Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4851/25671 turniej par

szczegóły imprezy

OTP** XII. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka"
Turniej internetowy
środa, 25 marca 2020r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
PM
PM
24
19
74.2875
3.16903
16000
Roman Madej
Szymon Superson
MP
MP
3
3
69.1474
5.18284
16217
Aleks Bukat
Patrycja Krupnik
DS
DS
2.5
1.5
63.8372
7.07271
14525
Adrian Bakalarz
Przemysław Kurzak
SL
SL
7
3
63.2470
9.05624
05739
Jacek Grzelczak
Robert Nowicki
LD
LD
13
15
63.1368
11.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
62.5766
13.03056
16272
Witold Białas
Artur Głowacki
SL
SL
5
2.5
61.5665
15.07087
11573
Piotr Kaczorowski
Piotr Kazub
LD
LD
5
4
61.1363
17.03775
05282
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
WP
WP
7
13
60.0862
19.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
7
7
59.6260
21.15292
14250
Maja Mrozek
Marcin Szymański
SL
MP
2
5
59.3559
23.02667
08776
Bartłomiej Igła
Michał Igła
MP
MP
13
4
58.9457
25.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
58.9256
25.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
3
58.9254
29.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2
12
58.7653
31.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
11
58.6351
33.17712
17273
Zbigniew Orliński
Janusz Sztolc
OP
OP
2
2
58.5850
35.19574
19366
Marcin Borowski
Piotr Szewczyk
MP
MP
0.5
1.5
58.2748
37.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
MA
7
7
58.0846
39.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
58.0645
41.04043
05426
Mirosław Liszewski
Andrzej Stypczyński
PD
DS
11
4
58.0043
43.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
57.9642
45.03546
03554
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Tomsia
SL
SL
13
9
57.9240
45.01090
11320
Bogusław Kruczek
Robert Kwiatkowski
PK
PK
11
4
57.9239
49.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
57.7537
51.07732
08518
Jan Kowal
Jan Tokarczyk
PK
PK
3
3
57.7436
53.10148
07854
Paulina Klimentowska
Witalis Talar
MA
MA
7
13
57.7334
55.14845
15802
Robert Krawczyk
Adam Suchodolski
PM
PM
5
5
57.3733
57.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
57.3631
59.06042
06233
Zbigniew Nowak
Marian Rutkowski
ZP
MA
4
5
57.2930
61.07053
07056
Krzysztof Gołaś
Piotr Lipkowski
MA
MA
5
2.5
56.7728
63.11940
07989
Dariusz Serafin
Wiesław Skubisz
LU
LU
4
9
56.7127
65.01787
07167
Piotr Bielecki
Eryk Hamerski
OP
OP
5
3
56.4325
67.11519
06355
Bożena Rakuzy
Lech Warwocki
DS
LD
2.5
9
56.3224
69.04103
10893
Dariusz Sterniczuk
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
5
3
56.2822
71.04591
08144
Tadeusz Jakubiak
Ireneusz Siemieniako
PM
DS
5
5
56.2121
73.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
55.9719
75.06003
06125
Robert Lewandowski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
2.5
5
55.9118
77.02717
02839
Tomasz Kutek
Maciej Wieczorek
MP
MP
3
3
55.8616
79.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
55.7915
81.03799
03800
Bogumił Kupczyk
Elżbieta Kupczyk
KP
KP
5
2
55.7615
81.09797
03347
Janusz Buksa
Maciej Mąka
MP
MP
7
7
55.7615
85.03029
12846
Stanisław Adamczyk
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
7
7
55.7415
87.12999
09357
Adam Krysa
Arkadiusz Majcher
PK
MA
11
11
55.5714
89.11371
05996
Maciej Chrobot
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
4
12
55.2614
89.10534Waldemar SroczyńskiWP1155.2614
93.01502
09424
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
DS
DS
19
13
55.2114
95.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
5
5
55.1913
97.14965
17030
Marta Wójcik
Anna Zaręba
MA
MA
4
4
55.1613
99.03401
14181
Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
WP
WP
15
3
55.0413
101.17301
02114
Arkadiusz Jaranowski
Sebastian Rawlik
LB
LB
3
4
55.0212
103.13420
02806
Adam Cichoń
Wojciech Strzemecki
MP
MA
3
21
54.9912
105.19115
17873
Zdzisław Gumkowski
Adam Kutszyński
MA
MP
2
2
54.9512
107.13660
09785
Jarosław Duda
Tomasz Twaróg
MP
PK
4
4
54.8312
109.07614
15757
Marek Kiepura
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
5
54.8211
111.16695
15481
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
MA
MA
4
3
54.7611
113.13661
09138
Adam Harasimowicz
Danuta Kazmucha
MP
OP
4
17
54.6011
113.11423
10721
Krzysztof Buzała
Sławomir Czech
WP
LU
5
7
54.6011
117.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
54.4010
119.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
54.3810
121.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
5
5
54.2010
123.19063
15721
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Henryk Jeliński
KP
KP
2
3
54.0010
125.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
11
53.949
127.16470
06923
Agata Pyclik-Chojenka
Jacek Sikora
ZP
PM
2.5
7
53.919
129.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
53.869
131.15677
19124
Jarosław Roszczenko
Ireneusz Turyk
PD
PD
3
2
53.848
135.08516
14179
Zbigniew Niezgoda
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
4
5
53.718
137.03644
03763
Adam Błachnio
Leszek Kawski
KP
KP
13
9
53.588
139.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2.5
2
53.228
141.04078
04755
Jan Gardocki
Danuta Żabicka
PD
PM
7
7
53.137
143.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
53.077
145.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
53.037
147.19102
17658
Marek Jefremienko
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
MA
MA
1.5
2
52.966
149.14229
09427
Daniel Wacławek
Mariusz Wierzchowski
MA
ZP
2.5
2.5
52.956
151.19755
19178
Marek Łukaszewski
Mirosław Rumak
LD
LD
1
1
52.906
153.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
52.786
155.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
2
2.5
52.605
157.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2.5
2.5
52.525
159.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
3
5
52.455
161.02094
08847
Romuald Paszkowski
Marek Tuziemski
ZP
ZP
5
3
52.435
163.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
52.044
163.05585
07695
Stanisław Ciach
Czesław Kościelak
OP
WP
4
4
52.044
167.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
51.834
169.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2
51.534
171.18951
09115
Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
WP
WP
1.5
1.5
51.523
173.01416
08797
Marek Kozłowski
Michał Tuszyński
DS
MP
4
5
51.423
175.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
9
0.5
51.203
177.04279
07810
Jan Janiak
Waldemar Kostrzewa
WM
MA
7
4
51.183
179.13602
07401
Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
MP
MP
3
4
51.132
181.10043
09550
Łukasz Kalbarczyk
Jakub Wojcieszek
MA
MA
7
17
51.112
183.14609
15916
Piotr Szczygieł
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
4
4
50.982
185.01250
10938
Andrzej Bondarewicz
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
13
7
50.942
185.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
MP
MP
11
13
50.941
189.05921
08851
Paweł Dickert
Edmund Zarzycki
ZP
ZP
2.5
3
50.771
191.05186
02119
Łukasz Lis
Edward Sajkowski
WP
LB
3
4
50.651
191.13749Wiesław PiskozubOP250.651
195.07965
08986
Zdzisław Herbut
Józef Małysz
LU
LU
5
7
50.40 
197.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
0
0.5
50.33 
199.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
50.27 
201.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
5
5
50.23 
203.09736
05880
Adam Motyka
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
50.01 
205.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
49.95 
207.02739Tomasz MądryMP449.93 
209.11887
15345
Krzysztof Bereza
Sławomir Brodziński
SL
SL
2
2.5
49.92 
211.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
49.91 
213.12007
15084
Henryk Cieśla
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
4
3
49.77 
215.11664
11665
Halina Przygodzka
Andrzej Przygodzki
SW
SW
2.5
3
49.59 
217.19732
19730
Jakub Dębski
Jakub Korzeniowski
MP
MP
0.5
1
49.19 
219.08802
04167
Robert Grad
Tomasz Jaworowicz
WM
WM
4
2
49.14 
221.10790
08563
Grzegorz Antosz
Andrzej Osiński
PM
PM
2.5
2.5
48.89 
223.20668
20672
Emilia Gwóźdź
Natalia Suszanowicz
SL
SL
0
0
48.88 
225.04876
11293
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
5
48.86 
227.17150
10535
Mirosław Kapustka
Jerzy Szymański
WP
WP
2.5
4
48.83 
229.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
48.73 
231.15259
07642
Dominika Ocylok
Witold Stachnik
DS
MA
3
9
48.66 
233.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
48.37 
235.14565
16936
Daniel Fira
Bolesław Radko
ZP
KP
4
2.5
48.33 
237.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
48.08 
239.19445
09122
Kajetan Granops
Tomasz Solarski
WP
WP
1.5
3
47.97 
239.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
47.97 
243.02673
02827
Marek Jaworski
Marek Urbański
MP
LB
13
15
47.75 
245.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
0
47.73 
247.14783
16001
Patryk Patreuha
Jacek Socha
DS
DS
7
0
47.72 
249.20641
20642
Maximilian Szemik
Kamil Życzkowski
SL
SL
0
0
47.60 
251.07158
02519
Zbigniew Hałaczkiewicz
Bartosz Matras
LU
LU
5
7
47.39 
253.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
WP
DS
5
2
47.33 
255.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
1.5
2
47.06 
257.17907
19970
Lech Adamus
Krzysztof Makieła
MP
MP
2
0
46.95 
259.10344
03370
Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
SL
SL
4
5
46.71 
261.09332
16317
Janusz Galewski
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
46.55 
263.01005
20173
Andrzej Biliński
Maciej Schmidt
DS
DS
1
1.5
46.35 
265.05785
12923
Krzysztof Robaszek
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
4
46.24 
267.08526
19754
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
MP
MP
5
4
46.22 
269.10017
03834
Paweł Babecki
Krzysztof Majkowski
LD
LD
5
5
46.09 
271.18120
14530
Hubert Kędziorek
Anna Michniewicz
MA
MA
2
2.5
45.99 
273.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
7
5
45.97 
275.11955
11956
Janusz Chałupnik
Bogdan Macierzyński
SL
SL
2
2.5
45.85 
277.20108Franciszek KrajewskiKP0.545.71 
279.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
7
5
45.53 
281.06628
16708
Krzysztof Hordyński
Agata Nowicz
MA
PM
3
2
45.46 
285.18059
02040
Stanisław Kokłowski
Skarbimir Kozar
ZP
LB
2
5
44.96 
287.17568
14428
Marianna Pantak
Wiktor Pantak
SL
SL
0.5
2.5
44.95 
289.20124
19547
Janina Czaja-Kozioł
Mariusz Jażdżewski
OP
PM
0.5
0.5
44.85 
291.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
3
44.71 
293.06348
07544
Tomasz Radwański
Marek Tyran
LD
LD
5
15
44.41 
295.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2.5
44.39 
297.08177
08833
Wiesław Kubiński
Zdzisław Michalski
DS
ZP
5
4
44.06 
299.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
43.90 
299.19718
19843
Ignacy Kotewicz
Jan Trojak
MP
MP
1
1
43.90 
303.05562
17061
Mieczysław Antczak
Urszula Kielak
LD
MA
3
2.5
43.80 
303.05030
05315
Bogdan Grzelak
Maciej Piasecki
WP
WP
5
7
43.80 
307.19630
18603
Mieczysław Hauswirt
Mirosława Swoboda
MA
MA
2
2
43.76 
309.07814
01189
Piotr Kuźmicz
Tadeusz Urbanek
PK
PK
2
5
43.31 
311.19197
18536
Jakub Gawron
Jakub Marekwica
MP
SL
1.5
1
43.19 
313.03221
07500
Paweł Jończyk
Roman Zwonek
SL
SL
4
5
42.82 
315.03547
03616
Jan Świątkowski
Rudolf Zając
SL
SL
9
11
42.69 
317.14446
19348
Ryszard Korba
Leszek Suder
SW
SL
2
1.5
42.19 
319.09051
09035
Katarzyna Kulig
Agnieszka Szczepanek
MP
MP
2.5
2.5
42.16 
321.13492
01474
Roman Borkowski
Ryszard Makuch
LU
DS
4
5
42.13 
323.17254
01613
Krzysztof Jordan
Marek Rzeszutek
WP
DS
2.5
7
42.09 
325.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
3
42.05 
327.17951
18436
Jakub Bojanowski
Bogusław Kozakiewicz
MA
PD
2
2
42.01 
329.19344
18840
Łukasz Chrzanowski
Paweł Wolski
MA
MA
1.5
0.5
41.93 
331.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1
1
41.47 
333.01380
09631
Zdzisław Klimczak
Bogdan Nowakowski
DS
DS
4
4
41.41 
335.15988
07691
Ryszard Cieślik
Janusz Natorski
MP
MP
3
5
41.37 
337.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
41.22 
339.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
0
0
41.07 
341.20806
20657
Mateusz Bakalarski
Mikołaj Kubiczek
SL
SL
0
0
40.99 
343.02685
02831
Jacek Klimczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
19
40.97 
345.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
40.71 
347.11128
02792
Artur Janeczko
Grzegorz Sikorski
MP
MP
5
3
40.68 
349.15217
05286
Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
DS
WP
4
5
40.54 
353.19899
19719
Milena Klimiuk
Emilia Massalska
MP
MP
1
0.5
39.87 
355.20655
20656
Dominika Lucka
Zuzanna Samojedny
SL
SL
0.5
0
39.77 
357.10356
19365
Agnieszka Jonczyk
Andrzej Łodziński
MA
MA
4
1.5
39.67 
357.07815
06845
Lena Leszczyńska
Tomasz Paluchowski
ZP
MA
7
13
39.67 
361. 
02727
sławomir Gwizdek
Andrzej Lubojemski
MP
MP
1
13
39.30 
363.01318
20994
Stanisław Gołębiowski
Marek Michałowski
DS
DS
24
0
38.33 
365.04621
04660
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
PM
PM
5
7
38.30 
367.19273
20663
Adam Andreczko
Maja Pacholec
SL
SL
0.5
0
37.77 
371.19488
 
Aleksander Barylak
Katarzyna Tuszyńska
MP
SL
1
0
37.52 
373.11233
19144
Marcin Radwański
Grzegorz Woskowicz
MP
MP
2
1
36.96 
375.19721
19720
Kacper Kisielewski
Antoni Wójtowicz
MP
MP
1
1
36.62 
377.20659
20666
Zofia Teper
Mateusz Wołowiec
SL
SL
0
0
34.50 
379.09417
17036
Anna Bułat
Małgorzata Golec
MP
SW
3
2.5
33.53 
381.20702
20023
Alina Klimiuk
Joanna Massalska
MP
MP
0
0
30.91 

Łącznie 4405 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridgenet.pl/beta/turnieje/20200325_1812

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-06-02 g.06:15:15 (0.4789/394) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.