Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5293/26258 turniej par

szczegóły imprezy

Mityng Żuławski online
OTP Żuławski
niedziela, 28 lutego 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
64.9950
2.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
7
21
64.4949
3.03648
19380
Albin Borkowski
Marek Borkowski
KP
PM
5
1.5
62.0647
4.03644
03939
Adam Błachnio
Aleksander Skop
KP
KP
13
13
62.0345
5.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
7
9
61.5544
6.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
61.2542
7.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
60.9841
8.04319
01590
Dariusz Kozłowski
Piotr Ratajski
WM
DS
12
7
60.5439
9.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
59.7738
10.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
59.6236
11.03861
02166
Leszek Moszczyński
Jarosław Wachnowski
KP
LB
7
18
59.0035
12.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
58.8433
13.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
4
58.8132
14.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
58.7431
15.04242
04425
Andrzej Fronczak
Marek Ratkowski
WM
WM
18
12
58.5729
16.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
58.2828
17.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
57.9026
18.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
57.8625
19.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
57.6923
20.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
57.6922
21.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
57.6020
22.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
LB
LB
11
11
57.0419
23.04399
15477
Tomasz Patalan
Krzysztof Żak
PM
PM
5
7
56.9217
24.01502
01577
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
DS
DS
19
12
56.7716
25.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
56.7015
26.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
56.6713
27.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
56.3412
28.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
56.2210
29.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
56.2010
30.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
7
7
55.8110
31.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
3
4
55.3710
32.10472
16699
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
4
55.209
33.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
55.209
34.17766
04043
Julij Chumak
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
11
54.799
35.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1.5
1.5
54.689
36.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
54.468
37.03184
03185
Artur Guła
Zbigniew Guła
SL
SL
15
13
54.238
38.04353
04474
Krzysztof Łukaszewicz
Andrzej Sulima
WM
WM
15
11
53.978
39.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
1.5
53.948
40.15802
13028
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
5
53.747
41.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
53.727
42.09355
10870
Mariusz Grabowski
Paweł Krzemiński
KP
KP
9
4
52.997
43.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
3
52.887
44.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
52.466
45.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
52.166
46.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
52.066
47.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
0.5
1
52.046
48.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
51.895
49.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
5
51.865
50.04345
04360
Tomasz Lisica
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
13
51.795
51.20909
10150
Jerzy Badak
Jerzy Stepka
DS
WP
0
4
51.765
52.16528
12629
Piotr Kruczek
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2
51.694
53.10752
08454
Jacek Balcerowski
Dariusz Banaś
SW
SW
2
4
51.594
54.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
0
19
51.534
55.12220
 
Kazimierz Konefał
Sachko Romanov
WM
-
5
0
51.334
56.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
5
5
51.233
57.11291
14006
Przemysław Ohrysko
Andrzej Tarlecki
MA
MA
2.5
4
51.073
58.02671
04797
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Konopka
MP
PM
11
12
51.033
59.01492
01491
Michał Klincewicz
Monika Klincewicz
WM
WM
0
0
50.743
60.18165
06904
Dariusz Kłodos
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
50.522
61.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
50.432
62.08117
14753
Grażyna Brewiak
Jarosław Piasecki
OP
PM
19
12
50.312
63.17231
01639
Stanisław Król
Bruno Rubenis
WM
WM
2
0
50.212
64.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
50.141
65.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
49.601
66.04197
04412
Wojciech Bobrek
Dariusz Prawdzik
WM
WM
12
11
49.561
67.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
49.561
68.12009
04124
Mirosław Hryszko
Roman Kruk
PD
PD
5
7
49.47 
69.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
4
1.5
49.29 
70.12266
04823
Marek Drukier
Małgorzata Sawicka
LD
KP
5
18
48.98 
71.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
5
48.88 
72.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
0.5
13
48.59 
73.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
48.41 
74.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
48.37 
75.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
48.25 
76.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
48.18 
77.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
48.01 
78.07405
08797
Piotr Radzikowski
Michał Tuszyński
MP
MP
9
5
47.98 
79. 
18862
Piotr Kotarski
Dariusz Płoszaj
-
MA
0
2
47.93 
80.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
13
7
47.90 
81.14252
04103
Stefan Kopyt
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
4
5
47.78 
82.06003
06125
Robert Lewandowski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
3
5
47.72 
83.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
47.59 
84.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
15
13
47.55 
85.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
47.47 
86.09734
07901
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łuczak
MA
MA
4
4
47.42 
87.04551
17590
Robert Czarnecki
Aleksandra Rekowska
PM
PM
5
1.5
47.41 
88.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
47.29 
89.05568
05681
Zdzisław Beling
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
18
13
47.10 
90.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2.5
46.83 
91.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
46.71 
92.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
46.63 
93.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0.5
9
46.57 
94.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
46.55 
95.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
46.22 
96.12108
11813
Aleksandra Jarosz
Bartosz Stępień
MA
WP
5
5
46.00 
97.17228
17157
Mirosław Derwojed
Marek Wyżlic
KP
KP
2
2
45.79 
98.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
45.78 
99.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
WP
2
3
45.51 
100.18964
03799
Wiesław Gorczewski
Bogumił Kupczyk
KP
KP
3
5
45.23 
101.16456
08994
Sylwester Sokół
Jacek Szkup
LD
LD
5
5
45.14 
102.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
45.01 
103.07605
04350
Zdzisław Godlewski
Jarosław Łosiak
WM
WM
5
11
44.98 
104.08802
04167
Robert Grad
Tomasz Jaworowicz
WM
WM
4
2
44.90 
105.04427
04490
Edmund Reczuga
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
44.88 
106.02460
02489
Marek Atalski
Jarosław Kaczorowski
LU
LU
13
12
44.81 
107.19386
16936
Andrzej Ciechacki
Bolesław Radko
KP
MA
2
2.5
44.60 
108.20763
19938
Andrzej Polak
Miłosz Polak
MA
MA
0.5
1
44.59 
109.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
19
11
44.53 
110.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
4
5
44.29 
111.01230
03030
Witold Deorocki
Zbigniew Listewnik
WM
WM
1.5
2
44.28 
112.07053
07056
Krzysztof Gołaś
Piotr Lipkowski
MA
MA
5
3
43.89 
113.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
43.83 
114.02909
02952
Wojciech Jadczyk
Ireneusz Michalski
SW
SW
4
9
43.79 
115.11296
11319
Artur Pomarański
Przemysław Zawada
WM
SW
7
19
43.76 
116.19344
19474
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
43.13 
117.02590
11092
Józef Barczyk
Tytus Bisping
MP
MP
7
7
42.71 
118.04628
06822
Marcin Kut
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
42.32 
119.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
42.29 
120.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
42.12 
121.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
41.63 
122.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
41.26 
123.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
40.94 
124.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2
40.64 
125.15906
14175
Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
3
5
40.61 
126.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
40.58 
127.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
40.56 
128.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
5
40.41 
129.04129
15677
Adam Ościłowski
Jarosław Roszczenko
PD
PD
7
3
40.39 
130.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
40.35 
131.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
5
4
40.28 
132.02990
15916
Adam Strzelecki
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
5
37.01 
133.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
0
1
36.36 
134. 
08592
Andrzej Szostak
Jerzy Uscki
-
WM
0
1.5
35.54 

Łącznie 2094 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/zulawski/p2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-24 g.05:34:58 (0.4296/278) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.