Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C1423/7756 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPP Par (4)
IV Turniej Par - OTP
niedziela, 17 października 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04165
12357
Igor Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
4
62.66200I
I
2.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
60.16194II
II
3.06954
06994
Adam Suwik
Tomasz Wiśniewski
WP
PM
18
12
60.06187II
II
4.07891
02121
Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
LU
LB
18
12
59.84181III
III
5.06693
06800
Jacek Korpetta
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
59.60175III
III
6.02952
03027
Ireneusz Michalski
Włodzimierz Stobiecki
SW
SW
7
18
59.22170III
III
7.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
LU
MA
2.5
7
59.07165 
 
8.02919
02926
Aleksander Knawa
Robert Kowalski
SW
SW
12
12
58.44160 
 
9.04163
10370
Andrey Orlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
12
4
58.37155 
 
10.05056
07603
Rafał Jagniewski
Tomasz Pilch
WP
MA
18
18
58.09150 
 
11.08950
10148
Iwona Czajka
Paulina Klimentowska
MA
MA
4
4
57.93145 
 
12.02894
02976
Krzysztof Czul
Tomasz Raczkiewicz
PK
SW
18
12
57.91139 
 
13.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
7
18
57.60134 
 
14.02013
01865
Andrzej Jeleniewski
Andrzej Pawlak
LB
OP
18
12
57.52129 
 
15.04110
10095
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
LD
MA
18
12
57.30124 
 
16.07526
02727
Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
SL
MP
19
12
57.14119 
 
17.12123
11903
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2.5
2.5
56.97114 
 
18.06528
03345
Włodzimierz Buze
Zbigniew Mącior
MA
SL
18
18
56.89108 
 
19.04531
06877
Marek Barylewski
Waldemar Radziak
MA
MA
18
12
56.65103 
 
20.13631
13474
Sviatlana Akulich
Valery Kanstantsinau
PD
PD
0
2.5
56.6098 
 
21.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
12
12
56.4593 
 
22.01643
06963
Ewa Sobolewska
Marek Szymanowski
SL
MA
13
24
56.2888 
 
23.09215
06389
Andrzej Bloch
Daniel Gołąbek
SW
SW
2.5
2.5
56.0383 
 
24.06904
06950
Lech Sadoś
Piotr Strzelczyk
MA
MA
12
4
55.6178 
 
25.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
55.0172 
 
26.05624
05681
Jacek Grzelczak
Tomasz Krysztofiak
LD
WP
7
12
54.9667 
 
27.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
54.8662 
 
28.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
7
2.5
54.7157 
 
29.02876
02977
Wojciech Arczewski
Mirosław Rafalski
SW
SW
18
18
54.6752 
 
30.02723
02827
Bogusław Lesiecki
Marek Urbański
MP
MP
12
7
54.5647 
 
31.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
4
7
54.4042 
 
32.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
54.3040 
 
33.05675
06355
Mariusz Kraśnicki
Lech Warwocki
LD
LD
4
4
54.2139 
 
34.03124
03529
Zbigniew Durańczyk
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
4
54.1638 
 
35.11471
07312
Maciej Rodzaj
Dariusz Sosin
MP
MP
4
4
54.0037 
 
36.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
WP
WP
13
2.5
53.8936 
 
37.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
53.8135 
 
38.07975
07491
Jerzy Maludziński
Tadeusz Sobota
SW
SW
7
4
53.5934 
 
39.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
7
4
53.4034 
 
40.07164
14011
Swietłana Bodrenkowa
Ulana Haponowa
PD
PD
4
1.5
53.3133 
 
41.03423
03481
Marek Pieczka
Aleksander Sejud
SL
SL
7
7
53.1932 
 
42.03109
03422
Andrzej Czech
Andrzej Piecuch
SL
SL
12
7
53.1831 
 
43.07796
07809
Marek Jeleniewski
Piotr Kołuda
MA
LD
13
13
53.1630 
 
44.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
2.5
2.5
53.1529 
 
45.02518
02525
Włodzimierz Maryniowski
Tadeusz Niedźwiadek
SW
LU
13
7
53.1028 
 
46.12440
08455
Maciej Bojarski
Maciej Dąbrowski
DS
SL
2
2.5
52.9727 
 
47.10687
11828
Lech Adach
Edward Wójcik
LU
LU
2
2
52.8627 
 
48.11319
01206
Przemysław Zawada
Jacek Znamirowski
PK
PK
7
12
52.8526 
 
49.07811
01726
Marcin Krupowicz
Tomasz Winciorek
MA
MA
18
18
52.6025 
 
50.05944
02133
Adam Hintertan
Mirosław Soroka
SW
LB
7
12
52.5924 
 
51.02934
01138
Krzysztof Kujawa
Marek Pietraszek
SW
PK
18
18
52.5023 
 
52.02546
15014
Jacek Przybyś
Zdzisław Witesik
LU
LU
2.5
2
52.4622 
 
53.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
SW
SW
18
18
52.4521 
 
54.09828
06978
Waldemar Jaworski
Tomasz Ukraiński
SL
PK
7
12
52.4420 
 
55.11652
11654
Aleksander Niechoroszew
Siergiej Złobicz
PD
PD
2.5
2.5
52.4019 
 
56.02489
02524
Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
SW
LU
12
4
52.3219 
 
57.10089
02825
Marek Nowowiejski
Maciej Tyszownicki
MP
MP
7
7
52.3118 
 
58.02966
04844
Stanisław Pająk
Jacek Szutowicz
SW
PM
12
18
51.9117 
 
59.06815
09755
Piotr Nawrocki
Łukasz Witkowski
MA
MA
12
4
51.8416 
 
60.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
4
51.8015 
 
61.01384
12197
Halina Klukowska
Michał Klukowski
DS
DS
4
4
51.6314 
 
62.07782
09550
Piotr Butryn
Jakub Wojcieszek
MA
MA
7
7
51.5413 
 
63.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
51.2012 
 
64.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
51.1212 
 
65.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
51.0911 
 
66.12846
03467
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Rogala
SL
SL
4
12
50.8910 
 
67.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
7
7
50.549 
 
68.08793
09501
Tadeusz Rejdych
Jan Skuciński
MP
MP
4
4
50.528 
 
69.02904
07642
Janusz Gawęcki
Witold Stachnik
SW
MP
18
4
50.417 
 
70.06683
06705
Jerzy Kniga-Leosz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
12
50.326 
 
71.07405
11769
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
2.5
50.075 
 
72.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
50.054 
 
73.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
49.994 
 
74.06795
05534
Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
18
12
49.893 
 
75.09595
01707
Jan Marcinkowski
Stanisław Wachel
DS
DS
2.5
4
49.692 
 
76.02637
12075
Marek Filipowski
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
12
2.5
49.651 
 
77.02917
02918
Paweł Kita
Sławomir Klimczak
SW
SW
4
7
49.52  
 
78.01147
01178
Tadeusz Przybyło
Jan Strzępek
PK
PK
7
4
49.50  
 
79.06721
07020
Edward Krusiewicz
Jan Zabrocki
MA
MA
7
7
49.47  
 
80.13698
13626
Dzmitry Khadzkou
Aliaksandr Vasyukevich
PD
PD
2
2
49.46  
 
81.07777
06526
Ewa Banaszkiewicz
Waldemar Burakowski
PM
MA
13
13
49.44  
 
82.04535
04626
Dariusz Bogucki
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
12
4
49.11  
 
83.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
7
4
49.10  
 
84.06402
06430
Sławomir Kamiński
Henryk Pysiak
MA
MA
4
2.5
48.99  
 
85.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
7
4
48.93  
 
86.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
48.85  
 
87.05111
04665
Wit Klapper
Kazimierz Omernik
SL
WP
19
18
48.73  
 
88.14276
11656
Pavel Klebanovich
Yelena Szochan
PD
PD
1.5
4
48.67  
 
89.11591
11610
Tadeusz Bożek
Paweł Starnawski
MA
MA
2.5
4
48.66  
 
90.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
SW
SW
12
7
48.62  
 
91.04144
13316
Adam Chmielewski
Jerzy Żebrowski
PD
SW
4
1.5
48.60  
 
92.09333
07221
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
PD
PD
2.5
2.5
48.28  
 
93.09210
08930
Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
MA
MA
1.5
2
48.26  
 
94.09322
11629
Mirosław Kotowski
Dariusz Woszczycki
SW
SW
2
1.5
48.19  
 
95.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
4
13
48.03  
 
96.06551
02959
Jacek Ciechomski
Sławomir Olech
LU
LU
18
18
48.00  
 
97.02103
06157
Zdzisław Pleskot
Marek Żakowicz
SW
ZP
7
12
47.97  
 
98.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
7
47.95  
 
99.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
12
7
47.89  
 
100.04035
04043
Andrzej Balunowski
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
7
47.69  
 
101.13691
09433
Adam Serafin
Bogusław Wardzała
MP
MP
4
7
47.68  
 
102.08527
02804
Kazimierz Latawiec
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
47.65  
 
103.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
SL
4
18
47.57  
 
104.12920
12423
Sławomir Sulima
Cezary Wolski
MA
MA
4
2.5
47.33  
 
105.09319
02931
Józef Kiełczewski
Sławomir Król
SW
SW
2
2
47.25  
 
106.06368
06408
Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
MA
MA
2.5
2.5
47.21  
 
107.02571
02572
Marek Zaleski
Paweł Zaleski
LU
LU
1.5
2
47.14  
 
108.02646
02787
Wacław Gąssowski
Zbigniew Sagan
MP
MP
12
7
47.06  
 
109.06872
07018
Kazimierz Puczyński
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
7
46.97  
 
110.08852
06426
Aleksander Kulik
Jan Pijanowski
MA
MA
2
7
46.89  
 
111.06390
06418
Kazimierz Gołąbek
Jarosław Mazur
SW
SW
2.5
2.5
46.52  
 
112.02752
07626
Leszek Nowak
Zdzisław Reczek
MP
MP
4
12
46.50  
 
113.10209
09213
Igor Łosiewicz
Grzegorz Witkowski
MA
MA
4
2.5
46.38  
 
114.06165
06249
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
MA
MA
2.5
4
46.33  
 
115.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
46.14  
 
116.09430
09431
Kazimierz Gałka
Janusz Matiolański
MP
MP
4
7
45.92  
 
117.10755
14728
Grzegorz Gajaszek
Kamil Nowak
SW
SW
2.5
0
45.90  
 
118.08166
06780
Renata Dancewicz
Anna Mandecka
MA
MA
4
7
45.85  
 
119.08454
02979
Dariusz Banaś
Sławomir Sarna
SW
SW
2.5
2.5
45.82  
 
120.09951
03621
Jacek Michalski
Krzysztof Zieliński
SL
SL
2
4
45.82  
 
121.07228
 
Alvydas Saulis
Albertas Tyla
PD
LTU
2.5
5
45.73  
 
122.01297
01627
Mirosław Fechner
Waldemar Siuda
DS
DS
4
7
45.72  
 
123.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
1
1
45.02  
 
124.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
4
2.5
44.99  
 
125.02946
09357
Andrzej Majcher
Arkadiusz Majcher
SW
SW
7
2.5
44.78  
 
126.10937
02831
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
18
44.68  
 
127.11198
10235
Krzysztof Lipowski
Radosław Sielczak
ZP
ZP
1
2
44.34  
 
128.03033
03214
Janusz Bachrach
Leszek Jaworski
SL
SL
2.5
7
44.33  
 
129.03076
03077
Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
SL
SL
7
4
44.27  
 
130.14157
14156
Sonata Simanaitiene
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1.5
1.5
43.95  
 
131.09347
14541
Anna Ksyta
Krzysztof Superson
WP
MP
2
1.5
43.83  
 
132.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
0
0
43.72  
 
133.02735
02760
Marian Makówka
Jerzy Pasich
MP
MP
4
7
43.61  
 
134.13627
14849
Andrei Ruski
Weronika Simborskaya
PD
PD
0
0
43.32  
 
135.12176
12158
Aneta Jarmocik
Izabella Jaworska
ZP
LD
2.5
2
43.13  
 
136.02916
02927
Marcin Kielan
Paweł Kowalski
SW
SW
7
7
43.07  
 
137.01071
01910
Jan Kadula
Roman Zabłocki
PK
OP
12
4
43.02  
 
138.06591
06638
Grzegorz Fijałkowski
Włodzimierz Janeczek
MA
MA
7
7
42.95  
 
139.04198
06713
Adolf Bocheński
Marek Krajewski
MA
MA
12
1.5
42.76  
 
140.02911
03003
Ryszard Jankowski
Hubert Urban
SW
SW
7
4
42.63  
 
141.13910
06883
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
2
7
42.63  
 
142.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
42.38  
 
143.13699
04164
Zoya Beliankina
Alexander Karbanovich
PD
PD
2
4
42.34  
 
144.06405
06445
Jerzy Kazubski
Ryszard Wójcik
MA
MA
7
2.5
42.33  
 
145.12985
14325
Eugeniusz Strzyż
Czesław Szypuła
PK
PK
4
4
41.77  
 
146.02913
02958
Edmund Jas
Dariusz Nowek
SW
SW
4
4
40.32  
 
147.02897
02960
Krzysztof Drewniak
Adam Oleksiak
SW
SW
1.5
2
40.28  
 
148.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
4
2.5
37.66  
 
149.01006
09445
Zdzisław Baryła
Władysław Chudzik
PK
PK
2.5
1
37.24  
 
151.05674
12777
Alfred Kram
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
2
23.96  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9214 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-22 g.01:47:00 (1.3095/314) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.