Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4034/22491 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

58. Kongres Bałtycki
58th Bridge Baltic Congress
II Kongresowy Turniej Par
sobota, 4 sierpnia 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
19
65.4410553II
II
2.04922
12503
Piotr Busse
Wojciech Uszynski
SL
MA
19
13
65.0210352III
III
3.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
LB
LB
7
9
64.6110050III
III
4.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
62.619749 
 
5.04593
04699
Wacław Janicki
Krzysztof Sikorski
WP
PM
17
19
62.449447 
 
6.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
62.009246 
 
7.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
61.519045 
 
8.04222
04363
Marcin Czarniawski
Tomasz Małachowski
WM
WM
12
12
60.508844 
 
9.04949
05314
Michał Dembiński
Marcin Pędziński
WP
WP
12
15
59.988643 
 
10.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
13
59.518342 
 
11.03109
03423
Andrzej Czech
Marek Pieczka
SL
SL
13
11
59.478141 
 
12.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
3
4
59.197940 
 
13.09037
04509
Mirosław Roesler
Janusz Wróblewski
WM
WM
11
9
58.537739 
 
14.01054
02519
Tadeusz Garbacik
Bartosz Matras
MP
LU
12
7
58.487437 
 
15.15976
12123
Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
7
58.177236 
 
16.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
58.117035 
 
17.14845
12680
Robert Krawczyk
Michał Wróblewski
PM
PM
5
3
57.806834 
 
18.01019
01502
Andrzej Byzdra
Mirosław Miłaszewski
PK
DS
7
19
57.796633 
 
19.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
57.626332 
 
20.10721
13028
Sławomir Czech
Piotr Suchodolski
LU
PM
7
5
57.606131 
 
21.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
57.305930 
 
22.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
57.295729 
 
23.07190
04707
Paweł Chindelewicz
Mirosław Szaliński
PM
PM
12
12
57.025528 
 
24.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
56.995226 
 
25.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
56.975025 
 
26.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
56.944824 
 
27.02515
01739
Piotr Lutek
Rafał Wolański
LU
DS
7
7
56.744623 
 
28.15621
04731
Tomasz Gotard
Sylwester Walerowicz
PM
WP
19
15
56.374422 
 
29.12450
05611
Katarzyna Dufrat
Dominik Filipowicz
MP
DS
15
21
56.284121 
 
30.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
2.5
4
56.273920 
 
31.04108
09146
Przemysław Janiszewski
Piotr Tuczyński
MA
MA
21
17
56.213719 
 
32.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
56.203518 
 
33.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
56.113317 
 
34.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
56.083015 
 
35.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
MA
PD
7
11
55.912814 
 
36.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
5
55.722613 
 
37.06488
06800
Wiesław Andruk
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
9
18
55.622412 
 
38.09520
06348
Marek Przybyła
Tomasz Radwański
LD
LD
5
5
55.542111 
 
39.07341
03266
Ireneusz Kowalczyk
Stefan Kowalczyk
SL
SL
21
18
55.312111 
 
40.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
55.272111 
 
41.16070
14286
Krystian Bączek
Błażej Krawczyk
MA
MP
3
5
54.882010 
 
42.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
4
18
54.722010 
 
43.17721
13074
Jakub Bazyluk
Maciej Grabiec
MA
MP
2
7
54.682010 
 
44.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
MA
13
17
54.611910 
 
45.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
DS
19
9
54.441910 
 
46.04341
13877
Jan Lech
Andrzej Riss
PM
PM
5
2.5
54.37189 
 
47.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
54.34189 
 
48.10794
04632
Aleksander Chrenowski
Jacek Lew
PM
PM
13
15
54.25189 
 
49.16616
01726
Paweł Sankowski
Tomasz Winciorek
MA
SW
2
18
54.25179 
 
50.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
9
15
54.21179 
 
51.06689
06903
Andrzej Kondeja
Józef Rzepka
MA
MA
13
5
54.21179 
 
52.04797
13174
Ryszard Konopka
Ryszard Zwolak
PM
SL
12
4
54.10168 
 
53.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
54.07168 
 
54.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
53.99158 
 
55.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
53.79158 
 
56.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
WM
12
9
53.61158 
 
57.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
53.50147 
 
58.18128
05739
Wojciech Kurkowski
Robert Nowicki
LU
WP
3
15
53.46147 
 
59.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
PK
4
18
53.41147 
 
60.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
53.39137 
 
61.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
53.24137 
 
62.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
1.5
2
53.13126 
 
63.04527
05111
Krzysztof Antas
Wit Klapper
PM
SL
19
21
52.94126 
 
64.01945
05059
Mirosław Bublewicz
Stanisław Janik
LB
LB
11
13
52.91126 
 
65.10799
10821
Michał Gutowski
Daniel Wesołowski
PM
PM
4
4
52.80116 
 
66.11809
14965
Krzysztof Mielnik
Marta Wójcik
PM
MA
7
3
52.79116 
 
67.03188
03593
Michał Haczewski
Grzegorz Wodecki
SL
MP
5
5
52.75116 
 
68.06370
03020
Jacek Bors
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
52.75105 
 
69.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
SL
MA
19
19
52.67105 
 
70.03644
03939
Adam Błachnio
Aleksander Skop
KP
KP
13
13
52.6395 
 
71.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
52.6395 
 
72.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
52.6295 
 
73.08117
08950
Grażyna Brewiak
Iwona Czajka
WP
MA
19
7
52.4884 
 
74.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
52.3884 
 
75.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
52.3374 
 
76.04563
04602
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
PM
PM
18
18
52.2774 
 
77.08308
07722
Kamil Walczyk
Janusz Wesołowski
SW
PK
7
13
52.1874 
 
78.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
52.0663 
 
79.15802
07860
Adam Suchodolski
Adam Walczyński
PM
PM
4
7
51.8463 
 
80.09667
06822
Arkadiusz Górzewski
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
51.6963 
 
81.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
51.6153 
 
82.08104
08122
Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
PM
PM
4
3
51.5853 
 
83.01318
05856
Stanisław Gołębiowski
Piotr Walczak
DS
WP
24
21
51.3642 
 
84.04621
04653
Marek Kryniewski
Edmund Monkiewicz
PM
PM
5
5
51.2242 
 
85.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
50.8142 
 
86.08166
06780
Renata Dancewicz
Anna Mandecka
MA
MA
5
7
50.7832 
 
87.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
5
19
50.6432 
 
88.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
4
50.6232 
 
89.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
50.6121 
 
90.14043
04077
Alfred Koda
Mirosław Morchat
PD
PD
4
5
50.4821 
 
91.12445
04590
Tomasz Brzęcki
Józef Idczak
PM
PM
5
7
50.3911 
 
92.12983
07815
Janusz Kobylarski
Lena Leszczyńska
PM
MA
5
7
50.3811 
 
93.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
3
4
50.3611 
 
94.04261
04427
Lech Grabski
Edmund Reczuga
WM
WM
7
7
50.31   
 
95.04762
05374
Konrad Araszkiewicz
Cezary Serek
WP
WP
21
15
49.91   
 
96.16716
18382
Lena Ostrowska
Jakub Urbanowicz
MA
MA
3
1.5
49.82   
 
97.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
49.81   
 
98.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
7
49.74   
 
99.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
49.72   
 
100.17983
09006
John Catlow
Adam Peszke
WP
WP
2
5
49.44   
 
101.13474
11652
Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
PD
PD
4
5
49.44   
 
102.16784
04710
Władysław Łobacz
Stanisław Szejko
PM
PM
3
7
49.34   
 
103.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
49.25   
 
104.04531
04751
Marek Barylewski
Andrzej Zaleski
WP
PM
18
9
49.02   
 
105.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
48.87   
 
106.13706
04719
Magdalena Niebuda
Artur Toeplitz
PM
PM
2
5
48.87   
 
107.04534
04703
Grzegorz Bieńkowski
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
3
7
48.84   
 
108.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
48.71   
 
109.07221
15049
Andrei Kavalenka
Siarhei Ramanovich
MA
PD
5
2
48.64   
 
110.02013
02121
Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
ZP
LB
18
17
48.62   
 
111.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
48.54   
 
112.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
5
48.50   
 
113.10148
05691
Paulina Klimentowska
Grzegorz Lewaciak
PM
LD
7
18
48.48   
 
114. 
 
Vygnitas Balzekas
Andrius Mizeikis
LTU
LTU
0
0
48.43   
 
115.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
48.38   
 
116.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
48.26   
 
117.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
48.23   
 
118.10095
02827
Paweł Miechowicz
Marek Urbański
LB
LB
17
13
48.21   
 
119.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
5
48.17   
 
120.15459
09142
Jakub Domeracki
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
2.5
3
48.03   
 
121.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
4
47.96   
 
122.16184
01397
Tomasz Bartnicki
Piotr Korecki
LB
LB
5
7
47.94   
 
123.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
47.92   
 
124.19384
16145
Leszek Ekert
Andrzej Proczkowski
PM
PK
3
2.5
47.83   
 
125.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
47.81   
 
126.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
47.78   
 
127.04573
04737
Michał Gapa
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
47.73   
 
128.16187
13707
Krzysztof Czapczyk
Mirosław Małypan
PM
PM
3
4
47.73   
 
129.17344
17380
Krzysztof Chełstowski
Grzegorz Głowacki
PM
PM
1.5
1.5
47.66   
 
130.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
11
47.54   
 
131.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
2.5
47.54   
 
132.08129
17231
Edward Bednarczyk
Stanisław Król
PM
WM
5
1.5
47.30   
 
133.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
2
47.22   
 
134.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
47.18   
 
135.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
9
13
47.06   
 
136.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
ZP
LD
15
7
46.99   
 
137.11246
08057
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
5
13
46.94   
 
138.13411
16623
Michał Kaleta
Wojciech Ligman
SL
PM
4
2
46.62   
 
139.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
46.20   
 
140.05282
06877
Jerzy Nowak
Waldemar Radziak
WP
MA
13
12
45.45   
 
141.15519
01713
Piotr Kulesza
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
5
45.45   
 
142.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
45.04   
 
143.04250
04473
Bogusław Gierulski
Jerzy Sukow
WP
WM
21
12
44.92   
 
144.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
44.70   
 
145.09557
 
Damian Barcewicz
Piotr Janiszewski
DS
-
3
0
44.64   
 
146.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
44.53   
 
147.06721
08428
Edward Krusiewicz
Krzysztof Sokół
MA
MA
7
4
44.52   
 
148.06612
01126
Jerzy Góralczyk
Bogusław Nidecki
PK
PK
5
5
44.51   
 
149.05889
09555
Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
4
44.34   
 
150.06764
11610
Marian Łukasiak
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
44.16   
 
151.04696
08119
Antoni Sękowski
Waldemar Warzała
PM
PM
18
12
44.13   
 
152.15599
02793
Jerzy Jeleń
Paweł Skałacki
MP
MP
2.5
7
44.07   
 
153.10386
16810
Jarosław Kuźba
Przemysław Stefanowski
ZP
ZP
3
0.5
44.01   
 
154. 
 
David Dunne
Sheila Kelly
IRL
IRL
6
6
43.89   
 
155.15313
15044
Małgorzata Augustyn
Piotr Surdyk
WP
WP
2
3
43.55   
 
156.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2.5
43.27   
 
157.04548
13033
Andrzej Burczyk
Andrzej Pertkiewicz
PM
LU
4
5
43.16   
 
158.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
SL
15
21
42.76   
 
159.08519
01770
Jacek Młyńczyk
Aleksander Zdybel
MP
DS
13
9
42.21   
 
160.07052
17361
Edmund Czubak
Marta Makarewicz
MA
MA
11
3
42.13   
 
161.08109
08565
Krzysztof Borkowski
Lechosław Suszka
PM
PM
4
5
42.03   
 
162.11296
16140
Artur Pomarański
Andrzej Szepczyński
ZP
MA
5
4
41.98   
 
163.05279
16729
Jadwiga Nowak
Barbara Podgórska
WP
WP
11
4
41.74   
 
164.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
1.5
2.5
41.67   
 
165.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
41.03   
 
166.04601
04660
Witold Kaliński
Marek Niesłuchowski
PM
PM
12
5
40.99   
 
167.15059
09562
Agata Chojnicka
Łukasz Gaweł
PM
DS
2.5
7
40.68   
 
168.04560
04591
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
PM
PM
5
5
40.52   
 
169.13580
04659
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
PM
PM
2
5
40.36   
 
170.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
40.23   
 
171.12562
12568
Krystyna Rogala
Marek Szulc
PM
PM
2
2
39.66   
 
172.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
39.57   
 
173. 
 
Ekatirina Dobrushina
Igor Milman
RUS
USA
6
6
39.47   
 
174.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
39.45   
 
175.14509
14508
Anatol Kupryciuk
Zdzisław Stoszek
LD
LD
2
3
39.28   
 
176.18764
18494
Piotr Stankiewicz
Jakub Wieleba
LU
LU
1
1
39.17   
 
177.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
2
39.06   
 
178.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
WP
LD
7
5
38.97   
 
179.16461
02819
Sławomir Rokicki
Halina Święch
MA
MP
2.5
7
38.69   
 
180.11726
04639
Ryszard Kamiński
Andrzej Malinowski
PM
PM
4
5
38.26   
 
181.06014
02115
Adam Małdyk
Czesław Rekret
ZP
LB
4
4
38.01   
 
182.14369
 
Józef Klimowski
Antoni Skrzydlak
ZP
-
4
0
37.82   
 
183.15933
15286
Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
PM
MP
1.5
2
36.87   
 
184.05326
12872
Robert Pogorzelski
Stefan Samól
WP
WP
5
3
35.55   
 
185.04078
04101
Jan Gardocki
Stanisław Pochodowicz
PD
PD
7
5
34.54   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 5946 punktów PKL, w tym 3020 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-02 g.21:37:29 (0.4855/380) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.