Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3344/18524 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

56. Kongres Bałtycki
56th Bridge Baltic Congress
III Kongresowy Turniej Par
sobota, 23 lipca 2016r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
64.6410553III
III
2.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
MP
DS
9
7
64.4410352III
III
3.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
64.0710151 
 
4.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
2
63.679950 
 
5.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
3
62.829648 
 
6.10148
05830
Paulina Klimentowska
Robert Stoliński
MA
LD
7
15
62.209447 
 
7. 
11653
Ekaterina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
61.929246 
 
8.04949
05534
Michał Dembiński
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
12
13
61.439146 
 
9.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
61.338945 
 
10.03104
09835
Kazimierz Cios
Tomasz Kłys
SL
SL
11
4
61.218744 
 
11.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
KP
KP
5
11
61.178543 
 
12.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
LB
LB
5
7
61.148342 
 
13.04915
05483
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
WP
WP
5
7
60.828141 
 
14.04198
09037
Adolf Bocheński
Mirosław Roesler
WM
WM
12
11
60.738040 
 
15.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
MA
4
4
60.627839 
 
16.01318
05856
Stanisław Gołębiowski
Piotr Walczak
DS
WP
24
21
60.577638 
 
17.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
11
60.157437 
 
18.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
DS
15
7
59.327236 
 
19.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
59.237136 
 
20.06973
09550
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
LB
MA
24
15
58.626935 
 
21.04588
05111
Sławomir Henclik
Wit Klapper
PM
SL
18
21
58.606734 
 
22.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
58.436533 
 
23.04632
04665
Jacek Lew
Kazimierz Omernik
PM
PM
13
19
58.326332 
 
24.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
4
57.816231 
 
25.09594
01713
Ewa Dziekańska
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
5
57.806030 
 
26.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
5
7
57.775829 
 
27.04909
02275
Dariusz Brudnowski
Tomasz Jarmoliński
WP
LB
3
5
57.535628 
 
28.08129
06903
Edward Bednarczyk
Józef Rzepka
PM
LD
5
5
57.485427 
 
29.07827
16693
Lech Ohrysko
Tom Townsend
WM
MA
17
18
57.225327 
 
30.04078
14043
Jan Gardocki
Alfred Koda
PD
PD
7
3
57.085126 
 
31.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
WP
KP
24
24
56.894925 
 
32.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
56.604724 
 
33.11652
 
Alexander Nekhoroshev
Veronika Romashova
PD
RUS
5
6
56.464523 
 
34.06539
06956
Robert Chmielak
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
5
56.134422 
 
35.08078
04696
Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
56.064221 
 
36.04559
08097
Kazimierz Dominiak
Włodzimierz Kocoń
PM
PM
9
4
56.014020 
 
37.11809
05404
Krzysztof Mielnik
Marek Sosiński
PM
WP
7
7
55.763819 
 
38.04691
11509
Eugeniusz Rogiński
Czesław Thrun
PM
PM
5
5
55.733618 
 
39.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
5
55.693518 
 
40.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
55.463317 
 
41.03266
07313
Stefan Kowalczyk
Jerzy Pietrusza
SL
MP
18
4
55.453116 
 
42.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
5
11
55.322915 
 
43.04621
04755
Marek Kryniewski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
5
55.302714 
 
44.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
LU
18
21
55.292513 
 
45.09549
02121
Maciej Bielawski
Ryszard Sakowicz
DS
LB
9
17
55.082412 
 
46.07277
10238
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
3
9
55.082211 
 
47.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
WP
24
24
55.072111 
 
48.04802
01726
Cezary Krzemiński
Tomasz Winciorek
WP
WP
18
18
55.072111 
 
49.04543
04706
Stanisław Brzozowski
Zdzisław Stawski
PM
PM
7
5
55.052111 
 
50.01291
01617
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
DS
DS
12
7
54.762010 
 
51.15478
11462
Igor Bytskevich
Olga Bytskevitch
PD
PD
2
2
54.522010 
 
52.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
54.502010 
 
53.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
54.501910 
 
54.06382
02921
Maciej Dobrzyński
Tadeusz Kowalczewski
MA
SW
5
12
54.411910 
 
55. 
11936
Ashley Bach
Ervin Otvosi
AUS
PM
6
7
54.301910 
 
56.06355
12010
Lech Warwocki
Dariusz Zieliński
LD
PM
7
4
54.19189 
 
57.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
LD
LD
4
4
54.10189 
 
58.11591
11610
Tadeusz Bożek
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
54.06189 
 
59.08472
17345
Andrzej Michałowski
Leszek Szybowski
PM
PM
3
1.5
54.06189 
 
60.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
11
53.99179 
 
61.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
12
15
53.96179 
 
62.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
53.93179 
 
63.17001
14284
Jakub Lenkiewicz
Witold Petryszyn
MP
MP
2.5
2.5
53.85168 
 
64.04701
04748
Jan Staniszewski
Andrzej Wyborski
PM
PM
5
5
53.83168 
 
65.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
53.62168 
 
66.08485
07796
Grażyna Busse
Marek Jeleniewski
LU
WM
13
18
53.33158 
 
67.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
53.14158 
 
68.02324
02434
Andrzej Łagosz
Jerzy Trembowski
LB
LB
11
11
53.09158 
 
69.06721
12455
Edward Krusiewicz
Piotr Nauman
MA
MA
7
4
52.99147 
 
70.12127
07190
Jarosław Bartosiński
Paweł Chindelewicz
PM
PM
5
12
52.88147 
 
71.15933
15286
Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
PM
MP
1
1.5
52.85147 
 
72.08094
04712
Zdzisław Jędrzejczak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
4
7
52.82147 
 
73.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
1.5
3
52.80137 
 
74.04590
04596
Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
7
5
52.50137 
 
75.05889
05996
Patryk Araszkiewicz
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
5
12
52.46137 
 
76.07775
04531
Piotr Anastaziak
Marek Barylewski
WP
WP
9
18
52.36126 
 
77.04035
04040
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
PD
PD
5
9
52.33126 
 
78.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
52.21126 
 
79.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
DS
MA
13
15
52.14116 
 
80.05374
03939
Cezary Serek
Aleksander Skop
WP
KP
13
12
52.12116 
 
81.06693
06876
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
MA
MA
17
18
52.06116 
 
82.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
11
11
52.02105 
 
83.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
PD
PD
7
2
51.99105 
 
84.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
5
7
51.55105 
 
85.05264
05282
Jerzy Mścisz
Jerzy Nowak
WP
WP
13
12
51.4995 
 
86.01502
13882
Mirosław Miłaszewski
Agnieszka Sławenta
DS
PM
19
4
51.4895 
 
87.04562
13841
Piotr Dybowski
Marek Parol
PM
PM
5
3
51.4195 
 
88.14585
16716
Anna Burda
Lena Ostrowska
MA
MA
2.5
2
51.3295 
 
89.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
51.2584 
 
90.08109
08565
Krzysztof Borkowski
Lechosław Suszka
PM
PM
3
5
51.2584 
 
91.17029
11291
Joanna Dziekańska
Przemysław Ohrysko
MA
MA
1.5
2
51.2384 
 
92.04108
07811
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
WM
SL
21
21
51.1774 
 
93.04584
04741
Andrzej Grynder
Jan Wieczorek
PM
PM
9
9
51.0874 
 
94.05174
05226
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
WP
WP
7
11
50.9474 
 
95.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
50.9063 
 
96. 
06780
Stig Gamlemshaug
Anna Mandecka
NOR
MA
6
7
50.8763 
 
97.05568
06672
Zdzisław Beling
Urban Kielichowski
WP
LD
18
13
50.8163 
 
98.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
50.7653 
 
99.17451
17214
Wojciech Grzegorzewski
Karol Konopko
MA
MA
1.5
2
50.7653 
 
100.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
50.7053 
 
101.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
4
4
50.3353 
 
102.11550
07431
Piotr Marcinowski
Marek Witek
DS
LB
7
21
50.3242 
 
103.02219
05246
Beata Bojarska
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
50.3042 
 
104.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
5
50.2842 
 
105.04405
04509
Krzysztof Pikus
Janusz Wróblewski
WM
WM
19
9
50.2732 
 
106.06776
04682
Janusz Maliszewski
Jacek Piotrowski
LU
PM
9
12
50.1332 
 
107.01347
06795
Piotr Ilczuk
Ewa Miszewska
WP
WP
18
19
50.1032 
 
108.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
15
50.0721 
 
109.01223
12320
Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
MA
WP
17
3
50.0221 
 
110.06697
17643
Jarosław Kostrzewa
Michał Powałka
PD
PD
9
1
49.9921 
 
111.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
DS
DS
3
13
49.8811 
 
112.08970
10354
Bogusław Pawszak
Krzysztof Przybielski
MA
PM
12
3
49.8111 
 
113.14704
04162
Igor Godun
Valentin Zhuravel
PD
PD
3
12
49.7911 
 
114.04605
03829
Jan Klapkowski
Bogumił Macierzyński
PM
PM
7
9
49.70   
 
115.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
49.62   
 
116.10563
05739
Paweł Klapper
Robert Nowicki
WP
WP
3
15
49.53   
 
117.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
49.45   
 
118.05326
05527
Robert Pogorzelski
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
49.38   
 
119.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
WM
5
17
49.36   
 
120.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
1.5
49.36   
 
121.16784
04710
Władysław Łobacz
Stanisław Szejko
PM
PM
2.5
5
49.36   
 
122.12266
03750
Marek Drukier
Julian Jurski
WP
KP
4
11
49.34   
 
123.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
49.29   
 
124.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
5
49.18   
 
125.04643
04660
Bogdan Małysz
Marek Niesłuchowski
PM
PM
18
5
49.17   
 
126.10247
03638
Grzegorz Lasocki
Kamil Puczyłowski
WM
WM
7
0.5
48.99   
 
127.12822
12983
Cezary Domachowski
Janusz Kobylarski
KP
PM
3
4
48.97   
 
128.04563
04602
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
PM
PM
18
18
48.94   
 
129.02912
08308
Jacek Janowski
Kamil Walczyk
MA
SW
18
5
48.93   
 
130.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
48.85   
 
131.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
48.84   
 
132.04342
04396
Bogdan Lesiński
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
48.57   
 
133. 
 
David Dunne
Sheila Kelly
IRE
IRE
6
6
48.57   
 
134.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2
2.5
48.57   
 
135.12263
16250
Anna Jaguszewska
Aida Wójcik
MA
OP
3
1.5
48.32   
 
136.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
48.23   
 
137.04593
16717
Wacław Janicki
Aleksander Swatler
WP
ZP
17
13
48.23   
 
138.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
48.21   
 
139.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
48.02   
 
140.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
9
47.95   
 
141.14280
14279
Ala Khina
Dzmitry Prasandzeyeu
PD
PD
2.5
2.5
47.92   
 
142.17155
06817
Sławomir Bąk
Renata Neronowicz
MA
MA
2.5
12
47.92   
 
143.04573
15469
Michał Gapa
Marek Kiełczewski
PM
PM
5
1.5
47.80   
 
144.04595
10996
Jacek Janowicz
Łukasz Nierzwicki
PM
PM
4
4
47.74   
 
145.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
47.69   
 
146.06573
07610
Bogusław Domaszewski
Jan Skąpski
MA
WM
3
3
47.66   
 
147.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
2.5
47.65   
 
148.03064
03549
Michał Błach
Mikołaj Taczewski
SL
SL
5
15
47.61   
 
149.10794
04684
Aleksander Chrenowski
Józef Pochroń
PM
PM
13
19
47.50   
 
150.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
5
3
47.31   
 
151.15380
16053
Dawid Barzyk
Filip Czaplicki
DS
MA
2
1.5
47.21   
 
152.01373
01627
Andrzej Kaźmierczak
Waldemar Siuda
DS
DS
12
12
47.17   
 
153.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
3
47.07   
 
154.17082
06904
Maciej Boczar
Lech Sadoś
MA
MA
2
12
46.96   
 
155.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
46.75   
 
156.15595
06822
Maciej Dąbrowski
Anna Nosalska
MA
PM
5
7
46.75   
 
157.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
LB
7
2
46.68   
 
158.04659
04672
Krzysztof Niemkiewicz
Andrzej Pella
PM
PM
5
4
46.56   
 
159.15143
16699
Marcin Pastudzki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2
2
46.54   
 
160.11745
11551
Jakub Caban
Grzegorz Jarząbek
DS
DS
1.5
5
46.48   
 
161.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
46.43   
 
162.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
46.40   
 
163.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
46.31   
 
164.05279
04730
Jadwiga Nowak
Zbigniew Walczyński
WP
PM
11
9
46.29   
 
165.14703
14990
Illia Feranchuk
Liudmila Nestsiaronak
PD
PD
2.5
0
46.26   
 
166.02760
07994
Jerzy Pasich
Wiesław Teresiński
MP
LU
7
5
46.20   
 
167.09357
13438
Arkadiusz Majcher
Rafał Marks
MA
MA
7
7
46.13   
 
168.06083
06125
Władysław Sawczuk
Ryszard Urbański
PM
ZP
3
5
46.00   
 
169.11092
15599
Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
MP
MP
5
1.5
45.89   
 
170.06556
16145
Sylwester Cieślak
Andrzej Proczkowski
MA
PK
12
1.5
45.86   
 
171.11834
12927
Jakub Jagodziński
Adam Waszkiewicz
LU
DS
4
4
45.83   
 
172. 
 
Slavi Aleksiev
Lyublyana Aleksieva
BGR
BGR
6
6
45.80   
 
173.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
11
19
45.77   
 
174.11726
04639
Ryszard Kamiński
Andrzej Malinowski
PM
PM
4
5
45.68   
 
175.02013
08519
Andrzej Jeleniewski
Jacek Młyńczyk
WP
MP
18
13
45.63   
 
176.02262
11494
Zbigniew Halat
Ewa Waśkiewicz
LB
LB
12
3
45.37   
 
177.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
45.22   
 
178.01323
12228
Rafał Gregorowicz
Adam Kielichowski
LD
LD
2.5
3
45.13   
 
179.06526
02673
Waldemar Burakowski
Marek Jaworski
MA
MP
15
12
45.01   
 
180.15388
15389
Marcin Witkowski
Mateusz Witkowski
DS
DS
0.5
0.5
44.94   
 
181.09667
15802
Arkadiusz Górzewski
Adam Suchodolski
PM
PM
5
2.5
44.81   
 
182.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
5
4
44.76   
 
183.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
4
4
44.75   
 
184.12220
 
Kazimierz Konefał
Sachko Romanow
WM
BGR
4
6
44.62   
 
185.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
1.5
2.5
44.54   
 
186.04783
03724
Michał Górski
Leszek Hejne
PM
MA
9
7
44.53   
 
187.14845
04707
Robert Krawczyk
Mirosław Szaliński
PM
PM
4
12
44.51   
 
188.04829
04854
Marek Pietrzak
Kazimierz Zelga
PM
PM
4
11
44.51   
 
189. 
 
Kim Delmonte
Keiko Mikami
AUS
AUS
6
6
44.38   
 
190.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
2.5
11
44.37   
 
191.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
9
44.23   
 
192.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
44.20   
 
193.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
0
0
44.17   
 
194.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
44.07   
 
195.11471
07642
Maciej Rodzaj
Witold Stachnik
MP
MP
7
7
44.02   
 
196.05718
03497
Jerzy Michałek
Jerzy Skwark
SL
SL
21
13
43.95   
 
197.15313
09006
Małgorzata Augustyn
Adam Peszke
WP
WP
2
4
43.83   
 
198.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
43.77   
 
199.15358
05446
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
WP
WP
2
19
43.74   
 
200.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
1.5
43.57   
 
201.10105
06800
Robert Głowacki
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
43.13   
 
202.04628
11681
Marcin Kut
Ziemowit Nowak
PM
PM
5
5
43.01   
 
203.14428
17008
Wiktor Pantak
Filip Trojański
SL
MA
1.5
1.5
43.00   
 
204.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
7
42.91   
 
205.18063
 
Robert Grisdale
Steve Rayner
PM
UK
0
6
41.96   
 
206.17492
08074
Elżbieta Kalińska
Kazimierz Łaciak
MA
PM
1
3
41.90   
 
207.12561
12563
Beata Krystkiewicz
Franciszek Kwidziński
PM
PM
2
2
41.83   
 
208.15706
12562
Ryszard Jankowski
Krystyna Rogala
PM
PM
1.5
2
41.56   
 
209.11371
06116
Maciej Chrobot
Radosław Szymczak
ZP
ZP
3
4
41.45   
 
210.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
41.19   
 
211.17983
15044
John Catlow
Piotr Surdyk
WP
WP
1
2
40.84   
 
212.06877
09213
Waldemar Radziak
Grzegorz Witkowski
MA
MA
12
3
40.74   
 
213.13028
17610
Piotr Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
KP
4
1.5
40.70   
 
214.16147
15869
Marek Bednarczyk
Karol Dunst
PM
PM
2
2
40.42   
 
215.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
MA
DS
7
5
40.37   
 
216.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
1.5
4
39.76   
 
217.01967
02382
Aleksander Downar-Zapolski
Sławomir Polak
ZP
WP
7
5
39.58   
 
218.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
1.5
12
39.22   
 
219.09822
12196
Zdzisław Ingielewicz
Zbigniew Skibicki
MA
PM
5
5
38.22   
 
220.05635
04411
Bogusław Jakóbczyk
Zbigniew Prasek
LD
PM
5
5
36.75   
 
221. 
11746
Barłomiej Pentacz
Krzysztof Sakwerda
NZ
DS
0
1
36.69   
 
222. 
 
Maurice O Leary
Blathnaid Trayer
IRE
IRE
6
6
36.59   
 
223.11466
04360
Tadeusz Laszczak
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
7
13
33.98   
 
224.04402
04435
Ryszard Pichla
Jan Romot
WM
WM
7
9
33.77   
 
225. 
16506
Margarita Nikitenko
Liudmila Vadukova
NZ
PD
6
0
32.17   
 
226.05307
01865
Zbigniew Papierniak
Andrzej Pawlak
SL
OP
13
13
16.61   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7242 punkty PKL, w tym 3682 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-22 g.01:54:27 (2.4669/470) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.