Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6379/31923 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2023/2024
Warszawska Liga Okręgowa
niedziela, 30 czerwca 2024r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.21982Jakub AdamczakMA2150Akademia Brydża AZS UW V
2.23250Michał AdamczakMA0.5105Akademia Brydża AZS UW STASZIC
3.21645Krzysztof AdamczykMA180SSBS Bemowo
4.22304Maciej AdamskiMA0.513Dom Kultury Rembertów
5.22353Tomasz AniołkowskiMA0143Dom Kultury Rembertów
6.09622Andrzej BajkoMA2.566ZAP Akumulatory
7.22463Krzysztof BarnatMA1.5108Misie Warszawa
8.20000Wojciech BartnikMA287SSBS Bemowo
9.21909Karolina BatkiewiczMA079Życzliwi Brydżyści WawaBrydż
10.14699Dariusz BebkoMA2128Źródło
11.22070Grzegorz BettinMA1.563WTS DeSki
12.12685Witold BieleckiMA379Koźmiński Bridge Team
13.21132Sabina BlitekMA1.578ZAKRĘCENI
14.10336Kamil BłaszczykMA1123WawaBrydż Warszawa II
15.23579Ewelina BłażejewskaMA035Akademia Brydża AZS UW STASZIC
16.15094Marta BoguckaMA0.552ZAP Akumulatory
17.17951Jakub BojanowskiMA2.5112MIM UW AZS
18.19380Marek BorkowskiMA2.540Misfit Warszawa
19.21234Monika BorowskaMA1.5101ZAKRĘCENI
20.23580Patryk BorowskiMA046Akademia Brydża AZS UW Debiutanci
21.22307Michał BrandysMA0.511Akademia Brydża AZS UW IV
22.22359Anna BranickaMA184ZAP Akumulatory
23.22210Michał BrzozowskiMA2150Akademia Brydża AZS UW V
24.11459Jerzy BrzózyMA283KAM BEK Warszawa
25.09741Wiktor CałaMA578Dom Kultury Rembertów
26.19470Tamara CesarzMA2.5106WTS DeSki
27.21351Elżbieta ChmielowskaMA1.5106ZAKRĘCENI
28.06546Bogusław ChomentowskiMA5117Dom Kultury Rembertów
29.18270Piotr Chrząstowski-WachtelMA2.5102MIM UW AZS
30.17640Marek ChylewskiMA2.5142Koźmiński Bridge Team
31.21910Dorota CieleckaMA089Życzliwi Brydżyści WawaBrydż
32.09780Marek CieniewiczMA4132AltMan TRASER SMART
33.22185Dariusz CieszkowskiMA1.5115WTS DeSki
34.21122Ewa CieślaMA199ESKOM IV
35.21114Jakub CiuraDS0.554KS AZS Wratislavia
36.14527Urszula CwylMA3126AltMan TRASER SMART
37.06564Gerard CzernohorskiMA5111Dom Kultury Rembertów
38.21877Lidia DąbrowskaMA110Koźmiński Bridge Team
39.17855Jan DąbrowskiMA110Koźmiński Bridge Team
40.13939Zbigniew DembińskiMA3132AltMan TRASER SMART
41.17384Joanna DerewońkoMA5137Trójka Warszawa
42.23380Bartosz DługoszMA0123WawaBrydż Warszawa II
43.18861Małgorzata DmowskaMA1.538ESKOM III
44.19480Krzysztof DobrzenieckiMA2.580SSBS Bemowo
45.21985Mariusz DomańskiMA1135Akademia Brydża AZS UW III
46.22225Maria DondzikMA0.59Akademia Brydża AZS UW STASZIC
47.20112Mirosław DorauMA291Źródło
48.22581Grzegorz DróżdżMA1105Życzliwi Brydżyści WawaBrydż
49.21737Oliwia DusińskaMA1.578ZAKRĘCENI
50.23385Antoni DzidowskiMA048ESKOM WawaBrydż Junior
51.23383Błażej DzidowskiMA039ESKOM WawaBrydż Junior
52.13540Ewa DziubińskaMA211WawaBrydż Warszawa I
53.23401Andrzej EliaszMA0.581Misie Warszawa
54.10123Karol EreminowiczMA1125WawaBrydż Warszawa I
55.19680Marek FareckiMA1.530Szlemik GT
56.08931Andrzej FenglerMA5113AltMan TRASER SMART
57.22347Marcin FilipiakMA133ZAP Akumulatory
58.21465Wiktoria ForyśMA1.5150Akademia Brydża AZS UW V
59.17076Joanna GąsiorMA2120Szlemik GT
60.17077Ryszard GąsiorMA2120Szlemik GT
61.22358Andrzej GilukMA1.589ZAP Akumulatory
62.13711Magdalena GłombińskaMA384Kajakowa
63.10105Robert GłowackiMA13148TURBO_BI
64.22188Renata GodlewskaMA199Misie Warszawa
65.22910Wojciech GodlewskiMA0.544Akademia Brydża AZS UW STASZIC
66.23714Eryk GogaMA09Akademia Brydża AZS UW Podstawówka
67.20296Jacek GolaMA1.5102Akademia Brydża AZS UW IV
68.22322Ewa GołackaMA0.567ESKOM IV
69.06990Urszula Górecka-WideryńskaMA3128Koźmiński Bridge Team
70.19604Tadeusz GórnickiMA2.5120Szlemik GT
71.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA216Źródło
72.23587Krzysztof GralewiczMA038WawaBrydż Warszawa I
73.18297Mirosław GrochowskiMA2100Trójka Warszawa
74.06616Łukasz GrodzickiMA567KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
75.21361Maria GrzebalskaMA0100Akademia Brydża AZS UW Debiutanci
76.19920Svetlana GudkovaMA240Misfit Warszawa
77.19685Marek GutkowskiMA1.529WTS DeSki
78.20007Monika GwiazdowskaMA291Źródło
79.10107Paweł HandkeMA341KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
80.19630Mieczysław HauswirtMA2.567SSBS Bemowo
81.13581Jerzy HertelMA1.569Koźmiński Bridge Team
82.22025Maria HołowaczMA018Akademia Brydża AZS UW STASZIC
83.21979Michał HołowaczMA2101Akademia Brydża AZS UW STASZIC
84.21980Zofia HołowaczMA162Akademia Brydża AZS UW STASZIC
85.21449Aniela HulanickaMA1.531Akademia Brydża AZS UW IV
86.18124Estera HulanickaMA1.513Akademia Brydża AZS UW III
87.21692Mikołaj HulanickiMA0.542Akademia Brydża AZS UW Debiutanci
88.22741Franciszek IzwantowskiMA064Akademia Brydża AZS UW Podstawówka
89.20298Jan IzwantowskiMA2117Akademia Brydża AZS UW IV
90.19345Bożena JacuchMA2.596Kajakowa
91.21129Marta JakubisiakMA1.5103ESKOM IV
92.22885Leon JakubowskiMA0102Akademia Brydża AZS UW Podstawówka
93.08543Marek JaroszkiewiczMA475Trójka Warszawa
94.18507Andrzej JarząbekMA2.596Kajakowa
95.19157Grażyna JaskulskaMA387SSBS Bemowo
96.23386Marek JaźwińskiMA032Życzliwi Brydżyści WawaBrydż
97.19102Marek JefremienkoMA299Misie Warszawa
98.20300Michał JeśmanowiczMA1.5122Akademia Brydża AZS UW IV
99.22223Krzysztof JeziorskiMA018Akademia Brydża AZS UW STASZIC
100.18014Krystyna JędrzejewskaMA1.583ESKOM III
101.18015Ireneusz JędrzejewskiMA2127ESKOM III
102.10356Agnieszka JonczykMA482WTS DeSki
103.20898Bogusław JóźwiakMA2.5138Cicha Woda
104.21761Dominika KachniarzMA135Akademia Brydża AZS UW Hoffmanowa
105.23144Agnieszka KaczmarczykMA0.523ZAKRĘCENI
106.20812Hubert KamińskiMA1.5108Misie Warszawa
107.18923Zbigniew KaperzyńskiMA1.5117KAM BEK Warszawa
108.23222Iwona KarnowskaMA0.547ZAP Akumulatory
109.11836Jerzy KarwackiMA4111Dom Kultury Rembertów
110.17447Ryszard KarwatMA2.581Trójka Warszawa
111.23382Magdalena KasiewiczMA032Życzliwi Brydżyści WawaBrydż
112.23495Anna KędziorMA088WawaBrydż Warszawa II
113.23494Monika KidońMA0118WawaBrydż Warszawa II
114.17061Urszula KielakMA395TURBO_BI
115.23470Anna KiełbasaMA0100Akademia Brydża AZS UW Debiutanci
116.22194Paulina KierebińskaMA0.527Misie Warszawa
117.16997Joanna KlamczyńskaMA2.5119Cicha Woda
118.16996Marek KlamczyńskiMA2119Cicha Woda
119.20761Magdalena KlimczewskaMA1.574Akademia Brydża AZS UW III
120.21781Monika Klimek-NewberyMA0.563ESKOM IV
121.21130Tomasz KmiecikMA078ZAKRĘCENI
122.21335Marek KolczyńskiMA1.580SSBS Bemowo
123.06686Adam KolipińskiMA1.534MIM UW AZS
124.20021Małgorzata KołakowskaMA1.550Misfit Warszawa
125.16460Zbigniew KomorowskiMA2.573AltMan TRASER SMART
126.21462Jerzy KontkiewiczMA0.55Akademia Brydża AZS UW STASZIC
127.21231Czesław KornatkaMA196Kajakowa
128.12535Leszek KorzebMA254SSBS Bemowo
129.20995Jerzy KostowskiMA1117KAM BEK Warszawa
130.06697Jarosław KostrzewaMA1141KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
131.15412Bogdan KościelnyMA2.5128Źródło
132.13111Grażyna KościelnyMA264Źródło
133.23243Paweł KościkMA0.598Akademia Brydża AZS UW Podstawówka
134.23755Piotr KościkMA09Akademia Brydża AZS UW Podstawówka
135.23244Tomasz KościkMA0.594Akademia Brydża AZS UW Podstawówka
136.06703Sławomir KowalczykMA9120WawaBrydż Warszawa I
137.21135Elżbieta KowalskaMA0.528ZAKRĘCENI
138.19375Zbigniew KozerskiMA2.534WTS DeSki
139.23559Urszula KozieradzkaMA0.553Życzliwi Brydżyści WawaBrydż
140.15582Tomasz KozłowskiMA5132AltMan TRASER SMART
141.19410Artur KrólikowskiMA242Kajakowa
142.17675Janusz KrólikowskiMA5135TURBO_BI
143.23898Florentyna KrzysiakMA014KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
144.01673Janina KubicaMA232Źródło
145.01687Wojciech KubicaMA232Źródło
146.22556Grzegorz KuczewskiMA1111KAM BEK Warszawa
147.17845Grzegorz KujszczykMA2.554SSBS Bemowo
148.11615Katarzyna KumelaMA2.5138Koźmiński Bridge Team
149.21693Małgorzata KurzewskaMA1105ESKOM III
150.21678Tadeusz KurzewskiMA1.5127ESKOM III
151.17851Włodzimierz KuśMA280SSBS Bemowo
152.23335Agnieszka KuźmińskaMA032Życzliwi Brydżyści WawaBrydż
153.23336Marek KuźmińskiMA053Życzliwi Brydżyści WawaBrydż
154.21065Jan KwiatkowskiMA0.544MIM UW AZS
155.15206Grzegorz LackowskiMA2128Koźmiński Bridge Team
156.21110Anna LasockaMA1.510Misfit Warszawa
157.20237Bartłomiej LechMA144MIM UW AZS
158.20975Grzegorz LeśniewskiMA286Akademia Brydża AZS UW III
159.23615Laura LewkoMA05ESKOM WawaBrydż Junior
160.23616Maks LewkoMA05ESKOM WawaBrydż Junior
161.23381Piotr LewkoMA0108WawaBrydż Warszawa II
162.16469Wioletta LichodziejewskaMA286Źródło
163.22350Magdalena LinkeMA0.533ZAP Akumulatory
164.17450Jan LisickiMA172WawaBrydż Warszawa II
165.20436Jan LorkowskiDS0.581KS AZS Wratislavia
166.21101Leonard LubinaMA1.537Akademia Brydża AZS UW III
167.06760Jacek ŁapczyńskiMA4128Koźmiński Bridge Team
168.23360Jacek ŁazarskiMA081ESKOM IV
169.19365Andrzej ŁodzińskiMA2.5115WTS DeSki
170.19129Marcin MaksymiukMA1.563Trójka Warszawa
171.09360Monika MaksymiukMA333WawaBrydż Warszawa I
172.09359Ewa Maksymiuk-KaniaMA2.549WawaBrydż Warszawa I
173.18997Krzysztof MalesińskiMA1.568ESKOM III
174.21730Rafał ManiaMA1.575ESKOM III
175.19508Magdalena MańkowskaMA2.556KAM BEK Warszawa
176.17654Michał MańkowskiMA356KAM BEK Warszawa
177.06781Kazimierz MarcinkowskiMA4109Hutnik Warszawa
178.17362Jarek MarkowskiMA2.5100Trójka Warszawa
179.18795Małgorzata MaruszkinMA2.586Źródło
180.22301Marcin MaternickiMA159Dom Kultury Rembertów
181.15822Jacek MetterMA3148TURBO_BI
182.21140Krzysztof MicekMA133ZAKRĘCENI
183.20994Marek MichałowskiMA149WawaBrydż Warszawa I
184.23379Marta MiecińskaMA089Życzliwi Brydżyści WawaBrydż
185.22227Mateusz MieszkowskiMA0.550Akademia Brydża AZS UW IV
186.19475Mariola MiklaszewskaMA3133Hutnik Warszawa
187.21986Piotr MiłkowskiMA1123Akademia Brydża AZS UW III
188.21765Karolina MiszczukMA1.5110Akademia Brydża AZS UW V
189.21473Weronika MiszczukMA177Akademia Brydża AZS UW II
190.22582Izabela MościckaMA1105Życzliwi Brydżyści WawaBrydż
191.06811Jacek MusiałMA4111KAM BEK Warszawa
192.11604Marcin NajbarMA330Koźmiński Bridge Team
193.21077Jacek NarębskiMA158WTS DeSki
194.23359Dariusz NeusserMA085ESKOM IV
195.06818Wiesław NiedzielaMA9148TURBO_BI
196.23398Jola NiedźwieckaMA038ZAP Akumulatory
197.18636Andrzej NierobiszMA248Kajakowa
198.21901Zuzanna NieżurawskaMA0.59AZS KU UW Warszawa
199.23583Witold NowakMA038WawaBrydż Warszawa I
200.17659Jerzy NoworolMA296Kajakowa
201.19921Małgorzata OlborskaMA240Misfit Warszawa
202.21822Janusz OlechMA1.569Misfit Warszawa
203.19341Paweł OlechMA259Misfit Warszawa
204.23394Felicja OleckaMA013WawaBrydż Klub
205.23393Florentyna OleckaMA013WawaBrydż Klub
206.23613Helena OleckaMA09ESKOM WawaBrydż Junior
207.23612Marcin OleckiMA09ESKOM WawaBrydż Junior
208.21695Małgorzata OlejnikMA1.565ZAKRĘCENI
209.17207Jerzy OleksiewiczMA3137Trójka Warszawa
210.18076Wiesław OlszewskiMA363Trójka Warszawa
211.22300Andrzej OpuchlikMA1143Dom Kultury Rembertów
212.21817Dorota OraczewskaMA1.5120ESKOM III
213.22162Paweł OrłowskiMA279Misfit Warszawa
214.20006Iwona OrzełowskaMA1.540Misfit Warszawa
215.06837Marek OsieckiMA1193WawaBrydż Warszawa I
216.18756Henryk OsińskiMA2.577WTS DeSki
217.22655Justyna OtulakMA0.579Misfit Warszawa
218.23184Hubert OżibkoMA1.5103ESKOM WawaBrydż Junior
219.23204Michalina OżibkoMA018WawaBrydż Klub
220.21467Anna PachockaMA09Akademia Brydża AZS UW Podstawówka
221.14528Marek PalubińskiMA4145AltMan TRASER SMART
222.21365Szymon PancewiczMA1.5137Akademia Brydża AZS UW V
223.21798Agnieszka ParolMA127ESKOM IV
224.21116Aleksandra PawlakMA120Misfit Warszawa
225.21134Michał PawlakMA299Misfit Warszawa
226.16430Andrzej PawlikMA2106AltMan TRASER SMART
227.23899Arkadiusz PiaseckiMA014KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
228.19106Piotr PiątkiewiczMA3133Hutnik Warszawa
229.12968Andrzej PiesiewiczMA5142Koźmiński Bridge Team
230.19085Zdzisław PietruszewskiMA2.5120Szlemik GT
231.18298Ryszard PietrzakMA3120Szlemik GT
232.19575Ewa PietrzykowskaMA112Kajakowa
233.09267Ewa PiotrowskaMA237Hutnik Warszawa
234.21232Marek PiotrowskiMA0.525Hutnik Warszawa
235.20763Andrzej PolakMA1.5134KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
236.19938Miłosz PolakMA2.541KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
237.23269Julia PomorskaMA182ESKOM WawaBrydż Junior
238.23223Katarzyna PomorskaMA0.556ZAP Akumulatory
239.17503Mariusz PotockiMA2.594Trójka Warszawa
240.17643Michał PowałkaMA2107KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
241.22584Monika PrasekMA1.584Życzliwi Brydżyści WawaBrydż
242.15156Hanna ProbolaMA4138Cicha Woda
243.21988Urszula ProbulskaMA199ESKOM IV
244.14416Irena PruszkoMA2.560ESKOM III
245.18505Tomasz PrzegalińskiMA2.5126Kajakowa
246.13462Dariusz PuczyńskiSW414WawaBrydż SPS Construction Kielce
247.21112Adam RdzanekMA127TURBO_BI
248.19831Szymon RojekMA1.514Akademia Brydża AZS UW V
249.03023Teresa Roszkowska-ŚliźMA295Szlemik GT
250.12250Małgorzata RozmanMA2.549MIM UW AZS
251.21136Beata RożekMA1.5103ESKOM IV
252.19984Mirosław RożekMA2.5109Misfit Warszawa
253.21444Dorota Różalska-KiepekMA127Misie Warszawa
254.07043Sandra RóżańskaMA444WawaBrydż Warszawa I
255.18635Maria Rubanowska-NierobiszMA1.548Kajakowa
256.23443Marcin RubinMA070ZAP Akumulatory
257.06897Tadeusz RutkowskiMA396Źródło
258.06898Włodzimierz RutkowskiMA448Źródło
259.20822Roman RutynaMA2138Cicha Woda
260.18985Grażyna RzeczyckaMA285Szlemik GT
261.18986Zbigniew RzeczyckiMA285Szlemik GT
262.19962Andrzej RzepeckiMA1.5115Hutnik Warszawa
263.15825Kazimierz SalakMA3116MIM UW AZS
264.17453Ireneusz SaturskiMA3129Cicha Woda
265.16366Andrzej SeilerMA2.5108Kajakowa
266.11593Anna SencerzMA2.5120WawaBrydż Warszawa I
267.22160Marek SiermińskiMA127Misie Warszawa
268.06925Maciej SikoraMA1133WawaBrydż Warszawa I
269.17978Dorota Sikorska-PiesiewiczMA230Koźmiński Bridge Team
270.23478Krzysztof SkarżyckiMA021Akademia Brydża AZS UW IV
271.14195Jarosław SkibińskiMA2.5134KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
272.06927Waldemar SkładanowskiMA5111Dom Kultury Rembertów
273.21472Małgorzata SkowrońskaMA117Akademia Brydża AZS UW Debiutanci
274.21442Anna SladekMA1.5127ESKOM III
275.22654Magdalena SmolińskaMA0.574Misfit Warszawa
276.23344Jerzy StachowskiMA061ZAP Akumulatory
277.22430Kacper StankiewiczMA0.597Akademia Brydża AZS UW STASZIC
278.20273Lech StarostinMA129WTS DeSki
279.12456Krzysztof StefaniakMA3120Kajakowa
280.09929Waldemar StępińskiMA3100Trójka Warszawa
281.19518Bolesław StudzińskiMA3138Cicha Woda
282.22217Maksymilian SweklejMA1.561Akademia Brydża AZS UW IV
283.18603Mirosława SwobodaMA367SSBS Bemowo
284.10833Aleksander SzczupakowskiMA453AltMan TRASER SMART
285.20770Maksymilian SzczurowskiMA1.5135Akademia Brydża AZS UW III
286.10124Wojciech SzczygiełMA1.560WawaBrydż Warszawa I
287.14007Tomasz SzleszyńskiMA392MIM UW AZS
288.22360Elżbieta SznajderMA0.556ZAP Akumulatory
289.19331Michał SzołuchaMA1.561Akademia Brydża AZS UW IV
290.22104Magdalena SzpakMA0.514KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
291.22103Marcin SzpakMA0.527KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
292.21144Krzysztof SzufnaraMA269KAM BEK Warszawa
293.22157Piotr SzymańskiMA1.5108Misie Warszawa
294.16637Joanna SzymaszczykMA3123WawaBrydż Warszawa II
295.21480Jarosław SzymkówMA1110ZAKRĘCENI
296.19944Jan ŚwierkulaMA146Akademia Brydża AZS UW IV
297.20632Piotr ŚwitkowskiMA150Trójka Warszawa
298.15404Włodzimierz TabaczyńskiMA1.578MIM UW AZS
299.21021Andrzej TabakMA1.560SSBS Bemowo
300.21020Krystyna TabakMA1.560SSBS Bemowo
301.14006Andrzej TarleckiMA4116MIM UW AZS
302.10507Igor TerszakMA4147KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
303.23227Urszula TiereszkoMA038ZAP Akumulatory
304.04166Piotr TokarskiMA2.5100Trójka Warszawa
305.20302Wojciech TokarskiMA2112Akademia Brydża AZS UW IV
306.22802Magdalena TomaszewskaMA1123WawaBrydż Warszawa II
307.19397Maja TrojańskaMA2137Akademia Brydża AZS UW V
308.13913Damian TrojnaraMA2.569KAM BEK Warszawa
309.10340Michał TuczyńskiMA3133Hutnik Warszawa
310.23333Krzysztof TurantMA1102Akademia Brydża AZS UW Podstawówka
311.05852Maciej TurantMA478MIM UW AZS
312.07867Maria TurantMA344MIM UW AZS
313.23334Maria TurantMA043Akademia Brydża AZS UW Podstawówka
314.22742Jan TurowskiMA0102Akademia Brydża AZS UW Podstawówka
315.23754Laura UtzigMA09Akademia Brydża AZS UW STASZIC
316.14534Roman WajsMA4116MIM UW AZS
317.12224Aleksander WaślickiMA4138Cicha Woda
318.23469Katarzyna WeitzMA092Akademia Brydża AZS UW Debiutanci
319.22233Marek WellmanMA052ESKOM WawaBrydż Junior
320.17655Janusz WieczorekMA342KAM BEK Warszawa
321.21446Szymon WięckowskiMA1.5115WTS DeSki
322.21690Aleksandra WilkMA1.5110ZAKRĘCENI
323.06992Jolanta WilkoszMA243Hutnik Warszawa
324.22348Dorota WinarskaMA189ZAP Akumulatory
325.22349Magdalena WinarskaMA189ZAP Akumulatory
326.23634Justyna WiśniewskaMA016WawaBrydż Warszawa II
327.23632Sławomir WiśniewskiMA016WawaBrydż Warszawa II
328.23576Patrycja WiteckaMA025AZS KU UW Warszawa
329.09213Grzegorz WitkowskiMA4130WawaBrydż Warszawa I
330.21723Armin WładMA291ESKOM WawaBrydż Junior
331.21902Igor WojciechowskiMA1107Akademia Brydża AZS UW IV
332.18840Paweł WolskiMA1.575ESKOM III
333.13938Janusz WoźniakMA3113AltMan TRASER SMART
334.18166Arkadiusz WódkowskiMA484Kajakowa
335.15609Bogusław WrąbelMA192MIM UW AZS
336.19975Agnieszka WronaMA159Misfit Warszawa
337.21925Barbara WrotkowskaMA018Misie Warszawa
338.17018Iwona WróblewskaMA328KAM BEK Warszawa
339.17017Piotr WróblewskiMA414KAM BEK Warszawa
340.23421Weronika WrzosMA09Akademia Brydża AZS UW Hoffmanowa
341.22743Jerzy WrzosekMA064Akademia Brydża AZS UW Podstawówka
342.22316Paweł WydraMA1.599Życzliwi Brydżyści WawaBrydż
343.13463Arkadiusz ZadwornyMA5107KS Spójnia Warszawa - AsBrydż
344.23391Łukasz ZaleskiMA075AZS KU UW Warszawa
345.19122Anna ZalewskaMA2.579Misfit Warszawa
346.22299Robert ZalewskiMA0.598Dom Kultury Rembertów
347.21833Arleta ZarembaMA0135Akademia Brydża AZS UW III
348.21123Magdalena ZasiewskaMA199ESKOM IV
349.23183Ewa ZawilskaMA115WTS DeSki
350.17837Mirosław ZawiślakMA4148TURBO_BI
351.23363Hanna ZielińskaMA0.513Akademia Brydża AZS UW Podstawówka
352.22671Jakub ZielińskiMA169ZAKRĘCENI
353.22165Tomasz ZissMA1.599Misie Warszawa
354.20194Dorota ZwierzyńskaMA1.543Źródło
355.22922Maciej ZwierzyńskiMA048ESKOM WawaBrydż Junior
356.20195Wiesław ZwierzyńskiMA1.543Źródło
357.09620Adam ŻelaznyMA591Dom Kultury Rembertów

Łącznie 27488 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/ligi/ligi.php?navi=101&main=IVliga2324/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.09:54:55 (0.9640/367) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.