Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3806/20259 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (6)
GPPP
niedziela, 14 maja 2017r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
67.05235I
I
2.03724
04360
Leszek Hejne
Mirosław Makatrewicz
KP
WM
7
13
61.10227II
II
3.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
60.31218II
II
4.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
2.5
59.54210III
III
5.06954
09550
Adam Suwik
Jakub Wojcieszek
SW
SW
18
17
59.14204III
III
6.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
7
7
58.68197III
III
7.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
19
58.44190 
 
8.03978
04022
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
15
15
58.36184 
 
9.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
LB
LB
21
17
58.01177 
 
10.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
11
57.90170 
 
11.02013
05111
Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
WP
SL
18
21
57.84164 
 
12.02928
03027
Marek Kozdrach
Włodzimierz Stobiecki
OP
SW
4
19
57.76157 
 
13.03633
09549
Mariusz Arutiunianc
Maciej Bielawski
KP
KP
13
11
57.70150 
 
14.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
MA
5
19
57.52144 
 
15.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
24
24
57.50137 
 
16.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
57.40130 
 
17.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
WP
21
18
57.28124 
 
18.17134
06801
Marek Dalecki
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
12
57.06117 
 
19.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
MA
MA
5
13
56.72110 
 
20.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
56.70104 
 
21.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
56.6997 
 
22.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
KP
KP
24
24
56.2790 
 
23.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
7
55.8784 
 
24.10898
03785
Zbigniew Ehlert
Roman Kowalkowski
KP
KP
5
5
55.0477 
 
25.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
54.8270 
 
26.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
54.7464 
 
27.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
54.6857 
 
28.07283
07431
Jarosław Figlus
Marek Witek
SL
PK
13
21
54.6750 
 
29.04665
04731
Kazimierz Omernik
Sylwester Walerowicz
PM
WP
19
15
54.6147 
 
30.03644
04250
Adam Błachnio
Bogusław Gierulski
KP
WP
13
21
54.4546 
 
31.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
54.3245 
 
32.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
5
54.1843 
 
33.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
54.0342 
 
34.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
53.7741 
 
35.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
53.6040 
 
36.03960
12018
Radosław Szczepański
Andrzej Wilemski
LB
KP
18
5
53.5239 
 
37.01291
09568
Krzysztof Dziekański
Mariusz Ilnicki
DS
DS
12
5
53.4838 
 
38.08117
08485
Grażyna Brewiak
Grażyna Busse
PM
SL
19
15
53.4437 
 
39.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MA
MA
13
15
53.3935 
 
40.13899
14250
Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
WP
WP
3
4
53.3434 
 
41.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
53.3333 
 
42.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
4
53.2532 
 
43.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
53.1031 
 
44.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
53.0730 
 
45.05059
03920
Stanisław Janik
Grzegorz Rojewski
LB
KP
13
12
53.0329 
 
46.13339
17157
Jan Siwczyński
Marek Wyżlic
KP
KP
1.5
1.5
52.7127 
 
47.03765
04011
Józef Kaźmierczak
Michał Włoszek
KP
KP
5
7
52.2526 
 
48.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
52.1225 
 
49.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
5
52.0824 
 
50.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
WM
12
19
51.8123 
 
51.12362
07849
Justyna Stachowiak-Kluz
Bogdan Szulejewski
WP
MA
5
21
51.7922 
 
52.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
51.6921 
 
53.06090
11296
Robert Cylwik
Artur Pomarański
ZP
ZP
5
4
51.6819 
 
54.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
1.5
7
51.6418 
 
55.03843
09764
Józef Matuszewski
Bogusz Nalazek
KP
KP
4
7
51.5017 
 
56.04399
15477
Tomasz Patalan
Krzysztof Żak
WM
MP
4
4
51.4316 
 
57.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
51.3515 
 
58.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
5
51.3314 
 
59.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
7
18
51.3013 
 
60.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
51.2711 
 
61.08370
03763
Bartłomiej Kamelski
Leszek Kawski
KP
KP
7
9
51.2510 
 
62.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
24
19
51.139 
 
63.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
51.028 
 
64.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
50.987 
 
65.04797
11809
Ryszard Konopka
Krzysztof Mielnik
PM
PM
12
7
50.956 
 
66.08052
12003
Bohdan Pliszka
Jarosław Żurawski
KP
KP
7
4
50.875 
 
67.02671
07989
Ryszard Jaśkiewicz
Wiesław Skubisz
MP
LU
11
9
50.743 
 
68.16470
06080
Agata Pyclik-Chojenka
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
1.5
12
50.652 
 
69.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
50.581 
 
70.03971
04015
Karol Szwenkel
Tomasz Woźniak
KP
KP
7
5
50.52  
 
71.14565
08075
Daniel Fira
Jerzy Kowalski
ZP
KP
4
13
50.51  
 
72.16859
06845
Ireneusz Grynczewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
2.5
13
50.31  
 
73.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
5
50.11  
 
74.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2
49.96  
 
75.02121
05856
Ryszard Sakowicz
Piotr Walczak
LB
WP
17
21
49.82  
 
76.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
49.74  
 
77.05264
05352
Jerzy Mścisz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
13
5
49.69  
 
78.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
5
49.66  
 
79.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
LD
2
7
49.58  
 
80.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
KP
KP
9
11
49.30  
 
81.02912
02952
Jacek Janowski
Ireneusz Michalski
MP
SW
18
7
49.27  
 
82.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
49.26  
 
83.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
49.19  
 
84.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
49.11  
 
85.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
3
5
49.00  
 
86.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
48.60  
 
87.14167
10534
Dariusz Lisiecki
Waldemar Sroczyński
DS
LB
3
9
48.60  
 
88.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
48.58  
 
89.05624
05876
Jacek Grzelczak
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
11
5
48.38  
 
90.10450
08434
Jacek Dmowski
Witold Tomaszek
MA
MA
12
11
48.25  
 
91.14471
14472
Krzysztof Szubarga
Michał Szubarga
KP
KP
1.5
1
48.08  
 
92.14655
04033
Arkadiusz Stanisławski
Mariusz Żurek
KP
KP
2.5
3
48.02  
 
93.08213
04034
Rafał Borgula
Tadeusz Żurek
KP
KP
2
4
47.96  
 
94.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
3
3
47.86  
 
95.03650
12229
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
KP
KP
5
5
47.77  
 
96.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
4
47.71  
 
97.10056
06352
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
LD
LD
5
5
47.34  
 
98.03750
03801
Julian Jurski
Jerzy Kurzawski
KP
KP
11
7
46.75  
 
99.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
9
46.64  
 
100.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
46.62  
 
101.03497
03529
Jerzy Skwark
Jacek Szczerbowski
SL
OP
13
7
46.37  
 
102.08950
12272
Iwona Czajka
Anna Makarewicz
MA
DS
7
3
46.36  
 
103.12278
18164
Michał Dolny
Elżbieta Więch
KP
WP
2
0.5
46.14  
 
104.18258
13674
Radosław Nowak
Wiesław Wruck
KP
KP
0
1.5
46.07  
 
105.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
3
45.63  
 
106.15059
08098
Agata Chojnicka
Michał Okoński
PM
PM
2.5
2
45.57  
 
107.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
DS
DS
9
9
45.47  
 
108.04956
05192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
4
5
45.28  
 
109.03818
04848
Piotr Litwin
Maria Tomczewska
KP
PM
5
7
45.09  
 
110.03780
03821
Rafał Konieczny
Maciej Łaniewski
KP
KP
11
5
44.57  
 
111.14845
13882
Robert Krawczyk
Agnieszka Wiankowska
PM
PM
4
4
44.39  
 
112.17294
03999
Marek Bałabuch
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
1.5
5
44.07  
 
113.12639
12002
Jacek Rosenthal
Jerzy Rosenthal
KP
KP
3
3
43.89  
 
114.16676
10225
Mariusz Wróblewicz
Marian Zarembski
KP
KP
1.5
3
43.47  
 
115.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
4
4
43.20  
 
116.17230
17228
Krzysztof Bonowicz
Mirosław Derwojed
KP
KP
1.5
1.5
43.15  
 
117.12046
04018
Przemysław Kacprzak
Wojciech Wójciak
KP
KP
3
5
43.07  
 
118.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
4
43.01  
 
119.10222
03864
Włodzimierz Heymann
Bogdan Najmrodzki
KP
KP
3
9
42.83  
 
120.03954
10903
Maciej Sukniak
Ryszard Sukniak
KP
KP
3
2.5
42.72  
 
121.05242
09006
Ewa Knapik
Adam Peszke
WP
WP
5
4
42.62  
 
122.03714
10012
Andrzej Grela
Waldemar Zieliński
KP
KP
9
4
42.48  
 
123.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
41.87  
 
124.03884
13570
Wiesław Paczkowski
Piotr Proporowicz
KP
KP
5
4
41.64  
 
125.17741
15043
Marek Gapiński
Justyna Łaniewska
WP
WP
1
1.5
41.43  
 
126.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
PM
3
2
41.42  
 
127.03635
09259
Dariusz Bartoś
Kazimierz Ligęza
KP
KP
3
5
41.35  
 
128.15976
16069
Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
MA
MA
4
3
40.93  
 
129.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
1.5
1.5
40.74  
 
130.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
40.49  
 
131.15134
07659
Jolanta Bartczak
Michał Nowicki
KP
WP
2.5
2.5
39.92  
 
132.10721
06822
Sławomir Czech
Anna Nosalska
LU
PM
7
7
39.89  
 
133.15375
14516
Ryszard Kurpios
Tadeusz Rakoczy
KP
KP
1.5
2
38.56  
 
134.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
36.45  
 
135.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
LD
WP
18
13
34.78  
 
136.13017
08379
Tomasz Bogucki
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
1.5
3
34.43  
 
137. 
14956
Ryszard Dzedzej
Wiesław Pytliński
NZ
KP
0
2
21.12  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9844 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/gpp/06bydgoszcz/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.06:31:35 (0.4835/290) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.