Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4345/24039 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (9)
IV Mityngowy Turniej Par im. Andrzeja Górzyńskiego
niedziela, 26 maja 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
5
65.19226I
I
2.01587
01617
Marek Rajca
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
63.23221II
II
3.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
61.75215II
II
4.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
13
61.72209III
III
5.11155
01820
Marek Benda
Marek Jezierzański
OP
OP
4
5
61.03203III
III
6.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
60.61198III
III
7.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
60.21194 
 
8.04108
09146
Przemysław Janiszewski
Piotr Tuczyński
MA
MA
21
17
60.03189 
 
9.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
15
59.38185 
 
10.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
59.19180 
 
11.01882
01643
Andrzej Skotniczny
Ewa Sobolewska
OP
OP
9
15
58.88175 
 
12.09549
12450
Maciej Bielawski
Katarzyna Dufrat
DS
MP
11
15
58.57171 
 
13.01865
06973
Andrzej Pawlak
Piotr Tuszyński
OP
LB
17
24
58.13166 
 
14.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
5
58.02162 
 
15.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
57.88157 
 
16.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
57.73152 
 
17.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
57.73148 
 
18.14619
09755
Maksymilian Chodacki
Łukasz Witkowski
SL
SW
7
15
57.68143 
 
19.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
9
13
57.30139 
 
20.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
57.21134 
 
21.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
13
56.94129 
 
22.05751
05772
Roman Owsiak
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
56.87125 
 
23.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
56.59120 
 
24.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
56.58116 
 
25.14885
02013
Marcin Dobrowolski
Andrzej Jeleniewski
WP
ZP
7
18
56.38111 
 
26.03345
10219
Zbigniew Mącior
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
5
56.24106 
 
27.07341
03542
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
SL
SL
21
17
56.18102 
 
28.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
7
56.1097 
 
29.05574
08549
Przemysław Błaszczyk
Anna Maduzia
LD
WP
15
7
55.6193 
 
30.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
11
55.5388 
 
31.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
55.5083 
 
32.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
55.4279 
 
33.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2.5
55.4074 
 
34.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
55.3870 
 
35.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
55.1965 
 
36.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
WM
MA
19
19
55.1460 
 
37.10406
01713
Stanisław Tokarski
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
0
5
54.8856 
 
38.13364
08158
Adam Lonski
Piotr Zatorski
PM
MP
7
21
54.8751 
 
39.05739
05386
Robert Nowicki
Paweł Siwiński
WP
LB
15
12
54.7647 
 
40.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
54.6645 
 
41.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
54.5944 
 
42.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
5
54.5243 
 
43.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
3
2.5
54.4643 
 
44.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
54.3542 
 
45.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
54.2541 
 
46.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
WM
21
17
54.1240 
 
47.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
11
53.7240 
 
48.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
5
53.6139 
 
49.19985
19986
Florian Alter
Sibrand van Oosten
DS
DS
0
0
53.6038 
 
50.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
53.5237 
 
51.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
53.5036 
 
52.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
53.3536 
 
53.01297
03170
Mirosław Fechner
Cezary Góra
DS
SL
7
7
53.2435 
 
54.02365
07909
Jan Obuchowicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
9
5
53.1434 
 
55.15976
16875
Stanisław Mączka
Edward Sucharda
MA
MA
5
4
53.0133 
 
56.05111
03847
Wit Klapper
Jarosław Michałowski
SL
KP
21
18
52.8832 
 
57.04535
11296
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
ZP
LU
15
5
52.8132 
 
58.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
PK
SW
9
21
52.5131 
 
59.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
9
7
52.3530 
 
60.01283
01912
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
13
52.3429 
 
61.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
5
5
52.3129 
 
62.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
4
21
52.1928 
 
63.01662
01670
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
DS
DS
5
7
52.1527 
 
64. 
19422
Wiesia Mirosław
Jerzy Pieszczuch
-
DS
0
0.5
51.9026 
 
65.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
MP
7
7
51.8825 
 
66.09568
15519
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
DS
DS
7
7
51.8425 
 
67.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
51.7924 
 
68.01318
08979
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
DS
DS
24
24
51.7023 
 
69.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
MP
ZP
12
4
51.4422 
 
70.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
MA
MA
4
13
51.3521 
 
71.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
51.2921 
 
72.01397
02934
Piotr Korecki
Krzysztof Kujawa
LB
SL
7
19
51.1820 
 
73.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
51.1119 
 
74.18221
03096
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
11
51.0218 
 
75.04906
03775
Jan Borychowski
Jacek Kokociński
WP
WP
13
5
51.0217 
 
76.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
50.7817 
 
77.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
11
50.7316 
 
78.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2.5
2.5
50.6915 
 
79.01577
01628
Aleksander Poznysz
Roman Siwiec
DS
DS
12
3
50.6514 
 
80.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
4
50.5714 
 
81.10938
01736
Wojciech Rozwadowski
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
7
11
50.5113 
 
82.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
50.4612 
 
83.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
50.3911 
 
84.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
50.3710 
 
85.05585
07080
Stanisław Ciach
Tomasz Freitag
OP
WP
4
5
50.3110 
 
86.02831
01770
Włodzimierz Wala
Aleksander Zdybel
MP
MP
19
9
50.289 
 
87.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
50.218 
 
88.05310
03423
Bogusław Pazur
Marek Pieczka
SL
SL
21
11
50.197 
 
89.13709
07431
Grzegorz Głasek
Marek Witek
SW
SL
9
21
50.136 
 
90.13411
16898
Michał Kaleta
Maciej Kędzierski
SL
MP
4
4
50.136 
 
91.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
MA
21
18
50.105 
 
92.02666
12999
Andrzej Hycnar
Adam Krysa
PK
PK
13
11
50.034 
 
93.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
49.913 
 
94.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
SW
SW
7
7
49.722 
 
95.01220
01438
Grzegorz Bajek
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
11
5
49.602 
 
96.17721
16645
Jakub Bazyluk
Piotr Jasiński
MA
MA
3
5
49.541 
 
97.04670
04682
Mariusz Pater
Jacek Piotrowski
PM
PM
11
12
49.531 
 
98.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
49.481 
 
99.01467
01744
Waldemar Maciejewski
Krzysztof Wójcik
DS
DS
4
7
49.471 
 
100.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
49.451 
 
101.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
49.421 
 
102.07140
07130
Jerzy Ignyś
Eugeniusz Konik
LB
OP
7
4
49.401 
 
103.01858
07545
Marek Oliwa
Aleksander Wład
OP
LD
5
4
49.391 
 
104.05242
12362
Ewa Knapik
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
5
7
49.241 
 
105.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
4
4
49.231 
 
106.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
49.191 
 
107.17934
16926
Szymon Ostrowski
Oskar Tokarczuk
DS
DS
2
2
49.181 
 
108.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
49.141 
 
109.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SL
WP
5
21
49.121 
 
110.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
49.111 
 
111.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
48.981 
 
112.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
48.951 
 
113.19987
15040
Raffael Braun
Thomas Gotard
DS
WP
0
5
48.921 
 
114.16903
17935
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
2.5
2.5
48.911 
 
115. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
48.711 
 
116.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
48.641 
 
117.06414
08308
Sławomir Kutyła
Kamil Walczyk
SW
SW
5
7
48.301 
 
118.01608
01657
Marek Rużyło
Waldemar Staniszewski
DS
DS
5
3
48.291 
 
119.08526
19754
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
MP
MP
5
4
48.261 
 
120.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
1.5
0.5
48.191 
 
121.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
LB
LB
11
11
48.061 
 
122.01054
16217
Tadeusz Garbacik
Patrycja Krupnik
MP
DS
13
1.5
47.871 
 
123.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
47.861 
 
124.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
47.821 
 
125.15614
15615
Bernd Gahntz
Waldemar Pietrasiewicz
LB
LB
0.5
2.5
47.621 
 
126.04198
04360
Adolf Bocheński
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
13
13
47.601 
 
127.01219
01634
Marcin Baj
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
4
4
47.541 
 
128.17545
18066
Franciszek Kurlit
Michał Stasik
MP
MP
2.5
2
47.441 
 
129.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
47.341 
 
130.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
47.201 
 
131.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
47.151 
 
132.05059
04829
Stanisław Janik
Marek Pietrzak
LB
PM
13
5
47.051 
 
133.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
2.5
2.5
46.961 
 
134.12927
17030
Adam Waszkiewicz
Anna Zaręba
DS
MA
4
3
46.941 
 
135.08519
02827
Jacek Młyńczyk
Marek Urbański
MP
LB
13
13
46.871 
 
136.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
9
5
46.801 
 
137.16971
17789
Paweł Świątkowski
Sebastian Zimorski
DS
DS
1.5
1.5
46.481 
 
138.10479
01590
Krzysztof Obłój
Piotr Ratajski
DS
DS
4
5
46.481 
 
139.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
46.381 
 
140.01385
01693
Tomasz Klukowski
Maciej Terpiłowski
DS
DS
5
5
46.361 
 
141.02913
07491
Edmund Jas
Tadeusz Sobota
SW
SW
7
7
46.301 
 
142.01437
01613
Zdzisław Kunc
Marek Rzeszutek
DS
DS
11
5
46.071 
 
143.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
45.971 
 
144.01224
15632
Marek Bałdysz
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
13
2.5
45.961 
 
145.18788
14317
Adam Brodowski
Aleksandra Talaczek
MP
MP
1.5
2
45.921 
 
146.17677
13121
Zdzisław Kuc
Andrzej Szczotka
DS
DS
1.5
2
45.801 
 
147.01373
12374
Andrzej Kaźmierczak
Zdzisław Patreuha
DS
DS
12
5
45.761 
 
148.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
45.761 
 
149.09572
08144
Edward Kasiński
Ireneusz Siemieniako
DS
DS
5
5
45.731 
 
150.01835
01910
Bogdan Lipczak
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
45.581 
 
151.05656
05880
Andrzej Kaźmierczak
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
45.531 
 
152.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1
2
45.481 
 
153.05282
05454
Jerzy Nowak
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
45.411 
 
154.01682
01692
Michał Szymkowiak
Andrzej Telus
LB
DS
4
2.5
45.121 
 
155.12139
05115
Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
DS
DS
3
2.5
45.061 
 
156.17775
18284
Maciej Betliński
Aleks Bukat
DS
DS
2
2
44.931 
 
157.03029
03455
Stanisław Adamczyk
Jerzy Radomski
SL
SL
7
12
44.791 
 
158.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
4
44.771 
 
159.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
44.621 
 
160.11243
01450
Kazimierz Beyer
Bogdan Leśniak
DS
DS
7
5
44.571 
 
161.01215
13828
Dariusz Artmański
Kamila Kukuła
DS
DS
5
5
44.491 
 
162.17544
17539
Łukasz Kasperczyk
Kacper Kuflowski
MP
MP
2
2.5
44.461 
 
163.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
2.5
44.351 
 
164.19777
19927
Piotr Cegielski
Zbigniew Krawczuk
DS
DS
0
0
44.131 
 
165.15340
09952
Aleksander Drabczyk
Stanisław Drabczyk
SL
SL
3
5
44.031 
 
166.07596
05374
Krzysztof Brudka
Cezary Serek
WP
WP
13
15
43.891 
 
167.01402
01456
Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
DS
DS
5
5
43.791 
 
168.09595
18189
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
DS
DS
5
1.5
43.701 
 
169.09563
18251
Jerzy Gdeczyk
Elżbieta Lis
DS
DS
4
2
43.691 
 
170.11092
15757
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
MP
MP
7
5
43.591 
 
171.03052
03077
Janis Bendiks
Lesław Budzyn
SL
SL
7
5
43.471 
 
172.13065
01648
Anna Jankowska
Zbigniew Sosna
DS
DS
4
4
43.451 
 
173.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
43.081 
 
174.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
42.821 
 
175.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
2
2.5
42.561 
 
176.01269
01631
Aleksander Czajka
Wojciech Skonieczny
DS
DS
7
5
42.271 
 
177.17843
17834
Mariana Hernandez
Alicja Myśliwiec
MA
DS
2
1.5
41.831 
 
178.01436
01575
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
DS
DS
5
5
41.411 
 
179.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
41.321 
 
180.18493
13143
Jarosław Chłądowicz
Karol Lis
DS
DS
1.5
2
40.531 
 
181.12383
01324
Andrzej Chodowski
Stanisław Greszta
DS
DS
2
2
40.351 
 
182.19926
19928
Jacek Barski
Barbara Krawczuk
DS
DS
0
0
40.121 
 
183.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2
1.5
40.041 
 
184.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
5
5
38.401 
 
185.11521
01563
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
DS
DS
4
5
38.041 
 
186.07167
01920
Eryk Hamerski
Antoni Żółtański
OP
OP
3
3
37.501 
 
187.06551
18778
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
SW
MA
19
1.5
35.291 
 
188.17155
16716
Sławomir Bąk
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
30.541 
 
189.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
5
29.281 
 
190.06128
06129
Andrzej Wasylko
Piotr Wasylko
ZP
ZP
7
12
24.601 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13286 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-18 g.10:12:29 (0.4952/390) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.