Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4412/24593 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
OTP* - 6. KTP o puchary "Exec sp. j."
poniedziałek, 26 sierpnia 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
63.156935III
III
2.12503
17242
Wojciech Uszynski
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
62.686734III
III
3.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
61.996533 
 
4.06336
01643
Piotr Lutostański
Ewa Sobolewska
WP
OP
18
15
61.396332 
 
5.02094
10435
Romuald Paszkowski
Waldemar Putz
ZP
MA
5
5
60.256231 
 
6.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
60.156030 
 
7.08294
06954
Mariusz Bartkowski
Adam Suwik
SW
MA
17
18
59.875829 
 
8.12266
12263
Marek Drukier
Anna Jaguszewska
LD
MA
5
4
59.695729 
 
9.02519
04829
Bartosz Matras
Marek Pietrzak
LU
PM
7
5
59.385528 
 
10.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
59.235427 
 
11.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
59.085226 
 
12.01952
05111
Andrzej Choniawko
Wit Klapper
ZP
SL
13
21
58.715126 
 
13.05856
07869
Piotr Walczak
Sławomir Zawiślak
WP
LB
21
21
58.644925 
 
14.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
58.514724 
 
15.08931
09278
Andrzej Fengler
Hubert Zacharski
MA
MA
5
2.5
58.334623 
 
16.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
58.274422 
 
17.07568
12460
Marek Kamelski
Sławomir Stępniewski
MA
MA
3
3
58.034322 
 
18.10548
06817
Tadeusz Filaber
Renata Neronowicz
MA
MA
7
12
57.914121 
 
19.11104
02131
Sławomir Niajko
Ryszard Smejda
MA
ZP
12
7
57.443920 
 
20.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
57.353819 
 
21.06815
06924
Piotr Nawrocki
Jan Sikora
MA
MA
19
12
57.273618 
 
22.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
57.253518 
 
23.12450
07809
Katarzyna Dufrat
Piotr Kołuda
MP
LU
15
17
57.143317 
 
24.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
57.023116 
 
25.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
56.593015 
 
26.11447
03454
Paweł Lasota
Jacek Radomski
MA
SL
2
11
56.362814 
 
27.11291
10938
Przemysław Ohrysko
Wojciech Rozwadowski
MA
DS
2.5
7
56.232714 
 
28.06801
16140
Maciej Modrzejewski
Andrzej Szepczyński
MA
MP
12
4
56.222513 
 
29. 
 
Sergei Mironov
Anastasia Mironova
RUS
RUS
6
6
56.182412 
 
30.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
56.132211 
 
31.07989
07491
Wiesław Skubisz
Tadeusz Sobota
LU
SW
9
7
55.842010 
 
32.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
55.461910 
 
33.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
55.23179 
 
34.06526
06542
Waldemar Burakowski
Irena Chodorowska
MA
MA
15
18
55.13168 
 
35.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
55.07147 
 
36.06766
06960
Wiesław Maciejczuk
Janusz Szukszta
MA
MA
13
9
54.89147 
 
37.01347
07815
Piotr Ilczuk
Lena Leszczyńska
LU
MA
18
7
54.78147 
 
38.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
54.77137 
 
39.10709
09903
Piotr Frankowski
Michał Witkowski
LU
SL
4
5
54.63137 
 
40.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
SL
5
21
54.62137 
 
41.12012
06845
Jacek Koter
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
54.38137 
 
42.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
54.34126 
 
43.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
OP
KP
5
12
53.82126 
 
44.10148
04848
Paulina Klimentowska
Maria Tomczewska
PM
PM
7
7
53.55126 
 
45.04161
17030
Bartosz Mer
Anna Zaręba
MA
MA
4
3
53.51126 
 
46.07854
07033
Witalis Talar
Dariusz Zembrzuski
OP
MA
13
13
53.33116 
 
47.06765
08434
Piotr Łyczkowski
Witold Tomaszek
MA
WP
11
12
53.30116 
 
48.10549
06882
Jerzy Małożewski
Andrzej Rohde
MA
MA
9
11
53.17116 
 
49.06634
 
Stefan Jakubowski
Mariusz Markiewicz
MA
-
4
0
53.15105 
 
50.03221
07817
Paweł Jończyk
Ewa Łukowska
SL
SL
4
2.5
53.09105 
 
51.17155
06543
Sławomir Bąk
Jan Chodorowski
MA
MA
4
18
52.91105 
 
52.18354
16068
Małgorzata Buduła
Konrad Paluszek
MA
MA
2
2
52.87105 
 
53.06539
06895
Robert Chmielak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
19
52.8395 
 
54.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
9
4
52.8195 
 
55.16344
17051
Witold Starkiewicz
Jan Wadowski
MA
MA
2
2
52.7595 
 
56.08970
06951
Bogusław Pawszak
Marian Stupkiewicz
MA
MA
12
3
52.7095 
 
57.07221
08859
Andrei Kavalenka
Krzysztof Lewandowski
PD
DS
7
7
52.5984 
 
58.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
52.5284 
 
59.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
2.5
2.5
52.4984 
 
60.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
15
9
52.2274 
 
61.05944
07725
Adam Hintertan
Grzegorz Superson
PD
MP
12
13
52.1574 
 
62.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1.5
5
52.0074 
 
63.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
51.9574 
 
64.06904
07018
Lech Sadoś
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
9
51.8963 
 
65.10468
15203
Kamil Kajetanowicz
Adam Mielczarek
MA
MA
4
2.5
51.7363 
 
66.06689
11191
Andrzej Kondeja
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
51.6663 
 
67.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
51.5463 
 
68.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
51.4653 
 
69.11942
06956
Bogdan Radwański
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
7
51.4553 
 
70.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
51.2853 
 
71.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
51.2742 
 
72.11591
06591
Tadeusz Bożek
Grzegorz Fijałkowski
MA
MA
5
9
51.2542 
 
73.04461
04355
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
MA
MA
3
5
51.0342 
 
74.10447
06811
Mikołaj Komorowski
Jacek Musiał
MA
MA
2.5
3
51.0042 
 
75.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
50.9832 
 
76.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
50.9232 
 
77.15822
 
Jacek Metter
Paweł Pacanowski
MA
SWE
2.5
6
50.7532 
 
78.06721
10426
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
MA
MA
7
4
50.5932 
 
79.04198
02934
Adolf Bocheński
Krzysztof Kujawa
WM
SL
13
19
50.5421 
 
80.18801
18603
Radosław Rozman
Mirosława Swoboda
MA
MA
1.5
1.5
50.2221 
 
81.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
50.1421 
 
82.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
11
13
50.0811 
 
83.16645
18011
Piotr Jasiński
Filip Parol
MA
MA
5
3
50.0811 
 
84.07555
14229
Stanisław Stachlewski
Daniel Wacławek
MA
MA
9
2.5
50.0611 
 
85.07777
18260
Ewa Banaszkiewicz
Tomasz Wolfke
MA
MA
15
2
50.0011 
 
86.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
49.8311 
 
87.18841
13918
Michał Szadkowski
Wojciech Wojsa
MA
MA
0
0.5
49.7311 
 
88.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2.5
2
49.7111 
 
89.06909
12899
Anna Sarniak
Michał Wróbel
OP
SL
21
7
49.6111 
 
90.17724
15352
Maksymilian Grochowski
Michał Maszenda
MA
MA
2.5
4
49.5911 
 
91.06800
06876
Sylwester Młynarczuk
Janusz Radecki
MA
MA
18
18
49.5811 
 
92.17951
06990
Jakub Bojanowski
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
1.5
3
49.5311 
 
93.14534
17479
Roman Wajs
Janusz Wawrowski
MA
MA
3
4
49.2811 
 
94.06915
07859
Andrzej Serwach
Maciej Urbaniak
MA
MA
11
3
49.2411 
 
95.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
49.2411 
 
96.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
5
7
49.2211 
 
97.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
0.5
1
49.2111 
 
98.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
48.9811 
 
99.06488
06717
Wiesław Andruk
Jolanta Krogulska
MA
MA
9
19
48.8611 
 
100.12475
09773
Kazimierz Krupiński
Andrzej Lenart
MA
MA
2.5
2.5
48.7211 
 
101.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
48.5511 
 
102.06507
02103
Wojciech Biegajło
Zdzisław Pleskot
MA
ZP
13
11
48.5311 
 
103.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
48.4811 
 
104.07794
06822
Marta Janeczek
Anna Nosalska
PM
PM
9
7
48.4711 
 
105.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
48.3011 
 
106.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
48.0811 
 
107.17061
06918
Urszula Kielak
Piotr Siekański
MA
MA
2.5
2.5
47.8511 
 
108.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
7
5
47.7411 
 
109.01054
02827
Tadeusz Garbacik
Marek Urbański
MP
LB
13
13
47.6311 
 
110.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
47.5711 
 
111.14529
17207
Ireneusz Cybulski
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
3
2.5
47.5611 
 
112.19344
18015
Łukasz Chrzanowski
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1.5
1.5
47.5511 
 
113.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
47.4911 
 
114.17554
19662
Jakub Dziuba
Kuba Mierzwiński
MA
MA
2
1
47.4611 
 
115.05907
08946
Roman Chmielnicki
Małgorzata Sokołowska
ZP
LD
3
4
47.4111 
 
116.06686
06729
Adam Kolipiński
Małgorzata Skonieczna
MA
MA
1.5
0.5
47.3811 
 
117.15156
13463
Hanna Probola
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
2.5
3
47.2611 
 
118.12006
15032
Danuta Krupnik
Rafał Maszenda
MA
MA
7
4
47.1711 
 
119.19974
19975
Anna Walczyńska
Agnieszka Wrona
MA
MA
0
0
46.8111 
 
120.03469
18392
Marzena Ropska
Anna Stelmach
SL
SL
5
1.5
46.7511 
 
121.18120
17584
Hubert Kędziorek
Jerzy Olszewski
MA
MA
1.5
2
46.7311 
 
122.16544
12123
Hanna Ciuńczyk
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
9
46.7211 
 
123.13406
07821
Maciej Bramowicz
Andrzej Miklaszewski
MA
MA
2.5
5
46.7111 
 
124.07928
02162
Mariusz Łasiewicki
Grzegorz Trojanowski
MA
ZP
4
3
46.6911 
 
125.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
46.4111 
 
126.04108
07811
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
MA
LU
21
21
46.3611 
 
127.12158
16716
Izabella Jaworska
Lena Ostrowska
LD
MA
4
4
46.3111 
 
128.06723
17232
Roman Krzemień
Andrzej Szlachta
MA
MA
9
2
46.1411 
 
129.18861
16637
Małgorzata Dmowska
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1
2
46.0611 
 
130.06522
06746
Henryk Brodawski
Zdzisław Laszczak
MA
MA
13
15
46.0511 
 
131.18032
13622
Maciej Kulikowski
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
4
5
46.0411 
 
132.06577
06794
Zygmunt Dumała
Jan Misiuk
MA
MA
5
7
45.8911 
 
133.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
45.8311 
 
134.10105
16859
Robert Głowacki
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
13
5
45.6811 
 
135.11551
11554
Grzegorz Jarząbek
Bartłomiej Okopiński
DS
MA
5
2.5
45.5711 
 
136.10930
06903
Zbigniew Niedziałkowski
Józef Rzepka
MA
MA
5
5
45.5111 
 
137.06618
06710
Marek Gruziel
Tomasz Kozarzewski
MA
MA
3
3
45.3311 
 
138.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
1.5
1.5
45.1611 
 
139. 
 
Patrycja Górska-Zarzecka
Dariusz Kuśmider
-
-
0
0
45.0111 
 
140.18636
18635
Andrzej Nierobisz
Maria Rubanowska-Nierobisz
MA
MA
1
1
44.7611 
 
141.07053
07056
Krzysztof Gołaś
Piotr Lipkowski
MA
MA
5
2.5
44.6911 
 
142.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
44.6811 
 
143.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
44.6111 
 
144.04535
06129
Dariusz Bogucki
Piotr Wasylko
ZP
ZP
17
12
44.5711 
 
145.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
11
44.5611 
 
146.08944
06797
Jerzy Krupka
Andrzej Miszewski
MA
MA
3
18
44.5411 
 
147.08543
18421
Marek Jaroszkiewicz
Jan Ratter
MA
MA
2.5
1
44.4911 
 
148.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
44.3811 
 
149.16537
06707
Marek Bytof
Maciej Kowalski
MA
MA
2.5
12
44.1511 
 
150.12272
07544
Anna Makarewicz
Marek Tyran
MA
LD
5
13
44.0511 
 
151.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
9
12
43.8511 
 
152.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
43.8111 
 
153.10356
06711
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
43.1211 
 
154.08426
06917
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
MA
MA
5
5
42.9611 
 
155.08252
19705
Dariusz Poniatowski
Jan Syska
MA
MA
3
1
42.2911 
 
156.17675
17837
Janusz Królikowski
Mirosław Zawiślak
MA
MA
2.5
2.5
42.2411 
 
157.19331
10340
Michał Szołucha
Michał Tuczyński
MA
MA
1
2
41.0411 
 
158.14539
12456
Bronisław Kamiński
Krzysztof Stefaniak
MA
MA
3
2
40.5811 
 
159.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
40.4611 
 
160.19071
18774
Wojciech Gajzler
Ewa Orłowska
MA
MA
1
2
40.2011 
 
161. 
09286
Rafał Misztalski
Cezary Żukowski
-
MA
0
3
40.2011 
 
162.14417
14416
Maciej Mosakowski
Irena Pruszko
MA
MA
2.5
1.5
39.1911 
 
163.06595
16833
Ryszard Florkiewicz
Ted Jablonowski
MA
MA
3
0.5
39.1111 
 
164.02462
07975
Jacek Baka
Jerzy Maludziński
LU
SW
11
11
39.0811 
 
165.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
2
2
38.6411 
 
166.16461
18166
Sławomir Rokicki
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2.5
2.5
37.9411 
 
167.18831
18844
Janina Orłowska
Alicja Pers
MA
MA
1.5
1
37.5411 
 
168.19943
19942
Marek Gardocki
Rafał Szerszyński
MA
MA
0
0
35.4911 
 
169.19830
18994
Wojciech Bąk
Emilia Kabaj
MA
MA
0
0
29.3811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3774 punkty PKL, w tym 2016 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-10 g.22:28:09 (0.6129/348) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.