Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5322/26271 turniej par

szczegóły imprezy

OTP O Puchar "Śnieżnego Płatka" online
Śnieżny Płatek - 50 lat OTP w Dobrodzieniu (BBO)
niedziela, 7 marca 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03644
03939
Adam Błachnio
Aleksander Skop
KP
KP
13
13
65.2775
2.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
64.8473
3.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
63.8171
4.12123
09550
Mateusz Stępiński
Jakub Wojcieszek
MA
WP
9
17
61.0568
5.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
7
60.9366
6.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
60.4565
7.02460
03724
Marek Atalski
Leszek Hejne
LU
KP
13
7
59.7563
8.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
59.7261
9.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
2.5
59.3459
10.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
9
7
59.0057
11.13065
01381
Anna Jankowska
Piotr Klubiński
DS
DS
4
11
58.9555
12.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
58.8154
13.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
5
58.5752
14.14529
10709
Ireneusz Cybulski
Piotr Frankowski
MA
MA
3
4
58.2450
15.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
58.2048
16.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
57.7246
17.01840
05856
Leszek Majdański
Piotr Walczak
KP
SW
15
21
57.5544
18.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
PM
PM
9
2
57.2042
19.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
1.5
57.1541
20.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
56.8339
21.07152
01916
Jacek Mazurkiewicz
Dariusz Zbieg
OP
OP
4
4
56.6337
22.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
56.2535
23.04197
04412
Wojciech Bobrek
Dariusz Prawdzik
WM
WM
12
11
56.2433
24. 
05824
Krzysztof Danielewicz
Krzysztof Stadnicki
-
LD
0
9
56.2331
25.05606
06348
Grzegorz Dziębowski
Tomasz Radwański
LD
LD
9
5
56.2330
26.05568
05681
Zdzisław Beling
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
18
13
56.1528
27.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
7
9
56.1026
28.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
55.7824
29.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
4
55.7422
30.10752
08454
Jacek Balcerowski
Dariusz Banaś
SW
SW
2
4
55.6820
31.11550
01726
Piotr Marcinowski
Tomasz Winciorek
DS
MA
13
18
55.6318
32.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2.5
55.6217
33.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
55.6115
34.04842
07849
Leszek Sztyrak
Bogdan Szulejewski
MA
KP
19
21
55.5615
35.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
55.4315
36.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
55.3914
37.04129
15677
Adam Ościłowski
Jarosław Roszczenko
PD
PD
7
3
55.3314
38.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
55.1714
39.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
7
9
55.1713
40.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
0
19
54.9913
41.17082
06904
Maciej Boczar
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
54.9113
42.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
15
13
54.8213
43.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
54.7612
44.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
54.5812
45.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
5
4
54.3812
46.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
54.1911
47.13638
05876
Włodzimierz Biernacki
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
2.5
7
54.1011
48.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
53.9211
49.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
PM
4
21
53.6210
50.03184
03185
Artur Guła
Zbigniew Guła
SL
SL
15
13
53.6110
51.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
53.5410
52.10721
13028
Sławomir Czech
Piotr Suchodolski
LU
PM
7
5
53.459
53.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
9
53.399
54.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
53.339
55.03094
03618
Maciej Chwirut
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
5
9
53.258
56.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
53.118
57.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
52.818
58.04353
04474
Krzysztof Łukaszewicz
Andrzej Sulima
WM
WM
15
11
52.627
59.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
52.587
60.09350
21177
Martyna Ksyta
Przemysław Patelka
MP
MP
3
0
52.537
61.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
9
9
52.497
62.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
52.436
63.06822
15802
Anna Nosalska
Adam Suchodolski
PM
PM
7
5
52.186
64.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
5
5
51.826
65.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
51.755
66.01787
11180
Piotr Bielecki
Jan Glenz
OP
OP
5
4
51.565
67.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
0.5
13
51.465
68.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
17
9
51.404
69.19705
13379
Jan Syska
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
2
4
51.384
70.06274
12197
Ryszard Kiełczewski
Michał Klukowski
SL
PM
18
24
51.054
71.02720
02722
Magdalena Lankosz
Barbara Lesiecka
MP
MP
9
7
50.843
72.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
50.663
73.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0.5
9
50.533
74.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
7
50.402
75.11092
12154
Tytus Bisping
Mateusz Sobczak
MP
DS
7
11
50.332
76.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
3
4
50.312
77.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
50.111
78.14441
20153
Maksymilian Karpierz
Wiesława Mirosław
DS
DS
2
2.5
50.041
79.17046
17729
Jerzy Kuhn
Emil Sołtysiak
MA
OP
3
2
50.001
80.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
49.84 
81.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
49.80 
82.04760
14022
Antoni Adamiec
Adam Karpiński
PM
PM
4
0.5
49.67 
83.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
49.49 
84.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
49.32 
85.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
49.16 
86.16528
12629
Piotr Kruczek
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2
49.13 
87.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
48.98 
88.05585
07130
Stanisław Ciach
Eugeniusz Konik
OP
OP
5
5
48.96 
89.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
48.92 
90.18477
18489
Zbigniew Kulas
Paweł Sztobnicki
PM
PM
1.5
1.5
48.61 
91.18925
20150
Andrzej Bojda
Marta Bojda
DS
DS
2
0.5
48.52 
92.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
48.41 
93.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
48.40 
94.09924
02522
Jacek Kowalski
Leszek Młodziński
MA
LU
5
4
48.39 
95.04829
04755
Marek Pietrzak
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
48.37 
96.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
48.14 
97.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
47.87 
98.13602
15757
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
MP
MP
3
5
47.86 
99.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
47.50 
100.03430
03621
Janusz Pisarek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
47.42 
101.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1.5
1.5
47.30 
102.07053
07056
Krzysztof Gołaś
Piotr Lipkowski
MA
MA
5
3
47.26 
103.04404
04494
Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
WM
WM
5
5
47.16 
104.19071
18840
Wojciech Gajzler
Paweł Wolski
MA
MA
1.5
1.5
47.02 
105.02220
20974
Dariusz Brylowski
Łukasz Morawski
WM
PM
0
0
46.93 
106.16276
16279
Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
SL
SL
2.5
2.5
46.92 
107.01844
01891
Feliks Marciszewski
Gerard Szweda
OP
OP
5
3
46.92 
108.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
46.88 
109.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
46.51 
110.03034
03199
Andrzej Bacik
Zbigniew Hylaszek
SL
SL
9
7
46.42 
111.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
46.39 
112.04958
01910
Tomasz Dorobek
Roman Zabłocki
DS
OP
4
5
46.34 
113.20672
12899
Natalia Suszanowicz
Michał Wróbel
SL
SL
1.5
7
46.24 
114.20033
20817
Dominik Magryś
Maciej Zych
PK
PK
1.5
1
46.09 
115.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
17
46.06 
116.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
15
45.95 
117.16898
15414
Maciej Kędzierski
Wojciech Okuniewski
MP
LU
5
4
45.87 
118.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
45.50 
119.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
0.5
1
45.28 
120.11233
19144
Marcin Radwański
Grzegorz Woskowicz
MP
MP
2
1.5
45.05 
121.11155
07167
Marek Benda
Eryk Hamerski
OP
OP
4
3
44.99 
122.08797
05880
Michał Tuszyński
Marcin Zbroja
MP
LD
5
5
44.92 
123. 
18862
Piotr Kotarski
Dariusz Płoszaj
-
MA
0
2
44.84 
124.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
SL
MP
4
3
44.84 
125.18964
16229
Wiesław Gorczewski
Anna Leśniewska
KP
KP
3
4
44.84 
126.17150
05545
Mirosław Kapustka
Wojciech Zimniak
WP
WP
3
5
44.45 
127.19386
16936
Andrzej Ciechacki
Bolesław Radko
KP
MA
2
2.5
44.41 
128.01879
01906
Jerzy Serafin
Krzysztof Wołynkiewicz
OP
OP
5
5
44.41 
129.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
44.34 
130.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
1
4
44.21 
131.19575
08592
Ewa Pietrzykowska
Jerzy Uscki
MA
WM
0.5
1.5
44.18 
132.01005
20124
Andrzej Biliński
Janina Czaja-Kozioł
DS
OP
1.5
1.5
44.09 
133.19911
20978
Antoni Byliński
Cyprian Morawski
PM
PM
1
0.5
43.68 
134.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
43.64 
135.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
0
1
43.58 
136.18861
18421
Małgorzata Dmowska
Jan Ratter
MA
MA
1.5
1.5
43.55 
137.04360
04490
Mirosław Makatrewicz
Andrzej Tutaj
WM
WM
13
5
43.41 
138.03648
19380
Albin Borkowski
Marek Borkowski
KP
PM
5
1.5
43.38 
139.16456
07500
Sylwester Sokół
Roman Zwonek
LD
SL
5
5
42.93 
140.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
42.36 
141.03789
03933
Piotr Kreja
Eugeniusz Seichter
KP
KP
5
12
42.26 
142.17712
17273
Zbigniew Orliński
Janusz Sztolc
OP
OP
2
2
42.07 
143.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
42.02 
144.12777
09210
Piotr Piotrowski
Tatiana Verkhos
LD
MA
5
4
41.99 
145.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
41.92 
146.10687
13492
Lech Adach
Roman Borkowski
LU
LU
5
4
41.77 
147.19497
03030
Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
WP
WM
2
2
41.45 
148.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
41.36 
149.03562
01905
Jerzy Ujma
Andrzej Wojnarowski
SL
OP
12
7
41.08 
150.19157
19547
Grażyna Jaskulska
Mariusz Jażdżewski
MA
PM
2
1
40.63 
151.15345
03141
Sławomir Brodziński
Rafał Furgal
SL
SL
2.5
4
40.28 
152.06599
15876
Waldemar Gałek
Marek Janaszkiewicz
LD
LD
4
3
39.63 
153.19912
 
Jan Łuczeczko
Adam Nagórny
PM
-
1
0
39.54 
154.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
39.27 
155.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
3
39.25 
156.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
38.17 
157.19913
21186
Lilianna Jarocka
Aniela Kwaśniewska
PM
PM
0
0
34.00 
158.19915
21064
Milena Smoleń
Julia Wodzyńska
PM
PM
1
0
30.01 

Łącznie 3660 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/platek/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-22 g.12:43:20 (0.5489/326) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.