Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4412/24595 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
OTP* - 7. KTP o puchary
wtorek, 27 sierpnia 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
13
64.497035
2.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
61.506834
3.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
SL
13
21
60.936633
4.05907
06882
Roman Chmielnicki
Andrzej Rohde
ZP
MA
3
11
60.616432
5.10043
10570
Łukasz Kalbarczyk
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
7
12
60.236332
6.08294
07796
Mariusz Bartkowski
Marek Jeleniewski
SW
SW
17
18
60.106131
7.04793
06797
Krzysztof Kluf
Andrzej Miszewski
MA
MA
12
18
59.955930
8.10571
10930
Marek Kubicki
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
4
5
59.735829
9.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
59.395628
10.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
59.325528
11.17361
06129
Marta Makarewicz
Piotr Wasylko
MA
ZP
4
12
59.295327
12.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Ogłoblin
LD
WP
5
4
59.225226
13.07811
08313
Marcin Krupowicz
Adam Wyszyński
LU
SW
21
11
59.135025
14.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
LB
13
13
59.054824
15.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
58.864724
16.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
SL
MA
11
9
58.744523
17.18605
19705
Krzysztof Bekalarek
Jan Syska
MA
MA
1.5
1
58.674422
18.12123
05856
Mateusz Stępiński
Piotr Walczak
MA
WP
9
21
58.364221
19.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
58.174020
20.06661
10119
Waldemar Kałużyński
Mirosława Siwek
MA
MA
9
5
57.683920
21.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
57.043719
22.10709
15263
Piotr Frankowski
Andrzej Rzechuła
LU
MA
4
2.5
56.863618
23.16716
06954
Lena Ostrowska
Adam Suwik
MA
MA
4
18
56.733417
24.04108
06336
Przemysław Janiszewski
Piotr Lutostański
MA
WP
21
18
56.593317
25.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
56.553116
26.06876
07042
Janusz Radecki
Andrzej Ziomek
MA
MA
18
9
56.452915
27.15595
09755
Maciej Dąbrowski
Łukasz Witkowski
OP
SW
9
15
56.412814
28.06526
08931
Waldemar Burakowski
Andrzej Fengler
MA
MA
15
5
56.172613
29. 
 
Sergei Mironov
Anastasia Mironova
RUS
RUS
6
6
56.082513
30.15857
15760
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
MA
MA
3
4
55.892312
31.07221
08859
Andrei Kavalenka
Krzysztof Lewandowski
PD
DS
7
7
55.842111
32.12503
17242
Wojciech Uszynski
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
55.752010
33.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
55.67189
34.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
55.46179
35.03184
14532
Artur Guła
Krzysztof Makuch
SL
MA
15
4
55.38158
36.14536
14417
Dorota Mosakowska
Maciej Mosakowski
MA
MA
2
2.5
55.36147
37.13406
07821
Maciej Bramowicz
Andrzej Miklaszewski
MA
MA
2.5
5
55.28147
38.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
55.07147
39.06746
06800
Zdzisław Laszczak
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
15
18
54.99147
40.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
54.75137
41.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
15
9
54.73137
42.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
SL
5
21
54.50137
43.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
54.33126
44.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
3
54.10126
45.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
53.99126
46.11291
10938
Przemysław Ohrysko
Wojciech Rozwadowski
MA
DS
2.5
7
53.91126
47.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
53.84116
48.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
53.77116
49.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
53.74116
50. 
17030
Grzegorz Blicharz
Anna Zaręba
-
MA
0
3
53.73116
51.11928
10105
Krystian Dowolski
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
53.73105
52.17155
06542
Sławomir Bąk
Irena Chodorowska
MA
MA
4
18
53.59105
53.06689
11191
Andrzej Kondeja
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
53.40105
54.06488
06717
Wiesław Andruk
Jolanta Krogulska
MA
MA
9
19
53.1595
55.07777
06956
Ewa Banaszkiewicz
Bogdan Szlacheta
MA
MA
15
7
53.0295
56.12272
06817
Anna Makarewicz
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
52.9795
57.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
52.8195
58.16879
07946
Piotr Kopko
Edward Witan
MA
MA
2
4
52.6884
59.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
52.6284
60.11591
12196
Tadeusz Bożek
Zbigniew Skibicki
MA
MA
5
5
52.5184
61.06580
16645
Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
MA
MA
11
5
52.3984
62.06549
04161
Igor Ciborowski
Bartosz Mer
MA
MA
4
4
52.3474
63.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
52.2974
64.06507
07859
Wojciech Biegajło
Maciej Urbaniak
MA
MA
13
3
52.2874
65.18821
18843
Marek Melsztyński
Wojciech Słysz
MA
MA
1.5
1.5
52.2463
66.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
52.2063
67.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1
1
51.8663
68.10426
13379
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
4
4
51.8463
69.12920
12423
Sławomir Sulima
Cezary Wolski
MA
MA
5
4
51.7053
70.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
51.6653
71.04535
03881
Dariusz Bogucki
Tomasz Osiński
ZP
KP
17
12
51.5753
72.04461
04355
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
MA
MA
3
5
51.3553
73.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
PM
4
7
51.3442
74.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
51.2542
75.06710
06711
Tomasz Kozarzewski
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
51.2242
76.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
51.1932
77.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
MP
MP
4
4
51.1132
78.10447
17854
Mikołaj Komorowski
Dariusz Krakowiak
MA
MA
2.5
2.5
50.8432
79.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
11
50.8032
80.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
7
5
50.7621
81.01643
07869
Ewa Sobolewska
Sławomir Zawiślak
OP
LB
15
21
50.7321
82.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
SW
13
21
50.7121
83.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
9
5
50.2221
84.07928
02162
Mariusz Łasiewicki
Grzegorz Trojanowski
MA
ZP
4
3
50.2011
85.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
50.1311
86.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
50.1011
87.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
50.0011
88.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
49.9211
89.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
49.9011
90.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
12
5
49.6911
91.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
9
12
49.4911
92.18479
09734
Magdalena Czajkowska
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
2
4
49.4611
93.04198
02934
Adolf Bocheński
Krzysztof Kujawa
WM
SL
13
19
49.3811
94.08970
06951
Bogusław Pawszak
Marian Stupkiewicz
MA
MA
12
3
49.1511
95.02094
10435
Romuald Paszkowski
Waldemar Putz
ZP
MA
5
5
49.1211
96.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
49.0211
97.06556
07555
Sylwester Cieślak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
49.0111
98.19662
19080
Kuba Mierzwiński
Jan Szewczyk
MA
MA
1
1.5
48.9811
99.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
5
4
48.9511
100.09020
12158
Kazimierz Grzeszkowiak
Izabella Jaworska
MA
LD
4
4
48.8311
101.12266
12263
Marek Drukier
Anna Jaguszewska
LD
MA
5
4
48.8111
102.16537
06356
Marek Bytof
Maciej Wiącek
MA
MA
2.5
12
48.7711
103.02468
11447
Jerzy Brzustowski
Paweł Lasota
LU
MA
5
2
48.7211
104.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
48.6811
105.17479
17837
Janusz Wawrowski
Mirosław Zawiślak
MA
MA
4
2.5
48.5511
106. 
19484
Magdalena Judek
Urszula Staniszewska
-
MA
0
1
48.5411
107.15201
15203
Jacek Komorowski
Adam Mielczarek
MA
MA
2.5
2.5
48.4011
108.07801
18011
Michał Kania
Filip Parol
WM
MA
11
3
48.2911
109.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
48.1911
110.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
47.9811
111.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
47.9411
112.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
47.9111
113.16450
16428
Alicja Rybak
Grzegorz Rybak
MA
MA
2.5
2.5
47.9111
114.09025
07090
Andrzej Gelberg
Anna Kowalska
MA
LD
9
13
47.6911
115. 
17655
Krzysztof Szufnara
Janusz Wieczorek
-
MA
0
2
47.6111
116.07779
08619
Jan Betley
Anna Sztyber
MA
MA
9
5
47.4811
117.05216
05353
Paweł Marek
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
5
11
47.4711
118.16000
17008
Szymon Superson
Filip Trojański
MP
MA
2.5
3
47.1711
119.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
2
2
47.0811
120.10548
06801
Tadeusz Filaber
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
12
47.0611
121.06573
16461
Bogusław Domaszewski
Sławomir Rokicki
MA
MA
3
2.5
47.0111
122.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
46.7711
123.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
11
13
46.7611
124.17951
16616
Jakub Bojanowski
Paweł Sankowski
MA
MA
1.5
2.5
46.6311
125. 
15914
Piotr Jakubczyk
Leszek Popiel
-
MA
0
1.5
46.4011
126.18858
18778
Michał Frączek
Robert Głodowski
MA
MA
1.5
1.5
46.3911
127.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
46.1411
128.12460
12303
Sławomir Stępniewski
Przemysław Zyśk
MA
WM
3
4
46.0211
129.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
1.5
45.9411
130.19508
17654
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
MA
MA
1.5
2
45.8211
131.15105
08340
Waldemar Folbrycht
Romuald Markowski
ZP
ZP
2
1
45.8111
132.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
1.5
45.8011
133.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
45.6611
134.06543
07642
Jan Chodorowski
Witold Stachnik
MA
MA
18
9
45.5411
135.06686
07867
Adam Kolipiński
Maria Turant
MA
MA
1.5
3
45.4811
136.06904
18260
Lech Sadoś
Tomasz Wolfke
MA
MA
12
2
45.4111
137.14450
18421
Piotr Makohin
Jan Ratter
MA
MA
2
1
45.3711
138.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
45.3611
139.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
45.1211
140.18507
19410
Andrzej Jarząbek
Artur Królikowski
MA
MA
1.5
1
44.9211
141.10880
13240
Tadeusz Czekalski
Gracjan Konieczny
LD
MA
1.5
2
44.9011
142.15156
19518
Hanna Probola
Bolesław Studziński
MA
MA
2.5
1
44.6411
143.07051
15264
Edward Branicki
Alina Filipkowska
MA
MA
5
0.5
44.4911
144.19344
18014
Łukasz Chrzanowski
Krystyna Jędrzejewska
MA
MA
1.5
1.5
44.1411
145.18841
13918
Michał Szadkowski
Wojciech Wojsa
MA
MA
0
0.5
44.0411
146.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
2.5
2
43.9011
147.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
43.6611
148.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
0.5
1
43.5511
149.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
4
2
43.0911
150.18774
18831
Ewa Orłowska
Janina Orłowska
MA
MA
2
1.5
42.8711
151.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
7
7
42.7811
152.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
42.7411
153.08988
06815
Paweł Gałązka
Piotr Nawrocki
MA
MA
4
19
42.5811
154.10356
08431
Agnieszka Jonczyk
Wiesław Sycz
MA
MA
3
13
42.3911
155.10721
09903
Sławomir Czech
Michał Witkowski
LU
SL
7
5
42.2711
156.08428
18166
Krzysztof Sokół
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
4
2.5
42.2211
157.05696
06348
Igor Łobodziński
Tomasz Radwański
LD
LD
5
5
42.0811
158.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
41.4311
159.15822
 
Jacek Metter
Paweł Pacanowski
MA
SWE
2.5
6
41.1711
160.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
40.9411
161.12638
07064
Tomasz Branicki
Witold Wojdyłło
MA
MA
3
4
40.9111
162.08435
13901
Adam Tomczyński
Arkadiusz Tomczyński
MA
MA
4
0.5
39.9511
163.15582
07038
Tomasz Kozłowski
Stefan Zieliński
MA
MA
3
3
39.8211
164.10720
10340
Maria Düm
Michał Tuczyński
MA
MA
2.5
2
39.5211
165.18302
17232
Jerzy Danielewicz
Andrzej Szlachta
MA
MA
4
2
39.1411
166.18997
18996
Krzysztof Malesiński
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1
38.0511
167.02462
07975
Jacek Baka
Jerzy Maludziński
LU
SW
11
11
38.0011
168.08543
06811
Marek Jaroszkiewicz
Jacek Musiał
MA
MA
2.5
3
37.7611
169.18757
06628
Zofia Hordyńska
Krzysztof Hordyński
MA
MA
0.5
3
36.1911
170.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1.5
5
35.7211
171.06664
06705
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
35.3011
172.19830
06618
Wojciech Bąk
Marek Gruziel
MA
MA
0
3
33.1111

Łącznie 3888 punktów PKL, w tym 2072 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-20 g.11:57:17 (0.4521/354) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.