Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1411/6753 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPP Par (2)
OTP o Puchar Grodu Staszica
niedziela, 7 marca 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
63.17200I
I
2.02013
07591
Andrzej Jeleniewski
Aleksander Nowakowski
LB
WP
18
7
61.80195II
II
3.01952
05944
Andrzej Choniawko
Adam Hintertan
ZP
SW
12
7
61.46189II
III
4.09012
04682
Bolesław Ostrowski
Jacek Piotrowski
PM
PM
13
12
61.45183III
III
5.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
PM
PM
13
13
60.98178III
III
6.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
60.89173III
III
7.07811
10250
Marcin Krupowicz
Jarosław Świderski
MA
MA
18
7
60.36168 
 
8.04665
07860
Kazimierz Omernik
Adam Walczyński
WP
PM
18
4
60.03164 
 
9.08485
09138
Grażyna Busse
Danuta Kazmucha
WP
WP
7
4
59.35159 
 
10.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
LU
12
18
59.15155 
 
11.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
59.07150 
 
12.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
58.51145 
 
13.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
2.5
58.05141 
 
14.04876
06086
Romuald Bartoszko
Ryszard Sawicki
WP
WP
4
4
58.01136 
 
15.05264
03960
Jerzy Mścisz
Radosław Szczepański
WP
KP
12
18
57.93132 
 
16.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
57.73127 
 
17.03647
03970
Cezary Bołądź
Tadeusz Szwenkel
KP
KP
7
7
57.68122 
 
18.04731
04735
Sylwester Walerowicz
Wacław Wejknis
PM
PM
12
13
57.04118 
 
19.05213
03401
Paweł Małecki
Jarosław Ostrowski
SL
SL
7
7
56.91113 
 
20.13661
08821
Adam Harasimowicz
Wojciech Harasimowicz
MP
ZP
1.5
2.5
56.52109 
 
21.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
13
13
56.12104 
 
22.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
12
18
56.0699 
 
23.08978
05226
Jacek Leśniczak
Andrzej Mazurek
WP
WP
13
7
56.0395 
 
24.07595
04823
Jerzy Razik
Małgorzata Sawicka
SW
ZP
12
18
56.0290 
 
25.03815
06077
Michał Lewiński
Tomasz Rusiecki
LB
ZP
12
7
55.7886 
 
26.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
4
1.5
55.7681 
 
27.05314
05548
Marcin Pędziński
Janusz Zwierzyński
WP
WP
13
7
55.6476 
 
28.03971
12018
Karol Szwenkel
Andrzej Wilemski
KP
KP
4
2.5
54.9372 
 
29.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
54.8867 
 
30.04772
04798
Bogusław Dyk
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
54.8663 
 
31.09654
01744
Lilianna Szatańska
Krzysztof Wójcik
DS
DS
2
4
54.7758 
 
32.04922
05374
Piotr Busse
Cezary Serek
WP
WP
18
7
54.6653 
 
33.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
54.4549 
 
34.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
54.3844 
 
35.04918
05118
Kazimierz Budzyń
Cezary Kmiecik
WP
WP
7
2.5
54.2340 
 
36.03978
04022
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
12
12
54.1740 
 
37.06807
05830
Jan Moszyński
Robert Stoliński
LD
MA
13
12
54.1739 
 
38.03707
03714
Marek Giża
Andrzej Grela
KP
KP
4
7
54.0338 
 
39.04948
12047
Grzegorz Dembiński
Andrzej Gołygowski
WP
WP
4
4
53.9237 
 
40.02673
02727
Marek Jaworski
Andrzej Lubojemski
MP
MP
7
12
53.9236 
 
41.02121
02158
Ryszard Sakowicz
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
53.7936 
 
42.05574
05802
Przemysław Błaszczyk
Mirosław Samujłło
LD
LD
12
7
53.6935 
 
43.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
4
2.5
53.6834 
 
44.03884
08052
Wiesław Paczkowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
4
4
53.6333 
 
45.01347
07815
Piotr Ilczuk
Lena Leszczyńska
SL
LU
18
2.5
53.5832 
 
46.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
12
12
53.5632 
 
47.04279
04360
Jan Janiak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
7
53.4331 
 
48.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
53.2830 
 
49.05028
05489
Zygmunt Grzegorczyk
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
4
12
52.9629 
 
50.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
SL
MA
19
18
52.9429 
 
51.05996
06113
Zbigniew Lasocki
Kazimierz Szlachta
ZP
ZP
7
7
52.8528 
 
52.02000
02025
Janusz Hliwa
Roman Klejny
LB
LB
4
7
52.8327 
 
53.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
52.8026 
 
54.05134
05135
Piotr Kozicki
Włodzimierz Kozicki
WP
WP
4
4
52.6225 
 
55.03933
03999
Eugeniusz Seichter
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
7
4
52.5125 
 
56.11802
04788
Marek Banasiński
Ireneusz Jarosz
PM
PM
12
18
52.2924 
 
57.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
52.2723 
 
58.05568
07114
Zdzisław Beling
Waldemar Skóra
WP
LD
18
7
52.2422 
 
59.06800
08434
Sylwester Młynarczuk
Witold Tomaszek
MA
MA
18
7
52.1921 
 
60.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
52.1821 
 
61.09549
11551
Maciej Bielawski
Grzegorz Jarząbek
DS
DS
2.5
4
51.9420 
 
62.04683
09146
Przemysław Piotrowski
Piotr Tuczyński
PM
WP
12
12
51.8819 
 
63.02116
02180
Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
LB
LB
7
2.5
51.8018 
 
64.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
51.6817 
 
65.09294
03965
Leszek Nurczyński
Zenon Szeffs
KP
KP
2
2.5
51.5917 
 
66.07209
04043
Krzysztof Krajewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
7
51.5916 
 
67.04242
04473
Andrzej Fronczak
Jerzy Sukow
WM
WM
18
7
51.5815 
 
68.12779
 
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
NZ
2
0
51.3814 
 
69.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
51.3314 
 
70.01519
01590
Marek Nalepa
Piotr Ratajski
DS
DS
4
4
51.2713 
 
71.14362
02436
Paweł Boruta
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
2
7
51.0512 
 
72.07777
04535
Ewa Banaszkiewicz
Dariusz Bogucki
PM
PM
12
12
51.0311 
 
73.01234
05452
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
7
4
51.0210 
 
74.07895
02151
Waldemar Kozielewski
Cezary Szadkowski
LB
LB
4
18
50.8310 
 
75.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
LB
LB
12
12
50.729 
 
76.05918
06130
Tomasz Derba
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
7
2.5
50.718 
 
77.05436
05438
Mieczysław Szczechowiak
Witold Szczepaniak
WP
WP
2
4
50.687 
 
78.14175
06134
Andrzej Jabłoński
Marcin Wieluński
ZP
ZP
1
7
50.636 
 
79.01427
01627
Przemysław Kubicki
Waldemar Siuda
DS
DS
2.5
7
50.576 
 
80.11293
12872
Radzisław Oczkowicz
Stefan Samól
WP
WP
2.5
1.5
50.465 
 
81.05038
05326
Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
4
50.454 
 
82.05142
05354
Waldemar Kożuchowski
Zdzisław Romaniszyn
PM
PM
2.5
7
50.453 
 
83.03787
05340
Adam Kozłowski
Janusz Przybysz
LB
WP
12
7
50.222 
 
84.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
50.122 
 
85.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
50.051 
 
86.01297
01597
Mirosław Fechner
Michał Robak
DS
DS
4
4
50.01  
 
87.05112
05174
Marek Klatkiewicz
Andrzej Latanowicz
WP
WP
4
4
49.88  
 
88.04887
05739
Olech Bestrzyński
Robert Nowicki
WP
WP
13
13
49.68  
 
89.02040
02126
Skarbimir Kozar
Sebastian Simonienko
LB
LB
4
4
49.47  
 
90.04935
04942
Krzysztof Cichy
Bartłomiej Czajka
WP
WP
2.5
2.5
49.46  
 
91.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
49.22  
 
92.04797
04820
Ryszard Konopka
Wiesław Mączkowski
PM
PM
12
12
49.11  
 
93.10463
12074
Jerzy Długołęcki
Marek Faber
LD
LD
4
4
49.05  
 
94.06274
07545
Ryszard Kiełczewski
Aleksander Wład
SL
SL
18
4
48.94  
 
95.01250
01272
Andrzej Bondarewicz
Marek Czerepak
DS
DS
13
7
48.91  
 
96.05900
06148
Lechosław Błaziński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
12
4
48.83  
 
97.07109
05386
Jerzy Ronke
Paweł Siwiński
LD
LB
12
7
48.79  
 
98.06093
06112
Marian Siwy
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
7
48.69  
 
99.12176
02184
Aneta Jarmocik
Sławomir Wrona
ZP
ZP
2.5
2.5
48.59  
 
100.12127
04675
Jarosław Bartosiński
Sławomir Piekut
PM
PM
2.5
13
48.53  
 
101.05222
05318
Stefan Masternak
Marek Piechociński
WP
WP
4
4
48.53  
 
102.11508
02057
Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
LB
LB
2
4
48.49  
 
103.05960
06104
Andrzej Kałachurski
Stanisław Styczyński
ZP
ZP
2.5
2.5
48.34  
 
104.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
4
7
48.34  
 
105.03750
03801
Julian Jurski
Jerzy Kurzawski
KP
KP
7
4
48.31  
 
106.04067
04157
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
PD
PD
4
7
48.23  
 
107.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
48.09  
 
108.02133
02137
Mirosław Soroka
Zygmunt Stachowiak
LB
LB
12
7
47.92  
 
109.04602
04626
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
18
4
47.80  
 
110.02219
05242
Beata Bojarska
Ewa Mielcarzewicz
WP
WP
2.5
2.5
47.73  
 
111.06904
06950
Lech Sadoś
Piotr Strzelczyk
MA
MA
12
4
47.70  
 
112.12006
06355
Danuta Krupnik
Lech Warwocki
LD
LD
4
4
47.55  
 
113.06129
02185
Piotr Wasylko
Damian Wroński
ZP
ZP
7
7
47.52  
 
114.09122
07656
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
WP
WP
2
2
47.48  
 
115.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
7
7
47.29  
 
116.02109
02166
Jerzy Poślednik
Jarosław Wachnowski
WP
LB
4
18
47.21  
 
117.03702
03949
Eugeniusz Furs
Mirosław Stawicki
WP
WP
4
4
47.19  
 
118.11757
12010
Paweł Anastaziak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2
2
47.16  
 
119. 
12362
Adam Piekara
Justyna Stachowiak
NZ
WP
0
1
47.15  
 
120.04559
04703
Kazimierz Dominiak
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
7
4
47.05  
 
121.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
4
2.5
47.03  
 
122.08097
09696
Włodzimierz Kocoń
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
2.5
2.5
46.96  
 
123.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
4
4
46.48  
 
124.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
4
4
46.48  
 
125.01940
07906
Zdzisław Borkowski
Andrzej Parmonik
LB
LB
4
4
46.31  
 
126.09094
09120
Paweł Kierszka
Jerzy Schedler
WP
WP
1.5
2.5
46.11  
 
127.06343
08298
Mariusz Nowak
Grzegorz Obrębski
LD
LD
7
2
46.10  
 
128.01264
01577
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
DS
DS
7
12
46.10  
 
129.05950
13718
Tadeusz Janczurewicz
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
0.5
46.02  
 
130.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
4
7
45.85  
 
131.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
45.62  
 
132.01749
08158
Maciej Wręczycki
Piotr Zatorski
DS
DS
13
12
45.56  
 
133.12983
 
Janusz Kobylarski
Robert Teisner
KP
NZ
2
0
45.54  
 
134.05403
05508
Piotr Solecki
Robert Włodkowski
WP
WP
4
4
45.48  
 
135.10673
03881
Tatiana Kozon
Tomasz Osiński
MA
KP
2.5
7
45.38  
 
136.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
45.15  
 
137.11198
14900
Krzysztof Lipowski
Tomasz Żmiejko
ZP
WP
1
0
45.10  
 
138.06276
07020
Andrzej Kiwerski
Jan Zabrocki
MA
MA
7
7
44.59  
 
139.05050
05265
Wiesław Hilbrecht
Janusz Musiałowicz
WP
WP
4
4
44.44  
 
140.07891
13107
Piotr Klimacki
Wacław Stuligłowa
LU
ZP
18
1
44.44  
 
141.10533
10534
Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
WP
WP
4
2.5
44.31  
 
142.06092
06157
Piotr Siemaszko
Marek Żakowicz
ZP
ZP
4
12
43.84  
 
143.02094
12280
Romuald Paszkowski
Roland Stenzel
ZP
ZP
4
1.5
43.76  
 
144.05055
05210
Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
WP
WP
2
2.5
43.62  
 
145.06528
13029
Włodzimierz Buze
Dominik Jarmocik
MA
ZP
18
2
43.61  
 
146.04232
06035
Roman Dulko
Aleksander Neimann
ZP
ZP
2.5
2
43.60  
 
147.13619
13592
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Jerzy Jankowiak
MP
WP
0.5
0.5
43.34  
 
148.03820
12783
Jarosław Łakomy
Robert Mrukowski
KP
KP
4
2.5
43.22  
 
149.09562
08899
Łukasz Gaweł
Marcin Osmański
DS
PM
4
2.5
42.98  
 
150.12742
03788
Paweł Jaworski
Eugeniusz Krawczyk
KP
KP
2
7
42.94  
 
151.04573
04627
Michał Gapa
Jacek Kuśmierz
PM
PM
4
4
42.83  
 
152.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
4
42.48  
 
153.01997
11789
Grażyna Gruszczyńska
Robert Kamiński
LB
KP
2.5
2
42.34  
 
154.12278
14356
Michał Dolny
Hanna Sobczuk
KP
KP
1.5
0.5
42.32  
 
155.13931
10424
Jarosław Bojko
Bogumiła Jakubowska
WP
WP
7
2
41.93  
 
156.14885
14886
Marcin Dobrowolski
Bartosz Wysocki
WP
WP
0
0
41.79  
 
157.07775
06248
Piotr Anastaziak
Hilary Ślesicki
PM
MA
7
4
41.12  
 
158.02163
14368
Henryk Tyburczy
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
4
2
40.64  
 
159.10906
05292
Michał Krzywina
Jan Olkowicz
WP
WP
2
2.5
40.20  
 
160.03982
10314
Adam Tomczak
Bogdan Zieliński
KP
KP
2.5
4
39.66  
 
161.01807
08450
Roman Grzelak
Waldemar Szelka
OP
OP
7
7
38.99  
 
162.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
1.5
2
38.40  
 
163.12275
10770
Michał Gulczyński
Jan Pędziński
WP
WP
2.5
2
38.29  
 
164.11477
08361
Ryszard Kirkowski
Wiesław Padewski
ZP
ZP
2
2.5
36.35  
 
165.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
29.07  
 
166.12129
04350
Grzegorz Deptuła
Jarosław Łosiak
WM
WM
2.5
7
27.24  
 
167.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
WM
7
7
25.89  
 
168.04296
06277
Ryszard Karp
Janusz Kowalówka
WM
WM
7
4
24.99  
 
169.03207
03529
Józef Janicki
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
4
24.66  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10292 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2010/pila/W-gp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.14:10:42 (0.6263/350) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.