Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4700/26086 turniej par

szczegóły imprezy

Ogólnopolski Turniej "O Podkowę Kasztanki Marszałka"
OTP o Podkowę Kasztanki - BBO
środa, 11 listopada 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
65.8575
2.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
13
17
64.3573
3.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
64.1871
4.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
63.9069
5.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
63.6067
6.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
63.1965
7.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
7
9
63.0664
8.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
1.5
62.4662
9.04319
06335
Dariusz Kozłowski
Bolesław Krzewski
WM
MA
12
9
61.4860
10.14229
09427
Daniel Wacławek
Mariusz Wierzchowski
MA
ZP
2.5
3
60.9459
11.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
15
13
60.8957
12.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
60.8755
13.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
DS
13
13
60.8554
14.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1
2
60.7252
15.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
5
7
60.4850
16.16470
12680
Agata Pyclik-Chojenka
Michał Wróblewski
ZP
PM
2.5
4
59.5249
17.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
59.4947
18.18410
18411
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
MP
MP
1.5
1.5
59.3045
19.11233
02862
Marcin Radwański
Krzysztof Ziewacz
MP
MP
2
5
59.2044
20.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
59.0742
21.06382
02966
Maciej Dobrzyński
Stanisław Pająk
SW
SW
7
15
58.9140
22.09094
05403
Paweł Kierszka
Piotr Solecki
WP
WP
3
7
58.6039
23.11573
13156
Piotr Kazub
Paweł Szymański
LD
LU
4
2.5
58.1037
24.18068
01458
Teresa Lubas
Wojciech Lubas
DS
DS
1.5
5
57.7535
25.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
PM
PM
9
2
57.7234
26.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
57.5532
27.03724
02846
Leszek Hejne
Ryszard Woliński
KP
MP
7
12
57.3430
28.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
57.3129
29.03094
03618
Maciej Chwirut
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
5
9
57.2727
30.12987
12777
Witold Pietrzak
Piotr Piotrowski
PM
LD
3
5
57.2325
31.05059
04829
Stanisław Janik
Marek Pietrzak
LB
PM
13
5
56.8624
32.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
56.8422
33.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
56.7320
34.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
2
56.7319
35.03034
03063
Andrzej Bacik
Tadeusz Biskup
SL
SL
9
5
56.6317
36.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
9
7
56.5415
37.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
56.4515
38.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
56.4315
39.06551
10356
Jacek Ciechomski
Agnieszka Jonczyk
MA
MA
19
4
56.1915
40.03644
07849
Adam Błachnio
Bogdan Szulejewski
KP
KP
13
21
56.1614
41.04665
11296
Kazimierz Omernik
Artur Pomarański
PM
WM
21
7
56.1114
42.17046
17083
Jerzy Kuhn
Paweł Płocki
MA
MA
3
3
55.9914
43.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MP
13
9
55.9413
44.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
0.5
4
55.9413
45.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
55.8713
46.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
55.6013
47.04306
04430
Ryszard Kłusowski
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
55.5312
48.06512
17082
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
MA
MA
5
5
55.0112
49.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
55.0112
50.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
7
21
54.7411
51.11769
02807
Tomasz Stryszawski
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
54.5611
52.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
4
54.5011
53.06003
06125
Robert Lewandowski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
3
5
54.0711
54.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
53.8910
55.18251
10534
Elżbieta Lis
Waldemar Sroczyński
DS
WP
2
11
53.7910
56.01138
11319
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
PK
SW
18
19
53.7410
57.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
53.389
58.09787
07500
Jan Synowiec
Roman Zwonek
SL
SL
4
5
53.379
59.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1
1
53.349
60.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
53.329
61.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
7
53.248
62.09387
05954
Cezary Jarmuł
Aleksander Jasiukiewicz
ZP
ZP
7
2.5
53.228
63.04043
14166
Mirosław Liszewski
Zbigniew Szumigalski
PD
WP
11
4
53.188
64.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
53.037
65.04294
03636
Józef Kamiński
Mieczysław Lebiecki
WM
WM
9
2.5
52.757
66.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
5
52.757
67.12009
10428
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
PD
PD
5
4
52.617
68.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
52.586
69.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
52.506
70.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
7
52.296
71.04030
04017
Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
WM
WM
2.5
2.5
52.245
72.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
52.145
73.14783
12374
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
7
5
51.925
74.14586
13065
Magdalena Chmielewska
Anna Jankowska
MP
DS
1.5
4
51.705
75.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
19
51.624
76.18413
08994
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
51.574
77.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
51.534
78.07158
02522
Zbigniew Hałaczkiewicz
Leszek Młodziński
LU
LU
5
4
51.043
79.19497
03030
Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
WP
WM
2
2
51.003
80.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
4
5
50.903
81.12983
04682
Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
PM
PM
5
12
50.773
82. 
16217
Grzegorz Gałązka
Patrycja Krupnik
MA
DS
0
2
50.632
83.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
50.602
84.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
50.322
85.11471
07613
Maciej Rodzaj
Marek Surmiak
MP
MP
9
5
50.231
86.15601
01189
Tomasz Mazur
Tadeusz Urbanek
PK
PK
4
5
50.231
87.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
50.191
88.18785
18260
Paweł Sierakowski
Tomasz Wolfke
MA
MA
3
2.5
49.67 
89.18774
11593
Ewa Orłowska
Anna Sencerz
MA
MA
2
2.5
49.60 
90.07167
01910
Eryk Hamerski
Roman Zabłocki
OP
OP
3
5
49.40 
91.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
49.30 
92.05264
03920
Jerzy Mścisz
Grzegorz Rojewski
WP
WP
13
13
49.25 
93.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
PM
WM
18
5
49.18 
94.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
WP
WP
19
4
49.13 
95.17337
20224
Ariel Chlaściak
Krzysztof Rokita
DS
DS
0.5
0
49.07 
96.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
SL
MP
4
2.5
48.95 
97.01787
11180
Piotr Bielecki
Jan Glenz
OP
OP
5
4
48.91 
98.15217
05286
Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
DS
WP
4
5
48.84 
99.04035
04042
Andrzej Balunowski
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
12
48.79 
100.19724
17554
Bartosz Bejenka
Jakub Dziuba
PD
MA
1.5
2
48.78 
101.16853
16815
Zbigniew Mossakowski
Zbigniew Pełka
KP
KP
3
2
48.71 
102.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
2.5
2.5
48.68 
103.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
48.57 
104.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
3
48.43 
105.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
48.40 
106.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
48.40 
107.10571
11615
Marek Kubicki
Katarzyna Kumela
MA
MA
4
2
48.34 
108.05144
03375
Krzysztof Krause
Jerzy Mojżesz
WP
WP
5
4
48.09 
109.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
47.80 
110.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
5
12
47.75 
111.03841
04015
Jerzy Masłoń
Tomasz Woźniak
KP
KP
13
7
47.61 
112.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
47.29 
113.19212
16936
Piotr Jaszak
Bolesław Radko
MA
MA
0.5
2.5
47.17 
114.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
47.11 
115.15916
16829
Grzegorz Wieczorkiewicz
Tomasz Zaleski
SW
PD
5
5
46.96 
116.09807
03172
Piotr Drąg
Zbigniew Górski
SL
SL
4
5
46.83 
117.02685
03829
Jacek Klimczak
Bogumił Macierzyński
MP
PM
7
9
46.57 
118.12129
04427
Grzegorz Deptuła
Edmund Reczuga
WM
WM
9
7
46.55 
119.03234
19320
Krzysztof Kalita
Marek Orzeł
SL
SL
5
2
46.53 
120.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
5
46.47 
121.07614
07814
Marek Kiepura
Piotr Kuźmicz
MP
PK
5
2.5
46.33 
122.12633
12635
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
MP
MP
3
3
46.19 
123.18165
19663
Dariusz Kłodos
Ewa Wawrowska
MA
MA
2.5
1.5
45.80 
124.10719
19176
Katarzyna Chmielewska
Tomasz Kuś
MA
LD
1.5
2
45.77 
125.18625
04797
Krzysztof Boniek
Ryszard Konopka
PM
PM
0.5
12
45.77 
126.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
45.46 
127.18861
18421
Małgorzata Dmowska
Jan Ratter
MA
MA
1.5
1.5
45.41 
128.20043
20038
Hanna Kempka
Robert Kempka
WP
WP
0.5
0.5
45.31 
129.18479
06956
Magdalena Czajkowska
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2.5
7
45.24 
130.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
45.17 
131.07928
06904
Mariusz Łasiewicki
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
45.14 
132.04125
04124
Mariusz Faliński
Roman Kruk
MA
PD
5
7
45.04 
133.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
4
44.90 
134.19755
19178
Marek Łukaszewski
Mirosław Rumak
LD
LD
1.5
1.5
44.88 
135.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2.5
12
44.67 
136.05142
04848
Waldemar Kożuchowski
Maria Tomczewska
WP
PM
4
7
44.42 
137.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
2
2
44.39 
138.09122
07656
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
WP
WP
4
4
44.14 
139.01467
01613
Waldemar Maciejewski
Marek Rzeszutek
DS
DS
4
7
43.86 
140.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
43.71 
141.05632
05870
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
LD
LD
5
5
43.54 
142.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
DS
WP
0
0
43.51 
143.18951
09115
Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
WP
WP
1.5
1.5
43.45 
144.16235
13877
Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
PM
PM
2.5
3
43.13 
145.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
42.87 
146.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
42.29 
147.08833
05426
Zdzisław Michalski
Andrzej Stypczyński
ZP
DS
4
4
42.28 
148.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
42.11 
149.04198
04490
Adolf Bocheński
Andrzej Tutaj
WM
WM
13
5
41.98 
150.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
7
3
41.86 
151.18683
18502
Elżbieta Kamińska
Małgorzata Węglewska
WP
WP
1.5
2
41.82 
152.20000
19157
Wojciech Bartnik
Grażyna Jaskulska
MA
MA
1.5
2
41.74 
153.17150
07739
Mirosław Kapustka
Tomasz Wiśniewski
WP
WP
3
1.5
41.64 
154.10424
07130
Bogumiła Jakubowska
Eugeniusz Konik
WP
OP
3
5
41.54 
155.02660
07690
Jacek Gurgul
Waldemar Rybka
MP
MP
5
5
41.01 
156.12481
12475
Barbara Królak
Kazimierz Krupiński
MA
MA
2.5
3
40.91 
157.10711
 
Karol Brzozowski
Maria Wolda
OP
-
2.5
0
40.67 
158.02699
19366
Jarosław Kowalik
Piotr Szewczyk
MP
MP
4
2
40.57 
159.18681
18842
Paweł Fiebig
Rafał Milinkiewicz
WP
WP
3
2
40.39 
160.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
40.21 
161.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
4
5
40.12 
162.15003
15004
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
MA
MA
2.5
2
39.56 
163.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
39.40 
164.19071
19474
Wojciech Gajzler
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
38.63 
165.08563
08057
Andrzej Osiński
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
2.5
13
38.29 
166.17061
06355
Urszula Kielak
Lech Warwocki
MA
LD
2.5
9
38.20 
167.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
37.91 
168.20787
19122
Tomasz Kalinowski
Anna Zalewska
MA
MA
0.5
1.5
37.41 
170.17228
17157
Mirosław Derwojed
Marek Wyżlic
KP
KP
2
2
35.29 
171.16469
15262
Wioletta Lichodziejewska
Grzegorz Piotrowski
MA
MA
1.5
2.5
34.53 
172.09710
20077
Mariusz Mączewski
Tomasz Zataj
MA
MA
2.5
1.5
31.58 
173.19547
03023
Mariusz Jażdżewski
Teresa Roszkowska-Śliź
PM
MA
0.5
1.5
30.76 
174.18831
17658
Janina Orłowska
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
MA
MA
2
2
24.52 

Łącznie 4026 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/kasztanka/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-21 g.22:32:58 (0.6097/358) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.