Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2707/13851 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par "Orle Gniazdo" (2)
V Kongresowy TP - GPPP
niedziela, 9 lutego 2014r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04922
04108
Piotr Busse
Przemysław Janiszewski
WP
SL
18
18
62.74200I
I
2.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
7
18
59.89194II
II
3.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
7
59.84188II
II
4.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
7
7
59.80182III
III
5.05111
01865
Wit Klapper
Andrzej Pawlak
MP
LB
19
13
59.80177III
III
6.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
4
2.5
59.12172III
III
7.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
4
7
58.63168 
 
8.04109
05675
Łukasz Brede
Mariusz Kraśnicki
MA
LD
13
7
58.57163 
 
9.03497
07431
Jerzy Skwark
Marek Witek
SL
SL
7
18
58.28158 
 
10.09167
09192
Edward Bondarewicz
Radosław Sawicki
OP
OP
4
4
57.88153 
 
11.03091
10616
Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
MP
MP
4
4
57.86149 
 
12.12197
09146
Michał Klukowski
Piotr Tuczyński
DS
MA
13
12
57.86144 
 
13.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
57.55139 
 
14.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
7
7
57.27134 
 
15.01347
05520
Piotr Ilczuk
Marek Wójcicki
WP
WP
18
18
57.05130 
 
16.09835
03426
Tomasz Kłys
Adam Pietrzak
SL
SL
2.5
7
57.01125 
 
17.07130
01892
Eugeniusz Konik
Leszek Szymaniec
OP
OP
4
4
56.77120 
 
18.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
56.72115 
 
19.14619
04642
Maksymilian Chodacki
Marek Małysa
SL
WP
2
7
56.57111 
 
20.02650
15120
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
4
2
56.48106 
 
21.05069
09550
Paweł Jassem
Jakub Wojcieszek
SW
WP
15
13
56.32101 
 
22.03489
10219
Zygmunt Sienicki
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
4
55.9896 
 
23.14481
12123
Kacper Kacperski
Mateusz Stępiński
MA
MA
2.5
4
55.7992 
 
24.14525
14000
Przemysław Kurzak
Łukasz Pląder
MP
MP
1.5
2
55.7187 
 
25.09828
07475
Waldemar Jaworski
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
7
7
55.7082 
 
26.10217
16140
Urszula Kędzierska
Andrzej Szepczyński
MA
MA
4
2
55.6177 
 
27.01792
01905
Alfred Czech
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
7
7
55.4973 
 
28.10344
03525
Krzysztof Gacek
Aleksy Swoboda
SL
SL
2.5
4
55.4268 
 
29.03103
03211
Robert Cimr
Andrzej Jarecki
SL
SL
4
4
55.3863 
 
30.03185
03338
Zbigniew Guła
Ryszard Matlak
WP
WP
7
4
55.3759 
 
31.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
19
55.3354 
 
32.02671
03541
Ryszard Jaśkiewicz
Krzysztof Szymala
MP
MP
7
4
55.0649 
 
33.14112
10591
Magda Budzyńska
Joanna Sroka
MA
WP
1.5
2.5
54.9744 
 
34.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
SL
SW
12
7
54.8040 
 
35.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
4
4
54.6540 
 
36.10401
13718
Marek Szabałowski
Marek Szumowicz
ZP
ZP
1.5
1.5
54.5239 
 
37.09930
03389
Mirosław Białożyt
Leszek Niemiec
SL
SL
7
12
54.4838 
 
38.01643
03542
Ewa Sobolewska
Andrzej Szymczak
DS
SL
13
13
54.4037 
 
39.02703
02804
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
54.2036 
 
40.01054
02823
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
MP
MP
7
12
54.1935 
 
41.15595
09229
Maciej Dąbrowski
Łukasz Sobkiewicz
MA
MA
2
2.5
54.1235 
 
42.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
12
54.0434 
 
43.08986
07986
Józef Małysz
Wiesław Pawelec
LU
LU
4
4
53.8733 
 
44.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
PK
PK
18
13
53.8132 
 
45.07124
01617
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
7
4
53.7131 
 
46.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
53.6531 
 
47.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
12
12
53.5630 
 
48.10570
09755
Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Witkowski
MA
SW
7
7
53.3029 
 
49.01787
11180
Piotr Bielecki
Jan Glenz
OP
OP
4
2
53.2528 
 
50.15922
06658
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Jacek Kalita
MA
KP
2.5
19
53.2427 
 
51.02673
02827
Marek Jaworski
Marek Urbański
MP
LB
7
7
53.2227 
 
52.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
4
7
53.1226 
 
53.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
7
2.5
53.1225 
 
54.02472
07989
Konrad Codello
Wiesław Skubisz
LU
LU
7
7
53.1124 
 
55.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
7
7
53.0423 
 
56.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
4
4
52.9522 
 
57.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
18
12
52.7022 
 
58.07501
13014
Jan Styczyński
Mirosław Żerkowski
SL
SL
4
2
52.5621 
 
59.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
12
52.5620 
 
60.15839
09868
Adrian Górka
Stanisław Nowak
ZP
SL
1.5
2
52.3719 
 
61.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
4
2.5
52.2618 
 
62.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
52.0318 
 
63.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
4
7
52.0317 
 
64.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
4
7
51.9216 
 
65.14438
02693
Robert Gruszka
Paweł Korombel
SL
SL
2
4
51.8215 
 
66.05830
07550
Robert Stoliński
Krzysztof Zając
WP
LD
13
4
51.5614 
 
67.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
DS
7
18
51.4714 
 
68.01788
01813
Bernard Broda
Jacek Hetper
OP
OP
4
4
51.4413 
 
69.10171
13650
Yan Shpuntou
Marcin Wasłowicz
MP
PM
4
1.5
51.3912 
 
70.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
4
2.5
51.3211 
 
71.01846
07101
Andrzej Materla
Kajetan Olewicz
OP
OP
4
4
51.2710 
 
72.09794
06274
Joanna Brede
Ryszard Kiełczewski
SL
LD
4
18
51.179 
 
73.15974
03144
Bogdan Bialik
Marian Gacek
SL
SL
1.5
2.5
51.029 
 
74.03076
03077
Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
SL
SL
7
4
51.008 
 
75.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
50.967 
 
76.03184
03549
Artur Guła
Mikołaj Taczewski
WP
WP
13
13
50.946 
 
77.12846
03455
Andrzej Hermansdorfer
Jerzy Radomski
SL
SL
4
7
50.905 
 
78.12515
07169
Tadeusz Parylak
Jerzy Siwicki
SL
SL
4
2.5
50.795 
 
79.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
2
1.5
50.654 
 
80.05307
03464
Zbigniew Papierniak
Adam Robak
SL
SL
12
12
50.643 
 
81.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
MA
2.5
4
50.562 
 
82.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
4
50.551 
 
83.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MA
MA
7
13
50.44  
 
84.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
4
12
50.29  
 
85.11128
03434
Artur Janeczko
Grzegorz Plewniak
SL
SL
4
4
50.26  
 
86.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
2
4
50.14  
 
87.02927
15916
Paweł Kowalski
Grzegorz Wieczorkiewicz
MA
MA
7
1.5
49.99  
 
88.01224
10472
Marek Bałdysz
Sammy Bałdysz
LB
DS
12
2.5
49.97  
 
89.09924
03003
Jacek Kowalski
Hubert Urban
MA
SW
4
4
49.94  
 
90.09562
08318
Łukasz Gaweł
Piotr Łopusiewicz
DS
DS
4
2.5
49.80  
 
91.08485
04949
Grażyna Busse
Michał Dembiński
WP
WP
7
7
49.77  
 
92.02760
15557
Jerzy Pasich
Wiesław Rafalski
MP
WP
7
1.5
49.76  
 
93.10937
02831
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
49.69  
 
94.06540
01318
Bartosz Chmurski
Stanisław Gołębiowski
MA
DS
19
18
49.69  
 
95.02672
06355
Stanisław Jaśkiewicz
Lech Warwocki
PK
LD
7
7
49.53  
 
96.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
49.41  
 
97.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
MA
MA
2
2
49.39  
 
98.14286
13076
Błażej Krawczyk
Michał Krysa
MP
MP
2.5
2.5
49.33  
 
99.16283
03498
Stanisław Jankowski
Zbigniew Słaby
SL
SL
1
4
49.11  
 
100.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
LB
7
7
49.10  
 
101.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
12
49.06  
 
102.03499
03532
Andrzej Sładki
Edwin Szenkelbach
SL
SL
7
7
48.96  
 
103.03214
03529
Leszek Jaworski
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
4
48.95  
 
104.07313
12634
Jerzy Pietrusza
Monika Sautaux
MP
MP
4
2.5
48.77  
 
105.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
7
48.65  
 
106.07370
03374
Piotr Matkowski
Bogusław Mojżesz
SL
SL
7
4
48.52  
 
107.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
48.46  
 
108.12152
14728
Marcin Bojarski
Kamil Nowak
MP
PK
4
4
48.40  
 
109.14798
10768
Michał Kałczyński
Kacper Pędziński
WP
WP
1.5
1.5
48.39  
 
110.14522
13959
Aleksandra Byra
Joanna Byra
MP
MP
1.5
1.5
48.34  
 
111.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
2
4
48.33  
 
112. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
5
5
48.30  
 
113.13691
09433
Adam Serafin
Bogusław Wardzała
MP
MP
4
7
48.28  
 
114.09846
05797
Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
SL
LD
2
4
48.18  
 
115.16380
16875
Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
MA
MA
0.5
0
48.16  
 
116.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
4
4
48.09  
 
117.03063
10374
Tadeusz Biskup
Bogdan Kukuła
SL
SL
4
2
48.05  
 
118.07809
02515
Piotr Kołuda
Piotr Lutek
LU
LU
13
4
47.61  
 
119.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
1.5
0.5
47.40  
 
120.16195
07143
Andrzej Bereziński
Zenon Pierzchała
OP
OP
1
2.5
47.22  
 
121.07165
07545
Jan Lubiniecki
Aleksander Wład
OP
SL
4
4
47.16  
 
122.14971
14967
Bartosz Ćwiek
Tomasz Sadowski
MA
MA
1.5
1.5
46.90  
 
123.14856
15802
Wojciech Krawczyk
Adam Suchodolski
MP
PM
2
0.5
46.83  
 
124.16187
04684
Krzysztof Czapczyk
Józef Pochroń
PM
WP
1
18
46.74  
 
125.01264
01577
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
DS
DS
7
12
46.60  
 
126.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2.5
46.13  
 
127.09142
14250
Tadeusz Miesiąc
Marcin Szymański
WP
WP
2
2
46.07  
 
128.03033
09843
Janusz Bachrach
Krzysztof Kozioł
SL
SL
4
4
45.52  
 
129.15380
15561
Dawid Barzyk
Patryk Iwaniuk
DS
PM
1
1
45.22  
 
130.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
45.12  
 
131.03345
03562
Zbigniew Mącior
Jerzy Ujma
SL
SL
18
7
44.84  
 
132.03092
10925
Jerzy Cholewa
Kazimierz Zdebski
SL
SL
2.5
1.5
44.70  
 
133.06904
04463
Lech Sadoś
Jan Stańczak
MA
WM
12
7
44.61  
 
134.13791
03393
Edward Ciesielski
Marek Nowakowski
SL
SL
2
7
44.57  
 
135.15747
16751
Roman Gniazdowski
Augustyn Ślesiński
OP
OP
0
0
44.57  
 
136.03234
08716
Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
SL
SL
4
4
44.09  
 
137.12228
14350
Adam Kielichowski
Edmund Kolmas
LD
SL
2.5
2.5
44.04  
 
138.04078
04077
Jan Gardocki
Mirosław Morchat
PD
PD
4
4
43.98  
 
139.12320
15756
Zofia Bałdysz
Joanna Zarzycka
DS
DS
2
0.5
43.97  
 
140.15976
15977
Stanisław Mączka
Adam Trzaskowski
MA
MA
1.5
1.5
43.83  
 
141.01297
01740
Mirosław Fechner
Marek Woźniak
DS
DS
4
2.5
43.39  
 
142.03039
03435
Tomasz Baran
Ireneusz Płocha
SL
SL
2.5
4
43.35  
 
143.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
4
4
43.13  
 
144.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
4
7
42.96  
 
145.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
4
42.67  
 
146.14585
14749
Anna Burda
Agnieszka Piesiewicz
MP
MA
1.5
1.5
42.50  
 
147.16434
03449
Beata Madej
Jan Pustelnik
SL
SL
0.5
7
42.32  
 
148.03370
03375
Jerzy Miś
Jerzy Mojżesz
SL
SL
4
2.5
42.10  
 
149.10554
15112
Zbigniew Kozioł
Zygmunt Szczudło
PK
PK
2.5
1.5
42.06  
 
150.13540
14088
Ewa Dziubińska
Teresa Wojtusiak
SL
SL
1
1
41.98  
 
151.15016
15348
Katarzyna Urbańczyk
Kinga Zawada
SL
SL
1.5
1.5
41.75  
 
152.16070
14965
Krystian Bączek
Marta Wójcik
MA
MA
1
1.5
41.16  
 
153.07412
11421
Grzegorz Szklarz
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
2.5
1.5
41.11  
 
154.03085
07617
Jacek Cebulski
Mirosław Sady
SL
MP
4
7
40.73  
 
155.14032
14036
Loretta Kałwa
Joanna Michalska
DS
DS
1.5
1.5
39.59  
 
156.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
1.5
1.5
38.53  
 
157.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
37.34  
 
158.14810
14084
Mikołaj Dziubiński
Aleksander Mydlarski
SL
SL
0.5
1.5
36.52  
 
159.15022
14306
Sławomir Kachel
Tomek Mike
SL
SL
1
1
34.48  
 
160.16134
15567
Dominik Caus
Sandra Plewnia
SL
SL
0
0
33.68  
 
161.15588
14818
Karolina Grzegorzewicz
Maria Malcherek
SL
SL
0
0.5
33.23  
 
162.14428
15899
Wiktor Pantak
Grzegorz Walczewski
SL
SL
0
0.5
29.57  
 
163.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
SW
13
18
24.10  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9988 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-23 g.11:37:53 (0.6820/338) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.