Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6018/30741 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2023 (15)
BUDIMEX Grand Prix Polski Par w Stargardzie
sobota, 4 listopada 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04563
15477
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
PM
PM
18
9
61.46227I
I
2.06551
12154
Jacek Ciechomski
Mateusz Sobczak
LU
DS
19
15
61.07216II
II
3.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
KP
PM
18
21
60.86205II
II
4.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
9
11
60.29197III
III
5.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
11
59.77188III
III
6.04535
11296
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
PM
OP
18
9
59.08180III
III
7.05282
05314
Jerzy Nowak
Marcin Pędziński
WP
WP
13
15
58.78171 
 
8.04198
15621
Adolf Bocheński
Tomasz Gotard
WM
PM
15
21
58.02162 
 
9.04762
04788
Konrad Araszkiewicz
Ireneusz Jarosz
SW
PM
21
18
57.74154 
 
10.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
7
7
57.37145 
 
11.08769
09126
Sławomir Piechocki
Jacek Zalewski
WP
WP
13
9
57.03137 
 
12.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
5
15
56.85128 
 
13.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
9
56.48120 
 
14.05574
02121
Przemysław Błaszczyk
Ryszard Sakowicz
LD
MA
15
19
55.93111 
 
15.05953
02185
Wojciech Jarząbek
Damian Wroński
ZP
ZP
5
12
55.79102 
 
16.05708
10403
Janusz Makaruk
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
18
5
55.6894 
 
17.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
55.4285 
 
18.06103
10401
Wacław Stupnicki
Marek Szabałowski
ZP
ZP
4
3
55.4277 
 
19.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
7
19
55.1768 
 
20.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
LU
9
11
55.1760 
 
21.06648
13028
Piotr Jurek
Piotr Suchodolski
LU
PM
18
7
55.1051 
 
22.05675
05678
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysiak
LD
LD
9
7
54.8945 
 
23.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
54.8444 
 
24.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
11
54.2242 
 
25.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
13
7
54.0541 
 
26.11355
06080
Władysław Korbutowicz
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
5
12
53.8839 
 
27.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
11
53.7638 
 
28.12269
05348
Tomasz Jakóbczak
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
5
11
53.4336 
 
29.11356
06018
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
ZP
ZP
5
5
53.2135 
 
30.10095
11319
Paweł Miechowicz
Przemysław Zawada
KP
PK
17
21
53.0834 
 
31.18284
10533
Aleks Bukat
Ryszard Pałasz
DS
ZP
4
13
52.9432 
 
32.01318
01749
Stanisław Gołębiowski
Maciej Wręczycki
DS
DS
24
17
52.7831 
 
33.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
7
52.7129 
 
34.04793
09679
Krzysztof Kluf
Krzysztof Meyer
PM
PM
12
4
52.7028 
 
35.05918
02131
Tomasz Derba
Ryszard Smejda
ZP
LB
11
7
52.6926 
 
36.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
52.6225 
 
37.02395
02126
Krzysztof Rogoziński
Sebastian Simonienko
WP
LB
12
5
52.4923 
 
38.02501
03881
Mariusz Kowalski
Tomasz Osiński
SW
SW
15
12
52.4622 
 
39.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
52.2420 
 
40.18625
01467
Krzysztof Boniek
Waldemar Maciejewski
PM
PM
3
4
51.8019 
 
41.08117
05907
Grażyna Brewiak
Roman Chmielnicki
PM
ZP
19
3
51.7817 
 
42.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
DS
ZP
13
12
51.3516 
 
43.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
7
7
51.2314 
 
44.05059
05508
Stanisław Janik
Robert Włodkowski
WP
WP
13
7
51.0113 
 
45.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
3
4
50.9712 
 
46.04242
03861
Andrzej Fronczak
Leszek Moszczyński
PM
LB
18
7
50.8710 
 
47.06802
12923
Tomasz Modrzejewski
Maciej Szalewicz
WM
LD
13
5
50.789 
 
48.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
5
5
50.757 
 
49.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
13
50.746 
 
50.06003
06040
Robert Lewandowski
Grzegorz Niewiarowski
ZP
ZP
4
4
50.714 
 
51.06086
05405
Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
WP
WP
7
5
50.563 
 
52.05400
05856
Maciej Sobieralski
Piotr Walczak
WP
WP
17
21
50.551 
 
53.06014
04848
Adam Małdyk
Maria Tomczewska
ZP
PM
5
7
50.421 
 
54.05944
07891
Adam Hintertan
Piotr Klimacki
MA
ZP
12
18
50.401 
 
55.06066
14835
Ludwik Piotrowski
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
9
5
50.151 
 
56.14175
05950
Andrzej Jabłoński
Tadeusz Janczurewicz
ZP
WP
5
5
49.491 
 
57.01923
02037
Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
7
7
49.271 
 
58.08343
06042
Andrzej Gil
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
5
5
49.271 
 
59.10148
05830
Paulina Klimentowska
Robert Stoliński
MA
LD
9
15
48.861 
 
60.08841
06144
Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
5
7
48.821 
 
61.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
SW
LU
17
7
48.781 
 
62.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
2.5
48.631 
 
63.01945
05483
Mirosław Bublewicz
Tomasz Wasilewski
WP
WP
11
9
48.451 
 
64.06055
06105
Henryk Pakuła
Lech Sulżycki
ZP
ZP
5
7
48.411 
 
65.02966
07849
Stanisław Pająk
Bogdan Szulejewski
SW
KP
15
21
47.931 
 
66.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
5
47.911 
 
67.10104
13249
Ryszard Gaca
Krzysztof Małolepszy
ZP
ZP
5
4
47.741 
 
68.02103
13693
Zdzisław Pleskot
Curt Sjolin
ZP
LB
11
2.5
47.641 
 
69.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
9
47.401 
 
70.16470
12680
Agata Pyclik
Michał Wróblewski
ZP
ZP
3
4
47.221 
 
71.08340
10651
Romuald Markowski
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
2
2.5
46.991 
 
72.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
46.681 
 
73.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
46.401 
 
74.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
2
46.271 
 
75.05889
06101
Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
7
5
46.221 
 
76.11444
16217
Grzegorz Adamski
Patrycja Krupnik
ZP
DS
5
2
46.131 
 
77.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
45.861 
 
78.05890
06051
Marek Banach
Marek Ostrowski
ZP
ZP
5
7
45.781 
 
79.06136
14368
Kazimierz Wiliński
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
7
4
45.761 
 
80.05900
05957
Lechosław Błaziński
Edward Kaczmarek
ZP
ZP
12
11
45.601 
 
81.03707
03724
Marek Giża
Leszek Hejne
WP
KP
9
7
45.511 
 
82.04829
06093
Marek Pietrzak
Marian Siwy
PM
ZP
7
11
45.501 
 
83.20944
21219
Julia Krok
Michał Krok
DS
ZP
0.5
2
45.471 
 
84.06117
06148
Franciszek Świderski
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
9
7
45.231 
 
85.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
44.791 
 
86.04906
05340
Jan Borychowski
Janusz Przybysz
WP
WP
13
9
44.051 
 
87.18846
16173
Ewa Bargłowska
Beata Szczepańska
ZP
ZP
2
2
43.931 
 
88.15906
14369
Dariusz Głowiński
Józef Klimowski
ZP
ZP
4
4
43.761 
 
89.23525
23524
Mykola Mits
Sergiy Zabuga
ZP
ZP
0
0
43.681 
 
90.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
17
19
43.671 
 
91.06079
06120
Grzegorz Rybacki
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
7
5
43.641 
 
92.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
5
43.491 
 
93.06021
12177
Witold Mateńko
Michał Szelągowski
ZP
ZP
4
2
43.131 
 
94.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
4
42.921 
 
95.05915
05983
Krzysztof Cywiński
Marian Kryger
ZP
ZP
3
4
42.491 
 
96.07901
02143
Rafał Łuczak
Mieczysław Stefański
MA
LB
5
9
41.641 
 
97.05988
06108
Stanisław Kulesza
Sławomir Szczełkun
ZP
ZP
11
5
41.131 
 
98.02036
06026
Stanisław Kotas
Eugeniusz Meyer
LB
LB
5
4
40.911 
 
99.08825
06074
Cezary Kawiak
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
40.661 
 
100.06049
20118
Krzysztof Orzechowski
Bogdan Wiliński
ZP
ZP
5
2
39.551 
 
101.22495
12346
Marta Haszkiewicz
Andrzej Włodarczak
LB
LB
1
2.5
34.811 
 
102.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
1.5
19.051 
 
103.13003
12229
Mariusz Bielski
Robert Rychlicki
KP
KP
5
7
8.741 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7300 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2023/wielko/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:29:20 (1.8872/216) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.