Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4476/25025 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

22. Mistrzostwa Polski Par na IMPy
MP Par na Impy
piątek, 22 listopada 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
8.08979Krzysztof JassemDS2428.4980II
17.01318Stanisław GołębiowskiDS2421.5055 
17.06973Piotr TuszyńskiDS2421.5055 
48.06540Bartosz ChmurskiMA2416.0012 
59.09146Piotr TuczyńskiMA2410.007 
76.06341Grzegorz NarkiewiczMA24-1.001 
78.01661Włodzimierz StarkowskiPM24-3.001 
5.08158Piotr ZatorskiPM2135.17148I
9.05111Wit KlapperWM2126.8377II
10.02806Wojciech StrzemeckiMA2118.0074II
11.01539Wojciech OlańskiWM2115.6771 
16.05611Dominik FilipowiczDS21-43.8358 
43.05718Jerzy MichałekSL2121.0015 
55.07431Marek WitekSL2111.389 
63.07341Ireneusz KowalczykSL218.005 
78.04111Krzysztof KotorowiczSW21-3.001 
111.05310Bogusław PazurSL21-32.071 
137.07849Bogdan SzulejewskiSW21-85.001 
115.05856Piotr WalczakSW21-36.001 
4.06551Jacek CiechomskiMA1943.17150I
10.11319Przemysław ZawadaMA1918.0074II
18.06554Jarosław CieślakDS1921.0053 
28.06795Ewa MiszewskaWP19-9.0026 
34.02934Krzysztof KujawaSL1939.0019 
36.02831Włodzimierz WalaMP1936.2118 
61.05084Tadeusz KaczanowskiZP199.006 
83.05423Jeremi StępińskiOP19-5.001 
108.04842Leszek SztyrakMA19-30.001 
111.05520Marek WójcickiSL19-32.071 
4.01726Tomasz WinciorekMA1843.17150I
5.06336Piotr LutostańskiPM1835.17148I
18.05691Grzegorz LewaciakLD1821.0053 
30.03266Stefan KowalczykSL18-44.5020 
30.03523Jan SucharkiewiczSL18-44.5020 
43.03345Zbigniew MąciorSL1821.0015 
41.01128Roman OpalińskiPK1823.7915 
41.01138Marek PietraszekPK1823.7915 
49.05732Paweł NiedzielskiWP1815.0012 
122.04531Marek BarylewskiZP18-43.451 
144.02904Janusz GawęckiSW18-112.761 
135.02013Andrzej JeleniewskiZP18-80.001 
81.05464Witold TurantLD18-3.101 
1.09550Jakub WojcieszekMA1789.22400MM
11.07242Vytautas VainikonisWM1715.6771 
39.04163Andrei ArlovichDS1728.0016 
59.04535Dariusz BoguckiZP1710.007 
76.08294Mariusz BartkowskiMA17-1.001 
108.01865Andrzej PawlakOP17-30.001 
9.01054Tadeusz GarbacikMP1526.8377II
27.04887Olech BestrzyńskiWP15-8.5029 
42.06620Igor GrzejdziakLU1522.0015 
61.05574Przemysław BłaszczykLD159.006 
89.01781Andrzej AleksandrzakWP15-12.001 
77.03184Artur GułaSL15-2.001 
128.05670Andrzej KozikowskiLD15-51.721 
144.02966Stanisław PająkSW15-112.761 
78.03497Jerzy SkwarkSL15-3.001 
115.05830Robert StolińskiLD15-36.001 
83.02827Marek UrbańskiLB15-5.001 
6.14728Kamil NowakMA1333.00100I
14.07090Anna KowalskaLD13-30.6763 
14.07544Marek TyranLD13-30.6763 
15.07370Piotr MatkowskiMP13-33.0061 
15.03546Krzysztof ŚliwońSL13-33.0061 
25.07710Andrzej DudzikMP130.0734 
25.02727Andrzej LubojemskiMP130.0734 
28.10450Jacek DmowskiWP13-9.0026 
38.02676Jarosław JurkiewiczPK1329.0017 
37.07722Janusz WesołowskiPK1331.0017 
39.10370Erikas VainikonisDS1328.0016 
42.06621Sabina GrzejdziakLU1322.0015 
47.03464Adam RobakSL1317.5913 
55.07283Jarosław FiglusSL1311.389 
61.05730Wiesław NicińskiLD139.006 
71.07346Kazimierz LichawskiMP134.002 
127.02460Marek AtalskiLU13-51.001 
78.12474Marek BlatSL13-3.001 
77.03185Zbigniew GułaSL13-2.001 
107.02666Andrzej HycnarPK13-22.001 
115.08283Andrzej IwańskiSW13-36.001 
82.02673Marek JaworskiMP13-4.001 
81.07114Waldemar SkóraLD13-3.101 
105.05822Tomasz SpodenkiewiczDS13-21.001 
102.02804Piotr StopaMP13-19.661 
83.07725Grzegorz SupersonMP13-5.001 
3.02823Andrzej TrygarMP1254.17190M
19.02644Grzegorz GawronMP1214.5050 
19.02698Jakub KowalMP1214.5050 
20.01291Krzysztof DziekańskiDS1213.0047 
29.05859Artur WasiakLD12-10.7623 
32.02489Jarosław KaczorowskiLU1243.0020 
35.02807Reginald SukiennikMP1238.2818 
44.06758Tadeusz LuzakMA1218.0014 
44.06904Lech SadośMA1218.0014 
53.02970Marcin PiwowarczykSW1212.0010 
142.02597Tadeusz BiernatMP12-105.001 
105.01272Marek CzerepakDS12-21.001 
103.02637Marek FilipowskiMP12-20.001 
140.01071Jan KadulaPK12-91.001 
131.05156Roman KujawskiWP12-59.001 
88.03881Tomasz OsińskiKP12-11.001 
91.02774Jarosław PosłusznyMP12-13.001 
127.02976Tomasz RaczkiewiczLU12-51.001 
97.07617Mirosław SadyMP12-15.521 
107.02794Ryszard SkotarskiMA12-22.001 
108.07000Tomasz WnukMA12-30.001 
98.02846Ryszard WolińskiMP12-16.001 
1.13438Rafał MarksMA1189.22400MM
8.11550Piotr MarcinowskiDS1128.4980II
13.12154Mateusz SobczakDS11-5.6766 
16.01220Grzegorz BajekDS11-43.8358 
26.02663Jacek HermanMP11-5.4531 
26.02671Ryszard JaśkiewiczMP11-5.4531 
33.10533Ryszard PałaszWP1142.0019 
34.03423Marek PieczkaSL1139.0019 
38.12999Adam KrysaPK1129.0017 
40.03454Jacek RadomskiSL1127.0016 
57.01617Przemysław SalińskiDS1111.008 
59.08313Adam WyszyńskiMA1110.007 
66.07052Edmund CzubakMA116.004 
66.02495Andrzej KokorykaLU116.004 
71.03104Kazimierz CiosMP114.002 
131.04857Jan AdamczewskiWP11-59.001 
117.03096Konrad CiborowskiMP11-38.001 
88.15595Maciej DąbrowskiOP11-11.001 
137.09357Arkadiusz MajcherMA11-85.001 
3.01770Aleksander ZdybelMP954.17190M
6.14234Jakub ZawadaPK933.00100I
7.11600Jarosław StachOP931.8390II
7.01739Rafał WolańskiOP931.8390II
13.14619Maksymilian ChodackiSL9-5.6766 
20.01381Piotr KlubińskiDS913.0047 
35.02757Bogdan PalczyńskiMP938.2818 
49.07099Jerzy OlczykWP915.0012 
53.13709Grzegorz GłasekSW912.0010 
58.07405Piotr RadzikowskiMP910.348 
59.04751Andrzej ZaleskiPM910.007 
61.06355Lech WarwockiLD99.006 
108.04157Sławomir BolestaPD9-30.001 
123.09594Ewa DziekańskaDS9-46.001 
108.04160Mirosław HanuszPD9-30.001 
102.07687Mirosław KołtonMP9-19.661 
145.03422Andrzej PiecuchSL9-123.001 
82.11471Maciej RodzajMP9-4.001 
86.07642Witold StachnikMA9-6.001 
91.11769Tomasz StryszawskiMP9-13.001 
132.02809Rafał SynowiecMP9-70.001 
98.02820Józef TokarzMP9-16.001 
105.03618Eugeniusz ZalewskiSL9-21.001 
12.14783Patryk PatreuhaDS7-1.5069 
21.02519Bartosz MatrasLU711.5045 
27.07815Lena LeszczyńskaZP7-8.5029 
31.15120Agnieszka PietrzykSL744.4820 
31.12899Michał WróbelSL744.4820 
37.08986Józef MałyszLU731.0017 
40.03029Stanisław AdamczykSL727.0016 
44.09433Bogusław WardzałaMP718.0014 
49.06923Jacek SikoraPM715.0012 
51.14885Marcin DobrowolskiWP713.4511 
51.08549Anna MaduziaWP713.4511 
53.06382Maciej DobrzyńskiSW712.0010 
52.02580Agata KowalMP713.0010 
53.03003Hubert UrbanSW712.0010 
57.15519Piotr KuleszaZP711.008 
66.01397Piotr KoreckiLB76.004 
101.07271Adrian BakalarzSL7-19.001 
123.02590Józef BarczykMP7-46.001 
72.11092Tytus BispingMP73.101 
78.03064Michał BłachSW7-3.001 
142.02631Kazimierz DziadkowiecMP7-105.001 
132.02642Przemysław GałekMP7-70.001 
83.09822Zdzisław IngielewiczOP7-5.001 
100.02672Stanisław JaśkiewiczMP7-18.001 
73.03232Grzegorz KaletaSL72.001 
73.03231Halina KaletaSL72.001 
108.06716Anna Kręglewska-WnukMA7-30.001 
97.12006Danuta KrupnikMA7-15.521 
91.09418Piotr Kuc-DzierżawskiMP7-13.001 
135.11466Tadeusz LaszczakMA7-80.001 
91.06822Anna NosalskaPM7-13.001 
94.02760Jerzy PasichMP7-14.001 
122.11296Artur PomarańskiZP7-43.451 
75.08026Andrzej PotrzyszczLU71.001 
142.08793Tadeusz RejdychMP7-105.001 
134.02793Paweł SkałackiMP7-77.001 
115.11428Paweł ZubielLD7-36.001 
2.15040Thomas GotardWP559.33240M
21.13993Grzegorz CieślakLU511.5045 
22.12777Piotr PiotrowskiLD57.0042 
24.16645Piotr JasińskiMA52.9737 
33.18890Vasil ValchevSL542.0019 
44.14226Zbigniew PrzeginiakMP518.0014 
47.03168Roman GoszczSL517.5913 
49.08899Marcin OsmańskiPM515.0012 
52.08785Grzegorz MeryndaMP513.0010 
58.09466Piotr LudwikowskiMP510.348 
63.08526Artur BobołowiczMP58.005 
63.10219Jacek StokowackiSL58.005 
66.14882Jacek BrózdaMP56.004 
66.10217Urszula KędzierskaMA56.004 
66.01892Leszek SzymaniecOP56.004 
66.12854Rafał ŚmiałekMP56.004 
66.01901Jerzy WiszniewskiOP56.004 
70.02775Małgorzata PraszałowiczMP55.002 
85.03143Edmund GabryśSL5-5.171 
99.06612Jerzy GóralczykPK5-17.001 
89.08253Witold GrochulskiLU5-12.001 
123.02669Stanisław JarosMP5-46.001 
142.07614Marek KiepuraMP5-105.001 
113.10554Zbigniew KoziołPK5-35.001 
72.12075Marzena Kwiecińska-WilkMP53.101 
100.07644Piotr MarkiewiczMP5-18.001 
94.04660Marek NiesłuchowskiPM5-14.001 
89.01556Jan PawlikaniecWP5-12.001 
134.09501Jan SkucińskiMP5-77.001 
86.07312Dariusz SosinMP5-6.001 
75.08043Piotr ZawiślakLU51.001 
12.17721Jakub BazylukMA4-1.5069 
22.12923Maciej SzalewiczLD47.0042 
32.18128Wojciech KurkowskiLU443.0020 
36.02812Maciej SzczerczakMP436.2118 
44.17384Joanna DerewońkoMA418.0014 
48.14420Igor ChalupecMA416.0012 
63.19754Mirosław MamońMP48.005 
65.10601Grzegorz LatałaMP46.214 
70.18554Hanna LeskiewiczMP45.002 
105.03088Krzysztof ChmielSL4-21.001 
78.13661Adam HarasimowiczMP4-3.001 
96.14584Marek HeichelMP4-15.001 
117.16898Maciej KędzierskiMP4-38.001 
126.11770Piotr KuciaraMP4-47.001 
125.17361Marta MakarewiczMA4-46.551 
89.11089Marek MichalczykLU4-12.001 
125.16716Lena OstrowskaMA4-46.551 
91.08529Antoni PajaMP4-13.001 
86.15413Sławomir ReisingMP4-6.001 
119.16456Sylwester SokółLD4-40.341 
140.14688Jacek SzczerbaPK4-91.001 
126.11766Mieczysław SzwarcMP4-47.001 
91.02845Aleksander WodyńskiMP4-13.001 
86.07401Janusz WrześniakMP4-6.001 
112.12173Olga WrzosMA4-34.001 
129.11882Elżbieta ChodackaSL3-53.001 
96.13420Adam CichońMP3-15.001 
133.15988Ryszard CieślikMP3-73.001 
129.16544Hanna CiuńczykMA3-53.001 
85.09807Piotr DrągSL3-5.171 
101.14525Przemysław KurzakSL3-19.001 
113.18018Zbigniew NiziołekPK3-35.001 
113.16000Szymon SupersonMP3-35.001 
103.12986Leszek ZatorskiMP3-20.001 
24.17724Maksymilian GrochowskiWP2.52.9737 
44.17046Jerzy KuhnMA2.518.0014 
65.15599Jerzy JeleńMP2.56.214 
128.17495Robert BarankiewiczLD2.5-51.721 
137.15345Sławomir BrodzińskiSL2.5-85.001 
104.14585Anna BurdaMP2.5-20.691 
120.18222Konrad CiborowskiMP2.5-41.001 
99.13087Mariusz CzesnarPK2.5-17.001 
112.17836Leszek JędrzejczakMA2.5-34.001 
118.17544Łukasz KasperczykMP2.5-39.001 
135.17539Kacper KuflowskiMP2.5-80.001 
135.17545Franciszek KurlitMP2.5-80.001 
130.16888Ireneusz LiberadzkiMA2.5-56.001 
130.16373Krzysztof PietruszkaMA2.5-56.001 
141.17528Dominik RajtarMP2.5-93.001 
113.17892Aron ShindlerMP2.5-35.001 
137.15346Wojciech SzubaSL2.5-85.001 
119.16707Piotr TrębskiMA2.5-40.341 
95.18166Arkadiusz WódkowskiMA2.5-14.481 
141.18788Adam BrodowskiMP2-93.001 
120.18221Łucja CiborowskaMP2-41.001 
95.18165Dariusz KłodosMA2-14.481 
123.20153Wiesława MirosławDS2-46.001 
120.15660Mirosław NosPD2-41.001 
118.18066Michał StasikMP2-39.001 
104.14317Aleksandra TalaczekMP2-20.691 
23.18411Bogdan PasichMP1.53.0039 
29.18433Marcin MillerLD1.5-10.7623 
133.17543Zdzisław BurdaMP1.5-73.001 
74.18832Vołodymyr DraganLU1.51.031 
145.18392Anna StelmachSL1.5-123.001 
139.19366Piotr SzewczykMP1.5-86.001 
23.18410Stanisław OsmendaMP13.0039 
139.19488Aleksander BarylakMP1-86.001 
2.19985Florian AlterDS0.559.33240M
55.19417Petro KarlykovLU011.389 
55.19415Vitalii ZubanLU011.389 
120.20076Marek NazarkoPD0-41.001 
74.18834Borys ShukhmeisterLU01.031 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 5986 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/kjb/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-24 g.02:34:21 (0.3941/300) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.