Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5798/30356 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

50. Grand Prix Warszawy
50th Grand Prix of Warsaw
OTP** - II KTP o puchary firmy "SPS Construction"
sobota, 19 sierpnia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
65.599447II
II
2.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
MA
MA
19
18
64.969246III
III
3.05670
05797
Andrzej Kozikowski
Karol Ruszkiewicz
LD
SL
15
7
64.488945III
III
4.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
13
63.518643 
 
5.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
63.218342 
 
6.06507
10023
Wojciech Biegajło
Leszek Łuniewski
MA
MA
13
12
62.748141 
 
7.16716
16616
Lena Ostrowska
Paweł Sankowski
MA
MA
4
3
62.477940 
 
8.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
2.5
3
62.187739 
 
9.13438
18760
Rafał Marks
Joanna Zalewska
MA
MA
15
7
62.137538 
 
10.18890
09550
Vasil Valchev
Jakub Wojcieszek
SL
MA
7
19
61.677236 
 
11.21057
12899
Dariusz Sarzyński
Michał Wróbel
LU
MA
2.5
9
61.627035 
 
12.06540
03960
Bartosz Chmurski
Radosław Szczepański
MA
MA
24
19
61.476834 
 
13.07809
01726
Piotr Kołuda
Tomasz Winciorek
LU
MA
18
19
60.736633 
 
14.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
60.626332 
 
15.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
3
4
60.476131 
 
16.17082
07053
Maciej Boczar
Krzysztof Gołaś
MA
MA
7
7
60.195930 
 
17.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
60.145729 
 
18.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
SW
18
21
60.125528 
 
19.09357
12123
Arkadiusz Majcher
Mateusz Stępiński
MA
MA
15
11
59.825226 
 
20.03064
09755
Michał Błach
Łukasz Witkowski
MA
SW
7
17
59.595025 
 
21.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
59.484824 
 
22.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
59.284623 
 
23.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
59.264322 
 
24.11447
12224
Paweł Lasota
Aleksander Waślicki
MA
MA
3
4
59.194121 
 
25.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
18
58.193920 
 
26.06539
06956
Robert Chmielak
Bogdan Szlacheta
MA
MA
7
7
58.163719 
 
27.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
57.923417 
 
28.15183
15184
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
MA
MA
2.5
2
57.903216 
 
29.18284
07849
Aleks Bukat
Bogdan Szulejewski
DS
MA
4
21
57.823015 
 
30.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
15
57.812814 
 
31.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
57.662613 
 
32.02468
17361
Jerzy Brzustowski
Marta Makarewicz
LU
MA
7
5
57.312312 
 
33.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
WM
WM
17
15
57.312111 
 
34.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
57.301910 
 
35.01053
14688
Leszek Garbacik
Jacek Szczerba
PK
PK
7
5
57.201910 
 
36.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
WP
WP
17
21
57.10189 
 
37.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
56.82189 
 
38.05696
05830
Igor Łobodziński
Robert Stoliński
LD
LD
7
15
56.69189 
 
39.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2.5
2.5
56.24179 
 
40.17935
17008
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
DS
MA
4
4
56.05179 
 
41.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
9
21
56.03179 
 
42.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
56.03168 
 
43.07090
06348
Anna Kowalska
Tomasz Radwański
LD
LD
13
5
55.97168 
 
44.16380
16065
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Majewski
MA
MA
5
4
55.83158 
 
45.02515
05329
Piotr Lutek
Jacek Poletyło
LU
MA
11
19
55.72158 
 
46.06765
16140
Piotr Łyczkowski
Andrzej Szepczyński
MA
PK
12
5
55.67158 
 
47.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
SL
12
19
55.46147 
 
48.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
55.46147 
 
49.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
2
2
55.34137 
 
50.07814
07946
Piotr Kuźmicz
Edward Witan
MA
MA
3
4
55.26137 
 
51.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
54.68137 
 
52.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
54.67126 
 
53.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
WM
11
9
54.61126 
 
54.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
5
54.58126 
 
55. 
11550
Andrzej Jaszczak
Piotr Marcinowski
BGR
DS
6
17
54.53116 
 
56.11899
06225
Dominik Głowacki
Wojciech Palmowski
MA
MA
5
9
53.39116 
 
57.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
19
53.38105 
 
58.23218
15357
Robert Olszański
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
0
3
53.35105 
 
59.20168
03370
Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
SL
SL
3
5
53.34105 
 
60.11551
06817
Grzegorz Jarząbek
Renata Neronowicz
MA
MA
7
12
53.3195 
 
61.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
53.2495 
 
62.20260
20261
Anna Diakun
Roger Szarek
DS
DS
2
2.5
52.9095 
 
63.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
52.5784 
 
64.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
2
52.2984 
 
65.10571
08970
Marek Kubicki
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
52.2874 
 
66.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
52.2574 
 
67.12139
01826
Remigiusz Kaźmierczak
Janusz Kościelny
DS
WP
5
11
52.0974 
 
68.06186
06255
Sławomir Grędziński
Paweł Wróblewski
PD
MA
7
4
51.9563 
 
69.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
51.8563 
 
70.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
PK
SL
19
21
51.8053 
 
71.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
15
24
51.7153 
 
72.10095
07725
Paweł Miechowicz
Grzegorz Superson
LU
MP
17
15
51.5253 
 
73.21130
21135
Tomasz Kmiecik
Elżbieta Kowalska
MA
MA
0
0.5
51.1142 
 
74.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
51.1042 
 
75.16544
10209
Hanna Ciuńczyk
Igor Łosiewicz
MA
MA
4
9
51.0142 
 
76.21488
02933
Tomasz Galek
Piotr Kucharski
MA
SW
0
18
50.7932 
 
77.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
50.7932 
 
78.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0.5
7
50.7321 
 
79.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
50.5521 
 
80.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
17
50.5421 
 
81.19830
17544
Wojciech Bąk
Łukasz Kasperczyk
MA
MP
4
3
50.4111 
 
82.18920
 
Marius Baltrenas
Audrius Mizeikis
PD
LTU
1
6
50.3611 
 
83.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
12
7
50.0111 
 
84.06815
12250
Piotr Nawrocki
Małgorzata Rozman
MA
MA
21
2
49.9911 
 
85.02990
03003
Adam Strzelecki
Hubert Urban
SW
MA
7
9
49.9711 
 
86.08526
18187
Artur Bobołowicz
Janusz Skrzypek
MP
MP
5
5
49.6111 
 
87.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
MA
12
11
49.5311 
 
88.16862
06702
Paweł Bagrowski
Janusz Kowalczyk
MA
MA
2.5
5
49.4911 
 
89.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Ogłoblin
MA
MA
7
5
49.4111 
 
90.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
49.4011 
 
91.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
2
15
49.3411 
 
92.04807
04848
Tomasz Lasota
Maria Tomczewska
PM
PM
4
7
49.1511 
 
93.06549
04161
Igor Ciborowski
Bartosz Mer
MA
MA
4
5
49.0211 
 
94.06356
06994
Maciej Wiącek
Tomasz Wiśniewski
MA
SL
12
13
48.9311 
 
95.10687
02522
Lech Adach
Leszek Młodziński
LU
MA
5
4
48.9211 
 
96.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
48.8811 
 
97.06733
21758
Grzegorz Kula
Elżbieta Szramowska
MA
MA
11
1
48.6111 
 
98.19630
17051
Mieczysław Hauswirt
Jan Wadowski
MA
MA
2.5
2.5
48.5911 
 
99.07221
01910
Andrei Kavalenka
Roman Zabłocki
WM
OP
7
5
48.5811 
 
100.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
48.5811 
 
101.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
17
19
48.3411 
 
102.06854
11942
Janusz Pietrzak
Bogdan Radwański
MA
MA
7
5
48.0611 
 
103.06556
16145
Sylwester Cieślak
Andrzej Proczkowski
MA
PK
12
4
48.0611 
 
104.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
48.0411 
 
105.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
2
47.8411 
 
106.17254
09643
Krzysztof Jordan
Tomasz Sielicki
WP
MA
4
11
47.7411 
 
107.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
47.6911 
 
108.06112
06131
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
9
47.6411 
 
109.15213
11658
Grzegorz Szulc
Zofia Zaręba
MA
MA
3
4
47.5911 
 
110.07821
19705
Andrzej Miklaszewski
Jan Syska
MA
MA
5
3
47.5711 
 
111.13098
18392
Damian Garczarek
Anna Stelmach
WP
SL
1.5
2.5
47.0211 
 
112.09710
18166
Mariusz Mączewski
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
3
3
46.8211 
 
113.15822
12196
Jacek Metter
Zbigniew Skibicki
MA
MA
3
7
46.7011 
 
114.17018
17017
Iwona Wróblewska
Piotr Wróblewski
MA
MA
3
4
46.2511 
 
115.12158
09360
Izabella Jaworska
Monika Maksymiuk
LD
MA
4
3
45.8811 
 
116.16460
16430
Zbigniew Komorowski
Andrzej Pawlik
MA
MA
2.5
2
45.8611 
 
117.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
3
3
45.7811 
 
118.07789
06766
Bogusław Dziarmaga-Działyński
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
4
13
45.6411 
 
119.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
DS
DS
5
3
45.1111 
 
120.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
44.9711 
 
121.21502
21536
Alex Cimr
Milena Gryzło
SL
SL
2.5
2
44.8311 
 
122.18505
18801
Tomasz Przegaliński
Radosław Rozman
MA
MA
2.5
3
44.7311 
 
123.11600
06249
Jarosław Stach
Przemysław Ślesicki
SL
MA
11
9
44.7311 
 
124.06488
07555
Wiesław Andruk
Stanisław Stachlewski
WM
MA
9
9
44.4311 
 
125.18302
17232
Jerzy Danielewicz
Andrzej Szlachta
MA
MA
4
2.5
43.8011 
 
126.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
3
4
43.7211 
 
127.07327
07130
Andrzej Huńka
Eugeniusz Konik
OP
OP
4
5
43.7211 
 
128.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
43.6911 
 
129.23138
06341
Jacek Latomski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
0.5
24
43.5911 
 
130.08166
12263
Renata Dancewicz
Anna Jaguszewska
MA
MA
7
4
43.4811 
 
131.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
2.5
43.2911 
 
132.21234
21690
Monika Borowska
Aleksandra Wilk
MA
MA
1
1
43.1211 
 
133.06756
06968
Radosław Lula
Piotr Świątek
MA
MA
5
4
42.8911 
 
134.04066
04077
Zbigniew Gadek
Mirosław Morchat
PD
PD
3
7
42.3011 
 
135.02219
12362
Beata Bojarska
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
5
7
42.2511 
 
136.15412
13111
Bogdan Kościelny
Grażyna Kościelny
MA
MA
2.5
2
42.1511 
 
137.21850
21704
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
MA
MA
1.5
1.5
42.0411 
 
138.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
41.3411 
 
139.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
12
11
41.2511 
 
140.18165
17854
Dariusz Kłodos
Dariusz Krakowiak
MA
MA
4
5
41.2311 
 
141.22262
21761
Ewa Bagrowska
Dominika Kachniarz
MA
MA
0.5
0.5
40.9111 
 
142.08294
01643
Mariusz Bartkowski
Ewa Sobolewska
LU
OP
18
15
40.5411 
 
143.04157
17207
Sławomir Bolesta
Jerzy Oleksiewicz
PD
MA
9
2.5
40.4611 
 
144.06562
20034
Maciej Czajkowski
Katarzyna Grabarczyk-Steć
MA
MA
5
1.5
40.3711 
 
145.21132
21737
Sabina Blitek
Oliwia Dusińska
MA
MA
1.5
1.5
40.3311 
 
146.21391
18457
Jan Druch
Urszula Niespodziewańska
MA
MA
2.5
1.5
39.9711 
 
147.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
39.8111 
 
148.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
7
39.6311 
 
149.19375
22251
Zbigniew Kozerski
Barbara Lenard
MA
MA
2.5
0.5
39.2711 
 
150.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
2
2
38.6511 
 
151.22348
22349
Dorota Winarska
Magdalena Winarska
MA
MA
0.5
0.5
38.4011 
 
152.07043
08930
Sandra Różańska
Maja Żabierek
MA
MA
3
7
37.9911 
 
153.19833
13033
Jan Chmura
Andrzej Pertkiewicz
LU
LU
1.5
5
37.7111 
 
154.19984
19122
Mirosław Rożek
Anna Zalewska
MA
MA
2
2.5
37.4911 
 
155.17951
18996
Jakub Bojanowski
Natalia Węgleńska
MA
MA
2.5
2.5
36.8811 
 
156.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
17
9
36.8411 
 
157.21122
21798
Ewa Cieśla
Agnieszka Parol
MA
MA
1
0.5
36.1711 
 
158.21412
21411
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
SL
SL
0.5
0.5
35.8311 
 
159.22655
22654
Justyna Otulak
Magdalena Smolińska
MA
MA
0
0
35.5611 
 
160.19507
18627
Elżbieta Fiejka
Krzysztof Wierzbicki
MA
MA
2
1.5
34.4511 
 
161.17554
19723
Jakub Dziuba
Adam Rogowski
MA
MA
3
2.5
33.0811 
 
162.20763
10507
Andrzej Polak
Igor Terszak
MA
MA
1
4
32.4211 
 
163.23179
23269
Oskar Mueller
Julia Pomorska
MA
MA
0
0
23.8311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4900 punktów PKL, w tym 2574 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:55:48 (1.9140/336) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.