Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4425/24865 turniej par

szczegóły imprezy

28. Bolesławiecka Trzydniówka
III TP im. Waldemara Siudy o Puchar Prezydenta Miasta Bolesławiec
sobota, 21 września 2019r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.08294
17167
Mariusz Bartkowski
Tomasz Kiełbasa
SW
MA
17
5
68.2356
2.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
67.9054
3.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
65.0552
4.06973
07431
Piotr Tuszyński
Marek Witek
DS
SL
24
21
63.4550
5.05574
05084
Przemysław Błaszczyk
Tadeusz Kaczanowski
LD
ZP
15
19
63.3349
6.14782
12123
Jakub Patreuha
Mateusz Stępiński
DS
MA
5
9
61.7847
7.15519
18890
Piotr Kulesza
Vasil Valchev
ZP
ZP
7
5
61.0146
8.02495
07722
Andrzej Kokoryka
Janusz Wesołowski
LU
PK
11
13
60.9144
9.14060
01713
Adam Szuszkiewicz
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
3
7
60.8242
10.06382
02921
Maciej Dobrzyński
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
7
12
60.7341
11.01220
05611
Grzegorz Bajek
Dominik Filipowicz
DS
DS
11
21
60.7239
12.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
4
60.2438
13.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
60.0336
14.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
59.6534
15.02774
07617
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
MP
MP
12
12
59.2933
16.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
58.4331
17.15769
13118
Piotr Birowski
Andrzej Janiak
DS
DS
2
3
58.1929
18.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
SL
DS
9
11
57.7528
19.08859
01493
Krzysztof Lewandowski
Bohdan Mazur
DS
DS
7
13
57.7226
20.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
57.6425
21.02131
08350
Ryszard Smejda
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
7
13
57.5623
22.04535
06129
Dariusz Bogucki
Piotr Wasylko
ZP
ZP
17
12
57.3621
23.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
57.2520
24.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
5
57.0518
25.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
57.0417
26.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
56.7815
27.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
56.7713
28.07221
13698
Andrei Kavalenka
Dmitry Khodkov
PD
PD
7
2.5
56.4912
29.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
56.2911
30.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
19
56.1711
31.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
56.0511
32.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
55.2911
33.01840
05856
Leszek Majdański
Piotr Walczak
KP
WP
15
21
54.7410
34.05111
07849
Wit Klapper
Bogdan Szulejewski
SL
SW
21
21
54.6910
35.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
54.6910
36.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
54.229
37.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
54.199
38.15120
03529
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
53.829
39.10533
07725
Ryszard Pałasz
Grzegorz Superson
WP
MP
11
13
53.589
40.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
4
53.588
41.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
LB
LB
11
11
53.548
42.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
53.408
43.03052
03170
Janis Bendiks
Cezary Góra
SL
SL
7
7
53.288
44.19985
04109
Florian Alter
Łukasz Brede
DS
WP
0
17
53.207
45.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
9
24
53.167
46.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
52.997
47.09951
03530
Jacek Michalski
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
52.936
48.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
52.846
49.03422
18392
Andrzej Piecuch
Anna Stelmach
SL
SL
9
1.5
52.756
50.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
OP
OP
7
17
52.706
51.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
13
15
52.265
52.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
52.125
53.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
11
52.065
54.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
9
51.965
55.12846
03546
Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
7
13
51.894
56.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
51.874
57.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
MA
13
19
51.714
58.04699
04751
Krzysztof Sikorski
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
9
51.593
59.13411
16585
Michał Kaleta
Adam Pigulski
SL
DS
5
3
51.233
60.15621
04588
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
PM
PM
19
18
50.963
61.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
50.793
62.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
50.742
63.01633
15770
Grzegorz Skowronek
Adam Szewczak
DS
DS
3
2
50.672
64.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
50.462
65.01397
01578
Piotr Korecki
Marcin Preisner
LB
LB
7
3
50.291
66.02025
02166
Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
LB
LB
11
18
50.211
67.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
50.131
68.16544
17030
Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
MA
MA
3
3
49.791
69.18284
18896
Aleks Bukat
Jakub Franczak
DS
DS
2
2
49.321
70.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
5
7
49.281
71. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
49.191
72.07642
13463
Witold Stachnik
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
9
3
49.141
73.01945
05059
Mirosław Bublewicz
Stanisław Janik
LB
LB
11
13
49.121
74.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
49.031
75.16586
16926
Maciej Racewicz
Oskar Tokarczuk
DS
DS
2.5
2
48.511
76.08165
01621
Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
DS
DS
4
5
48.421
77.01287
01772
Marek Drecki
Sławomir Zimniak
DS
DS
7
7
48.331
78.07283
03464
Jarosław Figlus
Adam Robak
SL
SL
13
13
47.781
79.17721
17008
Jakub Bazyluk
Filip Trojański
MA
MA
4
3
47.621
80.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
47.321
81.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
47.211
82. 
15040
Mathias Felmy
Thomas Gotard
GER
WP
6
5
47.201
83.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
47.151
84.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
47.141
85.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
13
46.861
86.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
5
5
46.851
87.02590
07614
Józef Barczyk
Marek Kiepura
MP
MP
7
5
46.821
88.07271
09835
Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
SL
WP
7
7
46.751
89.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
46.681
90.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
11
11
46.651
91.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
12
9
46.641
92.10043
10217
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
5
46.641
93.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
7
46.621
94.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
46.421
95.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
46.331
96.14784
15632
Dawid Permus
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2.5
2.5
46.221
97.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2
46.131
98.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
45.981
99.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
45.911
100.16213
15122
Dariusz Budnik
Wojciech Peisert
DS
DS
3
2.5
45.711
101.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
45.471
102.11092
15988
Tytus Bisping
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
45.421
103.08144
08194
Ireneusz Siemieniako
Leszek Urbańczyk
DS
DS
5
4
45.301
104.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
45.161
105.18869
18871
Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
DS
DS
1.5
1.5
45.011
106.17495
05730
Robert Barankiewicz
Wiesław Niciński
LD
LD
2.5
13
44.541
107.17832
17834
Bartosz Macioł
Alicja Myśliwiec
DS
DS
1
1.5
44.271
108.08164
01480
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
DS
DS
5
4
44.241
109.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2.5
44.111
110.13181
17270
Sławomir Bogdanowicz
Anna Szatkowska
DS
DS
3
1
43.651
111.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
43.591
112.03847
11296
Jarosław Michałowski
Artur Pomarański
KP
LU
18
5
43.341
113.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
43.151
114.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
43.021
115.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
42.201
116.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
41.701
117.14165
09600
Sylwester Gołdyn
Ewa Nazaruk
DS
DS
2.5
3
41.611
118.18088
03498
Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
SL
SL
1.5
7
41.511
119.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
LD
1.5
12
41.431
120.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
2.5
3
41.411
121.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
41.301
122.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
40.461
123.14226
09433
Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
MP
MP
5
7
40.401
124.08340
06042
Romuald Markowski
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
1
4
40.261
125.01005
01045
Andrzej Biliński
Jacek Sroczyński
DS
MP
0
0
40.121
126.17013
08143
Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
DS
DS
1
1.5
40.001
127.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2
1.5
39.511
128.01502
01770
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Zdybel
DS
MP
19
9
39.351
129. 
 
Philipp Bleifub
Ewa Neumann
GER
GER
6
6
39.081
130.18925
 
Andrzej Bojda
Marte Bojda
DS
DS
1.5
0
37.861
131. 
 
Joey Deutsch
Reyk Schaefer
GER
GER
6
6
35.891
132.13179
18265
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
DS
DS
2.5
1.5
35.361
133.13065
16233
Anna Jankowska
Eugeniusz Swendrowski
DS
DS
4
2
34.081
134.13830
17272
Tadeusz Szczęch
Sylwia Zabłocka-Śledzka
DS
DS
2
1.5
32.361
135.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
30.771

Łącznie 2494 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-15 g.16:13:35 (0.4701/282) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.