Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5671/28187 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2022 (8)
OTP*** - IV Kongresowy Budimex GPPP
niedziela, 17 lipca 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
62.89216I
I
2.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
61.37211II
II
3.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
60.52206II
II
4.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
9
60.33200III
III
5.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
60.11195III
III
6.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LU
PM
18
24
59.82190III
III
7.04353
06802
Krzysztof Łukaszewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
15
11
59.54186 
 
8.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
59.45182 
 
9.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
59.16178 
 
10.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
21
18
58.82173 
 
11.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
58.78169 
 
12.04242
04581
Andrzej Fronczak
Kazimierz Gralak
PM
PM
18
18
58.70165 
 
13.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
58.59161 
 
14.04535
02673
Dariusz Bogucki
Marek Jaworski
SW
MP
18
13
58.24156 
 
15.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SW
9
21
58.22152 
 
16.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
7
57.65148 
 
17.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
OP
OP
15
5
57.22143 
 
18.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
4
4
56.82139 
 
19.06382
14782
Maciej Dobrzyński
Jakub Patreuha
SW
DS
9
9
56.73135 
 
20.03644
07849
Adam Błachnio
Bogdan Szulejewski
KP
KP
13
21
56.54131 
 
21.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
56.49126 
 
22.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
56.47122 
 
23.03829
08563
Bogumił Macierzyński
Andrzej Osiński
PM
PM
9
3
56.25118 
 
24.07090
04823
Anna Kowalska
Małgorzata Sawicka
LD
KP
13
18
56.08114 
 
25.12176
06042
Aneta Buze
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
5
5
56.00109 
 
26.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
55.81105 
 
27.12012
06854
Jacek Koter
Janusz Pietrzak
MA
MA
5
5
55.74101 
 
28.12320
12108
Sophia Bałdysz
Aleksandra Jarosz
DS
MA
9
5
55.7297 
 
29.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
55.7292 
 
30.05213
05483
Paweł Małecki
Tomasz Wasilewski
WP
LB
11
7
55.7288 
 
31.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
55.6684 
 
32.22137
02185
Magnus Bruun-Larssen
Damian Wroński
PM
ZP
0
11
55.5980 
 
33.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
LB
LB
15
7
55.5475 
 
34.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
15
55.4971 
 
35.14783
12154
Patryk Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
15
55.3767 
 
36.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
55.0162 
 
37.04540
16784
Rafał Bownik
Władysław Łobacz
PM
PM
7
4
54.9758 
 
38.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
7
7
54.9454 
 
39.04261
09245
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
7
7
54.9150 
 
40.04628
04737
Marcin Kut
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
54.8545 
 
41.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
54.7643 
 
42.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
9
54.6843 
 
43. 
 
Arild Holdaas
Roy Olsen
NOR
NOR
6
6
54.6042 
 
44. 
 
Dainius Minelga
Bronius Zibaitis
LTU
LTU
6
6
54.5741 
 
45.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
SL
12
19
54.5540 
 
46.04531
06551
Marek Barylewski
Jacek Ciechomski
MA
MA
18
19
54.4840 
 
47.02157
06131
Paweł Szymonik
Marek Wawrzyniak
LU
ZP
7
9
54.4639 
 
48.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
5
5
54.4138 
 
49.02219
05242
Beata Bojarska
Ewa Knapik
WP
WP
5
5
54.4037 
 
50.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
7
7
54.3437 
 
51.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
54.3236 
 
52.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
54.2835 
 
53.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LB
SW
15
21
54.2634 
 
54.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
54.1434 
 
55.14175
05989
Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
ZP
ZP
5
9
54.0733 
 
56.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
53.8332 
 
57.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
11
21
53.8132 
 
58.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
53.7431 
 
59.11296
04707
Artur Pomarański
Mirosław Szaliński
OP
PM
7
15
53.4730 
 
60.10794
04696
Aleksander Chrenowski
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
53.3729 
 
61.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
53.3429 
 
62.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
MA
5
18
53.3428 
 
63.06648
17046
Piotr Jurek
Jerzy Kuhn
LU
MA
18
5
53.3227 
 
64.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
2.5
53.2226 
 
65.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
2.5
53.0326 
 
66.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
52.9225 
 
67.08859
06921
Krzysztof Lewandowski
Dariusz Sierocki
DS
MA
7
9
52.7824 
 
68.15595
07809
Maciej Dąbrowski
Piotr Kołuda
OP
LU
13
17
52.7424 
 
69.04143
09763
Stanisław Gawryszczak
Adam Wszeborowski
PD
PD
7
5
52.7123 
 
70.01502
12503
Mirosław Miłaszewski
Wojciech Uszyński
DS
MA
19
13
52.6522 
 
71.04365
04427
Krzysztof Michalczyk
Edmund Reczuga
WM
WM
12
7
52.6421 
 
72.11573
12253
Piotr Kazub
Jerzy Kozyczkowski
LD
LD
4
11
52.5421 
 
73.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
52.4720 
 
74.04788
05508
Ireneusz Jarosz
Robert Włodkowski
WP
WP
18
7
52.3819 
 
75.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WP
WM
18
7
52.3618 
 
76.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
52.2618 
 
77.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
ZP
DS
11
11
52.2217 
 
78.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
52.1716 
 
79.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
52.1215 
 
80.02114
02131
Sebastian Rawlik
Ryszard Smejda
LB
LB
5
7
52.1115 
 
81.11584
01901
Wanda Wiszniewska
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
3
7
51.9914 
 
82.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
51.9213 
 
83.01318
01731
Stanisław Gołębiowski
Paweł Wittenbeck
DS
DS
24
12
51.9013 
 
84.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
2.5
3
51.8212 
 
85.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
5
51.8111 
 
86.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
5
5
51.7610 
 
87.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
WP
WP
2
1.5
51.7410 
 
88.11551
06817
Grzegorz Jarząbek
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
51.679 
 
89.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
PM
PM
17
15
51.648 
 
90.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
51.527 
 
91.11518
20294
Marcin Graczkowski
Radosław Sokołowski
ZP
ZP
1.5
1
51.517 
 
92.06845
12196
Tomasz Paluchowski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
7
51.476 
 
93.02663
12272
Jacek Herman
Anna Makarewicz
PK
MA
11
5
51.345 
 
94.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
WP
KP
12
13
51.215 
 
95.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
51.074 
 
96.19388
06923
Andrzej Jarząbkowski
Jacek Sikora
PM
PM
1.5
7
50.953 
 
97. 
21314
Janis Ozols
Karlis Rubins
LVA
MA
6
1.5
50.942 
 
98.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
50.732 
 
99.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
5
5
50.361 
 
100.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
7
5
50.231 
 
101.03064
10209
Michał Błach
Igor Łosiewicz
SL
MA
7
9
50.041 
 
102.04852
12899
Marta Sikora
Michał Wróbel
PM
SL
5
9
49.661 
 
103.22120
09138
Christoph Danielewicz
Danuta Kazmucha
WP
MA
0
19
49.541 
 
104.04344
08951
Marek Lichocki
Janusz Tchórzewski
WM
WM
12
2.5
49.471 
 
105.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2.5
49.461 
 
106.18778
09357
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
2
13
49.461 
 
107.10790
08562
Grzegorz Antosz
Bogusław Kozłowski
PM
PM
3
3
49.441 
 
108.04105
04103
Andrzej Jakimiec
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
5
5
49.401 
 
109.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
49.251 
 
110.04710
04731
Stanisław Szejko
Sylwester Walerowicz
PM
PM
7
15
49.131 
 
111.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
7
49.011 
 
112.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
48.971 
 
113.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
48.911 
 
114.02489
18128
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
LU
WM
12
5
48.911 
 
115.20110
12757
Andrius Michailovas
Geraldas Urbonas
MA
PD
1
2.5
48.801 
 
116.03992
03999
Roman Wachowiak
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
18
5
48.741 
 
117.17554
19722
Jakub Dziuba
Michał Korwek
MA
PD
2.5
2
48.621 
 
118.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
48.611 
 
119.07815
09491
Lena Leszczyńska
Rafał Niedzielski
ZP
LU
9
9
48.471 
 
120.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
48.461 
 
121.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
9
5
48.121 
 
122.07052
12450
Edmund Czubak
Katarzyna Dufrat
MA
PM
11
19
48.081 
 
123.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2.5
3
48.061 
 
124.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
2.5
7
48.041 
 
125.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
47.991 
 
126.04780
09679
Grzegorz Gan
Krzysztof Meyer
PM
PM
4
4
47.801 
 
127.04329
09462
Zbigniew Krzepkowski
Marek Serdyński
WM
WM
5
2.5
47.771 
 
128.21367
20240
Jakub Bereza
Bernard Kula
MA
MA
1.5
2
47.721 
 
129.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
MA
7
19
47.561 
 
130.10880
05836
Tadeusz Czekalski
Piotr Szczeciński
MA
LD
2
4
47.401 
 
131.04279
06904
Jan Janiak
Lech Sadoś
WM
MA
7
12
47.331 
 
132.04563
04751
Ireneusz Dzikowski
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
11
47.291 
 
133.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
47.191 
 
134.07190
02827
Paweł Chindelewicz
Marek Urbański
PM
PM
13
15
47.161 
 
135.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
47.051 
 
136.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
47.041 
 
137.11726
11509
Ryszard Kamiński
Czesław Thrun
PM
PM
4
5
46.971 
 
138.04560
04591
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
PM
PM
5
5
46.961 
 
139.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
4
5
46.961 
 
140.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
46.951 
 
141.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
7
46.951 
 
142.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
46.901 
 
143.03820
03856
Jarosław Łakomy
Jakub Mitke
KP
KP
7
3
46.881 
 
144.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
46.631 
 
145.04760
02036
Antoni Adamiec
Stanisław Kotas
PM
LB
4
5
46.371 
 
146.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
0.5
2.5
46.351 
 
147.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
46.321 
 
148.20167
19484
Magdalena Judek
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
2
46.201 
 
149.06313
14090
Adam Amrozy
Grzegorz Zgorzelski
MA
MA
4
4
46.191 
 
150.21144
13913
Krzysztof Szufnara
Damian Trojnara
MA
MA
1
2.5
46.181 
 
151.18644
20797
Szymon Graś
Jakub Piłat
WP
WP
2.5
2
45.991 
 
152.16145
18166
Andrzej Proczkowski
Arkadiusz Wódkowski
PK
MA
3
3
45.841 
 
153.04396
04399
Krzysztof Pakuła
Tomasz Patalan
WM
PM
9
5
45.471 
 
154.20806
20680
Mateusz Bakalarski
Wojciech Okrzesik
SL
SL
2
2.5
45.391 
 
155.06325
07102
Ireneusz Głowacki
Jacek Omelańczuk
MA
LD
4
4
45.351 
 
156.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
9
45.181 
 
157.10995
04848
Jacek Pietrzycki
Maria Tomczewska
PM
PM
1.5
7
44.951 
 
158.08097
04712
Włodzimierz Kocoń
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
44.941 
 
159.06556
05996
Sylwester Cieślak
Zbigniew Lasocki
MA
ZP
12
12
44.641 
 
160.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2.5
44.621 
 
161.17810
04590
Tomasz Czekała
Józef Idczak
PM
PM
2.5
7
44.571 
 
162.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
1.5
44.471 
 
163.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
PM
MA
9
7
44.431 
 
164.03714
12783
Andrzej Grela
Robert Mrukowski
KP
KP
9
7
44.281 
 
165.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
43.521 
 
166.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2.5
1.5
43.191 
 
167. 
 
Rolandas Babickas
Zilvinas Zencevicius
LTU
LTU
6
6
42.851 
 
168.13181
14165
Sławomir Bogdanowicz
Sylwester Gołdyn
DS
DS
4
3
42.831 
 
169.21391
19463
Jan Druch
Bogdan Kowalczyk
PK
KP
2
4
42.731 
 
170.04668
04358
Zbigniew Kolański
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
3
3
42.711 
 
171.20186
20140
Anna Górska
Małgorzata Żychlińska
DS
LB
1
1.5
42.631 
 
172.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
42.191 
 
173.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
3
3
42.181 
 
174.18625
04829
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
PM
PM
2
5
42.111 
 
175.04322
04354
Józef Krasowski
Zbigniew Łukaszuk
WM
WM
5
7
42.011 
 
176.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
41.891 
 
177.21646
22102
Kamil Grzybek
Jolanta Maślanka
DS
DS
0
0
41.661 
 
178.20171
20548
Agnieszka Łuczak
Marta Walczyk
DS
DS
0.5
1
41.451 
 
179.06322
06331
Kazimierz Falkowski
Roman Kiełkiewicz
MA
MA
5
5
41.391 
 
180.14401
04469
Mirosław Makuch
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
4
5
41.321 
 
181.22136
04506
Marek Czapliński
Regina Wołek
PM
WM
0
3
41.181 
 
182.21129
20787
Marta Jakubisiak
Tomasz Kalinowski
MA
MA
0
1.5
41.151 
 
183.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
5
11
41.131 
 
184.10019
15858
Maryla Zdrojewska
Iwona Zielińska
MA
MA
2
3
40.921 
 
185.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
4
40.231 
 
186.02220
20974
Dariusz Brylowski
Łukasz Morawski
WM
PM
0
1
39.851 
 
187.21122
21123
Ewa Cieśla
Magdalena Zasiewska
MA
MA
0
0
39.421 
 
188.19724
07209
Bartosz Bejenka
Krzysztof Krajewski
PD
PD
2.5
7
39.381 
 
189.18119
16729
Bożena Budnik
Barbara Podgórska
WP
WP
2
5
39.101 
 
190.08188
11555
Robert Księżopolski
Paweł Podolski
DS
WP
5
2
37.771 
 
191.18124
20450
Estera Hulanicka
Maria Tytyk
MA
WP
1.5
1.5
36.961 
 
192.21107
15141
Adam Miksa
Marcin Smyczyński
PM
PM
0.5
2
36.391 
 
193.21088
20436
Paweł Argasiński
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0
30.521 
 
194.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1.5
1.5
28.911 
 
195.06488
13707
Wiesław Andruk
Mirosław Małypan
PM
PM
9
5
26.231 
 
196.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
24.131 
 
197.05678
05876
Adam Krysiak
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
5
7
24.081 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13108 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-23 g.05:18:04 (0.5255/404) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.