Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4039/22564 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

46. Grand Prix Warszawy
46th Grand Prix of Warsaw
II Kongresowy Turniej Par*
piątek, 24 sierpnia 2018r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05111
07725
Wit Klapper
Grzegorz Superson
SL
MP
21
11
65.306834III
III
2.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LB
LB
17
17
64.456633III
III
3.12266
18890
Marek Drukier
Vasil Valchev
WP
ZP
5
2.5
63.876332 
 
4.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
63.536030 
 
5.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
62.355829 
 
6.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
19
60.605628 
 
7.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
WP
13
13
60.455327 
 
8.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
WM
WM
18
7
59.285126 
 
9.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
59.154925 
 
10.01318
09755
Stanisław Gołębiowski
Łukasz Witkowski
DS
SW
24
13
59.034623 
 
11.01287
01508
Marek Drecki
Jarosław Molenda
DS
DS
7
9
57.724422 
 
12.06866
06881
Cezary Przasnek
Krzysztof Roguski
MA
MA
5
9
57.334221 
 
13.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
OP
OP
9
7
56.924020 
 
14.07004
07005
Piotr Wowkonowicz
Rafał Wowkonowicz
WP
WP
11
9
56.903719 
 
15.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
3
56.893518 
 
16.12123
07849
Mateusz Stępiński
Bogdan Szulejewski
MA
SW
9
21
56.773317 
 
17.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
56.733116 
 
18.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
56.662814 
 
19.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
4
13
56.502613 
 
20.17935
17008
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
DS
MA
2
2
56.272412 
 
21.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
56.032111 
 
22.06356
06994
Maciej Wiącek
Tomasz Wiśniewski
LD
SL
12
13
55.991910 
 
23.06540
04108
Bartosz Chmurski
Przemysław Janiszewski
MA
MA
21
21
54.66179 
 
24.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
54.58158 
 
25.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
54.54147 
 
26.14728
09550
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
MA
MA
11
17
54.41137 
 
27.06488
08931
Wiesław Andruk
Andrzej Fengler
MA
MA
9
5
53.84137 
 
28.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
53.82137 
 
29.10426
13379
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
3
4
53.34126 
 
30.09741
09620
Wiktor Cała
Adam Żelazny
MA
MA
5
5
53.13126 
 
31.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
53.06116 
 
32.05691
05877
Grzegorz Lewaciak
Jan Zadroga
LD
WP
18
13
53.03116 
 
33.10344
03370
Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
SL
SL
3
5
53.03116 
 
34.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
5
7
53.02105 
 
35.15595
11104
Maciej Dąbrowski
Sławomir Niajko
OP
MA
9
12
52.89105 
 
36.01019
06556
Andrzej Byzdra
Sylwester Cieślak
PK
MA
7
12
52.8895 
 
37.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
52.8495 
 
38.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
52.5695 
 
39.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
52.5384 
 
40.04793
06813
Krzysztof Kluf
Krzysztof Najda
MA
MA
12
5
52.2784 
 
41.10571
11610
Marek Kubicki
Paweł Starnawski
MA
MA
4
5
52.1584 
 
42.04535
03847
Dariusz Bogucki
Jarosław Michałowski
PM
KP
13
18
52.1474 
 
43.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
2.5
4
52.1274 
 
44.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
3
52.0963 
 
45.06951
17051
Marian Stupkiewicz
Jan Wadowski
MA
MA
3
1.5
52.0063 
 
46.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
51.8063 
 
47.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
51.7253 
 
48.17082
04829
Maciej Boczar
Marek Pietrzak
MA
PM
3
4
51.7053 
 
49.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
51.6642 
 
50.06562
04128
Maciej Czajkowski
Grzegorz Zalewski
MA
PD
4
5
51.4142 
 
51.10563
05363
Paweł Klapper
Jerzy Russyan
SL
WP
5
21
51.1342 
 
52.06664
06705
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
50.8932 
 
53.06800
06876
Sylwester Młynarczuk
Janusz Radecki
MA
MA
18
18
50.2232 
 
54.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
4
50.0421 
 
55.08411
07042
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
WP
MA
11
9
50.0121 
 
56.11591
07830
Tadeusz Bożek
Jerzy Pawelec
MA
MA
5
5
49.9221 
 
57.04350
06921
Jarosław Łosiak
Dariusz Sierocki
WM
MA
11
7
49.8311 
 
58.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
49.7811 
 
59.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
49.62   
 
60.08970
07555
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
49.58   
 
61.18197
13037
Andrzej Knap
Artur Wasik
PK
PK
5
11
49.57   
 
62.17207
17503
Jerzy Oleksiewicz
Mariusz Potocki
MA
MA
2
2
49.06   
 
63.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
48.96   
 
64.09025
06023
Andrzej Gelberg
Andrzej Matysek
MA
ZP
9
3
48.94   
 
65.07190
02013
Paweł Chindelewicz
Andrzej Jeleniewski
PM
ZP
12
18
48.92   
 
66.10549
17837
Jerzy Małożewski
Mirosław Zawiślak
MA
MA
9
2
48.73   
 
67.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
48.67   
 
68.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
48.63   
 
69.06766
06960
Wiesław Maciejczuk
Janusz Szukszta
MA
MA
13
9
48.63   
 
70.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
LU
LU
4
5
48.45   
 
71.18140
18139
Zbigniew Banasiak
Piotr Kownacki
MA
MA
0.5
0.5
48.37   
 
72.18480
17854
Witold Jochym
Dariusz Krakowiak
MA
MA
1.5
2
48.34   
 
73.01138
12985
Marek Pietraszek
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
18
5
48.29   
 
74.15459
16585
Jakub Domeracki
Adam Pigulski
WP
DS
2.5
2.5
48.27   
 
75.15746
16000
Tomasz Pawełczyk
Szymon Superson
SL
MP
3
2.5
48.14   
 
76.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
3
48.13   
 
77.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
1.5
48.06   
 
78.06702
06764
Janusz Kowalczyk
Marian Łukasiak
MA
MA
5
5
47.88   
 
79.04660
06904
Marek Niesłuchowski
Lech Sadoś
PM
MA
5
12
47.63   
 
80.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
47.54   
 
81.18032
18260
Maciej Kulikowski
Tomasz Wolfke
MA
MA
2.5
1.5
47.37   
 
82.09734
07901
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łuczak
MA
MA
4
4
47.37   
 
83.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
46.76   
 
84.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
46.70   
 
85.18297
17447
Mirosław Grochowski
Ryszard Karwat
MA
MA
1.5
2
46.27   
 
86.17498
17479
Stefan Andrejas
Janusz Wawrowski
MA
MA
1.5
3
46.26   
 
87.04222
04363
Marcin Czarniawski
Tomasz Małachowski
WM
WM
12
12
46.21   
 
88.04197
04412
Wojciech Bobrek
Dariusz Prawdzik
WM
WM
12
9
45.97   
 
89.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
45.95   
 
90.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2.5
2.5
45.44   
 
91.16537
06707
Marek Bytof
Maciej Kowalski
MA
MA
2.5
12
45.37   
 
92.07126
03801
Janusz Kurdej
Jerzy Kurzawski
OP
KP
5
7
45.24   
 
93.09835
08769
Tomasz Kłys
Sławomir Piechocki
WP
LB
5
9
45.20   
 
94.19324
19325
Krzysztof Miedzierski
Emil Rylski
LD
LD
0.5
0.5
45.17   
 
95.04060
04127
Wojciech Jabłoński
Marian Urwanowicz
PD
PD
5
9
45.11   
 
96.17584
16461
Jerzy Olszewski
Sławomir Rokicki
MA
MA
2
2.5
45.11   
 
97.18302
06835
Jerzy Danielewicz
Andrzej Orłow
MA
MA
4
7
44.90   
 
98.06641
06749
Marek Jaźwiński
Jacek Leszczyłowski
MA
WM
4
2
44.69   
 
99.15974
07422
Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
SL
SL
2.5
4
44.69   
 
100.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
9
13
44.66   
 
101.15261
04463
Mirosław Krasowski
Jan Stańczak
MA
WM
2
9
44.64   
 
102.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
43.71   
 
103.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2
9
43.15   
 
104.18506
18505
Tomasz Mroczek
Tomasz Przegaliński
MA
MA
1
1
42.76   
 
105.10142
05670
Marek Błaszkowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
4
13
42.08   
 
106.07810
06903
Waldemar Kostrzewa
Józef Rzepka
MA
MA
4
5
40.92   
 
107.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
7
18
40.65   
 
108.19268
 
Remigijus Mackus
Laimutis Zuromskas
PD
LTU
0.5
6
40.51   
 
109.17971
10340
Adam Nieżurawski
Michał Tuczyński
MA
MA
1.5
2
40.51   
 
110.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
0.5
1.5
39.10   
 
111.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
38.45   
 
112.18861
18860
Małgorzata Dmowska
Karolina Matraszek
MA
MA
0.5
0
37.26   
 
113.15582
11447
Tomasz Kozłowski
Paweł Lasota
MA
MA
3
1.5
37.10   
 
114.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
1.5
11
35.98   
 
115.09780
13939
Marek Cieniewicz
Zbigniew Dembiński
MA
MA
3
2.5
35.62   
 
116.17916
17324
Kajetan Gościański
Mikołaj Jankowski
WP
WP
1.5
1.5
34.53   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2462 punkty PKL, w tym 1260 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/gpw/gpw2018/gp2018.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-21 g.18:00:20 (0.3433/242) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.