Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4476/25025 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

22. Mistrzostwa Polski Par na IMPy
MP Par na Impy
piątek, 22 listopada 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
131.04857Jan AdamczewskiWP11-59.001 
40.03029Stanisław AdamczykSL727.0016 
89.01781Andrzej AleksandrzakWP15-12.001 
2.19985Florian AlterDS0.559.33240M
39.04163Andrei ArlovichDS1728.0016 
127.02460Marek AtalskiLU13-51.001 
16.01220Grzegorz BajekDS11-43.8358 
101.07271Adrian BakalarzSL7-19.001 
128.17495Robert BarankiewiczLD2.5-51.721 
123.02590Józef BarczykMP7-46.001 
76.08294Mariusz BartkowskiMA17-1.001 
139.19488Aleksander BarylakMP1-86.001 
122.04531Marek BarylewskiZP18-43.451 
12.17721Jakub BazylukMA4-1.5069 
27.04887Olech BestrzyńskiWP15-8.5029 
142.02597Tadeusz BiernatMP12-105.001 
72.11092Tytus BispingMP73.101 
78.12474Marek BlatSL13-3.001 
78.03064Michał BłachSW7-3.001 
61.05574Przemysław BłaszczykLD159.006 
63.08526Artur BobołowiczMP58.005 
59.04535Dariusz BoguckiZP1710.007 
108.04157Sławomir BolestaPD9-30.001 
141.18788Adam BrodowskiMP2-93.001 
137.15345Sławomir BrodzińskiSL2.5-85.001 
66.14882Jacek BrózdaMP56.004 
104.14585Anna BurdaMP2.5-20.691 
133.17543Zdzisław BurdaMP1.5-73.001 
48.14420Igor ChalupecMA416.0012 
105.03088Krzysztof ChmielSL4-21.001 
48.06540Bartosz ChmurskiMA2416.0012 
129.11882Elżbieta ChodackaSL3-53.001 
13.14619Maksymilian ChodackiSL9-5.6766 
120.18221Łucja CiborowskaMP2-41.001 
120.18222Konrad CiborowskiMP2.5-41.001 
117.03096Konrad CiborowskiMP11-38.001 
96.13420Adam CichońMP3-15.001 
4.06551Jacek CiechomskiMA1943.17150I
21.13993Grzegorz CieślakLU511.5045 
18.06554Jarosław CieślakDS1921.0053 
133.15988Ryszard CieślikMP3-73.001 
71.03104Kazimierz CiosMP114.002 
129.16544Hanna CiuńczykMA3-53.001 
105.01272Marek CzerepakDS12-21.001 
99.13087Mariusz CzesnarPK2.5-17.001 
66.07052Edmund CzubakMA116.004 
88.15595Maciej DąbrowskiOP11-11.001 
44.17384Joanna DerewońkoMA418.0014 
28.10450Jacek DmowskiWP13-9.0026 
51.14885Marcin DobrowolskiWP713.4511 
53.06382Maciej DobrzyńskiSW712.0010 
74.18832Vołodymyr DraganLU1.51.031 
85.09807Piotr DrągSL3-5.171 
25.07710Andrzej DudzikMP130.0734 
142.02631Kazimierz DziadkowiecMP7-105.001 
123.09594Ewa DziekańskaDS9-46.001 
20.01291Krzysztof DziekańskiDS1213.0047 
55.07283Jarosław FiglusSL1311.389 
16.05611Dominik FilipowiczDS21-43.8358 
103.02637Marek FilipowskiMP12-20.001 
85.03143Edmund GabryśSL5-5.171 
132.02642Przemysław GałekMP7-70.001 
9.01054Tadeusz GarbacikMP1526.8377II
144.02904Janusz GawęckiSW18-112.761 
19.02644Grzegorz GawronMP1214.5050 
53.13709Grzegorz GłasekSW912.0010 
17.01318Stanisław GołębiowskiDS2421.5055 
47.03168Roman GoszczSL517.5913 
2.15040Thomas GotardWP559.33240M
99.06612Jerzy GóralczykPK5-17.001 
24.17724Maksymilian GrochowskiWP2.52.9737 
89.08253Witold GrochulskiLU5-12.001 
42.06620Igor GrzejdziakLU1522.0015 
42.06621Sabina GrzejdziakLU1322.0015 
77.03184Artur GułaSL15-2.001 
77.03185Zbigniew GułaSL13-2.001 
108.04160Mirosław HanuszPD9-30.001 
78.13661Adam HarasimowiczMP4-3.001 
96.14584Marek HeichelMP4-15.001 
26.02663Jacek HermanMP11-5.4531 
107.02666Andrzej HycnarPK13-22.001 
83.09822Zdzisław IngielewiczOP7-5.001 
115.08283Andrzej IwańskiSW13-36.001 
123.02669Stanisław JarosMP5-46.001 
24.16645Piotr JasińskiMA52.9737 
8.08979Krzysztof JassemDS2428.4980II
26.02671Ryszard JaśkiewiczMP11-5.4531 
100.02672Stanisław JaśkiewiczMP7-18.001 
82.02673Marek JaworskiMP13-4.001 
135.02013Andrzej JeleniewskiZP18-80.001 
65.15599Jerzy JeleńMP2.56.214 
112.17836Leszek JędrzejczakMA2.5-34.001 
38.02676Jarosław JurkiewiczPK1329.0017 
61.05084Tadeusz KaczanowskiZP199.006 
32.02489Jarosław KaczorowskiLU1243.0020 
140.01071Jan KadulaPK12-91.001 
73.03232Grzegorz KaletaSL72.001 
73.03231Halina KaletaSL72.001 
55.19417Petro KarlykovLU011.389 
118.17544Łukasz KasperczykMP2.5-39.001 
66.10217Urszula KędzierskaMA56.004 
117.16898Maciej KędzierskiMP4-38.001 
142.07614Marek KiepuraMP5-105.001 
9.05111Wit KlapperWM2126.8377II
20.01381Piotr KlubińskiDS913.0047 
95.18165Dariusz KłodosMA2-14.481 
66.02495Andrzej KokorykaLU116.004 
102.07687Mirosław KołtonMP9-19.661 
66.01397Piotr KoreckiLB76.004 
78.04111Krzysztof KotorowiczSW21-3.001 
52.02580Agata KowalMP713.0010 
19.02698Jakub KowalMP1214.5050 
63.07341Ireneusz KowalczykSL218.005 
30.03266Stefan KowalczykSL18-44.5020 
14.07090Anna KowalskaLD13-30.6763 
128.05670Andrzej KozikowskiLD15-51.721 
113.10554Zbigniew KoziołPK5-35.001 
108.06716Anna Kręglewska-WnukMA7-30.001 
97.12006Danuta KrupnikMA7-15.521 
38.12999Adam KrysaPK1129.0017 
91.09418Piotr Kuc-DzierżawskiMP7-13.001 
126.11770Piotr KuciaraMP4-47.001 
135.17539Kacper KuflowskiMP2.5-80.001 
44.17046Jerzy KuhnMA2.518.0014 
34.02934Krzysztof KujawaSL1939.0019 
131.05156Roman KujawskiWP12-59.001 
57.15519Piotr KuleszaZP711.008 
32.18128Wojciech KurkowskiLU443.0020 
135.17545Franciszek KurlitMP2.5-80.001 
101.14525Przemysław KurzakSL3-19.001 
72.12075Marzena Kwiecińska-WilkMP53.101 
135.11466Tadeusz LaszczakMA7-80.001 
65.10601Grzegorz LatałaMP46.214 
70.18554Hanna LeskiewiczMP45.002 
27.07815Lena LeszczyńskaZP7-8.5029 
18.05691Grzegorz LewaciakLD1821.0053 
130.16888Ireneusz LiberadzkiMA2.5-56.001 
71.07346Kazimierz LichawskiMP134.002 
25.02727Andrzej LubojemskiMP130.0734 
58.09466Piotr LudwikowskiMP510.348 
5.06336Piotr LutostańskiPM1835.17148I
44.06758Tadeusz LuzakMA1218.0014 
51.08549Anna MaduziaWP713.4511 
137.09357Arkadiusz MajcherMA11-85.001 
125.17361Marta MakarewiczMA4-46.551 
37.08986Józef MałyszLU731.0017 
63.19754Mirosław MamońMP48.005 
8.11550Piotr MarcinowskiDS1128.4980II
100.07644Piotr MarkiewiczMP5-18.001 
1.13438Rafał MarksMA1189.22400MM
15.07370Piotr MatkowskiMP13-33.0061 
21.02519Bartosz MatrasLU711.5045 
43.03345Zbigniew MąciorSL1821.0015 
52.08785Grzegorz MeryndaMP513.0010 
89.11089Marek MichalczykLU4-12.001 
43.05718Jerzy MichałekSL2121.0015 
29.18433Marcin MillerLD1.5-10.7623 
123.20153Wiesława MirosławDS2-46.001 
28.06795Ewa MiszewskaWP19-9.0026 
76.06341Grzegorz NarkiewiczMA24-1.001 
120.20076Marek NazarkoPD0-41.001 
61.05730Wiesław NicińskiLD139.006 
49.05732Paweł NiedzielskiWP1815.0012 
94.04660Marek NiesłuchowskiPM5-14.001 
113.18018Zbigniew NiziołekPK3-35.001 
120.15660Mirosław NosPD2-41.001 
91.06822Anna NosalskaPM7-13.001 
6.14728Kamil NowakMA1333.00100I
11.01539Wojciech OlańskiWM2115.6771 
49.07099Jerzy OlczykWP915.0012 
41.01128Roman OpalińskiPK1823.7915 
88.03881Tomasz OsińskiKP12-11.001 
49.08899Marcin OsmańskiPM515.0012 
23.18410Stanisław OsmendaMP13.0039 
125.16716Lena OstrowskaMA4-46.551 
91.08529Antoni PajaMP4-13.001 
144.02966Stanisław PająkSW15-112.761 
35.02757Bogdan PalczyńskiMP938.2818 
33.10533Ryszard PałaszWP1142.0019 
23.18411Bogdan PasichMP1.53.0039 
94.02760Jerzy PasichMP7-14.001 
12.14783Patryk PatreuhaDS7-1.5069 
108.01865Andrzej PawlakOP17-30.001 
89.01556Jan PawlikaniecWP5-12.001 
111.05310Bogusław PazurSL21-32.071 
145.03422Andrzej PiecuchSL9-123.001 
34.03423Marek PieczkaSL1139.0019 
41.01138Marek PietraszekPK1823.7915 
130.16373Krzysztof PietruszkaMA2.5-56.001 
31.15120Agnieszka PietrzykSL744.4820 
22.12777Piotr PiotrowskiLD57.0042 
53.02970Marcin PiwowarczykSW1212.0010 
122.11296Artur PomarańskiZP7-43.451 
91.02774Jarosław PosłusznyMP12-13.001 
75.08026Andrzej PotrzyszczLU71.001 
70.02775Małgorzata PraszałowiczMP55.002 
44.14226Zbigniew PrzeginiakMP518.0014 
127.02976Tomasz RaczkiewiczLU12-51.001 
40.03454Jacek RadomskiSL1127.0016 
58.07405Piotr RadzikowskiMP910.348 
141.17528Dominik RajtarMP2.5-93.001 
86.15413Sławomir ReisingMP4-6.001 
142.08793Tadeusz RejdychMP7-105.001 
47.03464Adam RobakSL1317.5913 
82.11471Maciej RodzajMP9-4.001 
44.06904Lech SadośMA1218.0014 
97.07617Mirosław SadyMP12-15.521 
57.01617Przemysław SalińskiDS1111.008 
113.17892Aron ShindlerMP2.5-35.001 
74.18834Borys ShukhmeisterLU01.031 
49.06923Jacek SikoraPM715.0012 
134.02793Paweł SkałackiMP7-77.001 
107.02794Ryszard SkotarskiMA12-22.001 
81.07114Waldemar SkóraLD13-3.101 
134.09501Jan SkucińskiMP5-77.001 
78.03497Jerzy SkwarkSL15-3.001 
13.12154Mateusz SobczakDS11-5.6766 
119.16456Sylwester SokółLD4-40.341 
86.07312Dariusz SosinMP5-6.001 
105.05822Tomasz SpodenkiewiczDS13-21.001 
7.11600Jarosław StachOP931.8390II
86.07642Witold StachnikMA9-6.001 
78.01661Włodzimierz StarkowskiPM24-3.001 
118.18066Michał StasikMP2-39.001 
145.18392Anna StelmachSL1.5-123.001 
83.05423Jeremi StępińskiOP19-5.001 
63.10219Jacek StokowackiSL58.005 
115.05830Robert StolińskiLD15-36.001 
102.02804Piotr StopaMP13-19.661 
91.11769Tomasz StryszawskiMP9-13.001 
10.02806Wojciech StrzemeckiMA2118.0074II
30.03523Jan SucharkiewiczSL18-44.5020 
35.02807Reginald SukiennikMP1238.2818 
83.07725Grzegorz SupersonMP13-5.001 
113.16000Szymon SupersonMP3-35.001 
132.02809Rafał SynowiecMP9-70.001 
22.12923Maciej SzalewiczLD47.0042 
140.14688Jacek SzczerbaPK4-91.001 
36.02812Maciej SzczerczakMP436.2118 
139.19366Piotr SzewczykMP1.5-86.001 
108.04842Leszek SztyrakMA19-30.001 
137.15346Wojciech SzubaSL2.5-85.001 
137.07849Bogdan SzulejewskiSW21-85.001 
126.11766Mieczysław SzwarcMP4-47.001 
66.01892Leszek SzymaniecOP56.004 
15.03546Krzysztof ŚliwońSL13-33.0061 
66.12854Rafał ŚmiałekMP56.004 
104.14317Aleksandra TalaczekMP2-20.691 
98.02820Józef TokarzMP9-16.001 
119.16707Piotr TrębskiMA2.5-40.341 
3.02823Andrzej TrygarMP1254.17190M
59.09146Piotr TuczyńskiMA2410.007 
81.05464Witold TurantLD18-3.101 
17.06973Piotr TuszyńskiDS2421.5055 
14.07544Marek TyranLD13-30.6763 
53.03003Hubert UrbanSW712.0010 
83.02827Marek UrbańskiLB15-5.001 
39.10370Erikas VainikonisDS1328.0016 
11.07242Vytautas VainikonisWM1715.6771 
33.18890Vasil ValchevSL542.0019 
36.02831Włodzimierz WalaMP1936.2118 
115.05856Piotr WalczakSW21-36.001 
44.09433Bogusław WardzałaMP718.0014 
61.06355Lech WarwockiLD99.006 
29.05859Artur WasiakLD12-10.7623 
37.07722Janusz WesołowskiPK1331.0017 
4.01726Tomasz WinciorekMA1843.17150I
66.01901Jerzy WiszniewskiOP56.004 
55.07431Marek WitekSL2111.389 
108.07000Tomasz WnukMA12-30.001 
91.02845Aleksander WodyńskiMP4-13.001 
1.09550Jakub WojcieszekMA1789.22400MM
7.01739Rafał WolańskiOP931.8390II
98.02846Ryszard WolińskiMP12-16.001 
95.18166Arkadiusz WódkowskiMA2.5-14.481 
111.05520Marek WójcickiSL19-32.071 
31.12899Michał WróbelSL744.4820 
86.07401Janusz WrześniakMP4-6.001 
112.12173Olga WrzosMA4-34.001 
59.08313Adam WyszyńskiMA1110.007 
59.04751Andrzej ZaleskiPM910.007 
105.03618Eugeniusz ZalewskiSL9-21.001 
103.12986Leszek ZatorskiMP3-20.001 
5.08158Piotr ZatorskiPM2135.17148I
6.14234Jakub ZawadaPK933.00100I
10.11319Przemysław ZawadaMA1918.0074II
75.08043Piotr ZawiślakLU51.001 
3.01770Aleksander ZdybelMP954.17190M
55.19415Vitalii ZubanLU011.389 
115.11428Paweł ZubielLD7-36.001 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 5986 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/kjb/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-18 g.17:03:05 (0.5204/300) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.