Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5308/26175 turniej par

szczegóły imprezy

1. Skawiński Mityng Brydzowy online
AGILERO CUP
niedziela, 20 grudnia 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03184
03185
Artur Guła
Zbigniew Guła
SL
SL
15
13
66.4275
2.06824
08428
Mirosław Nowaczyński
Krzysztof Sokół
MA
MA
7
4
62.6673
3.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
61.6871
4.03644
03939
Adam Błachnio
Aleksander Skop
KP
KP
13
13
61.0768
5.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
1.5
2
60.6766
6.12777
05533
Piotr Piotrowski
Mieczysław Zaborowski
LD
WP
5
3
60.5264
7.11092
15757
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
MP
MP
7
5
59.8962
8.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
59.7460
9.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
59.1958
10.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
58.7257
11.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
58.1555
12.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
MP
SL
9
5
58.0153
13.19497
03030
Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
WP
WM
2
2
57.9251
14.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
0.5
4
57.7349
15.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
5
7
57.5947
16.03971
04015
Karol Szwenkel
Tomasz Woźniak
KP
KP
9
7
57.3945
17.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
57.3943
18.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
15
13
57.0541
19.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
56.8039
20.04125
04124
Mariusz Faliński
Roman Kruk
MA
PD
5
7
56.4437
21.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
7
56.2335
22.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2
56.2234
23.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
7
56.2032
24.14783
18760
Patryk Patreuha
Joanna Zalewska
DS
MA
7
3
55.9630
25.01826
05856
Janusz Kościelny
Piotr Walczak
WP
SW
9
21
55.9428
26.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
55.6126
27.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
55.4524
28.04601
04829
Witold Kaliński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
5
55.2722
29.17877
17895
Szymon Ciosek
Tomasz Ustrzycki
MP
MP
2
2
55.2020
30.05264
03920
Jerzy Mścisz
Grzegorz Rojewski
WP
WP
13
13
55.1518
31.04552
12196
Leszek Czarnobaj
Zbigniew Skibicki
PM
MA
4
5
55.0716
32.20985
12678
Marcin Bohdziewicz
Tomasz Gawrys
PM
PM
0.5
1.5
55.0315
33.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
54.9915
34.02660
07690
Jacek Gurgul
Waldemar Rybka
MP
MP
5
5
54.9915
35.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
54.9714
36.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
54.9514
37.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
54.7014
38.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
54.6913
39.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
54.6713
40.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
4
19
54.0413
41.03546
03554
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Tomsia
SL
SL
13
9
53.9112
42.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
53.8012
43.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
53.5612
44.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
9
9
53.5511
45.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
53.4611
46.06346
06355
Adam Pawłowski
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
53.3811
47.02720
09501
Magdalena Lankosz
Jan Skuciński
MP
MP
9
5
53.3110
48.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
53.1610
49.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
5
52.8810
50.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
52.809
51.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
3
5
52.669
52.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
52.649
53.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
4
1.5
52.598
54.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
52.538
55.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
52.268
56.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
52.147
57.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
52.127
58.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
OP
9
9
52.077
59.02723
02846
Bogusław Lesiecki
Ryszard Woliński
MP
MP
12
12
51.876
60.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
51.736
61.09210
02862
Tatiana Verkhos
Krzysztof Ziewacz
MA
MP
4
5
51.696
62.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
51.685
63.05614
05880
Jerzy Gaworczyk
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
51.645
64.03780
03847
Rafał Konieczny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
51.635
65.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
51.404
66.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2.5
12
51.264
67.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
51.144
68.04294
12090
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
WM
WM
9
4
51.123
69.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
50.933
70.09417
09631
Anna Bułat
Bogdan Nowakowski
MP
DS
3
4
50.783
71.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
50.652
72.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
50.552
73.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
50.502
74.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
50.431
75.11664
11665
Halina Przygodzka
Andrzej Przygodzki
SW
SW
2.5
3
50.311
76.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
1.5
4
50.091
77.05739
05830
Robert Nowicki
Robert Stoliński
LD
LD
15
15
49.85 
78.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
49.80 
79.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
49.75 
80.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
49.09 
81.18774
18831
Ewa Orłowska
Janina Orłowska
MA
MA
2
2
49.08 
82.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
48.87 
83.04559
04621
Kazimierz Dominiak
Marek Kryniewski
PM
PM
9
5
48.84 
84.01068
01183
Janusz Jarząbek
Tadeusz Szemraj
PK
PK
5
5
48.77 
85.02671
04797
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Konopka
MP
PM
11
12
48.69 
86.11955
11956
Janusz Chałupnik
Bogdan Macierzyński
SL
SL
2
2.5
48.61 
87.02597
02678
Tadeusz Biernat
Jacek Kalinowski
MP
MP
12
7
48.54 
88.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
48.30 
89.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
48.22 
90.02667
08776
Bartłomiej Igła
Michał Igła
MP
MP
13
4
48.17 
91.09787
07500
Jan Synowiec
Roman Zwonek
SL
SL
4
5
48.08 
92.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
47.96 
93.06551
10356
Jacek Ciechomski
Agnieszka Jonczyk
MA
MA
19
4
47.92 
94.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
47.92 
95.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
47.73 
96.08593
08388
Marcin Bartoszewski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
47.68 
97.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
MP
13
15
47.57 
98.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
47.56 
99.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
47.32 
100.05921
06125
Paweł Dickert
Ryszard Urbański
ZP
ZP
2.5
5
47.28 
101.09350
21177
Martyna Ksyta
Przemysław Patelka
MP
MP
3
0
47.21 
102.11155
07167
Marek Benda
Eryk Hamerski
OP
OP
4
3
47.01 
103.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
0
1
46.99 
104.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
4
5
46.85 
105.18618
02324
Maciej Fularz
Andrzej Łagosz
LB
LB
2
11
46.77 
106.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
46.76 
107.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
46.76 
108.09464
09427
Bartosz Gajewski
Mariusz Wierzchowski
LB
ZP
4
3
46.66 
109.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2
46.49 
110.11550
16716
Piotr Marcinowski
Lena Ostrowska
DS
MA
13
4
46.31 
111.02519
15916
Bartosz Matras
Grzegorz Wieczorkiewicz
LU
SW
9
5
46.30 
112.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
46.03 
113.12633
12635
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
MP
MP
3
3
45.99 
114.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
45.94 
115. 
12220
Slavi Aleksiejew
Kazimierz Konefał
-
WM
0
5
45.92 
116.19593
18342
Stefan Lampa
Jolanta Remańska
MP
MP
1
1
45.88 
117.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
0.5
13
45.37 
118.19597
18341
Halina Haja
Janusz Pyzik
MP
MP
1
1.5
45.35 
119.17810
08563
Tomasz Czekała
Andrzej Osiński
PM
PM
2
2.5
44.79 
120.08294
02489
Mariusz Bartkowski
Jarosław Kaczorowski
OP
LU
17
12
44.74 
121.11320
14688
Robert Kwiatkowski
Jacek Szczerba
PK
PK
4
4
44.69 
122.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
4
44.56 
123.19440
19442
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
MP
MP
1
1
44.51 
124.19344
19474
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
44.46 
125.04603
17590
Jakub Kasprzak
Aleksandra Rekowska
PM
PM
11
1.5
44.40 
126.21122
21124
Ewa Cieśla
Katarzyna Pogłód
MA
MA
0
0
44.40 
127.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
7
9
44.34 
128.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
44.21 
129.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
0.5
1
44.04 
130.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
43.95 
131.01803
01910
Stanisław Górski
Roman Zabłocki
OP
OP
5
5
43.91 
132.10472
16699
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
4
43.88 
133.19380
20781
Marek Borkowski
Marek Wróblewski
PM
MA
1.5
0.5
43.80 
134.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
0.5
2
43.70 
135.20909
10150
Jerzy Badak
Jerzy Stepka
DS
WP
0
4
43.52 
136.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
5
5
43.42 
137.18890
11319
Vasil Valchev
Przemysław Zawada
SL
SW
5
19
43.04 
138.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
42.99 
139.01787
 
Piotr Bielecki
Soňa Hájková
OP
-
5
0
42.66 
140.19157
18076
Grażyna Jaskulska
Wiesław Olszewski
MA
MA
2
2.5
42.38 
141.15345
03141
Sławomir Brodziński
Rafał Furgal
SL
SL
2.5
4
41.69 
142.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
3
41.61 
143.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2.5
3
41.06 
144.21056
17350
Jan Kaliciak
Janusz Zagała
SL
SL
0.5
1.5
40.92 
145.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
40.22 
146.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
2
39.87 
147.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
39.20 
148.20010
18842
Aneta Klaczyńska
Rafał Milinkiewicz
WP
WP
1
2
38.98 
149.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
38.35 
150.19547
03023
Mariusz Jażdżewski
Teresa Roszkowska-Śliź
PM
MA
0.5
1.5
38.05 
151.20043
20038
Hanna Kempka
Robert Kempka
WP
WP
0.5
0.5
37.76 
152.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2.5
37.12 

Łącznie 3518 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/skawina/agilero/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-21 g.04:04:03 (0.5560/314) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.