Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5336/26367 turniej par

szczegóły imprezy

OTP Mazowiecki
OTP Mazowiecki (BBO)
niedziela, 18 kwietnia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
64.4675
2.17361
04842
Marta Makarewicz
Leszek Sztyrak
MA
MA
4
19
63.0873
3.10752
19655
Jacek Balcerowski
Krzysztof Sowiński
SW
SW
2
1
62.4971
4.16695
15481
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
MA
MA
4
4
61.8668
5.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
13
9
61.4666
6.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
60.5964
7.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
60.4762
8.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
59.7961
9.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
59.4359
10.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
59.2857
11.01152
13156
Grzegorz Rewer
Paweł Szymański
LU
LU
11
3
58.7255
12.12475
20613
Kazimierz Krupiński
Teresa Piotrowska
MA
MA
3
1.5
58.7053
13. 
19121
Marylin Malinowska
Artur Malinowski
-
WP
0
19
58.1751
14.09780
13939
Marek Cieniewicz
Zbigniew Dembiński
MA
MA
3
2.5
58.1349
15.16853
16815
Zbigniew Mossakowski
Zbigniew Pełka
KP
KP
3
2.5
57.6547
16.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
5
57.5645
17.02909
02952
Wojciech Jadczyk
Ireneusz Michalski
SW
SW
4
9
57.5144
18.12009
04124
Mirosław Hryszko
Roman Kruk
PD
PD
5
7
57.1742
19.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
56.8540
20.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
56.7238
21. 
05824
Krzysztof Danielewicz
Krzysztof Stadnicki
-
LD
0
9
56.6436
22.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
15
13
56.5234
23.01606
10938
Erazm Rozwadowski
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
13
7
56.4932
24.18859
18826
Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
ZP
ZP
2
2.5
56.3730
25.15345
03141
Sławomir Brodziński
Rafał Furgal
SL
SL
2.5
4
56.1528
26.16214
15123
Hubert Prochera
Grzegorz Szablewski
DS
DS
1
2
55.7826
27.03644
08117
Adam Błachnio
Grażyna Brewiak
KP
OP
13
19
55.7425
28.01234
01910
Kazimierz Bednarek
Roman Zabłocki
DS
OP
9
5
55.6823
29.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
55.3021
30.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
55.2419
31.18128
07937
Wojciech Kurkowski
Michał Świdziński
LU
LU
5
5
55.2417
32.04490
04491
Andrzej Tutaj
Ewa Tutaj
WM
WM
5
5
55.0815
33.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
54.9115
34.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
PM
5
5
54.8215
35.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
1
1.5
54.7214
36.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
54.6614
37.02723
02846
Bogusław Lesiecki
Ryszard Woliński
MP
MP
12
12
54.6114
38.09776
05363
Władysław Michalak
Jerzy Russyan
KP
WM
3
21
54.1013
39.12382
12383
Zygmunt Adamski
Andrzej Chodowski
DS
DS
2
2.5
54.0713
40.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
15
53.9313
41.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
2
53.7213
42.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2.5
53.5012
43.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
53.4912
44.07053
06982
Krzysztof Gołaś
Marcin Walczak
MA
MA
5
5
53.4412
45.12266
07605
Marek Drukier
Zdzisław Godlewski
LD
WM
5
5
53.4411
46.02671
03499
Ryszard Jaśkiewicz
Andrzej Sładki
MP
SL
11
9
53.4311
47.13492
08144
Roman Borkowski
Ireneusz Siemieniako
LU
DS
4
5
53.4111
48.05727
20131
Małgorzata Nalepa
Marian Wojtasiński
LD
LD
3
1.5
53.2310
49.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
53.1510
50.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
5
53.1010
51.07810
09607
Waldemar Kostrzewa
Henryk Przybysławski
MA
MA
4
5
52.919
52.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
52.919
53.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
52.909
54.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
52.868
55.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
52.858
56.17679
07610
Jacek Kowalewski
Jan Skąpski
MA
WM
3
4
52.788
57.03724
13174
Leszek Hejne
Ryszard Zwolak
KP
SL
7
5
52.267
58.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
52.247
59.14022
07814
Adam Karpiński
Piotr Kuźmicz
PM
PK
1
2.5
52.027
60.10017
16369
Paweł Babecki
Jarosław Malarski
LD
LD
5
2.5
51.806
61.11296
17023
Artur Pomarański
Krzysztof Rutkowski
WM
ZP
7
2.5
51.656
62.12006
11769
Danuta Krupnik
Tomasz Stryszawski
MA
MP
7
9
51.556
63.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
5
51.495
64.09094
03618
Paweł Kierszka
Eugeniusz Zalewski
WP
SL
3
9
51.415
65.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
4
5
51.335
66.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1.5
1.5
51.234
67.01824
07130
Andrzej Kazimierowicz
Eugeniusz Konik
OP
OP
4
5
51.114
68.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
51.064
69.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
51.023
70.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
50.643
71.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
50.553
72.03430
03621
Janusz Pisarek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
50.532
73.16528
12629
Piotr Kruczek
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
50.332
74.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MP
13
9
50.202
75.02143
02166
Mieczysław Stefański
Jarosław Wachnowski
LB
LB
7
18
49.931
76.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
1.5
49.911
77.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
SL
MP
4
3
49.801
78.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
49.79 
79.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
49.78 
80.06813
16140
Krzysztof Najda
Andrzej Szepczyński
MA
WP
7
5
49.60 
81.07080
01826
Tomasz Freitag
Janusz Kościelny
WP
WP
5
9
49.49 
82.04360
10561
Mirosław Makatrewicz
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
5
49.31 
83.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
PM
PM
9
2.5
49.10 
84.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
49.08 
85.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
49.06 
86.04916
05142
Beata Buczkowska-Linke
Waldemar Kożuchowski
WP
WP
3
4
48.92 
87.08986
07982
Józef Małysz
Marcin Pachniewski
LU
LU
7
3
48.85 
88.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
48.76 
89.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
48.75 
90.19380
20781
Marek Borkowski
Marek Wróblewski
PM
MA
1.5
1
48.74 
91.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
48.50 
92.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
48.49 
93.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
48.32 
94.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
7
7
48.12 
95.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
48.12 
96.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
48.00 
97.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
48.00 
98.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
5
47.98 
99.09563
05426
Jerzy Gdeczyk
Andrzej Stypczyński
DS
DS
4
4
47.95 
100.17643
19080
Michał Powałka
Jan Szewczyk
MA
MA
1.5
1.5
47.94 
101.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
4
5
47.90 
102.03034
03199
Andrzej Bacik
Zbigniew Hylaszek
SL
SL
9
7
47.77 
103.08565
04755
Lechosław Suszka
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
47.67 
104.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
47.65 
105.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
47.58 
106.07789
06766
Bogusław Dziarmaga-Działyński
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
4
13
47.37 
107.15044
 
Piotr Surdyk
Maria Wolda
WP
-
4
0
47.37 
108.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
47.28 
109.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
47.24 
110.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
47.20 
111.02720
02722
Magdalena Lankosz
Barbara Lesiecka
MP
MP
9
7
47.19 
112.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
7
5
46.95 
113.03185
12846
Zbigniew Guła
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
13
7
46.89 
114.01781
09452
Andrzej Aleksandrzak
Maciej Pilecki
WP
DS
15
3
46.77 
115.01090
11320
Bogusław Kruczek
Robert Kwiatkowski
PK
PK
11
4
46.61 
116.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
46.30 
117.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
13
17
45.93 
118.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0.5
9
45.89 
119.06800
06876
Sylwester Młynarczuk
Janusz Radecki
MA
MA
18
18
45.69 
120.10571
11615
Marek Kubicki
Katarzyna Kumela
MA
MA
4
2
45.57 
121.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
45.54 
122.08252
19705
Dariusz Poniatowski
Jan Syska
MA
MA
3
2
45.46 
123.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
45.42 
124.02460
03006
Marek Atalski
Krzysztof Warzocha
LU
LU
13
12
44.95 
125.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
44.78 
126.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
44.62 
127.21057
18392
Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
LU
SL
0.5
2
44.60 
128.17150
08057
Mirosław Kapustka
Zbigniew Pinkiewicz
WP
PM
3
13
44.38 
129.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
44.31 
130.04402
04435
Ryszard Pichla
Jan Romot
WM
WM
7
11
44.22 
131.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
0.5
13
43.93 
132.18258
13674
Radosław Nowak
Wiesław Wruck
KP
KP
1
2
43.82 
133.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
43.67 
134.04129
15677
Adam Ościłowski
Jarosław Roszczenko
PD
PD
7
3
43.59 
135.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
43.30 
136.19063
01380
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Zdzisław Klimczak
KP
DS
2
5
42.68 
137.03647
 
Cezary Bołądź
Paweł Jurek
KP
-
9
0
42.28 
138.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
41.86 
139.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2.5
41.72 
140.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
5
41.61 
141.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
41.52 
142.18260
17738
Tomasz Wolfke
Witold Żygulski
MA
MA
2.5
2.5
40.98 
143.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
3
4
40.75 
144.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
40.74 
145.11155
07167
Marek Benda
Eryk Hamerski
OP
OP
4
3
40.46 
146.06066
14835
Ludwik Piotrowski
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
9
5
40.17 
147.12439
05713
Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
LD
LD
4
5
38.75 
148.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
38.56 
149. 
08592
Jerzy Kwoczek
Jerzy Uscki
-
WM
0
1.5
38.40 
150.17230
17228
Krzysztof Bonowicz
Mirosław Derwojed
KP
KP
2
2
37.91 
151.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
37.28 
152.14529
14530
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
MA
MA
3
2.5
37.07 
153.15906
14175
Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
3
5
36.97 
154.06705
11191
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
35.60 

Łącznie 3568 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/otpmazowiecki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-22 g.13:11:28 (0.5507/318) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.