Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2474/12695 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP**** BUDIMEX GPP Par (7)
VI Kongresowy Turniej Par
niedziela, 2 czerwca 2013r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
KP
KP
24
4
65.75300M
M
2.08294
09755
Mariusz Bartkowski
Łukasz Witkowski
WP
MA
13
7
61.13292I
I
3.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MP
PK
18
7
61.06284I
I
4.06341
09146
Grzegorz Narkiewicz
Piotr Tuczyński
WP
WP
24
12
59.37276II
II
5.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
7
13
59.12268II
II
6.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
59.02262II
II
7.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
7
58.97256 
 
8.05282
10533
Jerzy Nowak
Ryszard Pałasz
WP
WP
12
4
58.52249 
 
9.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
WP
WP
13
18
58.24243 
 
10. 
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
GER
PM
5
19
58.12237 
 
11.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
18
57.94230 
 
12.02673
07603
Marek Jaworski
Tomasz Pilch
MP
SL
7
18
57.93224 
 
13.07221
04165
Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
PD
PD
4
4
57.76218 
 
14.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
15
15
57.55211 
 
15.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
57.54205 
 
16.05069
09550
Paweł Jassem
Jakub Wojcieszek
WP
WP
13
7
57.04199 
 
17.05588
11395
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
LD
LD
7
2
56.41192 
 
18.01297
01427
Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
DS
DS
4
4
56.18186 
 
19.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
ZP
ZP
4
7
56.14180 
 
20.06658
05176
Jacek Kalita
Michał Kwiecień
WP
DS
19
24
56.13173 
 
21.03103
03454
Robert Cimr
Jacek Radomski
SL
SL
4
7
56.07167 
 
22.05739
01726
Robert Nowicki
Tomasz Winciorek
WP
DS
13
18
56.06161 
 
23.10570
03401
Wojciech Kaźmierczak
Jarosław Ostrowski
MA
MA
7
13
56.05154 
 
24.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
56.04148 
 
25.07190
06877
Paweł Chindelewicz
Waldemar Radziak
MA
MA
12
12
56.02142 
 
26.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
4
7
55.59135 
 
27.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
55.45129 
 
28.04108
07869
Przemysław Janiszewski
Sławomir Zawiślak
SL
LU
18
19
55.39123 
 
29.07054
06909
Sławomir Kolarz
Anna Sarniak
MA
WP
4
18
55.18116 
 
30.04922
04985
Piotr Busse
Rafał Gardzielewski
WP
WP
18
7
55.09110 
 
31.08998
02179
Maurycy Biernat
Kacper Wilczak
MA
LB
4
4
54.89104 
 
32.01840
05856
Leszek Majdański
Piotr Walczak
WP
WP
13
19
54.7897 
 
33.06540
01318
Bartosz Chmurski
Stanisław Gołębiowski
WP
DS
19
18
54.7191 
 
34.13074
14286
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
MP
MP
4
2.5
54.6385 
 
35.06526
08970
Waldemar Burakowski
Bogusław Pawszak
MA
MA
13
12
54.4878 
 
36.07646
16140
Tomasz Kluz
Andrzej Szepczyński
MP
MA
7
1.5
54.4572 
 
37.02501
06954
Mariusz Kowalski
Adam Suwik
LU
LU
7
18
54.4166 
 
38.14480
12108
Krzysztof Duwe
Aleksandra Jarosz
MA
WP
1.5
4
54.3760 
 
39.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
54.2559 
 
40.03978
04022
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
12
12
54.1958 
 
41.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
4
54.1657 
 
42.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
4
4
54.0756 
 
43.01224
05366
Marek Bałdysz
Jerzy Rymwid
LB
WP
12
12
54.0455 
 
44.08107
04740
Maciej Bystrzejewski
Piotr Wiankowski
PM
SW
7
12
53.9354 
 
45.05574
02121
Przemysław Błaszczyk
Ryszard Sakowicz
LD
LB
12
12
53.7353 
 
46.05228
05519
Jacek Melcer
Marcin Woźniak
WP
WP
4
7
53.6852 
 
47.04535
04553
Dariusz Bogucki
Elżbieta Czekaj
WM
PM
12
7
53.4651 
 
48.03750
10314
Julian Jurski
Bogdan Zieliński
PM
KP
7
4
53.3249 
 
49.05651
08978
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
WP
WP
13
13
53.1948 
 
50.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
53.1847 
 
51.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
4
53.1646 
 
52.04527
04593
Krzysztof Antas
Wacław Janicki
WP
WP
18
13
53.1045 
 
53.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
53.0144 
 
54.05111
01865
Wit Klapper
Andrzej Pawlak
MP
LB
19
12
52.8443 
 
55.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
7
24
52.7942 
 
56.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
52.7741 
 
57.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
18
52.5140 
 
58.10018
06355
Czesław Pawłosik
Lech Warwocki
LD
LD
2.5
7
52.4639 
 
59.07891
08350
Piotr Klimacki
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
18
12
52.4137 
 
60.01320
01502
Andrzej Górzyński
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
4
18
52.2936 
 
61.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
KP
KP
7
7
52.2835 
 
62.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
13
7
52.2734 
 
63.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
2.5
2
52.1833 
 
64.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
MA
2
2.5
52.1632 
 
65.02040
11494
Skarbimir Kozar
Ewa Waśkiewicz
LB
MA
4
2
52.1431 
 
66.03644
04662
Adam Błachnio
Michał Nowosadzki
KP
WP
7
19
52.0630 
 
67.04802
03960
Cezary Krzemiński
Radosław Szczepański
PM
KP
18
18
51.9729 
 
68.06165
06225
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
MA
MA
4
7
51.9528 
 
69.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
1
51.9527 
 
70.05235
05351
Janusz Michalec
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
4
4
51.8826 
 
71.01539
01661
Wojciech Olański
Włodzimierz Starkowski
PD
DS
19
19
51.8524 
 
72.08370
03801
Bartłomiej Kamelski
Jerzy Kurzawski
KP
KP
4
4
51.6323 
 
73.05097
07827
Janusz Kalida
Lech Ohrysko
WP
WP
4
13
51.6022 
 
74.01439
01753
Lech Kurowski
Łukasz Wysłouch
DS
DS
7
2.5
51.5521 
 
75.12047
06904
Andrzej Gołygowski
Lech Sadoś
WP
MA
7
12
51.5520 
 
76.16135
15040
Marie Eggeling
Thomas Gotard
WP
WP
2.5
4
51.3019 
 
77.12271
09620
Wojciech Makarewicz
Adam Żelazny
MA
MA
1.5
4
51.3018 
 
78.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
2
2
51.1217 
 
79.14709
14710
Andrei Chayeuski
Yauheni Hardzei
PD
PD
1.5
1.5
50.8916 
 
80.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
4
50.8515 
 
81.16212
09118
Przemysław Jaworski
Włodzimierz Robak
WP
WP
0
2
50.8214 
 
82.02025
02436
Roman Klejny
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
7
7
50.8112 
 
83.09391
07859
Tomasz Rawicz
Maciej Urbaniak
ZP
MA
7
2
50.7111 
 
84.02784
11769
Robert Różak
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
4
50.6710 
 
85.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
50.649 
 
86.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
1
4
50.648 
 
87.12450
13436
Katarzyna Dufrat
Barbara Rosłon
WP
MA
7
2.5
50.517 
 
88.15922
11479
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Tomasz Koźlecki
MA
DS
2.5
2.5
50.516 
 
89.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
50.495 
 
90.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
7
7
50.174 
 
91.05028
05357
Zygmunt Grzegorczyk
Jerzy Roszak
WP
WP
7
7
50.023 
 
92.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
LB
LB
7
2.5
50.012 
 
93.10056
05517
Piotr Nowicki
Krzysztof Wośkowiak
LD
MA
4
4
49.97  
 
94.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
7
12
49.97  
 
95.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
49.86  
 
96.10978
11803
Natalia Banaś
Agnieszka Chudy
DS
DS
2
2.5
49.61  
 
97. 
 
Pim Coppens
Bob Donkersloot
NED
NED
5
5
49.54  
 
98.11441
13381
Mateusz Andrzejewski
Maciej Gruszka
WP
WP
4
2
49.51  
 
99.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
12
7
49.35  
 
100.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
49.16  
 
101.05648
05772
Ryszard Jędrzejewski
Krzysztof Porczyński
LD
LD
4
4
48.98  
 
102.06551
07114
Jacek Ciechomski
Waldemar Skóra
SW
LD
18
7
48.93  
 
103.01781
12266
Andrzej Aleksandrzak
Marek Drukier
WP
PM
13
4
48.89  
 
104.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
7
48.85  
 
105.05939
09387
Stanisław Grzyb
Cezary Jarmuł
ZP
ZP
4
4
48.83  
 
106.04969
02372
Piotr Ertel
Wiesław Pastuszko
LB
LB
4
7
48.69  
 
107.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
4
48.51  
 
108.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
4
4
48.51  
 
109.04907
04994
Mariusz Branowski
Marek Gielnik
WP
WP
4
4
48.47  
 
110.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
48.46  
 
111.07725
06249
Grzegorz Superson
Przemysław Ślesicki
MP
MA
7
4
48.44  
 
112.02496
02515
Cezary Komajda
Piotr Lutek
LU
LU
7
4
48.35  
 
113.12914
14789
Łukasz Frąckowiak
Bartosz Kaczmarek
LB
WP
1.5
1.5
48.35  
 
114.05185
05371
Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
WP
WP
4
2.5
48.34  
 
115.08950
12006
Iwona Czajka
Danuta Krupnik
MA
LD
4
4
48.31  
 
116.08301
06335
Adam Cybulski
Bolesław Krzewski
LD
LD
7
7
48.28  
 
117.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
1.5
1.5
48.23  
 
118.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
2
1
48.20  
 
119.06807
05830
Jan Moszyński
Robert Stoliński
WP
LD
15
13
48.18  
 
120.05017
05081
Józef Grewling
Marek Juszczak
WP
WP
4
4
48.17  
 
121.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
48.14  
 
122.01264
01577
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
DS
DS
7
12
48.02  
 
123.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
4
12
47.85  
 
124.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
47.82  
 
125.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
4
47.68  
 
126.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
2.5
13
47.67  
 
127. 
 
Tobias Polak
Maarten Schollaardt
NED
NED
5
5
47.60  
 
128.15595
12272
Maciej Dąbrowski
Anna Makarewicz
MA
MA
2
0.5
47.48  
 
129.12046
03969
Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
KP
KP
2.5
4
47.47  
 
130.14481
12123
Kacper Kacperski
Mateusz Stępiński
MA
MA
2
4
47.45  
 
131.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
4
4
47.35  
 
132.01223
01347
Cathy Bałdysz
Piotr Ilczuk
WP
WP
13
18
47.32  
 
133.07906
02102
Andrzej Parmonik
Czesław Plachimowicz
LB
LB
4
4
47.25  
 
134.12782
12783
Zbigniew Łach
Robert Mrukowski
KP
KP
4
4
47.22  
 
135.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
47.18  
 
136.10488
12374
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
DS
DS
2.5
2.5
47.12  
 
137.08485
05431
Grażyna Busse
Andrzej Syrek
WP
WP
7
12
46.92  
 
138.04852
13882
Marta Sikora
Agnieszka Sławenta
PM
PM
1
2
46.85  
 
139.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
4
2.5
46.53  
 
140. 
 
Iris Grumm
Jessica Piafsky
USA
USA
5
5
46.35  
 
141.07792
01643
Ewa Harasimowicz
Ewa Sobolewska
MA
DS
13
13
46.28  
 
142.14036
07409
Joanna Michalska
Anna Pełszyńska
DS
SL
1.5
4
46.25  
 
143.05436
05490
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
WP
WP
2.5
4
46.08  
 
144.11423
13094
Krzysztof Buzała
Włodzimierz Cebulski
WP
WP
2.5
1.5
45.71  
 
145.02002
07895
Janusz Iwiński
Waldemar Kozielewski
LB
LB
2.5
4
45.36  
 
146.05100
05279
Michał Kanikowski
Jadwiga Nowak
WP
WP
4
7
45.34  
 
147.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
4
4
45.30  
 
148.01234
05452
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
7
7
45.27  
 
149.14885
15839
Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
ZP
ZP
1.5
1
45.22  
 
150.05170
05242
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
WP
WP
12
4
45.17  
 
151.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
4
4
45.02  
 
152.05354
05403
Zdzisław Romaniszyn
Piotr Solecki
WP
WP
7
4
44.98  
 
153.11198
10324
Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
ZP
ZP
1.5
1.5
44.93  
 
154.05595
05863
Zenon Darmaszek
Zenon Wierzbicki
LD
WP
2.5
4
44.87  
 
155.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
WP
7
4
44.87  
 
156.14458
11533
Paweł Górzyński
Jan Grocholski
DS
DS
1.5
2
44.80  
 
157.12923
11428
Maciej Szalewicz
Paweł Zubiel
LD
LD
2.5
4
44.78  
 
158.05174
05504
Andrzej Latanowicz
Andrzej Witkowski
WP
WP
4
18
44.74  
 
159.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
44.47  
 
160.08825
09410
Cezary Kawiak
Marek Kwiatkowski
ZP
ZP
2.5
2.5
44.42  
 
161.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
2
2.5
44.42  
 
162.05118
05326
Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
WP
WP
2.5
4
44.32  
 
163.05367
01910
Zbigniew Sabała
Roman Zabłocki
WP
PK
12
4
44.30  
 
164.04545
05489
Roman Budzik
Jacek Wędrychowicz
PM
WP
13
12
44.05  
 
165.07777
08117
Ewa Banaszkiewicz
Grażyna Brewiak
WP
WP
13
18
43.67  
 
166.14112
09562
Magda Budzyńska
Łukasz Gaweł
MA
DS
1.5
4
43.56  
 
167.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
4
2
43.09  
 
168.02219
12362
Beata Bojarska
Justyna Stachowiak
WP
WP
4
2.5
42.92  
 
169.06115
06148
Radosław Szopiński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
4
4
42.74  
 
170.10209
10212
Igor Łosiewicz
Andrzej Terszak
MA
MA
4
4
42.46  
 
171.11681
01556
Ziemowit Nowak
Jan Pawlikaniec
PM
DS
4
4
41.68  
 
172.12320
14250
Zofia Bałdysz
Marcin Szymański
DS
WP
1.5
2
41.45  
 
173.10401
13718
Marek Szabałowski
Marek Szumowicz
ZP
ZP
1.5
1
41.41  
 
174.05058
05227
Marek Janik
Roman Mączkowski
WP
WP
4
4
41.38  
 
175.15082
15084
Krzysztof Lubkowski
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
1
1
40.44  
 
176.04956
05192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
4
4
39.21  
 
177.05013
05525
Aleksandra Graczyńska
Maciej Wybranowski
WP
WP
4
4
38.68  
 
178.01968
02115
Sławomir Drewalski
Czesław Rekret
LB
LB
4
2.5
36.87  
 
179.14098
15452
Karolina Skubich
Łukasz Wasielewski
WP
WP
1.5
1
36.80  
 
180.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
4
2
36.66  
 
181.09995
05438
Karol Mońko
Witold Szczepaniak
WP
WP
2.5
4
35.92  
 
182.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
30.63  
 
183.06872
13008
Kazimierz Puczyński
Jerzy Szukała
MA
MA
13
4
28.96  
 
184.03847
05264
Jarosław Michałowski
Jerzy Mścisz
KP
MP
18
13
23.86  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 16732 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-20 g.13:22:45 (0.5463/378) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.