Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4439/24345 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Memoriał Andrzeja Żurka
OTP** - 2. Memoriał Andrzeja Żurka
niedziela, 14 lipca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
63.06134II
II
2.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
SL
DS
9
11
61.59129III
III
3.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
7
7
61.13124III
III
4.03633
03960
Mariusz Arutiunianc
Radosław Szczepański
KP
KP
15
18
60.86120 
 
5.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
60.55116 
 
6.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
7
60.26112 
 
7.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
7
12
59.92108 
 
8.16000
17008
Szymon Superson
Filip Trojański
MP
MA
2.5
2.5
59.51104 
 
9.07341
03464
Ireneusz Kowalczyk
Adam Robak
SL
SL
21
13
59.10100 
 
10.02934
07431
Krzysztof Kujawa
Marek Witek
SL
SL
19
21
59.0697 
 
11.07221
09333
Andrei Kavalenka
Aliaksandr Korzun
PD
PD
5
4
57.8493 
 
12.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
5
2.5
57.6189 
 
13.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
17
19
57.5585 
 
14.13660
07617
Jarosław Duda
Mirosław Sady
MP
MP
4
12
57.4981 
 
15.05670
05730
Andrzej Kozikowski
Wiesław Niciński
LD
LD
15
13
57.3677 
 
16.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
57.2373 
 
17.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
5
57.1169 
 
18.01054
18815
Tadeusz Garbacik
Wiesław Kalita
MP
MP
13
7
57.1065 
 
19.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
11
11
57.0562 
 
20.16898
14250
Maciej Kędzierski
Marcin Szymański
MP
MP
4
5
57.0458 
 
21.06973
02827
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
LB
LB
24
13
56.8954 
 
22.02919
02954
Aleksander Knawa
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
13
7
56.7550 
 
23.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
55.9846 
 
24.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
55.7842 
 
25.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
55.5638 
 
26.16070
14286
Krystian Bączek
Błażej Krawczyk
MA
MP
4
5
55.4434 
 
27.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
55.3930 
 
28.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
55.2527 
 
29.02723
09433
Bogusław Lesiecki
Bogusław Wardzała
MP
MP
12
7
55.2126 
 
30.02672
02820
Stanisław Jaśkiewicz
Józef Tokarz
MP
MP
7
7
55.1626 
 
31.12450
09146
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuczyński
MP
MA
15
17
54.8725 
 
32.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
54.8124 
 
33.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
54.5824 
 
34.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
12
54.2323 
 
35.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
54.1422 
 
36.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
54.1222 
 
37.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
54.0721 
 
38.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
11
54.0220 
 
39.17167
14782
Tomasz Kiełbasa
Jakub Patreuha
MA
DS
5
5
53.9720 
 
40.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
SL
MP
4
2.5
53.8619 
 
41.16724
10937
Adam Grobler
Jacek Stasica
MP
MP
5
13
53.5818 
 
42.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.1218 
 
43.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
52.9317 
 
44.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
52.6316 
 
45.05307
02833
Zbigniew Papierniak
Edward Warząchowski
SL
MP
13
12
52.5316 
 
46.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
52.4715 
 
47.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
SL
SL
13
7
52.4414 
 
48.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
52.4014 
 
49.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
52.3813 
 
50.13661
11769
Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
9
52.3712 
 
51.02621
07614
Marian Czopek
Marek Kiepura
MP
MP
7
5
52.1712 
 
52.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
3
4
51.8311 
 
53.07687
07473
Mirosław Kołton
Janusz Szyszkowski
MP
MP
9
12
51.8310 
 
54.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
51.7710 
 
55.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
51.679 
 
56.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
51.648 
 
57.13602
07401
Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
MP
MP
3
4
51.558 
 
58.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2.5
2.5
51.427 
 
59.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
51.336 
 
60.05111
18890
Wit Klapper
Vasil Valchev
SL
ZP
21
4
51.246 
 
61.05797
05876
Karol Ruszkiewicz
Piotr Wulkiewicz
SL
PD
5
7
51.045 
 
62.15595
08308
Maciej Dąbrowski
Kamil Walczyk
OP
SW
9
7
50.844 
 
63.16903
17892
Roman Madej
Aron Shindler
MP
MP
2.5
2
50.824 
 
64.15519
05314
Piotr Kulesza
Marcin Pędziński
DS
WP
7
15
50.723 
 
65.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
50.622 
 
66.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
50.502 
 
67.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2.5
50.471 
 
68.18495
15292
Alicja Jaskulecka
Maja Mrozek
LU
SL
1.5
2
50.451 
 
69.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
50.451 
 
70.04198
04405
Adolf Bocheński
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
50.441 
 
71.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
50.441 
 
72.15988
15814
Ryszard Cieślik
Piotr Stefanów
MP
MP
3
2
50.261 
 
73.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
50.251 
 
74.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
50.121 
 
75.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
1.5
50.051 
 
76.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
5
50.021 
 
77.02650
03454
Krzysztof Góra
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
49.871 
 
78.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
49.641 
 
79.07536
02826
Andrzej Borek
Stanisław Urbanowski
MP
MP
5
7
49.591 
 
80.01053
01126
Leszek Garbacik
Bogusław Nidecki
PK
PK
5
5
49.551 
 
81.07130
07501
Eugeniusz Konik
Jan Styczyński
OP
SL
4
5
49.091 
 
82.09422
02793
Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
MP
MP
7
7
48.581 
 
83.11092
15757
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
MP
MP
7
5
48.501 
 
84.16259
14728
Maciej Kliś
Kamil Nowak
MP
MA
4
13
48.391 
 
85.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
48.141 
 
86.02671
01744
Ryszard Jaśkiewicz
Krzysztof Wójcik
MP
DS
11
7
47.981 
 
87.03724
05675
Leszek Hejne
Mariusz Kraśnicki
KP
LD
7
9
47.961 
 
88.02646
03356
Wacław Gąssowski
Katarzyna Michałek
MP
MP
12
7
47.841 
 
89.06697
13463
Jarosław Kostrzewa
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
11
3
47.101 
 
90.11206
14554
Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
MP
MP
5
2.5
47.041 
 
91.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
2
2
46.971 
 
92.11653
11652
Igor Kravchenko
Alexander Nekhoroshev
PD
PD
7
7
46.941 
 
93.07667
08797
Barbara Batkiewicz
Michał Tuszyński
MP
MP
9
4
46.541 
 
94.19488
19366
Aleksander Barylak
Piotr Szewczyk
MP
MP
0.5
1.5
46.521 
 
95.04535
01865
Dariusz Bogucki
Andrzej Pawlak
ZP
OP
15
17
46.431 
 
96.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
46.401 
 
97.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
13
12
45.941 
 
98.07636
02760
Adam Lenda
Jerzy Pasich
MP
MP
4
7
45.741 
 
99.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
WP
DS
11
9
45.591 
 
100.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
45.541 
 
101.08527
06856
Kazimierz Latawiec
Jan Piotrowski
MP
MA
11
7
45.521 
 
102.11882
16544
Elżbieta Chodacka
Hanna Ciuńczyk
SL
MA
2.5
3
45.241 
 
103.19440
19442
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
MP
MP
0
0
45.191 
 
104.09779
07639
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
MP
MP
4
4
44.961 
 
105.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
44.881 
 
106.14287
13282
Stanisław Miłkowski
Marek Pietrzak
MP
MP
2
2.5
44.611 
 
107.18410
18411
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
MP
MP
1
1
44.351 
 
108.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
13
7
44.301 
 
109.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
43.891 
 
110.14864
18916
Wojciech Garncarz
Patryk Mrukot
MP
MP
2
1.5
43.131 
 
111.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
43.111 
 
112.17889
16586
Przemysław Pasiński
Maciej Racewicz
MP
DS
2
2.5
42.971 
 
113.01189
01195
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
PK
PK
5
5
42.921 
 
114.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
5
42.811 
 
115.07512
07480
Stanisław Budzyń
Zdzisław Madej
SW
SW
2.5
3
42.681 
 
116.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
4
42.581 
 
117.14428
15899
Wiktor Pantak
Grzegorz Walczewski
SL
SL
2
2
42.491 
 
118.02619
02753
Marek Czerwonka
Jarosław Nowakowski
MP
MP
4
4
42.471 
 
119.02678
02720
Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
MP
MP
7
9
42.461 
 
120.02663
10601
Jacek Herman
Grzegorz Latała
MP
MP
11
3
42.391 
 
121.18791
18792
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
MP
MP
1.5
1.5
42.291 
 
122.18788
14317
Adam Brodowski
Aleksandra Talaczek
MP
MP
2
2
42.241 
 
123.13970
12075
Leszek Faber
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
5
42.141 
 
124.02590
17543
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
MP
MP
7
1.5
41.741 
 
125.07539
02786
Andrzej Juszczyk
Janusz Rżewski
MP
MP
4
5
41.611 
 
126.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
41.331 
 
127.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
40.051 
 
128.14226
14228
Zbigniew Przeginiak
Andrzej Szubryt
MP
MP
4
0.5
39.651 
 
129.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
SL
SL
3
5
38.941 
 
130.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
2.5
38.761 
 
131.09417
18392
Anna Bułat
Anna Stelmach
MP
SL
3
1.5
37.701 
 
132.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2.5
2.5
36.911 
 
133.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
0
2
36.791 
 
134.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
3
36.251 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 5634 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://zurek.mzbs.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.06:47:34 (0.3615/278) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.