Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2264/10803 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (6)
V Mitynogwy Turniej Par
niedziela, 27 maja 2012r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01865
05856
Andrzej Pawlak
Piotr Walczak
WP
WP
12
19
66.58200I
I
2.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
13
12
65.16195II
II
3.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
DS
ZP
4
7
64.08190II
II
4.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
12
63.24185III
III
5.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
62.30180III
III
6.04110
06815
Jakub Kotorowicz
Piotr Nawrocki
MA
MA
18
12
61.89176III
III
7.08203
04740
Wojciech Gaweł
Piotr Wiankowski
MA
MA
7
12
61.71172 
 
8.02827
02846
Marek Urbański
Ryszard Woliński
MP
MP
7
7
60.79168 
 
9.05111
05307
Wit Klapper
Zbigniew Papierniak
MP
MP
19
12
60.55164 
 
10.12275
13596
Michał Gulczyński
Anna Morgiel
WP
MA
4
2.5
60.01160 
 
11.01516
01620
Karol Mykietyn
Robert Sekulski
DS
DS
18
13
59.16156 
 
12.03274
10085
Joanna Taczewska
Justyna Żmuda
SL
MP
12
7
58.83152 
 
13.03184
03549
Artur Guła
Mikołaj Taczewski
SL
SL
13
13
58.83148 
 
14.05830
06954
Robert Stoliński
Adam Suwik
MA
MA
13
18
58.34144 
 
15.01554
01674
Janusz Pawlicki
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
4
7
58.24140 
 
16.11871
02838
Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
SL
MP
4
4
58.20137 
 
17.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
4
13
57.92133 
 
18.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
18
57.53129 
 
19.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
57.12125 
 
20.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
19
24
56.95121 
 
21.01437
08150
Zdzisław Kunc
Jerzy Szudziński
DS
DS
7
4
56.93117 
 
22.04802
01539
Cezary Krzemiński
Wojciech Olański
PM
PD
18
19
56.85113 
 
23.04108
04665
Przemysław Janiszewski
Kazimierz Omernik
MA
PM
18
18
56.84109 
 
24.05069
09146
Paweł Jassem
Piotr Tuczyński
WP
WP
13
12
56.46105 
 
25.10770
13502
Jan Pędziński
Aleksander Żelazny
WP
WP
2.5
2
56.41101 
 
26.10043
11358
Łukasz Kalbarczyk
Aleksander Krych
MA
MA
4
4
56.4097 
 
27.08450
09206
Waldemar Szelka
Cezary Wołczak
OP
OP
7
4
56.3093 
 
28.07526
01770
Aleksander Jezioro
Aleksander Zdybel
SL
DS
19
7
56.0689 
 
29.04887
05314
Olech Bestrzyński
Marcin Pędziński
WP
WP
13
13
55.9285 
 
30.02934
05176
Krzysztof Kujawa
Michał Kwiecień
LU
WP
18
24
55.6981 
 
31.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
2.5
2.5
55.6777 
 
32.12440
12927
Maciej Bojarski
Adam Waszkiewicz
DS
DS
2.5
2
55.6773 
 
33.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
2.5
2.5
55.2969 
 
34.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
55.2665 
 
35.05670
05701
Andrzej Kozikowski
Marta Maj-Rudnicka
LD
WP
12
12
55.2261 
 
36.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
4
7
55.0357 
 
37.09794
04109
Joanna Brede
Łukasz Brede
SL
MA
4
13
54.9953 
 
38.05651
10533
Edward Kaczmarek
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
4
54.8449 
 
39.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
4
4
54.5045 
 
40.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MP
7
4
54.5041 
 
41.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
54.4040 
 
42.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
54.3739 
 
43.01662
01670
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
DS
DS
4
7
54.2439 
 
44.03357
03524
Paweł Mierniczek
Wojciech Sułek
SL
SL
7
4
54.1438 
 
45.01508
01772
Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
DS
DS
7
4
54.0637 
 
46.04683
08911
Przemysław Piotrowski
Ilya Shpuntou
DS
LB
12
4
54.0337 
 
47.12108
07428
Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
WP
SL
2.5
4
53.9936 
 
48.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
53.9835 
 
49.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
53.8335 
 
50.04531
04626
Marek Barylewski
Krzysztof Kurkiewicz
MA
PM
18
4
53.5234 
 
51.07341
03542
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
SL
SL
18
13
53.4333 
 
52.01299
08182
Karol Filipowicz
Paweł Kowalczewski
DS
DS
13
4
53.3332 
 
53.06343
05517
Mariusz Nowak
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
7
4
53.2632 
 
54.01781
07080
Andrzej Aleksandrzak
Tomasz Freitag
WP
WP
13
4
53.2531 
 
55.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
4
2.5
53.0830 
 
56.10564
02804
Jan Blajda
Piotr Stopa
MP
MP
13
12
53.0530 
 
57. 
07143
Andrzej Berezinski
Zenon Pierzchała
NZ
OP
0
2.5
52.8929 
 
58.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
7
7
52.8628 
 
59.01481
01628
Jerzy Małek
Roman Siwiec
DS
DS
2.5
2
52.7128 
 
60.01321
09568
Jarosław Grabek
Mariusz Ilnicki
DS
DS
2
4
52.6327 
 
61.01577
09003
Aleksander Poznysz
Zbigniew Samek
DS
DS
12
7
52.5826 
 
62.05568
05859
Zdzisław Beling
Artur Wasiak
WP
SL
18
12
52.5326 
 
63.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
WP
WP
15
13
52.4825 
 
64.06580
10570
Piotr Dybicz
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
7
7
52.2324 
 
65.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
7
7
52.2324 
 
66.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
4
7
52.1823 
 
67.03234
03302
Krzysztof Kalita
Mieczysław Kuza
SL
SL
4
2.5
52.1722 
 
68.01250
01272
Andrzej Bondarewicz
Marek Czerepak
DS
DS
13
7
52.1422 
 
69.09828
07603
Waldemar Jaworski
Tomasz Pilch
SL
SL
7
18
52.1321 
 
70.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MP
4
18
52.1020 
 
71.01381
15519
Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
DS
DS
7
2.5
52.0720 
 
72.12846
03467
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Rogala
SL
SL
4
12
52.0319 
 
73.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
MA
4
4
51.9918 
 
74.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
51.9018 
 
75.03085
09951
Jacek Cebulski
Jacek Michalski
SL
SL
4
2
51.9017 
 
76.09562
08318
Łukasz Gaweł
Piotr Łopusiewicz
DS
DS
4
2.5
51.8916 
 
77.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
4
2.5
51.7715 
 
78.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
51.7615 
 
79.01293
01571
Jerzy Dzięcielski
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
4
4
51.6914 
 
80.02671
02760
Ryszard Jaśkiewicz
Jerzy Pasich
MP
MP
7
7
51.3413 
 
81.03103
07501
Robert Cimr
Jan Styczyński
SL
SL
4
4
51.3313 
 
82.03844
04022
Marcin Mazurkiewicz
Adam Wujków
KP
KP
2.5
12
51.3212 
 
83.01361
01634
Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
7
2.5
51.2411 
 
84.01384
01693
Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
7
4
51.2211 
 
85.03430
03455
Janusz Pisarek
Jerzy Radomski
SL
SL
7
7
51.1510 
 
86.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
51.029 
 
87.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
50.959 
 
88.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
50.868 
 
89.07101
09195
Kajetan Olewicz
Bogusława Szagała
SL
OP
4
2
50.767 
 
90.05749
07114
Stanisław Owczarek
Waldemar Skóra
LD
LD
18
7
50.727 
 
91.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
4
4
50.686 
 
92.01328
10503
Józef Grybel
Bronisław Tabisz
DS
DS
2.5
2
50.605 
 
93.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
4
4
50.335 
 
94.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
50.204 
 
95.14619
03214
Maksymilian Chodacki
Leszek Jaworski
SL
SL
1
7
50.153 
 
96.11155
01820
Marek Benda
Marek Jezierzański
OP
OP
2.5
4
50.103 
 
97.08532
15846
Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
SL
SL
2
0
50.002 
 
98.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
12
7
49.981 
 
99.01495
09652
Ryszard Menzfeld
Radosław Surowiak
DS
DS
4
2.5
49.97  
 
100.03185
03338
Zbigniew Guła
Ryszard Matlak
SL
SL
7
4
49.94  
 
101.12152
10171
Marcin Bojarski
Yan Shpuntou
MP
LB
2.5
2.5
49.91  
 
102.10937
07725
Jacek Stasica
Grzegorz Superson
MP
MP
13
4
49.85  
 
103.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
49.83  
 
104.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
49.82  
 
105.05772
05797
Krzysztof Porczyński
Karol Ruszkiewicz
LD
LD
4
4
49.72  
 
106.03207
03529
Józef Janicki
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
4
49.70  
 
107.04164
11469
Alexandr Karbanovich
Stanislau Karbanovich
PD
PD
4
0.5
49.67  
 
108.02650
03481
Krzysztof Góra
Aleksander Sejud
SL
SL
4
7
49.65  
 
109.01347
08978
Piotr Ilczuk
Jacek Leśniczak
SL
WP
18
13
49.50  
 
110.01627
03497
Waldemar Siuda
Jerzy Skwark
DS
SL
7
7
49.43  
 
111.13899
13566
Grzegorz Jędrzejewski
Przemysław Polowczyk
WP
WP
2
2
49.37  
 
112.03109
03423
Andrzej Czech
Marek Pieczka
SL
SL
12
7
49.36  
 
113.03489
10219
Zygmunt Sienicki
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
2.5
49.33  
 
114.10472
12320
Sammy Bałdysz
Zofia Bałdysz
DS
DS
2
1
49.16  
 
115.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
MP
7
4
48.97  
 
116.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
48.75  
 
117.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
48.74  
 
118.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
48.65  
 
119.03033
09843
Janusz Bachrach
Krzysztof Kozioł
SL
SL
4
4
48.65  
 
120.13022
09418
Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
4
4
48.58  
 
121.11524
11527
Cezary Mroczek
Andrzej Pękala
DS
DS
2
2
48.43  
 
122.07626
02787
Zdzisław Reczek
Zbigniew Sagan
MP
MP
12
7
48.43  
 
123.12139
13882
Remigiusz Kaźmierczak
Agnieszka Sławenta
WP
DS
2
1.5
48.37  
 
124.14285
13074
Olga Długosz
Maciej Grabiec
MP
MP
2.5
2.5
48.02  
 
125.01290
11551
Kazimierz Dulas
Grzegorz Jarząbek
DS
DS
4
4
47.98  
 
126.01352
01736
Bernard Jadczak
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
7
7
47.98  
 
127.11371
14565
Maciej Chrobot
Daniel Fira
ZP
ZP
1.5
1.5
47.94  
 
128.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
4
4
47.93  
 
129.01416
01427
Marek Kozłowski
Przemysław Kubicki
DS
DS
4
2.5
47.89  
 
130.05017
05081
Józef Grewling
Marek Juszczak
WP
WP
4
4
47.61  
 
131.01683
01711
Marian Szymonowicz
Lech Warężak
DS
DS
7
7
47.54  
 
132.09593
01514
Bernard Maciński
Aleksander Murtazajew
DS
DS
4
4
47.47  
 
133.04535
12450
Dariusz Bogucki
Katarzyna Dufrat
PM
DS
12
4
47.42  
 
134.04905
09119
Andrzej Boruta
Barbara Boruta
WP
DS
1.5
2
47.41  
 
135.01320
01502
Andrzej Górzyński
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
4
18
47.39  
 
136.15436
13652
Mariusz Mysłek
Krzysztof Tomczyński
WP
MA
1
1.5
47.27  
 
137.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
4
4
47.26  
 
138.09557
08519
Damian Barcewicz
Jacek Młyńczyk
DS
SL
2.5
13
47.01  
 
139.01259
01641
Bogusław Chmielewski
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
4
12
46.86  
 
140.05675
06355
Mariusz Kraśnicki
Lech Warwocki
LD
LD
4
7
46.74  
 
141.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
7
13
46.70  
 
142.01234
05452
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
7
7
46.60  
 
143.01598
01615
Sławek Robel
Jan Sadowski
DS
WP
4
2.5
46.60  
 
144.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
4
4
46.53  
 
145.01231
04797
Longin Bartnik
Ryszard Konopka
OP
PM
7
12
46.48  
 
146.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
18
12
46.42  
 
147.04602
04707
Aleksander Kasprzak
Mirosław Szaliński
PM
PM
18
12
46.39  
 
148.13791
03454
Edward Ciesielski
Jacek Radomski
SL
SL
1.5
7
46.24  
 
149.01816
01912
Tadeusz Hutyra
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
13
46.13  
 
150.10769
14250
Bartosz Pędziński
Marcin Szymański
WP
WP
1.5
1.5
46.11  
 
151.07405
11769
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
4
45.98  
 
152.05739
07550
Robert Nowicki
Krzysztof Zając
WP
LD
13
4
45.80  
 
153.12824
13122
Marian Kwolczak
Sławomir Zagórski
DS
DS
2
2
45.78  
 
154.15690
14441
Dawid Karpierz
Maksymilian Karpierz
DS
DS
0
1
45.46  
 
155.01436
01575
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
DS
DS
4
4
45.43  
 
156.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
4
4
45.20  
 
157.09572
08194
Edward Kasiński
Leszek Urbańczyk
DS
DS
4
4
44.80  
 
158.08337
06115
Jarosław Nawrot
Radosław Szopiński
ZP
ZP
4
4
44.59  
 
159.01888
01906
Jan Szagała
Krzysztof Wołynkiewicz
OP
OP
4
4
44.58  
 
160.01297
01597
Mirosław Fechner
Michał Robak
DS
DS
4
4
44.58  
 
161.05366
02408
Jerzy Rymwid
Kazimierz Sługocki
WP
LB
12
12
44.55  
 
162.09357
10591
Arkadiusz Majcher
Joanna Sroka
MA
WP
4
2
44.19  
 
163.13498
09142
Michał Górny
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
1.5
1.5
44.15  
 
164.13143
15122
Karol Lis
Wojciech Peisert
DS
DS
1
0.5
44.05  
 
165.15459
10768
Jakub Domeracki
Kacper Pędziński
WP
WP
0.5
1.5
43.74  
 
166.07124
01617
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
7
4
43.61  
 
167.01603
01631
Ryszard Rolka
Wojciech Skonieczny
DS
DS
4
4
43.52  
 
168.01419
01621
Piotr Krawczyk
Wojciech Sękowski
DS
DS
7
4
43.38  
 
169.01498
01718
Marek Michalski
Bogumił Wegner
DS
DS
4
7
43.22  
 
170.10978
11815
Natalia Banaś
Aleksandra Wolska
MP
PM
1.5
2
43.01  
 
171.15059
11803
Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
PM
DS
1
2
42.88  
 
172.01608
01657
Marek Rużyło
Waldemar Staniszewski
DS
DS
4
2
42.82  
 
173.09575
01556
Krzysztof Komenda
Jan Pawlikaniec
DS
LB
4
4
42.75  
 
174.07906
02102
Andrzej Parmonik
Czesław Plachimowicz
LB
LB
4
4
42.60  
 
175.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
4
7
42.54  
 
176.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
42.40  
 
177.11508
02057
Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
LB
LB
2
4
42.29  
 
178.12873
15632
Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
0.5
0
42.22  
 
179.15599
 
Jerzy Jeleń
Maciej Potoczak
MP
NZ
1
0
42.11  
 
180.05242
12362
Ewa Mielcarzewicz
Justyna Stachowiak
WP
WP
4
2
42.06  
 
181.01219
01288
Marcin Baj
Janusz Drozdowski
DS
DS
2.5
12
41.52  
 
182.05583
07505
Henryk Chojnacki
Marian Woźniak
LD
SL
2.5
2.5
41.48  
 
183.01380
01774
Zdzisław Klimczak
Krzysztof Zych
DS
DS
2.5
2
41.39  
 
184. 
10045
Zbigniew Bandych
Jacek Krystecki
NZ
DS
0
1.5
41.35  
 
185.11423
12205
Krzysztof Buzała
Marek Niemir
WP
WP
2.5
1
40.99  
 
186.12691
02417
Stanisław Borowiec
Jan Stoklasek
LB
LB
4
4
40.94  
 
187.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
4
2.5
40.75  
 
188.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
WP
7
2.5
40.68  
 
189.01456
01457
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
DS
DS
4
7
40.07  
 
190.01835
01910
Bogdan Lipczak
Roman Zabłocki
OP
OP
4
4
38.77  
 
191.14099
14098
Liliana Pałczyńska
Karolina Skubich
WP
WP
1.5
1.5
38.35  
 
192.13065
12376
Anna Jankowska
Dorota Kwintkiewicz
DS
DS
1
2
38.07  
 
193.13527
12871
Norman Lippik
Rafał Molenda
DS
DS
1.5
1.5
36.77  
 
194.15656
13721
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
WP
WP
0.5
0.5
35.54  
 
195.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
4
34.10  
 
196.06526
06877
Waldemar Burakowski
Waldemar Radziak
MA
MA
13
12
20.97  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11898 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.04:27:22 (0.4798/402) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.