Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4039/22576 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

46. Grand Prix Warszawy
46th Grand Prix of Warsaw
XI Kongresowy Turniej Par**
piątek, 31 sierpnia 2018r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
64.039749III
III
2.08294
11600
Mariusz Bartkowski
Jarosław Stach
SW
OP
17
9
63.679548III
III
3.06562
09020
Maciej Czajkowski
Kazimierz Grzeszkowiak
MA
MA
4
4
62.589246 
 
4.14728
06963
Kamil Nowak
Marek Szymanowski
MA
LD
11
24
62.328945 
 
5.01661
06973
Włodzimierz Starkowski
Piotr Tuszyński
MP
LB
24
24
61.288643 
 
6.12503
17242
Wojciech Uszynski
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
60.698442 
 
7.06559
17008
Tadeusz Cymbalista
Filip Trojański
DS
MA
4
2
59.968241 
 
8.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
59.827940 
 
9.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
59.597739 
 
10.06813
13591
Krzysztof Najda
Konrad Stenzel
MA
MA
5
4
59.367538 
 
11.13134
16616
Janusz Goławski
Paweł Sankowski
MA
MA
5
2
59.317236 
 
12.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
MA
21
17
59.217035 
 
13.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
59.156834 
 
14.14535
14536
Lesław Klader
Dorota Mosakowska
MA
MA
4
1.5
59.046533 
 
15.06706
06887
Apolinary Kowalski
Jacek Romański
WP
DS
24
24
58.766332 
 
16.09360
06925
Monika Maksymiuk
Maciej Sikora
MA
MA
3
11
58.376131 
 
17.07052
11550
Edmund Czubak
Piotr Marcinowski
MA
DS
11
9
57.955930 
 
18.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
5
57.895628 
 
19.06693
06895
Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
MA
MA
17
19
57.765427 
 
20.08426
06917
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
MA
MA
5
5
57.645226 
 
21.01019
07989
Andrzej Byzdra
Wiesław Skubisz
PK
LU
7
9
57.644925 
 
22.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
57.194724 
 
23.05310
05520
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
SL
SL
21
19
57.004523 
 
24.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
3
3
56.934221 
 
25.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
PK
SW
9
18
56.924020 
 
26.07004
07005
Piotr Wowkonowicz
Rafał Wowkonowicz
WP
WP
11
9
56.893819 
 
27.08308
07722
Kamil Walczyk
Janusz Wesołowski
SW
PK
7
13
56.393618 
 
28.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
56.363317 
 
29.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
56.253116 
 
30.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2
9
56.202915 
 
31.10928
10930
Robert Niedziałkowski
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
56.002613 
 
32.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
12
55.842412 
 
33.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
19
55.692211 
 
34.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
55.252010 
 
35.06664
06705
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
54.931910 
 
36.12272
10095
Anna Makarewicz
Paweł Miechowicz
DS
LB
4
17
54.901910 
 
37.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
MA
MA
4
5
54.261910 
 
38.07642
18760
Witold Stachnik
Joanna Zalewska
MA
MA
9
2
54.10189 
 
39.18036
09213
Leszek Tylec
Grzegorz Witkowski
MA
MA
1.5
4
54.07189 
 
40.18320
17724
Michał Górski
Maksymilian Grochowski
MA
MA
1.5
1.5
53.99179 
 
41.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
19
19
53.98179 
 
42.05691
06355
Grzegorz Lewaciak
Lech Warwocki
LD
LD
18
9
53.88179 
 
43.17167
13438
Tomasz Kiełbasa
Rafał Marks
MA
MA
4
9
53.82168 
 
44.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
53.80168 
 
45.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
5
7
53.66158 
 
46.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
53.62158 
 
47.14481
13060
Kacper Kacperski
Dominika Ogłoblin
MA
WP
5
4
53.61158 
 
48.04198
09037
Adolf Bocheński
Mirosław Roesler
WM
WM
13
11
53.46147 
 
49.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
3
53.38147 
 
50.15582
06982
Tomasz Kozłowski
Marcin Walczak
MA
MA
3
5
53.37147 
 
51.07796
06954
Marek Jeleniewski
Adam Suwik
SW
SW
18
18
53.36137 
 
52.06580
16645
Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
MA
MA
11
5
53.32137 
 
53.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
53.16126 
 
54.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
MP
MP
24
17
53.01126 
 
55.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
52.97126 
 
56.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
52.93116 
 
57.10450
07854
Jacek Dmowski
Witalis Talar
OP
OP
13
13
52.90116 
 
58.14442
07830
Marek Lenart
Jerzy Pawelec
MA
MA
2
5
52.66105 
 
59.01318
02827
Stanisław Gołębiowski
Marek Urbański
DS
LB
24
13
52.65105 
 
60.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
52.61105 
 
61.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
52.5895 
 
62.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
52.5895 
 
63.06749
14028
Jacek Leszczyłowski
Zdzisław Radwański
WM
LD
2
7
52.5684 
 
64.04535
05111
Dariusz Bogucki
Wit Klapper
PM
SL
13
21
52.5584 
 
65.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
52.5184 
 
66.13406
07821
Maciej Bramowicz
Andrzej Miklaszewski
MA
WP
2.5
5
52.4874 
 
67.13412
12123
Zuzanna Moszczyńska
Mateusz Stępiński
LD
MA
5
9
52.3874 
 
68.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
13
9
52.2263 
 
69.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
3
52.1363 
 
70.08166
12263
Renata Dancewicz
Anna Jaguszewska
MA
MA
5
4
52.0763 
 
71.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
4
13
51.9553 
 
72.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
51.6553 
 
73.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
4
12
51.4942 
 
74.05059
10148
Stanisław Janik
Paulina Klimentowska
LB
PM
13
7
51.2442 
 
75.12158
16146
Izabella Jaworska
Frank Svindahl
LD
MA
4
7
51.0642 
 
76.18890
01739
Vasil Valchev
Rafał Wolański
ZP
DS
2.5
7
50.9332 
 
77.07090
09520
Anna Kowalska
Marek Przybyła
WP
LD
13
5
50.8332 
 
78.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1
5
50.7421 
 
79.06507
03847
Wojciech Biegajło
Jarosław Michałowski
MA
KP
13
18
50.7221 
 
80.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.7121 
 
81.18011
16585
Filip Parol
Adam Pigulski
MA
DS
2.5
2.5
50.6811 
 
82.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
2.5
2.5
50.5911 
 
83.10023
18260
Leszek Łuniewski
Tomasz Wolfke
LD
MA
12
1.5
50.58   
 
84.06800
06876
Sylwester Młynarczuk
Janusz Radecki
MA
MA
18
18
50.38   
 
85.12450
05611
Katarzyna Dufrat
Dominik Filipowicz
MP
DS
15
21
50.35   
 
86.07815
09491
Lena Leszczyńska
Rafał Niedzielski
MA
LU
7
7
50.10   
 
87.06661
06689
Waldemar Kałużyński
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
50.06   
 
88.10571
06903
Marek Kubicki
Józef Rzepka
MA
MA
4
5
49.99   
 
89.07190
07849
Paweł Chindelewicz
Bogdan Szulejewski
PM
SW
12
21
49.89   
 
90.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
5
49.74   
 
91.06716
06336
Anna Kręglewska-Wnuk
Piotr Lutostański
MA
LB
7
18
49.68   
 
92.06710
08116
Tomasz Kozarzewski
Edward Windorpski
MA
MA
3
4
49.59   
 
93.04793
06707
Krzysztof Kluf
Maciej Kowalski
MA
MA
12
12
49.57   
 
94.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
49.47   
 
95.10472
14417
Samuel Bałdysz
Maciej Mosakowski
DS
MA
5
2
48.80   
 
96.06539
06845
Robert Chmielak
Tomasz Paluchowski
MA
MA
7
13
48.77   
 
97.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
48.74   
 
98.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
48.71   
 
99.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
48.61   
 
100.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
ZP
LD
15
7
48.52   
 
101.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
48.49   
 
102.11459
06811
Jerzy Brzózy
Jacek Musiał
MA
MA
1
3
48.32   
 
103.18821
18843
Marek Melsztyński
Wojciech Słysz
MA
MA
1.5
1
48.31   
 
104.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
48.27   
 
105.11591
11610
Tadeusz Bożek
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
48.13   
 
106.13074
17030
Maciej Grabiec
Anna Zaręba
MP
MA
7
2.5
48.05   
 
107.06797
12196
Andrzej Miszewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
18
5
47.95   
 
108.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
47.83   
 
109.06733
06904
Grzegorz Kula
Lech Sadoś
MA
MA
11
12
47.63   
 
110.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
7
18
47.42   
 
111.09138
10534
Danuta Kazmucha
Waldemar Sroczyński
WM
LB
15
11
47.40   
 
112.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
47.37   
 
113.15023
19370
Rafał Łangowski
Mariusz Matuszewski
MA
MA
0
0
47.00   
 
114.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
46.98   
 
115.06522
06746
Henryk Brodawski
Zdzisław Laszczak
MA
MA
13
13
46.89   
 
116.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
46.45   
 
117.17725
18297
Albert Grochowski
Mirosław Grochowski
MA
MA
1.5
1.5
46.30   
 
118.04125
16317
Mariusz Faliński
Marian Krasowski
MA
PD
5
7
46.28   
 
119.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
46.08   
 
120.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
46.05   
 
121.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
46.02   
 
122.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
2.5
1.5
46.00   
 
123.17155
06990
Sławomir Bąk
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
4
3
45.70   
 
124.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
45.64   
 
125.08931
16461
Andrzej Fengler
Sławomir Rokicki
MA
MA
5
2.5
45.64   
 
126.06822
05363
Anna Nosalska
Jerzy Russyan
PM
WP
7
21
45.62   
 
127.11899
06248
Dominik Głowacki
Hilary Ślesicki
WM
WP
1.5
4
45.60   
 
128.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
45.21   
 
129.06634
11447
Stefan Jakubowski
Paweł Lasota
MA
MA
3
1.5
44.91   
 
130.12266
16140
Marek Drukier
Andrzej Szepczyński
WP
MA
5
4
44.88   
 
131. 
17453
Stanisław Kurowski
Ireneusz Saturski
-
MA
0
2
44.53   
 
132.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
44.04   
 
133.17584
08428
Jerzy Olszewski
Krzysztof Sokół
MA
MA
2
4
43.80   
 
134.07810
06721
Waldemar Kostrzewa
Edward Krusiewicz
MA
MA
4
7
43.68   
 
135.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
43.67   
 
136.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
43.57   
 
137.10504
12224
Andrzej Sontowski
Aleksander Waślicki
MA
MA
2.5
4
43.52   
 
138.13259
09935
Andrzej Dachowski
Andrzej Kudelski
MA
MA
2.5
4
43.39   
 
139.18480
14539
Witold Jochym
Bronisław Kamiński
MA
MA
1.5
2.5
43.17   
 
140.18506
18505
Tomasz Mroczek
Tomasz Przegaliński
MA
MA
1
1
43.08   
 
141.10340
13696
Michał Tuczyński
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
2
3
42.66   
 
142.13939
17854
Zbigniew Dembiński
Dariusz Krakowiak
MA
MA
2.5
2
42.47   
 
143.10356
08431
Agnieszka Jonczyk
Wiesław Sycz
MA
MA
3
13
42.28   
 
144.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
42.25   
 
145.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
5
7
42.19   
 
146.02501
07725
Mariusz Kowalski
Grzegorz Superson
LU
MP
15
11
41.98   
 
147.09025
05635
Andrzej Gelberg
Bogusław Jakóbczyk
MA
LD
9
5
41.82   
 
148.06752
17998
Jacek Lipiński
Joanna Serwatowska
MA
MA
4
1.5
41.79   
 
149.17233
18801
Jan Kosieradzki
Radosław Rozman
MA
MA
1
1
41.77   
 
150.17232
15213
Andrzej Szlachta
Grzegorz Szulc
MA
MA
2
3
41.44   
 
151.18636
18635
Andrzej Nierobisz
Maria Rubanowska-Nierobisz
MA
MA
0
0
41.24   
 
152.16344
17051
Witold Starkiewicz
Jan Wadowski
MA
MA
2
1.5
40.89   
 
153.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
40.70   
 
154.06321
06322
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
MA
MA
7
5
40.58   
 
155.06591
 
Grzegorz Fijałkowski
Włodzimierz Pomijan
MA
-
9
0
40.55   
 
156.18858
18778
Michał Frączek
Robert Głodowski
MA
MA
0.5
0.5
39.27   
 
157.18861
18774
Małgorzata Dmowska
Ewa Orłowska
MA
MA
0.5
1
38.34   
 
158.15150
07840
Andrzej Cylwik
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
1.5
3
38.34   
 
159.06488
06556
Wiesław Andruk
Sylwester Cieślak
MA
MA
9
12
38.30   
 
160.18479
06956
Magdalena Czajkowska
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
37.94   
 
161.17951
15404
Jakub Bojanowski
Włodzimierz Tabaczyński
MA
MA
1.5
1
36.30   
 
162.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
1.5
1.5
35.73   
 
163.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
0
0
33.17   
 
164.17659
18831
Jerzy Noworol
Janina Orłowska
MA
MA
1.5
1
32.62   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4890 punktów PKL, w tym 2484 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/gpw/gpw2018/gp2018.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.03:30:42 (0.4783/338) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.