Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4017/22302 turniej par

szczegóły imprezy

61. Kongres "Sława"
Wczasowy 6
czwartek, 5 lipca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MA
5
21
63.6141
2.15511
05856
Kacper Kopka
Piotr Walczak
MA
WP
5
21
57.1639
3.05675
12154
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
LD
DS
9
9
51.2537
4.12985
07431
Eugeniusz Strzyż
Marek Witek
PK
SL
5
21
50.9235
5.17167
11550
Tomasz Kiełbasa
Piotr Marcinowski
MA
DS
4
9
46.8233
6.12158
18382
Izabella Jaworska
Jakub Urbanowicz
LD
MA
3
1.5
43.5632
7.07271
17328
Adrian Bakalarz
Karol Maćkowiak
SL
WP
7
1.5
40.8130
8.15414
17892
Wojciech Okuniewski
Aron Shindler
SL
MP
2.5
1.5
36.6628
9.05111
07090
Wit Klapper
Anna Kowalska
SL
WP
21
13
35.8326
10.06580
01380
Piotr Dybicz
Zdzisław Klimczak
MA
DS
11
4
32.7724
11.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
32.3822
12.06556
02402
Sylwester Cieślak
Zygmunt Sanocki
MA
LB
12
5
31.4721
13.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
27.4519
14.12320
16699
Sophia Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
2.5
27.0117
15.18794
09357
Danuta Kaczmarek
Arkadiusz Majcher
LB
PK
1
9
26.7915
16.04198
02013
Adolf Bocheński
Andrzej Jeleniewski
WM
ZP
13
18
26.4413
17.06274
14783
Ryszard Kiełczewski
Patryk Patreuha
SL
DS
18
4
26.3212
18.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2.5
2.5
26.1810
19.05670
09520
Andrzej Kozikowski
Marek Przybyła
LD
LD
13
5
25.119
20.16217
15519
Patrycja Krupnik
Piotr Kulesza
DS
DS
1
7
24.078
21.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
21.078
22.03455
01905
Jerzy Radomski
Andrzej Wojnarowski
SL
OP
12
7
20.478
23.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
MA
11
19
20.317
24.18149
16069
Karolina Melkonyan
Łukasz Trendak
MA
MA
1.5
3
17.397
25.08929
08854
Jan Mazurkiewicz
Joanna Przytycka
MA
MA
7
3
17.217
26.16070
18011
Krystian Bączek
Filip Parol
MA
MA
3
2.5
13.056
27.17324
17113
Mikołaj Jankowski
Patryk Morawski
WP
WP
1.5
2.5
12.676
28.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1.5
1.5
12.596
29.16454
18413
Roman Jagielski
Grażyna Piorun
LD
LD
4
1.5
12.505
30.04909
05483
Dariusz Brudnowski
Tomasz Wasilewski
WP
WP
3
7
10.095
31.16268
16269
Marta Grodzka
Dariusz Grodzki
LU
LU
2.5
2.5
7.685
32.09418
03356
Piotr Kuc-Dzierżawski
Katarzyna Michałek
MP
MP
7
7
7.685
33.03085
03530
Jacek Cebulski
Fabian Szczerek
SL
SL
7
4
7.434
34.19373
08978
Daniel Buse
Jacek Leśniczak
LB
LB
0
15
7.014
35.17108
17329
Łukasz Bielejewski
Michał Pilawski
WP
WP
2
1
6.584
36.11444
09555
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
4
4
6.163
37.17935
16908
Ryszard Rosikiewicz
Mateusz Słuszniak
DS
MP
1.5
2.5
5.853
38.06612
11320
Jerzy Góralczyk
Robert Kwiatkowski
PK
PK
5
3
5.203
39.12450
17545
Katarzyna Dufrat
Franciszek Kurlit
MP
MP
15
2
4.422
40.18890
10403
Vasil Valchev
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
2.5
3
4.412
41.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1.5
1.5
3.892
42.04906
05640
Jan Borychowski
Bronisław Janecki
WP
LD
12
3
3.761
43.16903
14060
Roman Madej
Adam Szuszkiewicz
MP
DS
2.5
2.5
3.241
44.02278
10003
Kazimierz Jaskuła
Eugeniusz Wilniewiec
LB
LB
7
5
2.081
45.01781
18645
Andrzej Aleksandrzak
Ewa Morawska
WP
WP
15
1
1.37 
46.03188
01641
Michał Haczewski
Zbigniew Sobczyk
SL
DS
5
12
-1.91 
47.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
-2.81 
48.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
-3.45 
49.13438
17030
Rafał Marks
Anna Zaręba
MA
MA
9
2.5
-3.87 
50.17539
01455
Kacper Kuflowski
Roland Lippik
MP
DS
2
5
-4.21 
51.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1.5
-4.93 
52.02468
02934
Jerzy Brzustowski
Krzysztof Kujawa
LU
SL
5
19
-5.00 
53.05680
18642
Włodzimierz Krysztofczyk
Maria Niklaus
LD
WP
9
0.5
-5.15 
54.05691
05718
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Michałek
LD
SL
18
21
-5.34 
55.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
-7.99 
56.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2
2
-8.26 
57.12263
05059
Anna Jaguszewska
Stanisław Janik
MA
LB
4
13
-9.32 
58.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
-9.64 
59.16971
17787
Paweł Świątkowski
Tymoteusz Zaborowski
DS
DS
1
1.5
-9.78 
60.18828
15616
Ryszard Barabasz
Ralf Wollenberg
LB
LB
3
1
-10.38 
61.18284
18221
Aleks Bukat
Łucja Ciborowska
DS
MP
1
1
-12.21 
62.09575
11519
Krzysztof Komenda
Bożena Rakuzy
DS
DS
5
2.5
-12.33 
63.12266
01474
Marek Drukier
Ryszard Makuch
WP
DS
5
5
-12.48 
64.08166
16716
Renata Dancewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
3
-14.77 
65.02673
01770
Marek Jaworski
Aleksander Zdybel
MP
DS
12
9
-15.19 
66.07190
02827
Paweł Chindelewicz
Marek Urbański
PM
LB
12
13
-15.43 
67.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
1
1
-15.49 
68.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
9
0
-16.78 
69.09951
03498
Jacek Michalski
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
7
-17.12 
70.04915
05282
Tomasz Buchnajzer
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
-17.80 
71.03650
03999
Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
-18.67 
72.18829
15617
Gerhard Langenmayr
Matthias Stenneken
LB
LB
0.5
1
-22.36 
73.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
1.5
-23.60 
74.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1
5
-24.38 
75.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
-24.86 
76.16456
11428
Sylwester Sokół
Paweł Zubiel
LD
LD
4
7
-28.47 
77.06554
18699
Jarosław Cieślak
Piotr Ciszak
DS
LD
19
1
-30.01 
78.03096
19371
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
MP
11
0
-31.16 
79.01287
01373
Marek Drecki
Andrzej Kaźmierczak
DS
DS
7
12
-31.31 
80.12382
12383
Zygmunt Adamski
Andrzej Chodowski
DS
DS
2
1.5
-32.02 
81.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
1.5
1.5
-35.68 
82.14584
02826
Marek Heichel
Stanisław Urbanowski
MP
MP
4
7
-36.89 
83.07052
17361
Edmund Czubak
Marta Makarewicz
MA
MA
11
3
-51.15 
84.02262
13693
Zbigniew Halat
Curt Sjolin
LB
LB
12
2
-53.62 
85.02269
02268
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
LB
LB
7
9
-54.58 
86. 
01628
Kajetan Granops
Roman Siwiec
-
DS
0
3
-61.06 
87.18847
18848
Ewa Bączkowska
Narcyz Bączkowski
ZP
ZP
1
0.5
-66.74 
88.18643
15949
Magdalena Pawlak
Tadeusz Stodulski
WP
LD
0
1.5
-83.49 

Łącznie 1152 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2018

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-19 g.00:15:16 (0.3843/186) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.