartkowski
Łukasz Witkowski
SW
SW
15
11
57.41157 
 
10.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
57.07150 
 
11.04842
07849
Leszek Sztyrak
Bogdan Szulejewski
WM
WP
19
18
56.69143 
 
12. 
08978
Matthias Felmy
Jacek Leśniczak
GER
LB
6
15
56.41137 
 
13.05118
05326
Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
WP
WP
4
5
56.29130 
 
14.06086
05405
Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
WP
WP
5
4
56.21123 
 
15.04762
04108
Konrad Araszkiewicz
Przemysław Janiszewski
WP
SL
19
21
56.19116 
 
16.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
55.99109 
 
17. 
 
Aigars Germanis
Ugis Jansons
LAT
LAT
6
6
55.97102 
 
18.05374
01661
Cezary Serek
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
13
24
55.9496 
 
19.09393
06077
Damian Ćwirko
Tomasz Rusiecki
ZP
ZP
5
11
55.9389 
 
20.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
24
17
55.8682 
 
21.03633
03960
Mariusz Arutiunianc
Radosław Szczepański
KP
WP
13
18
55.8675 
 
22.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
15
24
55.4668 
 
23.06540
11319
Bartosz Chmurski
Przemysław Zawada
MA
SL
21
15
55.3761 
 
24.09549
01502
Maciej Bielawski
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
9
19
55.2155 
 
25.08370
03847
Bartłomiej Kamelski
Jarosław Michałowski
KP
KP
7
18
55.2048 
 
26.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
LU
LU
18
21
55.0543 
 
27.12575
11371
Wojciech Bondarewicz
Maciej Chrobot
ZP
ZP
2.5
3
54.9942 
 
28.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
54.9641 
 
29.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
5
54.9240 
 
30.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
MA
MA
4
3
54.5239 
 
31.05988
06101
Stanisław Kulesza
Paweł Stężała
ZP
ZP
11
4
54.4837 
 
32.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
13
13
54.3936 
 
33.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
54.3735 
 
34.06117
06148
Franciszek Świderski
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
9
5
54.3234 
 
35.04593
04731
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
WP
WP
17
15
54.0933 
 
36.06923
07860
Jacek Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
4
5
54.0232 
 
37.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
53.9930 
 
38.05856
07431
Piotr Walczak
Marek Witek
WP
SL
21
21
53.8629 
 
39.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
MP
WP
12
4
53.7628 
 
40.01945
02116
Mirosław Bublewicz
Andrzej Rękosiak
LB
LB
9
7
53.4327 
 
41.06274
02831
Ryszard Kiełczewski
Włodzimierz Wala
SL
MP
18
19
53.3626 
 
42.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
7
53.3524 
 
43.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
SL
PK
19
4
53.3023 
 
44.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
53.0522 
 
45.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
52.9921 
 
46.02262
11296
Zbigniew Halat
Artur Pomarański
LB
LB
12
3
52.9720 
 
47.12152
14619
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
MP
MP
5
5
52.7519 
 
48.01807
02013
Roman Grzelak
Andrzej Jeleniewski
WP
WP
13
18
52.5617 
 
49.07928
02162
Mariusz Łasiewicki
Grzegorz Trojanowski
LD
ZP
3
3
52.5416 
 
50. 
 
Maris Matisons
Maija Romanovska
LAT
LAT
6
6
51.8815 
 
51.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
5
51.7214 
 
52.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
LD
LD
3
4
51.5813 
 
53.07811
07603
Marcin Krupowicz
Tomasz Pilch
SL
SL
21
18
51.3912 
 
54.14834
14835
Roman Marczewski
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
5
4
51.2010 
 
55.08825
06115
Cezary Kawiak
Radosław Szopiński
ZP
ZP
4
7
50.989 
 
56.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
5
7
50.928 
 
57.11444
08618
Grzegorz Adamski
Roland Godlewski
ZP
PM
3
2
50.767 
 
58.05920
06097
Andrzej Dębowski
Jerzy Stańczyk
ZP
ZP
12
5
50.746 
 
59.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
50.675 
 
60.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
18
50.663 
 
61.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
50.552 
 
62.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
7
50.521 
 
63.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
11
50.43  
 
64.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
2.5
7
50.43  
 
65.13882
04740
Agnieszka Sławenta
Piotr Wiankowski
PM
MA
3
15
50.40  
 
66.05111
07725
Wit Klapper
Grzegorz Superson
WP
MP
21
9
50.35  
 
67.01982
02057
Andrzej Garczyński
Radosław Liskowiak
LB
LB
4
5
50.24  
 
68.06018
06144
Bogusław Maryńczak
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
5
5
49.89  
 
69.11681
09696
Ziemowit Nowak
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
5
4
49.70  
 
70.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
MA
MA
5
7
49.51  
 
71.16139
02137
Dorota Sosinowicz
Zygmunt Stachowiak
ZP
ZP
1.5
9
49.08  
 
72.06526
04242
Waldemar Burakowski
Andrzej Fronczak
SL
WM
15
18
49.01  
 
73.06023
06125
Andrzej Matysek
Ryszard Urbański
ZP
ZP
3
5
48.70  
 
74.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
3
3
48.64  
 
75.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
7
7
48.56  
 
76.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
2.5
2.5
48.52  
 
77.02099
02163
Stanisław Pietrzak
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
5
48.46  
 
78.17625
09004
Honorata Sobolewska
Konrad Wójcik
LB
LB
1
3
48.36  
 
79.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
3
47.90  
 
80.02395
02436
Krzysztof Rogoziński
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
12
9
47.89  
 
81.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
47.74  
 
82.06088
10651
Zbigniew Sękowski
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
3
1.5
47.64  
 
83.02103
06139
Zdzisław Pleskot
Wojciech Witkowski
ZP
ZP
9
3
47.26  
 
84.05915
05367
Krzysztof Cywiński
Zbigniew Sabała
ZP
WP
3
12
46.66  
 
85.15633
14368
Bogusław Drozd
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
2.5
3
46.49  
 
86.08330
02157
Paweł Marczak
Paweł Szymonik
ZP
MA
3
5
46.47  
 
87.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
9
11
46.41  
 
88.08326
06074
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
46.34  
 
89.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
45.74  
 
90.06049
02094
Krzysztof Orzechowski
Romuald Paszkowski
ZP
ZP
5
4
45.41  
 
91.06010
08838
Jan Majkut
Dżemil Półtorzycki
ZP
ZP
7
3
45.35  
 
92.14940
06151
Roman Gazduła
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
2
9
45.30  
 
93.05135
06093
Włodzimierz Kozicki
Marian Siwy
WP
ZP
5
11
45.27  
 
94.12176
06528
Aneta Buze
Włodzimierz Buze
ZP
MA
4
18
45.24  
 
95.12328
08847
Zygmunt Kondyjowski
Marek Tuziemski
ZP
ZP
3
2.5
45.21  
 
96.14565
06080
Daniel Fira
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
3
12
45.15  
 
97.15816
13068
Włodzimierz Abkowicz
Ryszard Bielawski
ZP
ZP
1.5
2.5
45.06  
 
98.10730
06157
Ryszard Pawłowski
Marek Żakowicz
ZP
ZP
5
12
44.80  
 
99.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
DS
MA
2.5
13
44.77  
 
100.15055
05951
Jerzy Dziemidowicz
Tadeusz Janiak
ZP
ZP
2.5
3
44.72  
 
101.12007
08345
Henryk Cieśla
Piotr Czechowicz
ZP
ZP
2.5
1.5
44.54  
 
102.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
5
2
44.39  
 
103.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
1.5
2
44.27  
 
104.11494
16742
Ewa Waśkiewicz
Piotr Żmudzki
LB
ZP
3
1
44.24  
 
105.08343
08819
Andrzej Gil
Marek Goraj
ZP
ZP
4
3
44.16  
 
106.12871
01627
Rafał Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
2
12
43.76  
 
107.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
43.54  
 
108.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
2.5
3
43.25  
 
109.09588
13249
Tadeusz Czajka
Krzysztof Małolepszy
ZP
ZP
2
3
42.78  
 
110.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
42.73  
 
111.08335
08346
Kazimierz Jordan
Piotr Węgrzyn
ZP
ZP
4
3
42.72  
 
112.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
5
4
42.29  
 
113.06079
06120
Grzegorz Rybacki
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
5
5
42.08  
 
114.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
3
1.5
41.95  
 
115.15082
15084
Krzysztof Lubkowski
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
1.5
2
41.66  
 
116.09006
05438
Adam Peszke
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
4
41.62  
 
117.06092
02185
Piotr Siemaszko
Damian Wroński
ZP
ZP
5
11
39.29  
 
118.05957
16470
Edward Kaczmarek
Agata Pyclik-Chojenka
ZP
ZP
9
0.5
39.24  
 
119.04602
13841
Aleksander Kasprzak
Marek Parol
PM
PM
18
3
38.63  
 
120.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
15
38.29  
 
121.12269
06033
Tomasz Jakóbczak
Włodzimierz Mysłek
ZP
ZP
3
5
37.29  
 
122.08336
06042
Stanisław Jackowski
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
3
4
36.86  
 
123.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
1
2
36.42  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 8142 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-25 g.16:31:18 (0.4859/258) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.