Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4298/23702 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (6) 61. Drewniane Głowy 7. Memoriał Andrzeja Wilkosza
GPPP
niedziela, 24 marca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
64.16234I
I
2.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
9
7
60.75228II
II
3.03345
01502
Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
SL
DS
18
19
60.67222II
II
4.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
13
60.47216III
III
5.14705
07277
Viktar Lipnitski
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
3
4
58.67210III
III
6.12846
03554
Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Tomsia
SL
SL
7
9
58.49205III
III
7.06551
07431
Jacek Ciechomski
Marek Witek
SW
SL
19
21
58.36200 
 
8.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
15
58.00195 
 
9.09357
14234
Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
PK
PK
9
7
57.98190 
 
10.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
SL
MA
19
19
57.77185 
 
11.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
15
13
57.70180 
 
12.07729
09785
Wojciech Paszko
Tomasz Twaróg
PK
MP
7
4
57.37175 
 
13. 
 
Joel Aasmae
Marko Tenn
EST
EST
6
6
57.19170 
 
14.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WM
WP
17
15
57.03165 
 
15.03170
05307
Cezary Góra
Zbigniew Papierniak
SL
SL
7
13
56.93160 
 
16.04535
05023
Dariusz Bogucki
Paweł Gruszczyński
ZP
WP
13
7
56.90156 
 
17.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
56.75151 
 
18.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
56.33146 
 
19.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
56.29141 
 
20.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
56.29136 
 
21.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
56.19131 
 
22.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
11
15
56.14126 
 
23.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
55.95121 
 
24.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
3
13
55.85116 
 
25.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
7
55.83111 
 
26.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
55.60106 
 
27.02823
01770
Andrzej Trygar
Aleksander Zdybel
MP
MP
12
9
55.29101 
 
28.05310
05520
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
SL
SL
21
19
55.2696 
 
29.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
4
7
55.1892 
 
30.03052
03077
Janis Bendiks
Lesław Budzyn
SL
SL
7
5
55.1087 
 
31.02720
02722
Magdalena Lankosz
Barbara Lesiecka
MP
MP
9
7
55.0282 
 
32.14584
15757
Marek Heichel
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
5
54.9877 
 
33.12450
04108
Katarzyna Dufrat
Przemysław Janiszewski
MP
MA
15
21
54.8572 
 
34.02666
07341
Andrzej Hycnar
Ireneusz Kowalczyk
PK
SL
13
21
54.8567 
 
35.07687
07473
Mirosław Kołton
Janusz Szyszkowski
MP
MP
9
12
54.7562 
 
36.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
54.7457 
 
37.05730
07543
Wiesław Niciński
Przemysław Teleszyński
LD
LD
13
13
54.4652 
 
38.02663
14288
Jacek Herman
Jan Prajsnar
MP
MP
11
3
54.4247 
 
39.11834
02495
Jakub Jagodziński
Andrzej Kokoryka
LU
LU
5
9
54.1646 
 
40.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
53.8146 
 
41.01030
01128
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
PK
PK
12
18
53.8145 
 
42.15595
18760
Maciej Dąbrowski
Joanna Zalewska
OP
MA
9
2.5
53.6844 
 
43.16645
17167
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
5
5
53.6443 
 
44.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
53.4842 
 
45.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
WP
DS
9
9
53.4241 
 
46.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
53.3441 
 
47.02656
10088
Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
MP
MP
4
4
53.2540 
 
48.02468
07939
Jerzy Brzustowski
Elżbieta Waniurska
LU
LU
5
7
53.2239 
 
49.16537
04793
Marek Bytof
Krzysztof Kluf
MA
MA
2.5
12
53.1138 
 
50.07352
02793
Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
MP
MP
3
7
53.0737 
 
51.09835
03300
Tomasz Kłys
Tomasz Kuś
WP
SL
5
7
52.9136 
 
52.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
7
7
52.4435 
 
53.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
52.4335 
 
54.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
52.4134 
 
55.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
52.3733 
 
56.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
11
19
52.3132 
 
57.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
52.2331 
 
58.09568
15519
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
DS
DS
7
7
52.2030 
 
59.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
13
9
52.0330 
 
60.07538
09501
Wiesław Skrzyszowski
Jan Skuciński
MP
MP
9
5
52.0329 
 
61.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
51.8628 
 
62.03064
04111
Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
SL
WP
5
21
51.8527 
 
63.08526
19754
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
MP
MP
5
4
51.8526 
 
64.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
SW
SW
3
5
51.7125 
 
65.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
51.6625 
 
66.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
51.6524 
 
67.07526
16315
Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
MP
MP
21
19
51.6323 
 
68.16903
17935
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
2.5
2
51.6322 
 
69.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
51.5621 
 
70.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
51.5220 
 
71.02673
02827
Marek Jaworski
Marek Urbański
MP
LB
13
13
51.4519 
 
72.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
ZP
LB
19
18
51.4419 
 
73.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
9
19
51.3418 
 
74.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
7
17
51.3317 
 
75.07271
03562
Adrian Bakalarz
Jerzy Ujma
SL
SL
7
12
51.3316 
 
76.07283
05856
Jarosław Figlus
Piotr Walczak
SL
WP
13
21
50.9615 
 
77.03499
06355
Andrzej Sładki
Lech Warwocki
SL
LD
9
9
50.9014 
 
78.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
9
24
50.8714 
 
79.02678
18187
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
MP
MP
7
4
50.8413 
 
80.07370
03374
Piotr Matkowski
Bogusław Mojżesz
SL
SL
13
5
50.7312 
 
81.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
12
5
50.7311 
 
82.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
4
9
50.6710 
 
83.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
50.589 
 
84.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
50.419 
 
85.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
50.398 
 
86.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
50.357 
 
87.05111
03847
Wit Klapper
Jarosław Michałowski
SL
KP
21
18
50.336 
 
88.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
50.315 
 
89.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
50.214 
 
90.03389
10219
Leszek Niemiec
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
5
50.203 
 
91.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
50.153 
 
92.15231
14226
Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
3
4
50.132 
 
93.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
50.041 
 
94.02836
02846
Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
50.021 
 
95.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
49.941 
 
96.07636
07639
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
MP
MP
4
4
49.911 
 
97.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
WP
LD
7
5
49.861 
 
98.02913
15916
Edmund Jas
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
4
49.841 
 
99.03143
18092
Edmund Gabryś
Tomasz Gąsior
SL
SL
5
1.5
49.831 
 
100.02672
02820
Stanisław Jaśkiewicz
Józef Tokarz
MP
MP
7
7
49.721 
 
101.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
11
24
49.701 
 
102.01297
12927
Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
DS
DS
7
4
49.701 
 
103.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
4
7
49.671 
 
104.03029
05797
Stanisław Adamczyk
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
5
49.651 
 
105.11206
02741
Zdzisław Gędłek
Stanisław Mierzwa
MP
MP
5
7
49.491 
 
106.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
4
49.381 
 
107.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
49.331 
 
108.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
12
49.281 
 
109.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
49.171 
 
110.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
49.161 
 
111.02671
11471
Ryszard Jaśkiewicz
Maciej Rodzaj
MP
MP
11
9
49.141 
 
112.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
49.121 
 
113.03455
03621
Jerzy Radomski
Krzysztof Zieliński
SL
SL
12
7
49.091 
 
114.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
4
49.061 
 
115.01807
08450
Roman Grzelak
Waldemar Szelka
OP
OP
15
9
49.011 
 
116.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
48.991 
 
117.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
5
48.821 
 
118.01066
07644
Andrzej Janda
Piotr Markiewicz
PK
MP
5
5
48.781 
 
119.13420
13520
Adam Cichoń
Przemysław Picheta
MP
MP
3
4
48.711 
 
120.11104
06088
Sławomir Niajko
Zbigniew Sękowski
MA
ZP
12
3
48.701 
 
121.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2
2
48.421 
 
122.11320
12629
Robert Kwiatkowski
Tomasz Magryś
PK
PK
4
1.5
48.401 
 
123.09424
02831
Stefan Szenberg
Włodzimierz Wala
DS
MP
13
19
48.251 
 
124.16585
16000
Adam Pigulski
Szymon Superson
DS
MP
2.5
2.5
48.231 
 
125.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
48.011 
 
126.03091
10616
Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
SL
SL
5
5
47.981 
 
127.11770
11766
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
MP
MP
4
4
47.921 
 
128.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
47.861 
 
129.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
47.841 
 
130.03154
03498
Krzysztof Gawędzki
Zbigniew Słaby
SL
SL
5
7
47.801 
 
131.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
47.791 
 
132.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
1.5
2
47.771 
 
133.05718
18890
Jerzy Michałek
Vasil Valchev
SL
ZP
21
4
47.611 
 
134.13660
02660
Jarosław Duda
Jacek Gurgul
MP
MP
4
5
47.351 
 
135.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
47.291 
 
136.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
4
47.261 
 
137.03405
16807
Janusz Paliwoda
Dariusz Sołtysik
SL
SL
4
2
47.221 
 
138.04198
05830
Adolf Bocheński
Robert Stoliński
WM
WP
13
15
47.141 
 
139.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
11
47.061 
 
140.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
46.991 
 
141.01104
01189
Jan Lipior
Tadeusz Urbanek
PK
PK
5
5
46.961 
 
142.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
46.931 
 
143.11092
04303
Tytus Bisping
Roman Kierznowski
MP
WM
7
21
46.691 
 
144.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
5
46.451 
 
145.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
46.391 
 
146.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
MA
MA
4
13
46.331 
 
147.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
46.291 
 
148.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
46.291 
 
149.02723
08519
Bogusław Lesiecki
Jacek Młyńczyk
MP
MP
12
13
46.271 
 
150.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2.5
45.861 
 
151.18788
14317
Adam Brodowski
Aleksandra Talaczek
MP
MP
1.5
2
45.841 
 
152.07983
07984
Mieczysław Paczos
Bogdan Palikot
LU
MP
4
5
45.841 
 
153.16217
01643
Patrycja Krupnik
Ewa Sobolewska
DS
OP
1.5
15
45.691 
 
154.13411
03546
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
4
13
45.631 
 
155.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
45.571 
 
156.02928
14609
Marek Kozdrach
Piotr Szczygieł
SW
SW
5
4
45.451 
 
157.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
45.441 
 
158.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
45.401 
 
159.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
45.171 
 
160.13970
08781
Leszek Faber
Maria Krasowska
MP
MP
4
5
45.151 
 
161.11232
07621
Zbigniew Świderek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
45.061 
 
162.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
45.021 
 
163.07614
02775
Marek Kiepura
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
5
5
44.921 
 
164.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
5
2.5
44.821 
 
165.02819
02826
Halina Święch
Stanisław Urbanowski
MP
MP
7
7
44.471 
 
166.02013
08350
Andrzej Jeleniewski
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
18
13
44.271 
 
167.09466
07405
Piotr Ludwikowski
Piotr Radzikowski
MP
MP
5
9
43.921 
 
168.01019
01168
Andrzej Byzdra
Wiesław Siek
PK
PK
7
9
43.831 
 
169.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
43.501 
 
170.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
1.5
1.5
43.071 
 
171.16475
03532
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
SL
SL
7
11
43.061 
 
172.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
42.501 
 
173.15738
16278
Jerzy Całka
Janusz Jabłoński
SL
SL
1.5
2.5
42.381 
 
174.17877
17895
Szymon Ciosek
Tomasz Ustrzycki
MP
MP
1.5
2
42.341 
 
175.19440
19442
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
MP
MP
0
0
41.881 
 
176.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
41.661 
 
177.07539
02786
Andrzej Juszczyk
Janusz Rżewski
MP
MP
4
5
41.331 
 
178.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
41.141 
 
179.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
39.991 
 
180.13791
03399
Edward Ciesielski
Stefan Osadnik
OP
SL
3
9
39.571 
 
181.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
38.361 
 
182.15989
16294
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
MP
MP
2
2
38.241 
 
183.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2.5
2.5
38.091 
 
184.14707
15669
Iryna Azarava
Galina Koroleva
PD
PD
1.5
1.5
36.921 
 
185.18587
17528
Karol Kraska
Dominik Rajtar
MP
MP
1
2
35.821 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13326 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/kwb/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-19 g.05:06:06 (0.5803/380) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.