Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3655/20537 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

57. Kongres Bałtycki
57th International Baltic Congress
Funbridge - III Kongresowy Turniej Par
sobota, 5 sierpnia 2017r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
67.2610854II
II
2.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
63.5010653III
III
3.05213
08769
Paweł Małecki
Sławomir Piechocki
WP
LB
11
9
62.9810352III
II
4.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
WP
LB
11
15
62.8410151 
 
5.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
5
62.539849 
 
6. 
05307
Jarosław Filgus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
0
13
61.589648 
 
7.05264
03920
Jerzy Mścisz
Grzegorz Rojewski
WP
KP
13
12
61.329447 
 
8.01291
09568
Krzysztof Dziekański
Mariusz Ilnicki
DS
DS
12
5
60.149246 
 
9.15459
09142
Jakub Domeracki
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
2
3
60.029045 
 
10.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
WP
LD
13
13
59.948844 
 
11.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
5
59.538643 
 
12.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
59.328442 
 
13.15599
02793
Jerzy Jeleń
Paweł Skałacki
PM
MP
2
7
59.188241 
 
14.03266
07313
Stefan Kowalczyk
Jerzy Pietrusza
SL
MP
18
4
58.968040 
 
15.11834
12927
Jakub Jagodziński
Adam Waszkiewicz
LU
DS
5
4
58.577839 
 
16.09138
01726
Danuta Kazmucha
Tomasz Winciorek
WP
WP
15
18
58.067638 
 
17.02673
10534
Marek Jaworski
Waldemar Sroczyński
MP
LB
12
9
57.917437 
 
18.02650
12899
Krzysztof Góra
Michał Wróbel
OP
OP
7
5
57.857236 
 
19.04665
03939
Kazimierz Omernik
Aleksander Skop
PM
KP
19
12
57.757035 
 
20.01347
05084
Piotr Ilczuk
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
19
57.526834 
 
21.05176
08158
Michał Kwiecień
Piotr Zatorski
DS
DS
24
19
57.516633 
 
22.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
57.336432 
 
23.01318
09550
Stanisław Gołębiowski
Jakub Wojcieszek
DS
SW
24
17
57.216332 
 
24.06954
07849
Adam Suwik
Bogdan Szulejewski
SW
MA
18
21
57.086131 
 
25.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
LB
PK
21
7
56.965930 
 
26. 
 
Maurice OLeary
Blathnaid Trayer
-
-
6
6
56.965729 
 
27.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
56.905528 
 
28.03104
07725
Kazimierz Cios
Grzegorz Superson
SL
MP
11
11
56.895327 
 
29.04411
06904
Zbigniew Prasek
Lech Sadoś
PM
MA
5
12
56.875126 
 
30.04553
04588
Elżbieta Czekaj
Sławomir Henclik
PM
PM
12
18
56.854925 
 
31.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WP
12
21
56.804724 
 
32.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
2.5
4
56.744523 
 
33.02921
03020
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
12
9
56.674322 
 
34.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
56.374121 
 
35.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
17
7
56.293920 
 
36.13074
14286
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
MP
MP
7
5
56.253719 
 
37.12450
05611
Katarzyna Dufrat
Dominik Filipowicz
MA
WP
13
19
55.793518 
 
38.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
11
13
55.783317 
 
39.15615
 
Waldemar Pietrasiewicz
Eugieniusz Pogodzinski
LB
-
2
0
55.723116 
 
40.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
55.722915 
 
41.05023
05282
Paweł Gruszczyński
Jerzy Nowak
LB
WP
5
12
55.662714 
 
42.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
19
55.582513 
 
43.04628
04684
Marcin Kut
Józef Pochroń
PM
PM
5
19
55.492312 
 
44.13628
12357
Larysa Kuzniatsova
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
11
55.452211 
 
45.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
55.302211 
 
46.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
54.942111 
 
47.03750
04748
Julian Jurski
Andrzej Wyborski
KP
PM
11
7
54.722111 
 
48.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
54.642111 
 
49.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
54.242010 
 
50.10571
08970
Marek Kubicki
Bogusław Pawszak
MA
MA
3
12
54.032010 
 
51.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
4
53.952010 
 
52.08078
04682
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
53.801910 
 
53.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
53.631910 
 
54.02775
02819
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
MP
MP
5
7
53.61189 
 
55.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
11
53.58189 
 
56.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
11
11
53.57189 
 
57.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
53.49179 
 
58.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
5
53.43179 
 
59.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
53.39179 
 
60.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
53.31168 
 
61.04540
16784
Rafał Bownik
Władysław Łobacz
PM
PM
7
3
53.29168 
 
62.14834
06112
Roman Marczewski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
5
12
52.97168 
 
63.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
4
52.84158 
 
64.01967
02324
Aleksander Downar-Zapolski
Andrzej Łagosz
ZP
LB
7
11
52.78158 
 
65.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
2
52.69158 
 
66.11423
05404
Krzysztof Buzała
Marek Sosiński
LD
WP
4
7
52.65147 
 
67.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
4
52.52147 
 
68.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
3
4
52.41147 
 
69.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
52.39137 
 
70.15666
15665
Henadzi Medusheuski
Andrei Sotnikau
PD
PD
3
4
52.36137 
 
71.01865
07431
Andrzej Pawlak
Marek Witek
MA
PK
15
21
52.28137 
 
72.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
9
52.27126 
 
73.12503
 
Wojciech Uszynski
Anna Wheeler
MA
-
13
6
52.26126 
 
74.01223
12320
Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
DS
DS
17
4
52.26126 
 
75.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
52.25116 
 
76.11726
04639
Ryszard Kamiński
Andrzej Malinowski
PM
PM
4
5
52.23116 
 
77.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
52.14116 
 
78.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
2.5
52.13105 
 
79.12455
06903
Piotr Nauman
Józef Rzepka
MA
MA
4
5
52.01105 
 
80.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
PM
PM
12
18
52.00105 
 
81.06817
06845
Renata Neronowicz
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
13
51.9395 
 
82.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
ZP
SL
12
18
51.9395 
 
83.06540
11319
Bartosz Chmurski
Przemysław Zawada
MA
LB
21
17
51.8695 
 
84.05574
10450
Przemysław Błaszczyk
Jacek Dmowski
LD
MA
15
13
51.8684 
 
85.03650
03999
Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
51.7184 
 
86.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
17
24
51.6184 
 
87.04279
04342
Jan Janiak
Bogdan Lesiński
WM
WM
7
7
51.5574 
 
88.11591
12196
Tadeusz Bożek
Zbigniew Skibicki
MA
MA
5
5
51.4774 
 
89.04527
04696
Krzysztof Antas
Antoni Sękowski
WP
PM
19
18
51.4774 
 
90.03847
 
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
KP
-
18
6
51.3963 
 
91.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
7
51.3463 
 
92.02507
18128
Grzegorz Kułak
Wojciech Kurkowski
LU
LU
13
2
51.1863 
 
93.01220
01272
Grzegorz Bajek
Marek Czerepak
DS
DS
11
12
51.1853 
 
94.02912
08308
Jacek Janowski
Kamil Walczyk
MP
SW
18
5
51.1653 
 
95.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
LU
13
7
51.1453 
 
96.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
4
51.1242 
 
97.04949
05534
Michał Dembiński
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
12
15
51.0142 
 
98.17167
16875
Tomasz Kiełbasa
Edward Sucharda
MA
MA
2.5
3
50.9042 
 
99.08549
11809
Anna Maduzia
Krzysztof Mielnik
MA
PM
5
7
50.8732 
 
100.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.8632 
 
101.05242
02382
Ewa Knapik
Sławomir Polak
WP
WP
5
5
50.8532 
 
102.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
50.7521 
 
103.14885
02013
Marcin Dobrowolski
Andrzej Jeleniewski
MA
WP
5
18
50.7221 
 
104.06539
06577
Robert Chmielak
Zygmunt Dumała
MA
MA
7
5
50.6721 
 
105.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
50.5111 
 
106.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
MA
MA
7
7
50.3811 
 
107.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
MP
DS
5
7
50.37   
 
108.05374
01661
Cezary Serek
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
15
24
50.35   
 
109.03186
03549
Sebastian Gumula
Mikołaj Taczewski
SL
SL
4
15
50.32   
 
110.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
7
50.21   
 
111.05111
05464
Wit Klapper
Witold Turant
SL
LD
21
18
50.20   
 
112.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
4
4
49.99   
 
113.02928
03562
Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
OP
OP
4
12
49.96   
 
114.10794
04593
Aleksander Chrenowski
Wacław Janicki
PM
WP
13
17
49.94   
 
115.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
12
9
49.78   
 
116.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
4
49.69   
 
117.04590
04596
Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
7
5
49.59   
 
118.12983
04755
Janusz Kobylarski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
49.55   
 
119.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
49.34   
 
120.10721
15802
Sławomir Czech
Adam Suchodolski
LU
PM
7
3
49.33   
 
121.13474
07221
Valery Kanstantsinau
Andrei Kavalenka
PD
PD
4
5
49.14   
 
122.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
49.12   
 
123.14481
15803
Kacper Kacperski
Monika Suchodolska
MP
PM
5
2.5
49.00   
 
124.01945
05059
Mirosław Bublewicz
Stanisław Janik
LB
LB
11
13
48.94   
 
125.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
MA
19
12
48.91   
 
126.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
MA
SW
5
7
48.89   
 
127.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
48.80   
 
128.11296
02131
Artur Pomarański
Ryszard Smejda
ZP
ZP
4
7
48.80   
 
129.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
5
13
48.69   
 
130.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
5
48.67   
 
131.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
48.61   
 
132.08485
12272
Grażyna Busse
Anna Makarewicz
SL
DS
15
4
48.57   
 
133. 
09006
Michael Heins
Adam Peszke
-
WP
0
4
48.45   
 
134.14704
04162
Igor Godun
Valentin Zhuravel
PD
PD
3
12
48.38   
 
135.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
2.5
4
48.36   
 
136.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
KP
KP
5
11
48.35   
 
137.17233
12872
Jan Kosieradzki
Stefan Samól
MA
WP
0
3
48.26   
 
138.01019
06556
Andrzej Byzdra
Sylwester Cieślak
PK
MA
5
12
47.96   
 
139.03644
03987
Adam Błachnio
Piotr Turowski
KP
KP
13
11
47.59   
 
140.16229
18514
Anna Leśniewska
Zbigniew Leśniewski
KP
KP
3
0.5
47.57   
 
141.15922
07827
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Lech Ohrysko
MA
SW
5
17
47.29   
 
142.06090
05996
Robert Cylwik
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
5
12
47.18   
 
143.02472
02495
Konrad Codello
Andrzej Kokoryka
LU
LU
11
9
47.07   
 
144.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1.5
1.5
46.91   
 
145.06370
02990
Jacek Bors
Adam Strzelecki
SW
SW
5
7
46.86   
 
146.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
2
4
46.82   
 
147.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
46.56   
 
148.14255
13696
Marcin Skurzyński
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
2
2.5
46.50   
 
149.04535
01502
Dariusz Bogucki
Mirosław Miłaszewski
PM
DS
13
19
46.48   
 
150.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
46.38   
 
151.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
9
46.31   
 
152.08428
07020
Krzysztof Sokół
Jan Zabrocki
MA
MA
3
7
46.30   
 
153.06721
10426
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
MA
MA
7
3
46.15   
 
154.08097
06822
Włodzimierz Kocoń
Anna Nosalska
PM
PM
4
7
46.02   
 
155.04222
04363
Marcin Czarniawski
Tomasz Małachowski
WM
WM
12
12
45.95   
 
156.09037
05830
Mirosław Roesler
Robert Stoliński
WM
LD
11
15
45.90   
 
157.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
5
45.64   
 
158.16053
14569
Filip Czaplicki
Maksym Wałaszewski
MA
MA
2
1.5
45.28   
 
159.05279
04730
Jadwiga Nowak
Zbigniew Walczyński
WP
PM
11
9
45.26   
 
160.05069
05856
Paweł Jassem
Piotr Walczak
ZP
WP
17
21
44.94   
 
161.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
WM
12
9
44.93   
 
162. 
11936
Ashley Bach
Ervin Otvosi
-
PM
24
7
44.93   
 
163.06764
16461
Marian Łukasiak
Sławomir Rokicki
MA
MA
5
2
44.92   
 
164.07052
16716
Edmund Czubak
Lena Ostrowska
MA
MA
11
2.5
44.78   
 
165.07815
07642
Lena Leszczyńska
Witold Stachnik
MA
MP
7
7
44.78   
 
166.04780
04797
Grzegorz Gan
Ryszard Konopka
PM
PM
3
12
44.73   
 
167.15595
10095
Maciej Dąbrowski
Paweł Miechowicz
MA
LB
7
15
44.65   
 
168.16128
09703
Pavel Peradziryi
Czesław Szur
PD
PM
3
4
44.54   
 
169.08271
04350
Adam Karczmarz
Jarosław Łosiak
MA
WM
5
9
44.41   
 
170.06554
05675
Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
WP
LD
17
7
44.41   
 
171.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
2
44.38   
 
172. 
16145
Barbara Gotard
Andrzej Proczkowski
-
PK
6
2
44.17   
 
173.04531
07242
Marek Barylewski
Vytautas Vainikonis
WP
WP
18
15
43.92   
 
174.17029
11291
Joanna Dziekańska
Przemysław Ohrysko
MA
MA
1.5
2.5
43.92   
 
175.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
4
43.82   
 
176.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
43.72   
 
177.18495
18494
Alicja Jaskulecka
Jakub Wieleba
LU
LU
0
0
43.66   
 
178.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
2.5
5
43.56   
 
179.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
43.53   
 
180.08129
11248
Edward Bednarczyk
Radosław Szczepanowski
PM
PM
5
2.5
43.53   
 
181.04605
03829
Jan Klapkowski
Bogumił Macierzyński
PM
PM
7
9
43.37   
 
182. 
 
David Dunne
Sheila Kelly
-
-
6
6
43.27   
 
183.02501
02934
Mariusz Kowalski
Krzysztof Kujawa
LU
LU
13
19
43.21   
 
184.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
43.19   
 
185.14971
06866
Bartosz Ćwiek
Cezary Przasnek
MA
MA
2.5
5
43.16   
 
186.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
43.13   
 
187.18479
09734
Magdalena Czajkowska
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
0.5
3
43.00   
 
188.11775
16903
Magdalena Madej
Roman Madej
MP
MP
2
2
42.92   
 
189.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
42.84   
 
190.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
1.5
2
42.84   
 
191.05212
05491
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
WP
WP
9
5
42.82   
 
192.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
9
42.73   
 
193.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
3
11
42.58   
 
194.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
2
2
42.54   
 
195.12266
11681
Marek Drukier
Ziemowit Nowak
WP
PM
4
5
42.30   
 
196.05246
16729
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
WP
WP
4
4
42.26   
 
197.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
42.20   
 
198.05635
14845
Bogusław Jakóbczyk
Robert Krawczyk
LD
PM
5
5
42.19   
 
199.17451
17214
Wojciech Grzegorzewski
Karol Konopko
MA
MA
2
2.5
41.89   
 
200.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
5
19
41.45   
 
201.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
41.26   
 
202.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
2
40.79   
 
203.14043
04077
Alfred Koda
Mirosław Morchat
PD
PD
4
5
40.73   
 
204. 
 
Simen Innvik
Emil Jansson
-
-
0
0
39.63   
 
205.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
5
4
39.51   
 
206.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
2.5
7
38.90   
 
207. 
11509
Grzegorz Kujawski
Czesław Thrun
PM
PM
0
5
38.90   
 
208.15059
08098
Agata Chojnicka
Michał Okoński
PM
PM
2.5
2
38.57   
 
209.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
38.29   
 
210.15933
15286
Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
PM
MP
1.5
2
36.00   
 
211.10563
18508
Paweł Klapper
Monika Kowner
SL
LD
4
0
34.83   
 
212.18347
16469
Lidia Chłąd
Wioletta Lichodziejewska
PM
MA
1.5
1.5
33.94   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6992 punkty PKL, w tym 3550 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/baltycki/W-k03.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-02 g.20:46:42 (0.5356/434) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.