Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1457/7474 turniej par

szczegóły imprezy

20. Festiwal Solidarność
VIII Festiwalowy Turniej Par
piątek, 13 sierpnia 2010r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.07801
09550
Michał Kania
Jakub Wojcieszek
MA
MA
4
7
77.6454III
III
2.09549
11358
Maciej Bielawski
Aleksander Krych
DS
MA
2.5
4
71.8853 
 
3.04662
04740
Michał Nowosadzki
Piotr Wiankowski
LU
LU
18
12
71.7951 
 
4.05056
06341
Rafał Jagniewski
Grzegorz Narkiewicz
WP
MA
18
19
70.0349 
 
5.01831
05856
Marian Kupnicki
Piotr Walczak
WP
WP
13
18
68.7848 
 
6.02489
02495
Jarosław Kaczorowski
Andrzej Kokoryka
SW
SW
12
7
64.5546 
 
7.12999
09213
Adam Krysa
Grzegorz Witkowski
MP
MA
4
2.5
55.6245 
 
8.06522
06705
Henryk Brodawski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
12
44.9144 
 
9.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
44.3142 
 
10.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
40.1441 
 
11.06554
06807
Jarosław Cieślak
Jan Moszyński
WP
LD
13
13
38.7939 
 
12.04036
06864
Janusz Ciruk
Andrzej Potyński
WM
MA
7
18
37.4638 
 
13.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
7
18
34.6037 
 
14.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
WP
WP
13
2.5
34.0435 
 
15.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
1.5
1
32.0134 
 
16.02876
04844
Wojciech Arczewski
Jacek Szutowicz
SW
PM
18
18
30.4932 
 
17.04788
07891
Ireneusz Jarosz
Piotr Klimacki
PM
LU
18
18
29.3131 
 
18.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
MA
PM
12
18
29.2030 
 
19.06845
02157
Tomasz Paluchowski
Paweł Szymonik
MA
LU
12
4
28.7528 
 
20.12197
10209
Michał Klukowski
Igor Łosiewicz
DS
MA
2.5
4
27.7327 
 
21.02316
02389
Leszek Latocki
Edward Raczyński
LB
LB
4
4
27.2925 
 
22.14285
13074
Olga Długosz
Maciej Grabiec
MP
MP
1.5
2
25.8224 
 
23.03401
05374
Jarosław Ostrowski
Cezary Serek
SL
WP
7
7
25.3623 
 
24.03274
05859
Joanna Taczewska
Artur Wasiak
SL
SL
12
12
25.1921 
 
25.04760
12362
Antoni Adamiec
Justyna Stachowiak
PM
WP
4
1.5
25.0820 
 
26.05084
04699
Tadeusz Kaczanowski
Krzysztof Sikorski
WP
PM
18
18
25.0719 
 
27.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
1.5
4
23.9517 
 
28.05932
06035
Remigiusz Góralczyk
Aleksander Neimann
ZP
ZP
4
2.5
23.7916 
 
29.01224
06085
Marek Bałdysz
Zbigniew Sawicki
LB
ZP
12
7
22.2114 
 
30.05310
05520
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
WP
WP
19
18
21.7913 
 
31.05611
05732
Dominik Filipowicz
Paweł Niedzielski
WP
WP
12
18
21.7812 
 
32.03345
01865
Zbigniew Mącior
Andrzej Pawlak
SL
OP
18
12
20.4011 
 
33.10978
15060
Natalia Banaś
Gerbrand Hop
MP
MP
1.5
0
19.8311 
 
34.09333
07221
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
PD
PD
2.5
2.5
19.5811 
 
35.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
MA
12
7
19.0610 
 
36.05966
06093
Grzegorz Kaźmierczak
Marian Siwy
ZP
ZP
7
7
19.0010 
 
37.04544
04703
Piotr Buczkowski
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
4
4
17.4110 
 
38.11388
13782
Jan Grzeszczak
Dominika Sławenta
DS
DS
2
0.5
16.7610 
 
39.02000
02133
Janusz Hliwa
Mirosław Soroka
LB
LB
4
12
16.449 
 
40.05996
06077
Zbigniew Lasocki
Tomasz Rusiecki
ZP
ZP
7
7
16.069 
 
41.05918
06157
Tomasz Derba
Marek Żakowicz
ZP
ZP
7
12
15.759 
 
42.02934
07869
Krzysztof Kujawa
Sławomir Zawiślak
SW
MA
18
19
15.519 
 
43.08117
04665
Grażyna Brewiak
Kazimierz Omernik
PM
WP
18
18
15.258 
 
44.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
15.148 
 
45.08130
04590
Grzegorz Dłutowski
Józef Idczak
PM
PM
4
7
15.008 
 
46.06904
11610
Lech Sadoś
Paweł Starnawski
MA
MA
12
4
14.718 
 
47.11802
04545
Marek Banasiński
Roman Budzik
PM
PM
12
13
14.688 
 
48.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
2.5
2.5
14.287 
 
49.02408
02166
Kazimierz Sługocki
Jarosław Wachnowski
LB
LB
12
18
14.217 
 
50.05944
08970
Adam Hintertan
Bogusław Pawszak
SW
PK
7
12
13.427 
 
51.09138
10085
Danuta Kazmucha
Justyna Żmuda
WP
MP
4
4
13.307 
 
52.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
12
13
13.106 
 
53.07928
02162
Mariusz Łasiewicki
Grzegorz Trojanowski
ZP
ZP
2
2.5
11.836 
 
54.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
2.5
2.5
10.526 
 
55. 
04588
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
GER
PM
10
18
10.146 
 
56.08513
06973
Piotr Gawryś
Piotr Tuszyński
MA
MA
24
24
10.065 
 
57.04165
12357
Igor Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
4
9.635 
 
58.13364
13365
Adam Lonski
Kamil Madej
PM
PM
2.5
2.5
8.925 
 
59.07164
14158
Swietłana Bodrenkowa
Juste Rotomskyte
PD
PD
4
1
8.795 
 
60.04783
04838
Michał Górski
Grzegorz Sokołowski
PM
KP
7
2.5
7.984 
 
61.02904
07642
Janusz Gawęcki
Witold Stachnik
SW
MP
18
4
7.574 
 
62.06800
08434
Sylwester Młynarczuk
Witold Tomaszek
MA
MA
18
7
7.534 
 
63.04762
06954
Konrad Araszkiewicz
Adam Suwik
PD
WP
19
18
6.904 
 
64.06573
02119
Bogusław Domaszewski
Edward Sajkowski
MA
LB
2.5
2.5
6.283 
 
65.04772
04798
Bogusław Dyk
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
5.053 
 
66.06092
01749
Piotr Siemaszko
Maciej Wręczycki
ZP
DS
4
13
3.893 
 
67.08998
08911
Maurycy Biernat
Ilya Shpuntou
DS
LB
4
4
3.263 
 
68.01223
04823
Cathy Bałdysz
Małgorzata Sawicka
LB
ZP
12
18
3.103 
 
69.08485
05534
Grażyna Busse
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
7
12
2.792 
 
70.04621
04660
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
PM
PM
4
2.5
2.782 
 
71.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
2.712 
 
72.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
2.172 
 
73.12440
09357
Maciej Bojarski
Arkadiusz Majcher
DS
SW
2
2.5
2.091 
 
74.06528
05111
Włodzimierz Buze
Wit Klapper
MA
SL
18
19
0.971 
 
75.04670
04696
Mariusz Pater
Antoni Sękowski
PM
PM
7
18
0.961 
 
76.03861
05523
Leszek Moszczyński
Artur Wójcik
KP
WP
7
12
-0.291 
 
77.12158
07428
Izabella Jaworska
Izabela Weinhold
LD
SL
2
4
-0.39  
 
78.04778
04731
Piotr Franiewski
Sylwester Walerowicz
PM
PM
4
12
-1.48  
 
79.07815
06915
Lena Leszczyńska
Andrzej Serwach
LU
MA
2.5
7
-1.66  
 
80.05568
05691
Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
WP
WP
18
18
-1.73  
 
81.12450
09012
Katarzyna Dufrat
Bolesław Ostrowski
DS
PM
4
13
-1.75  
 
82.13465
06697
Karol Kazanowski
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
1.5
7
-2.43  
 
83.03481
03562
Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
SL
SL
7
7
-2.75  
 
84.09347
14541
Anna Ksyta
Krzysztof Superson
WP
MP
2
1
-3.24  
 
85.08203
05739
Wojciech Gaweł
Robert Nowicki
DS
WP
7
13
-3.45  
 
86.10570
09755
Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Witkowski
MA
MA
4
4
-3.91  
 
87.12152
08455
Marcin Bojarski
Maciej Dąbrowski
LD
SL
2.5
2.5
-4.26  
 
88.04109
04802
Łukasz Brede
Cezary Krzemiński
MA
PM
12
18
-4.27  
 
89.13941
10212
Piotr Łukianiuk
Andrzej Terszak
MA
MA
0.5
2.5
-4.32  
 
90.09131
09562
Karolina Dostatnia
Łukasz Gaweł
WP
DS
2
4
-5.37  
 
91.04810
08131
Jan Łabęcki
Regina Ziębicka
PM
PM
4
2.5
-5.50  
 
92.13882
07431
Agnieszka Sławenta
Marek Witek
DS
MA
0.5
18
-5.94  
 
93.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
2.5
-6.12  
 
94.04797
08057
Ryszard Konopka
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
12
12
-6.73  
 
95.12262
04809
Radosław Kmiecik
Wojciech Lewandowski
PM
PM
2
2.5
-6.85  
 
96.12985
03999
Eugeniusz Strzyż
Tadeusz Wasilewski
PK
KP
4
4
-8.58  
 
97.10148
04829
Paulina Klimentowska
Marek Pietrzak
MA
PM
4
2.5
-8.69  
 
98.05889
09555
Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
4
2.5
-9.05  
 
99.05059
03787
Stanisław Janik
Adam Kozłowski
WP
LB
12
12
-9.76  
 
100.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
4
18
-9.89  
 
101.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
7
2.5
-10.84  
 
102. 
14366
Alexander Rapoport
Michael Schroeder
GER
MA
5
1.5
-11.01  
 
103.03815
03847
Michał Lewiński
Jarosław Michałowski
LB
KP
12
18
-11.69  
 
104.01347
03549
Piotr Ilczuk
Mikołaj Taczewski
SL
SL
18
7
-12.11  
 
105.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
4
4
-12.59  
 
106.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
-12.66  
 
107.05989
10235
Jerzy Kullass
Radosław Sielczak
ZP
ZP
4
2
-14.01  
 
108.02094
02163
Romuald Paszkowski
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
4
-14.14  
 
109.10032
05489
Katarzyna Tyszkiewicz
Jacek Wędrychowicz
PM
WP
2.5
12
-14.26  
 
110.01115
 
Krzysztof Martens
Anna Samojleva
WP
RUS
24
5
-14.79  
 
111.04922
06795
Piotr Busse
Ewa Miszewska
WP
WP
18
18
-14.97  
 
112.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
2
2
-15.16  
 
113.04242
05504
Andrzej Fronczak
Andrzej Witkowski
WM
WP
18
18
-15.20  
 
114.14362
05830
Paweł Boruta
Robert Stoliński
LB
MA
2
12
-17.03  
 
115.08337
06112
Jarosław Nawrot
Roman Szlachetka
ZP
ZP
4
7
-17.35  
 
116.10386
06121
Jarosław Kuźba
Bogdan Trun
ZP
ZP
1
2
-17.36  
 
117.13616
14159
Arunas Jankauskas
Jurgita Rotomskiene
PD
PD
2.5
1
-17.39  
 
118.14326
13358
Justyna Duszyńska
Łukasz Gackowski
PM
PM
0
0
-18.26  
 
119.06556
12783
Sylwester Cieślak
Robert Mrukowski
MA
KP
7
2.5
-19.12  
 
120.07025
07044
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
WP
WP
19
7
-19.30  
 
121.04603
04712
Jakub Kasprzak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
7
4
-20.26  
 
122.10809
04820
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
7
12
-20.33  
 
123.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
7
4
-20.71  
 
124.12108
10778
Aleksandra Jarosz
Joanna Kazmucha
WP
WP
2.5
2.5
-21.76  
 
125.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
-22.41  
 
126.08519
01910
Jacek Młyńczyk
Roman Zabłocki
SL
OP
13
4
-23.88  
 
127.06815
05822
Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
12
12
-24.01  
 
128.01008
01147
Stanisław Bąk
Tadeusz Przybyło
PK
PK
2.5
7
-27.16  
 
129.04163
10370
Andrey Orlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
12
4
-28.91  
 
130.04780
04818
Grzegorz Gan
Krzysztof Materek
PM
PM
2.5
2
-30.67  
 
131.11416
14943
Marek Gackowski
Monika Okuniewska
PM
PM
0
0
-30.68  
 
132.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
4
4
-30.69  
 
133.13651
12154
Roman Kowalewski
Mateusz Sobczak
PM
LD
2
2
-31.25  
 
134.13438
13436
Rafał Marks
Barbara Rosłon
MA
MA
2
2
-32.33  
 
135.12735
09696
Marcin Rudziński
Grzegorz Wołowiec
WP
PM
0.5
2.5
-33.24  
 
136.10591
14540
Joanna Sroka
Maciej Superson
WP
MP
1.5
1
-33.82  
 
137.13598
12927
Cezary Dudkiewicz
Adam Waszkiewicz
LD
DS
1.5
1.5
-33.87  
 
138. 
 
Tomasz Jurkowski
Francoise Leduc
FRA
FRA
5
5
-36.57  
 
139.01439
01705
Lech Kurowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
4
-38.03  
 
140.13360
11806
Honorata Gurzyńska
Olga Jackiewicz
PM
WP
1.5
1.5
-40.39  
 
141.11110
13696
Wojciech Stachnik
Tomasz Wiśniewski
MP
MA
2
1.5
-42.25  
 
142.04078
12009
Jan Gardocki
Mirosław Hryszko
PD
PD
4
2
-43.42  
 
143.02666
14170
Andrzej Hycnar
Jędrzej Hycnar
PK
MP
12
0.5
-45.45  
 
144.06352
06355
Leszek Szeląg
Lech Warwocki
LD
LD
4
4
-47.22  
 
145.10472
13505
Sammy Bałdysz
Adam Wierzbicki
LB
MA
2
1.5
-52.26  
 
146.14103
13697
Agnieszka Porowska
Przemysław Wiśniewski
MA
MA
1.5
1
-52.95  
 
147.12926
10996
Jakub Kwiecień
Łukasz Nierzwicki
DS
PM
1.5
2
-54.53  
 
148.04232
11563
Roman Dulko
Andrzej Popinigis
ZP
ZP
4
2
-57.24  
 
149.10142
05670
Marek Błaszkowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
12
-58.15  
 
150.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
0
2
-67.02  
 
151.04776
02819
Barbara Falkowska
Halina Święch
PM
MP
4
4
-75.51  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2544 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.06:52:05 (0.5251/314) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.