Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3667/20604 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

45. Grand Prix Warszawy
45th Grand Prix of Warsaw
12. KTP**
sobota, 26 sierpnia 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08166
03003
Renata Dancewicz
Hubert Urban
MA
SW
5
7
63.929447II
II
2.04198
09550
Adolf Bocheński
Jakub Wojcieszek
WM
SW
12
17
61.889146III
III
3.01726
09755
Tomasz Winciorek
Łukasz Witkowski
WP
SW
18
13
61.528744III
III
4.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
61.338342 
 
5.02468
07939
Jerzy Brzustowski
Elżbieta Waniurska
LU
LU
4
7
60.408040 
 
6.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
7
12
58.387739 
 
7.05111
07431
Wit Klapper
Marek Witek
SL
PK
21
21
58.327437 
 
8.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
7
5
57.647136 
 
9.15746
15931
Tomasz Pawełczyk
Kajetan Wroński
SL
WP
2.5
2
57.006834 
 
10.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
56.776533 
 
11.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
11
56.356231 
 
12.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
56.355930 
 
13.02673
16140
Marek Jaworski
Andrzej Szepczyński
MP
MA
12
3
55.915628 
 
14.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
15
21
55.895226 
 
15.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
55.064925 
 
16.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
ZP
21
21
54.804623 
 
17.04078
16317
Jan Gardocki
Marian Krasowski
PD
PD
7
7
54.444322 
 
18.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
53.894020 
 
19.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
LU
LU
18
18
53.603719 
 
20.10148
08434
Paulina Klimentowska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
12
53.593417 
 
21.09020
17214
Kazimierz Grzeszkowiak
Karol Konopko
MA
MA
3
2.5
53.073116 
 
22.06915
02157
Andrzej Serwach
Paweł Szymonik
MA
MA
11
7
52.962814 
 
23.02912
08308
Jacek Janowski
Kamil Walczyk
MP
SW
18
5
52.622513 
 
24.06356
06994
Maciej Wiącek
Tomasz Wiśniewski
MA
SL
12
13
52.472211 
 
25.01347
06795
Piotr Ilczuk
Ewa Miszewska
WP
WP
18
19
52.191910 
 
26.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
LD
LD
3
5
52.131910 
 
27.06522
06693
Henryk Brodawski
Jacek Korpetta
MA
MA
13
17
51.85189 
 
28.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
51.42189 
 
29.04793
06813
Krzysztof Kluf
Krzysztof Najda
MA
MA
12
5
51.28179 
 
30.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
48.68179 
 
31.06697
10209
Jarosław Kostrzewa
Igor Łosiewicz
PD
MA
9
7
58.87168 
 
32.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
58.01168 
 
33. 
 
Janis Jlzins
Maija Romanovska
-
LAT
6
0
56.14158 
 
34. 
 
Ben Hayes
Karlis Rubins
-
-
6
6
55.34147 
 
35.14728
06963
Kamil Nowak
Marek Szymanowski
MA
WP
11
24
55.11147 
 
36.05670
07815
Andrzej Kozikowski
Lena Leszczyńska
LD
MA
13
7
54.48137 
 
37.07796
06954
Marek Jeleniewski
Adam Suwik
SW
SW
18
18
54.41137 
 
38.05059
05739
Stanisław Janik
Robert Nowicki
LB
WP
13
15
54.40126 
 
39.11591
12196
Tadeusz Bożek
Zbigniew Skibicki
MA
MA
5
5
53.71126 
 
40.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
2.5
53.71116 
 
41.08294
15595
Mariusz Bartkowski
Maciej Dąbrowski
SW
MA
17
7
53.69116 
 
42.12638
17479
Tomasz Branicki
Janusz Wawrowski
MA
MA
3
3
53.60105 
 
43.10468
06724
Kamil Kajetanowicz
Paweł Kubacki
MA
MA
3
5
53.58105 
 
44.06689
06800
Andrzej Kondeja
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
53.5695 
 
45.09416
06883
Sławomir Łojewski
Sławomir Rokicki
MA
MA
5
12
53.5495 
 
46.06702
14417
Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
MA
MA
5
1.5
53.1184 
 
47.06835
07039
Andrzej Orłow
Tadeusz Ziemkiewicz
MA
MA
7
5
53.0784 
 
48.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
52.7374 
 
49.06580
16645
Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
MA
MA
11
3
51.9474 
 
50.06723
17242
Roman Krzemień
Andrzej Zawada
WP
MA
9
7
51.7563 
 
51.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
51.6663 
 
52.15582
12224
Tomasz Kozłowski
Aleksander Waślicki
MA
MA
2.5
3
51.6553 
 
53.07809
02501
Piotr Kołuda
Mariusz Kowalski
LU
LU
15
13
51.4742 
 
54.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
51.4242 
 
55.06562
07642
Maciej Czajkowski
Witold Stachnik
MA
MP
4
7
51.0532 
 
56.07786
06752
Bogdan Dejnakowski
Jacek Lipiński
MA
MA
3
4
51.0232 
 
57.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
50.3121 
 
58.06526
07190
Waldemar Burakowski
Paweł Chindelewicz
MA
PM
15
12
50.2621 
 
59.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
49.5511 
 
60.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
4
7
49.4711 
 
61.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
48.91   
 
62.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
48.68   
 
63.06598
13412
Karol Gałązka
Zuzanna Moszczyńska
MA
WP
9
4
48.46   
 
64.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
11
9
47.29   
 
65.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
11
47.24   
 
66.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
47.00   
 
67.18861
18774
Małgorzata Dmowska
Ewa Orłowska
MA
MA
0
0
46.74   
 
68.10571
13622
Marek Kubicki
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
3
4
46.50   
 
69.18354
17969
Małgorzata Buduła
Anna Kosiorek
MA
MA
0.5
1.5
46.31   
 
70.01019
02904
Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
PK
SW
5
18
43.09   
 
71.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
MA
7
19
55.80   
 
72.08411
17232
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Szlachta
WP
MA
11
1.5
52.34   
 
73.17155
06703
Sławomir Bąk
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
3
9
51.61   
 
74.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
51.08   
 
75.02928
08930
Marek Kozdrach
Maja Żabierek
OP
SW
4
4
51.03   
 
76.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
50.97   
 
77.11928
10105
Krystian Dowolski
Robert Głowacki
MA
MA
4
13
50.56   
 
78.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
50.51   
 
79.16445
16065
Piotr Godlewski
Konrad Majewski
MA
MA
2.5
2.5
50.40   
 
80.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
50.29   
 
81.17233
15351
Jan Kosieradzki
Jerzy Maszenda
MA
MA
0
2.5
50.10   
 
82.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
7
9
49.82   
 
83.05876
11428
Piotr Wulkiewicz
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
49.15   
 
84.16461
07020
Sławomir Rokicki
Jan Zabrocki
MA
MA
2
7
48.78   
 
85.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
48.70   
 
86.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
3
13
48.62   
 
87.06556
07859
Sylwester Cieślak
Maciej Urbaniak
MA
MA
12
3
48.57   
 
88.06876
07042
Janusz Radecki
Andrzej Ziomek
MA
MA
18
9
48.57   
 
89.09835
09210
Tomasz Kłys
Tatiana Verkhos
WP
MA
5
3
48.54   
 
90.06765
09491
Piotr Łyczkowski
Rafał Niedzielski
MA
MA
11
7
48.27   
 
91.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
5
4
48.03   
 
92.07810
06903
Waldemar Kostrzewa
Józef Rzepka
MA
MA
4
5
47.91   
 
93.08271
15032
Adam Karczmarz
Rafał Maszenda
MA
MA
5
3
47.75   
 
94.18479
17503
Magdalena Czajkowska
Mariusz Potocki
MA
MA
0.5
1.5
47.45   
 
95.17134
12272
Marek Dalecki
Anna Makarewicz
MA
DS
9
4
47.08   
 
96.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
46.21   
 
97.10548
10549
Tadeusz Filaber
Jerzy Małożewski
MA
MA
5
9
45.53   
 
98.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
44.73   
 
99.15150
07840
Andrzej Cylwik
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
1.5
2
44.65   
 
100.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
2.5
5
44.33   
 
101.16070
16544
Krystian Bączek
Hanna Ciuńczyk
MA
MA
3
2.5
44.18   
 
102.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
42.74   
 
103.12455
17584
Piotr Nauman
Jerzy Olszewski
MA
MA
4
1.5
42.27   
 
104.06515
15023
Piotr Boniński
Rafał Łangowski
MA
WP
3
0
41.87   
 
105.04490
04491
Andrzej Tutaj
Ewa Tutaj
WM
WM
5
4
41.77   
 
106.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
1.5
1.5
41.34   
 
107.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
2.5
5
40.44   
 
108.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1
1
40.33   
 
109.07777
12362
Ewa Banaszkiewicz
Justyna Stachowiak-Kluz
MA
WP
15
7
40.14   
 
110.06721
10426
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
MA
MA
7
3
40.03   
 
111.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
40.01   
 
112.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
39.48   
 
113.17696
18054
Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
MA
MA
0.5
0
39.31   
 
114.09710
18505
Mariusz Mączewski
Tomasz Przegaliński
MA
MA
0.5
0
38.16   
 
115.10563
18508
Paweł Klapper
Monika Kowner
SL
LD
4
0
37.81   
 
116.12432
18858
Anna Frączek
Michał Frączek
MA
MA
0
0
36.05   
 
117. 
18371
Roman Dukindorf
Zofia Dukindorf
-
MA
0
0
34.85   
 
118.02121
05856
Ryszard Sakowicz
Piotr Walczak
LB
WP
17
21
31.71   
 
119.18419
17998
Tomasz Gellert
Joanna Serwatowska
MA
MA
0.5
1
29.32   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3468 punktów PKL, w tym 1764 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://warsbrydz.pl/gpw/gpw2017/gp2017.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-06 g.11:27:04 (0.4246/248) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.