Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C4017/22352 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

61. Kongres "Sława"
3. Kongresowy TP* - miksty
sobota, 30 czerwca 2018r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12450
07809
Katarzyna Dufrat
Piotr Kołuda
MP
LU
15
15
66.925327III
III
2.05718
03356
Jerzy Michałek
Katarzyna Michałek
SL
MP
21
7
61.415025III
III
3.06706
12272
Apolinary Kowalski
Anna Makarewicz
WP
DS
24
4
60.514724 
 
4.16544
11550
Hanna Ciuńczyk
Piotr Marcinowski
MA
DS
2.5
9
60.004523 
 
5.17625
01726
Honorata Sobolewska
Tomasz Winciorek
MA
SW
2.5
18
59.834221 
 
6.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
15
13
57.564020 
 
7.17834
14783
Alicja Myśliwiec
Patryk Patreuha
DS
DS
1
4
57.353719 
 
8.09138
06973
Danuta Kazmucha
Piotr Tuszyński
WM
LB
15
24
57.223518 
 
9.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
57.183216 
 
10.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
4
56.582915 
 
11.15292
14250
Maja Mrozek
Marcin Szymański
MP
MP
2
4
56.182714 
 
12.01437
11519
Zdzisław Kunc
Bożena Rakuzy
DS
DS
11
2.5
55.972412 
 
13.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
55.772211 
 
14.04887
12362
Olech Bestrzyński
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
15
7
55.641910 
 
15.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
15
5
55.13179 
 
16.17361
18382
Marta Makarewicz
Jakub Urbanowicz
MA
MA
3
1
54.74147 
 
17.15217
01318
Zofia Diakowska
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
2.5
24
54.04126 
 
18.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
53.97116 
 
19.06551
12158
Jacek Ciechomski
Izabella Jaworska
SW
LD
19
3
53.93105 
 
20.07090
02121
Anna Kowalska
Ryszard Sakowicz
WP
LB
13
17
53.91105 
 
21.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
53.7695 
 
22.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
LD
2.5
7
53.7295 
 
23.16070
17843
Krystian Bączek
Mariana Hernandez
MA
MA
3
1.5
53.4995 
 
24.17167
18149
Tomasz Kiełbasa
Karolina Melkonyan
MA
MA
4
1.5
53.4484 
 
25.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
53.4284 
 
26.14619
11882
Maksymilian Chodacki
Elżbieta Twardowska
SL
SL
7
2.5
53.1274 
 
27.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
WM
MA
19
17
53.0874 
 
28.07815
07849
Lena Leszczyńska
Bogdan Szulejewski
MA
SW
7
21
53.0363 
 
29.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
52.8263 
 
30.02904
08930
Janusz Gawęcki
Maja Żabierek
SW
SW
18
4
52.8263 
 
31.05246
07591
Zofia Mikołajczyk
Aleksander Nowakowski
WP
WP
4
11
52.5253 
 
32.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1
5
52.4453 
 
33.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
52.3142 
 
34.12006
10023
Danuta Krupnik
Leszek Łuniewski
WM
LD
7
12
52.1842 
 
35. 
 
Peter Gill
Liz Sylvester
AUS
AUS
6
6
51.8832 
 
36.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
51.6232 
 
37.12999
14317
Adam Krysa
Aleksandra Talaczek
PK
MP
9
2
51.5021 
 
38.16809
15414
Julia Grodzka
Wojciech Okuniewski
LU
SL
2
2
51.3221 
 
39.12320
13438
Sophia Bałdysz
Rafał Marks
DS
MA
5
9
51.0721 
 
40.01634
01693
Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
3
5
50.6411 
 
41.08299
10019
Tadeusz Gawroński
Maryla Zdrojewska
MA
MA
4
2
50.5411 
 
42.18794
08978
Danuta Kaczmarek
Jacek Leśniczak
LB
LB
1
15
50.47   
 
43.04906
05242
Jan Borychowski
Ewa Knapik
WP
WP
12
5
50.43   
 
44.04848
18890
Maria Tomczewska
Vasil Valchev
PM
ZP
7
2.5
50.26   
 
45.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
5
50.26   
 
46.17008
18763
Filip Trojański
Maria Zarzycka
MA
MA
2
0.5
49.98   
 
47.18495
18494
Alicja Jaskulecka
Jakub Wieleba
LU
LU
0.5
0.5
49.73   
 
48.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
2.5
5
49.44   
 
49.14584
02775
Marek Heichel
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
49.32   
 
50.18366
17892
Anna Pytka
Aron Shindler
LU
MP
0.5
1.5
49.32   
 
51.02966
09210
Stanisław Pająk
Tatiana Verkhos
SW
MA
15
3
49.19   
 
52.17969
16616
Anna Kosiorek
Paweł Sankowski
MA
MA
2
2
48.96   
 
53.17513
17842
Bartosz Bunar
Maria Kopczyńska
MP
MA
2
1
48.46   
 
54.18011
16637
Filip Parol
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
2
2
48.36   
 
55.14749
12154
Agnieszka Piesiewicz
Mateusz Sobczak
MA
DS
2
9
48.33   
 
56.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
0
0
48.08   
 
57.03096
19371
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
MP
11
0
47.48   
 
58.16470
05856
Agata Pyclik-Chojenka
Piotr Walczak
ZP
WP
1.5
21
47.18   
 
59.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
1.5
1.5
47.14   
 
60.18493
19372
Jarosław Chłądowicz
Maria Wasielewska
DS
LB
0.5
1.5
47.14   
 
61.01217
01433
Krystyna Augustyniak
Aleksander Kud
DS
LB
3
11
46.41   
 
62.04535
08166
Dariusz Bogucki
Renata Dancewicz
PM
MA
13
5
46.37   
 
63.09357
16716
Arkadiusz Majcher
Lena Ostrowska
PK
MA
9
3
46.20   
 
64.02199
02198
Wiesław Żegilewicz
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
46.03   
 
65.13420
18554
Adam Cichoń
Hanna Leskiewicz
MP
MP
2.5
3
45.94   
 
66.18221
16898
Łucja Ciborowska
Maciej Kędzierski
MP
MP
1
3
45.68   
 
67.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1.5
45.64   
 
68.06954
17030
Adam Suwik
Anna Zaręba
SW
MA
18
2.5
45.41   
 
69.14112
16875
Magda Budzyńska
Edward Sucharda
MA
MA
2.5
4
45.37   
 
70.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
45.04   
 
71.16255
15632
Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2
2
44.98   
 
72.18858
18996
Michał Frączek
Natalia Węgleńska
MA
MA
0.5
0.5
44.62   
 
73.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
3
1.5
44.10   
 
74.16268
16269
Marta Grodzka
Dariusz Grodzki
LU
LU
2.5
2.5
42.56   
 
75.18847
18848
Ewa Bączkowska
Narcyz Bączkowski
ZP
ZP
0.5
0.5
39.27   
 
76.18778
18774
Robert Głodowski
Ewa Orłowska
MA
MA
0.5
0.5
38.93   
 
77.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1
1.5
38.50   
 
78.02269
02268
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
LB
LB
7
9
36.58   
 
79.17740
09006
Lidia Gapińska
Adam Peszke
WP
WP
1.5
5
35.88   
 
80.13179
18265
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
DS
DS
2
1.5
31.24   
 
81.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
31.15   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1366 punktów PKL, w tym 704 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2018

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.06:30:34 (0.2368/172) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.