Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2781/14758 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (8)
OTP im. Kazimierza Węcławka
niedziela, 8 czerwca 2014r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
19
61.44214I
I
2.02671
04662
Ryszard Jaśkiewicz
Michał Nowosadzki
MP
KP
7
21
60.76209II
II
3.05944
17100
Adam Hintertan
Andrzej Waszyński
LB
ZP
9
1
59.59203II
II
4.04922
04108
Piotr Busse
Przemysław Janiszewski
WP
SL
18
18
59.40198III
III
5.05069
08158
Paweł Jassem
Piotr Zatorski
SW
SW
15
15
58.76193III
III
6.12108
08911
Aleksandra Jarosz
Ilya Shpuntou
WP
WP
4
7
58.59188III
III
7.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
18
58.58184 
 
8.10570
09755
Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Witkowski
MA
SW
9
7
58.27180 
 
9.10054
06751
Andrzej Jaszczak
Marcin Leśniewski
MA
SW
13
24
58.06175 
 
10.05588
11395
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
LD
LD
7
3
58.06171 
 
11.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
7
12
58.00167 
 
12.14481
04797
Kacper Kacperski
Ryszard Konopka
MA
PM
3
12
57.93163 
 
13.10105
06758
Robert Głowacki
Tadeusz Luzak
MA
MA
13
12
57.58158 
 
14.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
21
21
57.49154 
 
15.15922
09146
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Piotr Tuczyński
MA
MA
3
13
57.21150 
 
16.08513
12197
Piotr Gawryś
Michał Klukowski
DS
DS
24
13
57.14145 
 
17.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
57.06141 
 
18.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
4
5
56.98137 
 
19.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
15
19
56.86133 
 
20.04198
02013
Adolf Bocheński
Andrzej Jeleniewski
WM
LB
12
18
56.84128 
 
21.05264
05314
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
WP
WP
13
15
56.72124 
 
22.05170
05226
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Mazurek
WP
WP
12
7
56.31120 
 
23.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
7
4
56.10115 
 
24.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
56.06111 
 
25.03820
04011
Jarosław Łakomy
Michał Włoszek
KP
KP
5
5
55.96107 
 
26.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
7
55.96102 
 
27.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
5
5
55.4098 
 
28.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
7
12
55.2194 
 
29.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
55.1890 
 
30.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
9
18
55.1285 
 
31.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
55.0681 
 
32.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
7
24
54.9777 
 
33.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
21
54.9272 
 
34.05111
01865
Wit Klapper
Andrzej Pawlak
MP
LB
21
13
54.8868 
 
35.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
9
12
54.5964 
 
36.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
7
54.5760 
 
37.01726
01749
Tomasz Winciorek
Maciej Wręczycki
DS
DS
18
15
54.5455 
 
38.12777
12923
Piotr Piotrowski
Maciej Szalewicz
LD
LD
4
3
54.5051 
 
39. 
 
Matthias Felmy
Oliver Hevemeier
GER
GER
19
19
54.4747 
 
40.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
7
54.3943 
 
41.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
19
13
54.3942 
 
42.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
54.2942 
 
43.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
2
2
54.2441 
 
44.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
KP
KP
9
7
54.2140 
 
45.02307
10578
Stefan Kubies
Sławomir Zubrycki
LB
LB
5
3
54.1039 
 
46.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MA
MA
7
13
54.0339 
 
47.09006
15600
Adam Peszke
Jacek Wróbel
WP
MA
4
0
53.9238 
 
48.09142
14250
Tadeusz Miesiąc
Marcin Szymański
WP
WP
2
2.5
53.8937 
 
49.03801
12018
Jerzy Kurzawski
Andrzej Wilemski
KP
KP
5
4
53.8637 
 
50.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
53.7136 
 
51.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
5
4
53.6935 
 
52.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
7
53.6634 
 
53.06765
08434
Piotr Łyczkowski
Witold Tomaszek
MA
MA
7
9
53.6034 
 
54.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
KP
KP
24
7
53.4433 
 
55.01224
07729
Marek Bałdysz
Wojciech Paszko
LB
PK
13
5
53.3432 
 
56.12266
12047
Marek Drukier
Andrzej Gołygowski
WP
WP
4
7
53.3131 
 
57. 
 
Nedju Buchlev
Paul Orth
GER
GER
19
19
53.1931 
 
58.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
5
7
53.1230 
 
59.01901
01902
Jerzy Wiszniewski
Sławomir Wiszniewski
OP
OP
4
3
53.1029 
 
60.15839
14000
Adrian Górka
Łukasz Pląder
ZP
MP
2
2
53.0828 
 
61.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
13
52.7028 
 
62.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
LB
WP
12
7
52.6527 
 
63.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
7
3
52.6426 
 
64.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
7
2
52.6326 
 
65.02219
01753
Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
WP
DS
4
3
52.6225 
 
66.08978
 
Jacek Leśniczak
Julius Linde
LB
GER
13
19
52.5524 
 
67.09099
08980
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
WP
WP
3
3
52.4123 
 
68.05291
05523
Ryszard Olenderek
Artur Wójcik
WP
WP
7
12
52.2623 
 
69.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
2.5
52.1422 
 
70.05242
12362
Ewa Mielcarzewicz
Justyna Stachowiak
WP
WP
4
3
52.0921 
 
71.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
52.0420 
 
72.02703
02804
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
51.9820 
 
73.07591
10533
Aleksander Nowakowski
Ryszard Pałasz
WP
WP
7
7
51.9519 
 
74.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
7
51.9518 
 
75.06526
15595
Waldemar Burakowski
Maciej Dąbrowski
MA
MA
15
3
51.8517 
 
76.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
13
9
51.8417 
 
77.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
WP
7
4
51.8116 
 
78.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
WP
WP
7
9
51.6515 
 
79.03103
03499
Robert Cimr
Andrzej Sładki
SL
SL
5
7
51.6214 
 
80.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
5
4
51.3814 
 
81.09995
05504
Karol Mońko
Andrzej Witkowski
WP
WP
3
18
51.3713 
 
82.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
7
51.1912 
 
83.07124
01617
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
7
7
51.1612 
 
84.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
5
51.0711 
 
85.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
9
51.0610 
 
86.03978
04022
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
12
13
51.019 
 
87.05185
05371
Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
WP
WP
4
3
50.929 
 
88.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
13
13
50.918 
 
89.07164
14158
Sviatlana Badrankova
Juste Rotomskyte
PD
PD
4
1.5
50.787 
 
90.08075
08052
Jerzy Kowalski
Bohdan Pliszka
KP
KP
13
5
50.736 
 
91.04956
05192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
4
5
50.726 
 
92.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2.5
3
50.685 
 
93.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
9
9
50.594 
 
94.15508
05318
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
WP
WP
3
4
50.553 
 
95.16135
15040
Marie Eggeling
Thomas Gotard
WP
WP
3
4
50.543 
 
96.05739
09229
Robert Nowicki
Łukasz Sobkiewicz
WP
MA
15
3
50.472 
 
97.05282
05446
Jerzy Nowak
Marek Szukała
WP
WP
12
15
50.371 
 
98.05354
05403
Zdzisław Romaniszyn
Piotr Solecki
WP
WP
7
7
50.34  
 
99. 
13596
Raffael Braun
Anna Morgiel
GER
MA
5
4
50.25  
 
100.02912
02919
Jacek Janowski
Aleksander Knawa
SW
SW
18
13
50.19  
 
101. 
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
GER
PM
5
19
50.17  
 
102.05070
03401
Piotr Jassem
Jarosław Ostrowski
WP
MA
7
13
50.04  
 
103.04360
04396
Mirosław Makatrewicz
Krzysztof Pakuła
WM
WM
9
7
49.99  
 
104.05097
05363
Janusz Kalida
Jerzy Russyan
WP
WP
5
21
49.93  
 
105.01286
15519
Maciej Dorabiała
Piotr Kulesza
DS
DS
7
4
49.70  
 
106.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
5
5
49.64  
 
107.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
15
17
49.34  
 
108.08283
02977
Andrzej Iwański
Mirosław Rafalski
SW
SW
9
18
49.32  
 
109.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
WP
9
21
49.29  
 
110.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
9
9
49.20  
 
111.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
49.20  
 
112.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
MA
MA
3
13
49.18  
 
113.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
18
49.13  
 
114.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
5
7
49.13  
 
115.05118
05326
Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
WP
WP
3
4
48.95  
 
116.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
48.92  
 
117.06346
06355
Adam Pawłowski
Lech Warwocki
LD
LD
9
7
48.89  
 
118.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
PK
PK
18
13
48.83  
 
119.02365
02408
Jan Obuchowicz
Kazimierz Sługocki
LB
LB
7
12
48.66  
 
120.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
13
48.50  
 
121.02046
08350
Ryszard Kubacki
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
4
13
48.49  
 
122.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
9
48.46  
 
123.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
7
9
48.41  
 
124.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
DS
4
2
48.29  
 
125. 
 
Stefan Maess
Manfred Schuhmann
GER
GER
5
5
48.25  
 
126.15687
10379
Mieczysław Kańdulski
Adam Łagowski
LB
LB
1.5
1.5
48.23  
 
127.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
7
3
48.21  
 
128.02092
07906
Bolesław Onyszczuk
Andrzej Parmonik
LB
LB
3
4
48.19  
 
129.13003
03650
Mariusz Bielski
Tomasz Borucki
KP
KP
3
4
48.14  
 
130.06093
06148
Marian Siwy
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
7
5
48.12  
 
131.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
13
7
48.12  
 
132.05582
05878
Włodzimierz Choinkowski
Andrzej Zapałowski
LD
LD
5
3
47.89  
 
133.02275
02311
Tomasz Jarmoliński
Edward Kulus
LB
LB
4
7
47.88  
 
134.05246
05420
Zofia Mikołajczyk
Alicja Stefanowska
WP
WP
3
3
47.76  
 
135.10472
12914
Sammy Bałdysz
Łukasz Frąckowiak
DS
LB
3
1.5
47.75  
 
136.05135
12872
Włodzimierz Kozicki
Stefan Samól
WP
WP
5
2.5
47.60  
 
137.04642
05519
Marek Małysa
Marcin Woźniak
WP
WP
7
7
47.46  
 
138.15651
17190
Andrzej Zielonacki
Krzysztof Zielonacki
WP
WP
1
0
47.42  
 
139.02261
08330
Krzysztof Hajkowski
Paweł Marczak
LB
ZP
7
3
47.19  
 
140.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
19
47.17  
 
141.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
1.5
1.5
47.15  
 
142.06904
07859
Lech Sadoś
Maciej Urbaniak
MA
MA
12
2
47.01  
 
143.14798
10768
Michał Kałczyński
Kacper Pędziński
WP
WP
1.5
2
46.53  
 
144.15044
05466
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
WP
WP
1.5
4
46.40  
 
145.02673
02827
Marek Jaworski
Marek Urbański
MP
LB
9
7
46.40  
 
146.08899
02179
Marcin Osmański
Kacper Wilczak
PM
LB
3
5
46.38  
 
147.05568
11428
Zdzisław Beling
Paweł Zubiel
WP
LD
18
5
46.28  
 
148.14480
12441
Krzysztof Duwe
Jakub Towalewski
MA
MA
2
2
46.25  
 
149.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
4
46.25  
 
150.02224
02227
Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
LB
LB
13
7
45.95  
 
151.14885
10401
Marcin Dobrowolski
Marek Szabałowski
ZP
ZP
2.5
2
45.93  
 
152.05100
05279
Michał Kanikowski
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
7
45.86  
 
153.15614
15615
Bernd Gahntz
Waldemar Pietrasiewicz
LB
LB
0.5
2
45.86  
 
154.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
WP
WP
2
2
45.78  
 
155.14167
14166
Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
WP
WP
2
2
45.48  
 
156.14175
05989
Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
ZP
ZP
3
5
45.46  
 
157.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
5
7
45.18  
 
158.05045
05357
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
WP
WP
7
7
45.10  
 
159.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
0.5
1
45.07  
 
160.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
5
7
44.96  
 
161.13899
05074
Grzegorz Jędrzejewski
Janusz Jędrzejewski
WP
WP
3
4
44.94  
 
162.02116
02180
Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
LB
LB
7
4
44.86  
 
163.08638
05438
Andrzej Dymek
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
4
44.70  
 
164.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
2.5
3
44.63  
 
165.12046
03824
Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
KP
KP
3
2.5
44.56  
 
166. 
15616
C Kirdemir
Ralf Wollenberg
GER
LB
5
1
44.18  
 
167.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
18
4
44.16  
 
168.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
43.96  
 
169.12320
08549
Zofia Bałdysz
Anna Maduzia
DS
ZP
2
2
43.80  
 
170.16212
09118
Przemysław Jaworski
Włodzimierz Robak
WP
WP
1
2
43.66  
 
171.12272
12271
Anna Makarewicz
Wojciech Makarewicz
MA
MA
1.5
2
43.56  
 
172.16655
16455
Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
LD
LD
1
1
43.40  
 
173.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
MA
MA
3
2.5
43.08  
 
174.01952
06130
Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
13
4
42.95  
 
175.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
4
3
42.55  
 
176. 
15688
Arkadiusz Jaranowski
Barbara Soroko
-
LB
0
1.5
42.15  
 
177.07409
13882
Anna Pełszyńska
Agnieszka Sławenta
SL
PM
4
3
42.14  
 
178.16116
11785
Zbigniew Cholewiński
Tadeusz Grewling
WP
WP
1.5
1.5
42.00  
 
179.07221
15666
Andrei Kavalenka
Henadzi Medusheuski
PD
PD
4
2
41.92  
 
180.03696
10314
Leszek Falkowski
Bogdan Zieliński
KP
KP
12
4
41.46  
 
181.05351
05430
Jerzy Rodziewicz
Janusz Suszczyński
WP
WP
4
3
41.43  
 
182.16161
13089
Mirosław Gluba
Henryk Semeniuk
ZP
ZP
1.5
2
41.17  
 
183.11466
06972
Tadeusz Laszczak
Jacek Turczynowicz
MA
DS
7
18
41.16  
 
184.01223
08950
Cathy Bałdysz
Iwona Czajka
MA
MA
15
5
40.25  
 
185.12435
14510
Janusz Kopras
Wojciech Witkowski
WP
WP
2.5
1.5
39.90  
 
186.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
1.5
21
39.84  
 
187.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
1.5
2
39.68  
 
188.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
PM
PM
3
4
39.61  
 
189.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
2
1.5
39.00  
 
190.11451
14458
Tomasz Baj
Paweł Górzyński
DS
DS
3
1.5
38.99  
 
191.15082
15084
Krzysztof Lubkowski
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
1.5
1.5
38.37  
 
192.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
5
4
35.95  
 
193.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
7
18
29.54  
 
194.01297
01427
Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
DS
DS
5
4
21.80  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12598 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-19 g.16:51:29 (0.6808/398) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.