Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25920 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
Warszawska Liga Okręgowa
niedziela, 23 lutego 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.13073Krzysztof ArczewskiMA2.530Latawce
2.16862Paweł BagrowskiMA1.588SMART 3
3.06494Ryszard BałukMA511SM Górczewska
4.19935Mieszko BartosMA021Spójnia - Warszawa 2
5.17155Sławomir BąkMA5112Koźmiński Bridge Team
6.19830Wojciech BąkMA1115Singleton Warszawa
7.12268Zbigniew BednarekMA3135Latawce
8.16296Jerzy BejmaMA3133FORSING Warszawa
9.06506Stefan BerwidMA4115SM Górczewska
10.19558Małgorzata BębnikMA0.559Spójnia - Warszawa 2
11.12685Witold BieleckiMA2.542Koźmiński Bridge Team
12.19836Elżbieta BrewińskaMA1.597Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
13.11459Jerzy BrzózyMA1.5112KAM BEK Warszawa
14.09741Wiktor CałaMA5143Dom Kultury Rembertów
15.19470Tamara CesarzMA1.5113WTS DeSki
16.10719Katarzyna ChmielewskaMA195SMART 3
17.06545Michał ChojnackiMA5143Latawce
18.06546Bogusław ChomentowskiMA5143Dom Kultury Rembertów
19.19344Łukasz ChrzanowskiMA1.598ESKOM I
20.17640Marek ChylewskiMA2112TRASER SMART
21.18061Andrzej ChylińskiMA2115SM Górczewska
22.09780Marek CieniewiczMA3133Altman SMART
23.14527Urszula CwylMA3126Altman SMART
24.16087Feliks CzechowskiMA287KAM BEK Warszawa
25.06564Gerard CzernohorskiMA5143Dom Kultury Rembertów
26.13259Andrzej DachowskiMA2.5102WTS DeSki
27.07786Bogdan DejnakowskiMA4148TEAM Natolin Warszawa
28.13939Zbigniew DembińskiMA2.5133Altman SMART
29.18861Małgorzata DmowskaMA1.559ESKOM II
30.19480Krzysztof DobrzenieckiMA1.588SM Górczewska
31.20112Mirosław DorauMA0.582Team Kajakowa 2
32.10720Maria DümMA2.571AZS PW WEKTOR
33.16491Stanisław DybiecMA2.517SM Górczewska
34.06456Włodzimierz FiedoryszynMA440FORSING Warszawa
35.19507Elżbieta FiejkaMA1.580KADRa+
36.16694Zenon FilipiakMA2.512813 Sochaczew
37.17657Krystyna FrąckiewiczMA1.560KADRa+
38.12432Anna FrączekMA194ESKOM II
39.18858Michał FrączekMA1.577ESKOM II
40.08402Krystyna FryszkowskaMA236AZS PW WEKTOR
41.08403Andrzej FryszkowskiMA4141AZS PW WEKTOR
42.19071Wojciech GajzlerMA1.592ESKOM I
43.20239Atanazy GawrysiakMA023AZS UW Warszawa
44.18419Tomasz GellertMA2111esKADRa
45.20768Ignacy GębuśMA067AZS UW Warszawa II
46.13711Magdalena GłombińskaMA329AZS PW WEKTOR
47.10105Robert GłowackiMA1317Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
48.18604Krystyna GoreńMA1.560KADRa+
49.06990Urszula Górecka-WideryńskaMA384Koźmiński Bridge Team
50.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA0.557WTS DeSki
51.06615Jerzy GreśMA912813 Sochaczew
52.18297Mirosław GrochowskiMA1.581SMART 3
53.18797Teresa GuberowMA190KADRa+
54.19685Marek GutkowskiMA163WTS DeSki
55.12356Maciej GuzowskiMA4150Latawce
56.18982Zbigniew GżałczyńskiMA1.578Team Kajakowa
57.18124Estera HulanickaMA0.5115AZS UW Warszawa
58.18125Sara HulanickaMA0.569AZS UW Warszawa
59.19345Bożena JacuchMA275KAM BEK Warszawa
60.16495Marek JanotaMA397Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
61.19937Marcel JanusMA011Spójnia - Warszawa 2
62.08543Marek JaroszkiewiczMA3112TRASER SMART
63.18507Andrzej JarząbekMA1.5111Team Kajakowa 2
64.19157Grażyna JaskulskaMA2113WTS DeSki
65.06642Jacek JedynakMA263Team Kajakowa
66.19102Marek JefremienkoMA1.568Team Kajakowa
67.17836Leszek JędrzejczakMA2.5100FORSING Warszawa
68.18014Krystyna JędrzejewskaMA1.565ESKOM II
69.18015Ireneusz JędrzejewskiMA1.565ESKOM II
70.18480Witold JochymMA295SMART 3
71.10356Agnieszka JonczykMA485WTS DeSki
72.20898Bogusław JóźwiakMA066Spójnia - Warszawa
73.20167Magdalena JudekMA098ESKOM I
74.16431Wiesław KachniarzMA1.595SMART 3
75.15003Hanna Kalotka-KręglewskaMA2.590KADRa+
76.14539Bronisław KamińskiMA3112KAM BEK Warszawa
77.20767Aleksander KarchMA067AZS UW Warszawa II
78.19523Kacper KarczewskiMA0102Spójnia - Warszawa 2
79.18983Jacek KarczmarczykMA188Team Kajakowa 2
80.17447Ryszard KarwatMA2.5102SMART 3
81.18796Karol KasperkiewiczMA229TEAM Natolin Warszawa
82.18120Hubert KędziorekMA247FORSING Warszawa
83.12355Tomasz KępińskiMA2.5150Latawce
84.20714Alicja KiełbasaMA023AZS KU UW Warszawa
85.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA394FORSING Warszawa
86.16997Joanna KlamczyńskaMA1.5137Spójnia - Warszawa
87.16996Marek KlamczyńskiMA1.5137Spójnia - Warszawa
88.19245Krzysztof KlimczakMA1.5109ESKOM I
89.20761Magdalena KlimczewskaMA045AZS UW Warszawa II
90.16460Zbigniew KomorowskiMA2139Altman SMART
91.15558Jakub KonadorMA1.533Spójnia - Warszawa
92.06697Jarosław KostrzewaMA1182Spójnia - Warszawa 2
93.20259Jan KotMA023AZS UW Warszawa II
94.19837Adam KowalczykMA0.578Team Kajakowa
95.19375Zbigniew KozerskiMA285esKADRa
96.15004Tomasz KręglewskiMA290KADRa+
97.17675Janusz KrólikowskiMA4107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
98.06721Edward KrusiewiczMA7148TEAM Natolin Warszawa
99.17695Wacław KryńskiMA1.587HARCOWNICY
100.06724Paweł KubackiMA5150Latawce
101.10571Marek KubickiMA4146Koźmiński Bridge Team
102.09935Andrzej KudelskiMA4102WTS DeSki
103.17845Grzegorz KujszczykMA299SM Górczewska
104.20240Bernard KulaMA046AZS UW Warszawa
105.11615Katarzyna KumelaMA270Koźmiński Bridge Team
106.17851Włodzimierz KuśMA1.599SM Górczewska
107.19636Michał LachowskiMA1126AZS UW Warszawa
108.15206Grzegorz LackowskiMA1.591Koźmiński Bridge Team
109.07060Sławomir LatałaMA12105Latawce
110.20237Bartłomiej LechMA045AZS UW Warszawa
111.16888Ireneusz LiberadzkiMA2.512013 Sochaczew
112.16469Wioletta LichodziejewskaMA1.595SMART 3
113.06752Jacek LipińskiMA485TEAM Natolin Warszawa
114.17844Jacek LipskiMA2.5115SM Górczewska
115.19519Mateusz LisowskiMA0102MUKS ŁEBSKI Wołomin
116.15773Stanisław LiśkiewiczMA7120Latawce
117.20760Kamila LitwinMA045AZS UW Warszawa II
118.16357Waldemar ŁadowskiMA1.514FORSING Warszawa
119.06760Jacek ŁapczyńskiMA498Koźmiński Bridge Team
120.07928Mariusz ŁasiewickiMA4146Koźmiński Bridge Team
121.19365Andrzej ŁodzińskiMA1.5113WTS DeSki
122.20236Bartosz ŁojekMA045AZS UW Warszawa
123.06764Marian ŁukasiakMA5137Dom Kultury Rembertów
124.18780Andrzej MakohinMA066Spójnia - Warszawa
125.14450Piotr MakohinMA262TRASER SMART
126.18997Krzysztof MalesińskiMA130ESKOM II
127.19508Magdalena MańkowskaMA262KAM BEK Warszawa
128.17654Michał MańkowskiMA2.562KAM BEK Warszawa
129.05710Jacek MarciniakMA9120Latawce
130.06781Kazimierz MarcinkowskiMA4134AZS PW WEKTOR
131.17362Jarek MarkowskiMA293Team Kajakowa 2
132.18795Małgorzata MaruszkinMA229TEAM Natolin Warszawa
133.18860Karolina MatraszekMA147ESKOM II
134.09710Mariusz MączewskiMA2.5109Team Kajakowa
135.18149Karolina MelkonyanMA223AZS UW Warszawa
136.15822Jacek MetterMA317Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
137.19662Kuba MierzwińskiMA1126AZS UW Warszawa
138.20470Jakub MigdałMA011Spójnia - Warszawa 2
139.19475Mariola MiklaszewskaMA2107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
140.06793Wiesław MiłkowskiMA514Dom Kultury Rembertów
141.20228Zbigniew MizikowskiMA050KAM BEK Warszawa
142.18506Tomasz MroczekMA1.599Team Kajakowa 2
143.06810Andrzej MusiałMA385AZS PW WEKTOR
144.06811Jacek MusiałMA3112KAM BEK Warszawa
145.19511Dorota MyszczyszynMA0.511MUKS ŁEBSKI Wołomin
146.11604Marcin NajbarMA342Koźmiński Bridge Team
147.17971Adam NieżurawskiMA229AZS PW WEKTOR
148.14413Ryszard NiżnikMA745Latawce
149.18816Józef NowikMA1.596esKADRa
150.17659Jerzy NoworolMA2111esKADRa
151.17692Anna NożyńskaMA270Team Kajakowa 2
152.19132Jadwiga NyczMA1.570KADRa+
153.06832Teresa OlczykMA578AZS PW WEKTOR
154.18076Wiesław OlszewskiMA2.5100TRASER SMART
155.06291Zdzisław OlszewskiMA5109Dom Kultury Rembertów
156.18774Ewa OrłowskaMA2115ESKOM I
157.18831Janina OrłowskaMA2104KADRa+
158.16372Tadeusz OsieckiMA2.510313 Sochaczew
159.14528Marek PalubińskiMA3139Altman SMART
160.10146Katarzyna PaluchowskaMA23513 Sochaczew
161.16451Jacek PaluchowskiMA281SMART 3
162.15515Weronika PasińskaMA1.55213 Sochaczew
163.20011Edwin PastuszkaMA016MUKS ŁEBSKI Wołomin
164.16430Andrzej PawlikMA1.595SMART 3
165.15512Paweł PęsiekMA1.55213 Sochaczew
166.19106Piotr PiątkiewiczMA1.542Koźmiński Bridge Team
167.12968Andrzej PiesiewiczMA5124TRASER SMART
168.19085Zdzisław PietruszewskiMA2111esKADRa
169.16373Krzysztof PietruszkaMA2.510313 Sochaczew
170.18298Ryszard PietrzakMA2107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
171.20906Tymon PikułaMA011AZS UW Warszawa II
172.18781Jacek PiliszekMA0.566Spójnia - Warszawa
173.09267Ewa PiotrowskaMA1.575SMART 3
174.15262Grzegorz PiotrowskiMA295SMART 3
175.20763Andrzej PolakMA051Spójnia - Warszawa 2
176.19938Miłosz PolakMA0.5102Spójnia - Warszawa 2
177.17643Michał PowałkaMA1.5129Spójnia - Warszawa 2
178.15156Hanna ProbolaMA2.5137Spójnia - Warszawa
179.14416Irena PruszkoMA1.565ESKOM II
180.18505Tomasz PrzegalińskiMA2122Team Kajakowa 2
181.10435Waldemar PutzMA5146Koźmiński Bridge Team
182.20769Grzegorz RadzikowskiMA067AZS UW Warszawa II
183.18421Jan RatterMA1.575TRASER SMART
184.18984Andrzej RedaMA2109Team Kajakowa
185.19936Franciszek RekowskiMA011Spójnia - Warszawa 2
186.18830Stanisław RękasMA1.578Team Kajakowa
187.19831Szymon RojekMA0.569AZS KU UW Warszawa
188.16461Sławomir RokickiMA3107FORSING Warszawa
189.03023Teresa Roszkowska-ŚliźMA1.5107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
190.18801Radosław RozmanMA2106esKADRa
191.06898Włodzimierz RutkowskiMA412013 Sochaczew
192.19814Franciszek RychlikMA0.5117ESKOM II
193.18985Grażyna RzeczyckaMA1.554Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
194.18986Zbigniew RzeczyckiMA1.554Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
195.06903Józef RzepkaMA578Singleton Warszawa
196.19515Magdalena SaturskaMA0.511MUKS ŁEBSKI Wołomin
197.19514Kajetan SaturskiMA0.521MUKS ŁEBSKI Wołomin
198.16366Andrzej SeilerMA2.5104Team Kajakowa
199.11593Anna SencerzMA2.5111esKADRa
200.17998Joanna SerwatowskaMA285TEAM Natolin Warszawa
201.17978Dorota Sikorska-PiesiewiczMA225TRASER SMART
202.14195Jarosław SkibińskiMA253Spójnia - Warszawa
203.06927Waldemar SkładanowskiMA5143Dom Kultury Rembertów
204.19684Anna SmoluchowskaMA1.597WTS DeSki
205.06935Janusz SobolewskiMA4119Altman SMART
206.08428Krzysztof SokółMA4133FORSING Warszawa
207.19513Stanisław SonczukMA051Spójnia - Warszawa 2
208.10504Andrzej SontowskiMA3100TRASER SMART
209.16873Jacek SowińskiMA2.573Team Kajakowa
210.19517Michał SprzęczkaMA0.511Spójnia - Warszawa 2
211.19485Adrianna StaniszewskaMA140ESKOM I
212.19484Urszula StaniszewskaMA1.5109ESKOM I
213.12456Krzysztof StefaniakMA2100KAM BEK Warszawa
214.09929Waldemar StępińskiMA2.5100TRASER SMART
215.19518Bolesław StudzińskiMA1.5137Spójnia - Warszawa
216.18603Mirosława SwobodaMA243TEAM Natolin Warszawa
217.19705Jan SyskaMA2148TEAM Natolin Warszawa
218.18841Michał SzadkowskiMA018ESKOM II
219.10426Marek SzakunMA4148TEAM Natolin Warszawa
220.10833Aleksander SzczupakowskiMA428Altman SMART
221.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA2104KADRa+
222.19942Rafał SzerszyńskiMA023AZS KU UW Warszawa
223.19080Jan SzewczykMA1.592AZS UW Warszawa
224.06959Zofia SzuchnikMA4100FORSING Warszawa
225.04166Piotr TokarskiMA2122Team Kajakowa 2
226.20247Zygmunt TolakMA073Team Kajakowa
227.18719Aleksandra TomczykMA0.511Spójnia - Warszawa 2
228.16707Piotr TrębskiMA312813 Sochaczew
229.10340Michał TuczyńskiMA2.5141AZS PW WEKTOR
230.20475Leonidas TufekcisMA031Spójnia - Warszawa 2
231.15871Stanisław TurlejMA1.5106esKADRa
232.18036Leszek TylecMA298Koźmiński Bridge Team
233.19534Zdzisław TylkoMA1.588SMART 3
234.13379Włodzimierz UrbanowiczMA4148TEAM Natolin Warszawa
235.19482Magda UrbańskaMA198ESKOM I
236.19483Piotr UrbańskiMA1.598ESKOM I
237.19244Małgorzata WachowskaMA1.5109ESKOM I
238.20005Dariusz WasilewskiMA163WTS DeSki
239.12224Aleksander WaślickiMA4139Altman SMART
240.18996Natalia WęgleńskaMA1.582ESKOM II
241.16362Dorota WieczorekMA115AZS PW WEKTOR
242.17655Janusz WieczorekMA2124KAM BEK Warszawa
243.18724Piotr WierzbickiMA1.527Spójnia - Warszawa
244.18486Irena WilczyńskaMA170KADRa+
245.06992Jolanta WilkoszMA1.5113AZS PW WEKTOR
246.07946Edward WitanMA4133FORSING Warszawa
247.09213Grzegorz WitkowskiMA488ESKOM II
248.15480Krystian WolińskiMA1.533Spójnia - Warszawa
249.18840Paweł WolskiMA1117ESKOM II
250.13938Janusz WoźniakMA2.5133Altman SMART
251.20715Oliwia WójcickaMA023AZS KU UW Warszawa
252.17018Iwona WróblewskaMA275KAM BEK Warszawa
253.17017Piotr WróblewskiMA375KAM BEK Warszawa
254.12173Olga WrzosMA4100FORSING Warszawa
255.19122Anna ZalewskaMA1.570Team Kajakowa 2
256.17227Błażej ZalewskiMA287HARCOWNICY
257.11435Janusz ZarębaMA314Dom Kultury Rembertów
258.20077Tomasz ZatajMA182Team Kajakowa 2
259.19524Adam ZychMA031Spójnia - Warszawa 2
260.09620Adam ŻelaznyMA5143Dom Kultury Rembertów

Łącznie 22092 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/ligi/IVliga1920/wyniki/rr2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-21 g.00:53:44 (0.5038/273) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.