Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4412/24602 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
OTP** - 12. KTP - o puchary "Agena Development S.A."
sobota, 31 sierpnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.06382
02921
Maciej Dobrzyński
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
7
12
62.869950
2.06707
13591
Maciej Kowalski
Konrad Stenzel
MA
MA
12
4
62.319548
3.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
61.829146
4.08294
16645
Mariusz Bartkowski
Piotr Jasiński
SW
MA
17
5
59.888844
5.17361
09491
Marta Makarewicz
Rafał Niedzielski
MA
LU
4
7
59.248442
6.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
58.428141
7. 
 
Jelena Alfejeva
Karlis Rubins
LAT
LAT
6
6
58.327839
8.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
SL
5
21
58.277538
9.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
58.077236
10.05111
07849
Wit Klapper
Bogdan Szulejewski
SL
SW
21
21
57.636834
11.12197
14728
Michał Klukowski
Kamil Nowak
MP
MA
24
13
57.416533
12.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
57.416231
13.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
56.265930
14.02934
07725
Krzysztof Kujawa
Grzegorz Superson
SL
MP
19
13
56.225628
15.07814
 
Piotr Kuźmicz
Paweł Pacanowski
MA
SWE
1.5
6
56.085226
16.07928
06904
Mariusz Łasiewicki
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
55.594925
17.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
54.704623
18.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
54.274322
19.06697
07642
Jarosław Kostrzewa
Witold Stachnik
MA
MA
11
9
53.874020
20.10095
02827
Paweł Miechowicz
Marek Urbański
LB
LB
17
13
53.873618
21.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
53.543317
22.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
52.833015
23.05751
05772
Roman Owsiak
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
52.822714
24.08271
15352
Adam Karczmarz
Michał Maszenda
WM
MA
5
4
51.712412
25.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
51.482010
26.06706
06817
Apolinary Kowalski
Renata Neronowicz
WM
MA
24
12
50.832010
27.06659
08411
Maciej Kalita
Krzysztof Kobyliński
MA
MA
5
11
50.451910
28.12460
12303
Sławomir Stępniewski
Przemysław Zyśk
MA
WM
3
4
50.421910
29.10017
16369
Paweł Babecki
Jarosław Malarski
LD
LD
5
2.5
49.62189
30.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
49.31189
31.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
9
58.97179
32.06733
16874
Grzegorz Kula
Jacek Lech
MA
MA
11
2
58.38168
33.06618
06628
Marek Gruziel
Krzysztof Hordyński
MA
MA
3
3
56.31168
34.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
56.29158
35.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
55.48158
36.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
MA
18
19
54.41147
37.05310
07869
Bogusław Pazur
Sławomir Zawiślak
SL
LB
21
21
54.26147
38.08288
06370
Grzegorz Bachanek
Jacek Bors
SW
SW
4
5
54.05137
39.04108
01115
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Martens
MA
WP
21
24
54.05137
40.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
53.96126
41.15595
05624
Maciej Dąbrowski
Jacek Grzelczak
OP
LD
9
13
53.89116
42.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
51.80116
43.04660
12196
Marek Niesłuchowski
Zbigniew Skibicki
PM
MA
5
5
51.69105
44.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
51.35105
45.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
50.9695
46.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
50.7995
47.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
50.7584
48.12158
16716
Izabella Jaworska
Lena Ostrowska
LD
MA
4
4
50.6784
49.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1.5
5
50.2774
50.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
50.1174
51.17232
12503
Andrzej Szlachta
Wojciech Uszynski
MA
MA
2
13
49.7563
52.06526
06876
Waldemar Burakowski
Janusz Radecki
MA
MA
15
18
48.9453
53.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
2.5
2.5
48.9153
54.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
48.8742
55.07777
17951
Ewa Banaszkiewicz
Jakub Bojanowski
MA
MA
15
1.5
48.0942
56.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
5
47.4432
57.12263
16829
Anna Jaguszewska
Tomasz Zaleski
MA
PD
4
5
47.1532
58.19071
18774
Wojciech Gajzler
Ewa Orłowska
MA
MA
1
2
46.0321
59.04535
07221
Dariusz Bogucki
Andrei Kavalenka
ZP
PD
17
7
44.8121
60.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
44.3611
61.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
4
5
54.9511
62.17554
19662
Jakub Dziuba
Kuba Mierzwiński
MA
MA
2
1
54.8711
63.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
54.0011
64.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
15
19
53.6211
65.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
53.4411
66.11591
06689
Tadeusz Bożek
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
53.3911
67.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
52.6911
68.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
52.2511
69.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
52.1811
70.18382
17030
Jakub Urbanowicz
Anna Zaręba
MA
MA
2
3
51.8411
71.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
51.6311
72.06488
06717
Wiesław Andruk
Jolanta Krogulska
MA
MA
9
19
51.6311
73.12685
13463
Witold Bielecki
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
2.5
3
51.5311
74.02501
06954
Mariusz Kowalski
Adam Suwik
LU
MA
15
18
50.9411
75.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
50.8411
76.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
50.6711
77.04405
04431
Krzysztof Pikus
Zbigniew Rogowski
WM
WM
19
18
50.6411
78.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
50.5611
79.16544
18011
Hanna Ciuńczyk
Filip Parol
MA
MA
3
3
49.8311
80.10455
06363
Mirosław Andrzejczak
Andrzej Tybura
LD
LD
4
5
49.6711
81.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
49.0011
82.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
48.1611
83.16140
08434
Andrzej Szepczyński
Witold Tomaszek
MP
WP
4
12
47.9111
84.06646
06956
Jerzy Jodełka
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
7
47.6911
85.17724
16898
Maksymilian Grochowski
Maciej Kędzierski
MA
MP
2.5
4
47.6011
86.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
PM
MA
7
7
47.5111
87.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
47.3911
88.10709
18209
Piotr Frankowski
Zbigniew Wyziński
LU
OP
4
1.5
47.2511
89.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
2.5
47.1611
90.06374
06375
Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki
MA
MA
4
5
47.1311
91.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
46.5811
92.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
46.5311
93.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
46.5311
94.06336
08158
Piotr Lutostański
Piotr Zatorski
WP
MP
18
21
46.1911
95.10468
06724
Kamil Kajetanowicz
Paweł Kubacki
MA
MA
4
5
46.1511
96.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
45.9411
97.18861
14416
Małgorzata Dmowska
Irena Pruszko
MA
MA
1
1.5
44.6111
98.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
44.5111
99.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
44.4711
100.19375
17998
Zbigniew Kozerski
Joanna Serwatowska
MA
MA
1.5
1.5
43.6511
101.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
1.5
43.0411
102.18983
18831
Jacek Karczmarczyk
Janina Orłowska
MA
MA
1
1.5
42.7411
103.06703
10426
Sławomir Kowalczyk
Marek Szakun
MA
MA
9
4
42.5111
104.20052
20053
Marian Błoński
Roman Błoński
MA
MA
0
0
40.4311
105.15582
12224
Tomasz Kozłowski
Aleksander Waślicki
MA
MA
3
4
40.1611
106.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
39.6411
107.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
38.4011
108.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
37.8511
109.07053
06797
Krzysztof Gołaś
Andrzej Miszewski
MA
MA
5
18
37.5711
110.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
37.5211
111.06990
09006
Urszula Górecka-Wideryńska
Adam Peszke
MA
WP
3
5
37.0811
112.16461
18166
Sławomir Rokicki
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2.5
2.5
35.9511
113.18821
18843
Marek Melsztyński
Wojciech Słysz
MA
MA
1.5
1.5
35.7811
114.16888
16372
Ireneusz Liberadzki
Tadeusz Osiecki
MA
MA
2.5
2.5
35.4311
115.19943
19942
Marek Gardocki
Rafał Szerszyński
MA
MA
0
0
33.3511
116.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
27.4711

Łącznie 3786 punktów PKL, w tym 1978 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:35:28 (0.5665/242) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.