Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4039/22578 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

46. Grand Prix Warszawy
46th Grand Prix of Warsaw
XII Kongresowy Turniej Par**
sobota, 1 września 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12503
17242
Wojciech Uszynski
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
66.7410653II
II
2.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
65.1310352III
III
3.06706
06887
Apolinary Kowalski
Jacek Romański
WP
DS
24
24
64.169950III
III
4.14728
06963
Kamil Nowak
Marek Szymanowski
MA
LD
11
24
62.719548 
 
5.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
PK
SW
9
18
61.889246 
 
6.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
61.048945 
 
7.08294
12272
Mariusz Bartkowski
Anna Makarewicz
SW
DS
17
4
59.368643 
 
8.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
MP
MP
24
17
59.068442 
 
9.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
58.988141 
 
10.07830
07989
Jerzy Pawelec
Wiesław Skubisz
MA
LU
5
9
58.957839 
 
11.05176
08158
Michał Kwiecień
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
58.677538 
 
12.11600
12899
Jarosław Stach
Michał Wróbel
OP
OP
9
7
58.387236 
 
13.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
5
57.336935 
 
14.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
LD
1
12
57.306633 
 
15.10549
06882
Jerzy Małożewski
Andrzej Rohde
MA
MA
9
11
56.776332 
 
16.07053
19103
Krzysztof Gołaś
Piotr Guzik
MA
MA
5
0.5
56.516030 
 
17.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
56.005729 
 
18.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
19
19
55.945427 
 
19.08308
07722
Kamil Walczyk
Janusz Wesołowski
SW
PK
7
13
55.815126 
 
20.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
55.684824 
 
21.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
54.824523 
 
22.01318
09550
Stanisław Gołębiowski
Jakub Wojcieszek
DS
MA
24
17
54.744221 
 
23.06543
06661
Jan Chodorowski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
18
9
53.553920 
 
24.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.103618 
 
25.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
52.293317 
 
26.08166
03003
Renata Dancewicz
Hubert Urban
MA
SW
5
7
51.573116 
 
27.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
51.122814 
 
28.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
49.832513 
 
29.16070
13074
Krystian Bączek
Maciej Grabiec
MA
MP
3
7
48.962211 
 
30.06876
07042
Janusz Radecki
Andrzej Ziomek
MA
MA
18
9
48.772111 
 
31.01661
06973
Włodzimierz Starkowski
Piotr Tuszyński
MP
LB
24
24
59.292111 
 
32.04535
18890
Dariusz Bogucki
Vasil Valchev
PM
ZP
13
2.5
56.742010 
 
33.13438
16875
Rafał Marks
Edward Sucharda
MA
MA
9
4
55.752010 
 
34.06716
06336
Anna Kręglewska-Wnuk
Piotr Lutostański
MA
LB
7
18
55.191910 
 
35.06559
17008
Tadeusz Cymbalista
Filip Trojański
DS
MA
4
2
55.081910 
 
36.10095
02827
Paweł Miechowicz
Marek Urbański
LB
LB
17
13
55.03189 
 
37.04198
09037
Adolf Bocheński
Mirosław Roesler
WM
WM
13
11
54.83189 
 
38.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
7
18
54.61179 
 
39.05310
05520
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
SL
SL
21
19
54.52179 
 
40.13001
06598
Anna Gałązka
Karol Gałązka
MA
MA
3
9
54.52168 
 
41.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
54.41168 
 
42.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
54.09158 
 
43.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
54.06158 
 
44.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
54.04147 
 
45.05691
05830
Grzegorz Lewaciak
Robert Stoliński
LD
ZP
18
15
53.81147 
 
46.06321
06322
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
MA
MA
7
5
53.71137 
 
47.17155
06542
Sławomir Bąk
Irena Chodorowska
MA
MA
4
18
53.61137 
 
48.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
12
53.10126 
 
49.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
52.08126 
 
50.11291
16146
Przemysław Ohrysko
Frank Svindahl
MA
MA
2.5
7
51.94116 
 
51.10148
06845
Paulina Klimentowska
Tomasz Paluchowski
PM
MA
7
13
51.83116 
 
52.13993
06556
Grzegorz Cieślak
Sylwester Cieślak
LU
MA
4
12
51.76105 
 
53.07789
12196
Bogusław Dziarmaga-Działyński
Zbigniew Skibicki
MA
MA
4
5
51.69105 
 
54.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
51.6195 
 
55.06526
06539
Waldemar Burakowski
Robert Chmielak
MA
MA
15
7
51.4495 
 
56.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
51.3584 
 
57.12266
03847
Marek Drukier
Jarosław Michałowski
WP
KP
5
18
51.1384 
 
58.09213
09755
Grzegorz Witkowski
Łukasz Witkowski
MA
SW
4
13
50.7274 
 
59.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.3074 
 
60.06646
07810
Jerzy Jodełka
Waldemar Kostrzewa
MA
MA
5
4
49.6463 
 
61.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
49.5963 
 
62.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
49.3053 
 
63.06883
16461
Sławomir Rokicki
Sławomir Rokicki
MA
MA
12
2.5
49.2053 
 
64.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
49.1142 
 
65.05111
07849
Wit Klapper
Bogdan Szulejewski
SL
SW
21
21
48.9742 
 
66.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
48.7532 
 
67.11104
12123
Sławomir Niajko
Mateusz Stępiński
MA
MA
12
9
48.7332 
 
68.16859
06707
Ireneusz Grynczewski
Maciej Kowalski
MA
MA
4
12
48.0121 
 
69.01224
04660
Marek Bałdysz
Marek Niesłuchowski
DS
PM
13
5
47.5621 
 
70.12450
04108
Katarzyna Dufrat
Przemysław Janiszewski
MP
MA
15
21
46.5811 
 
71.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
59.11   
 
72.18480
17854
Witold Jochym
Dariusz Krakowiak
MA
MA
1.5
2
54.31   
 
73.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
3
5
53.78   
 
74.11591
06522
Tadeusz Bożek
Henryk Brodawski
MA
MA
5
13
53.50   
 
75.04793
16140
Krzysztof Kluf
Andrzej Szepczyński
MA
MA
12
4
52.30   
 
76.09020
17969
Kazimierz Grzeszkowiak
Anna Kosiorek
MA
MA
4
2
52.15   
 
77.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2
3
52.04   
 
78.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
51.53   
 
79.07796
06954
Marek Jeleniewski
Adam Suwik
SW
SW
18
18
51.49   
 
80.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
5
51.49   
 
81.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
51.24   
 
82.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
51.18   
 
83.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
50.98   
 
84.06580
16645
Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
MA
MA
11
5
50.31   
 
85.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
49.93   
 
86.06780
08930
Anna Mandecka
Maja Żabierek
MA
SW
7
5
49.71   
 
87.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
49.31   
 
88.06664
06705
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
49.20   
 
89.10928
10930
Robert Niedziałkowski
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
49.19   
 
90.05624
05363
Jacek Grzelczak
Jerzy Russyan
LD
WP
13
21
48.87   
 
91.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
7
48.77   
 
92.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
48.47   
 
93.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
48.36   
 
94.10571
06903
Marek Kubicki
Józef Rzepka
MA
MA
4
5
48.36   
 
95.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
48.28   
 
96.06551
16716
Jacek Ciechomski
Lena Ostrowska
SW
MA
19
3
48.08   
 
97.07815
07642
Lena Leszczyńska
Witold Stachnik
MA
MA
7
9
48.08   
 
98.17167
11550
Tomasz Kiełbasa
Piotr Marcinowski
MA
DS
4
9
47.84   
 
99.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
5
7
47.68   
 
100.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
19
47.44   
 
101.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
47.34   
 
102.06573
18774
Bogusław Domaszewski
Ewa Orłowska
MA
MA
3
1
47.24   
 
103.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
47.02   
 
104.18821
18843
Marek Melsztyński
Wojciech Słysz
MA
MA
1.5
1
46.64   
 
105.12012
06956
Jacek Koter
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
7
46.29   
 
106.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
46.28   
 
107.12320
18760
Sophia Bałdysz
Joanna Zalewska
DS
MA
5
2
46.01   
 
108.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
45.84   
 
109.15595
16473
Maciej Dąbrowski
Wojciech Niewiadomski
OP
MA
9
2.5
45.72   
 
110.17644
06697
Emil Dragańczuk
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
1
9
45.64   
 
111.07190
07725
Paweł Chindelewicz
Grzegorz Superson
PM
MP
12
11
45.39   
 
112.12263
05059
Anna Jaguszewska
Stanisław Janik
MA
LB
4
13
45.39   
 
113.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
2.5
1.5
45.33   
 
114.18260
17738
Tomasz Wolfke
Witold Żygulski
MA
MA
1.5
1.5
45.23   
 
115.08301
08297
Adam Cybulski
Leszek Pęcherzewski
LD
LD
7
7
44.62   
 
116.17584
07020
Jerzy Olszewski
Jan Zabrocki
MA
MA
2
7
44.60   
 
117.18479
09734
Magdalena Czajkowska
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
1.5
4
44.27   
 
118.05635
08408
Bogusław Jakóbczyk
Bogdan Kaczyński
LD
MA
5
4
44.04   
 
119.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
43.97   
 
120.06749
14028
Jacek Leszczyłowski
Zdzisław Radwański
WM
LD
2
7
43.57   
 
121.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
3
43.43   
 
122.06689
15822
Andrzej Kondeja
Jacek Metter
MA
MA
13
2.5
43.42   
 
123.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
LD
3
5
42.10   
 
124.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Ogłoblin
LD
WP
5
4
41.77   
 
125.06872
07555
Kazimierz Puczyński
Stanisław Stachlewski
MA
MA
13
9
41.60   
 
126.06291
08428
Zdzisław Olszewski
Krzysztof Sokół
MA
MA
5
4
40.55   
 
127.06703
06818
Sławomir Kowalczyk
Wiesław Niedziela
MA
MA
9
7
40.54   
 
128.06811
18076
Jacek Musiał
Wiesław Olszewski
MA
MA
3
1.5
40.12   
 
129.07051
06813
Edward Branicki
Krzysztof Najda
MA
MA
5
5
38.67   
 
130.17951
17361
Jakub Bojanowski
Marta Makarewicz
MA
MA
1.5
3
38.49   
 
131. 
06932
Zbigniew Ceregra
Sylwester Smoluchowski
NZ
MA
6
12
37.81   
 
132.07786
06752
Bogdan Dejnakowski
Jacek Lipiński
MA
MA
3
4
37.76   
 
133.18796
18795
Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
MA
MA
0.5
0.5
35.44   
 
134.19071
 
Wojciech Gajzler
Agnieszka Tokarczyk
MA
-
0
0
35.34   
 
135.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
1.5
1.5
34.35   
 
136.19344
16616
Łukasz Chrzanowski
Paweł Sankowski
MA
MA
0
2
32.89   
 
137.19157
06721
Grażyna Jaskulska
Edward Krusiewicz
MA
MA
0.5
7
31.96   
 
138.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
MA
21
17
27.60   
 
139.06374
06375
Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki
MA
MA
4
5
25.06   
 
140.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
2.5
2.5
17.56   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4580 punktów PKL, w tym 2326 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/gpw/gpw2018/gp2018.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-26 g.17:19:31 (0.5230/290) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.