Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5709/30146 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2022/2023
IV Liga Warszawska
piątek, 30 czerwca 2023r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.21982Jakub AdamczakMA0.5102Akademia Brydża AZS UW VII
2.21645Krzysztof AdamczykMA0.5112SSBS Bemowo I
3.22262Ewa BagrowskaMA073Akademia Brydża AZS UW VI
4.22463Krzysztof BarnatMA0.522Misie Warszawa
5.20000Wojciech BartnikMA2117SSBS Bemowo I
6.16070Krystian BączekMA414rekontra naukabrydża.pl
7.14699Dariusz BebkoMA2111Źródło
8.21367Jakub BerezaMA2.5124Akademia Brydża AZS UW II
9.22070Grzegorz BettinMA180WTS DeSki
10.12685Witold BieleckiMA395Koźmiński Bridge Team
11.21132Sabina BlitekMA146ESKOM III
12.15094Marta BoguckaMA0100rekontra naukabrydża.pl
13.17951Jakub BojanowskiMA2.5105ESKOM II
14.11932Marek BorewiczMA9150KB Saska Kępa
15.21234Monika BorowskaMA1102ZAKRĘCENI
16.02601Rudolf BorusiewiczMA5144TURBO_BI
17.22307Michał BrandysMA016Akademia Brydża AZS UW VI
18.22359Anna BranickaMA054rekontra naukabrydża.pl
19.22210Michał BrzozowskiMA094Akademia Brydża AZS UW VI
20.11459Jerzy BrzózyMA284KAM BEK Warszawa
21.21471Matylda BrzyzkaMA132Akademia Brydża AZS UW VI
22.21766Tomasz BukowieckiMA0.521Akademia Brydża AZS UW VI
23.19470Tamara CesarzMA269WTS DeSki
24.22032Martyna ChałupaMA046WawaBrydż Warszawa II
25.21351Elżbieta ChmielowskaMA1119ZAKRĘCENI
26.18270Piotr Chrząstowski-WachtelMA246ESKOM II
27.17640Marek ChylewskiMA2.5141AltMan TRASER SMART
28.09780Marek CieniewiczMA4141AltMan TRASER SMART
29.22185Dariusz CieszkowskiMA0.590WTS DeSki
30.21122Ewa CieślaMA169ESKOM III
31.14527Urszula CwylMA321AltMan TRASER SMART
32.21877Lidia DąbrowskaMA0.548Koźmiński Bridge Team
33.17855Jan DąbrowskiMA0.548Koźmiński Bridge Team
34.13939Zbigniew DembińskiMA2.5141AltMan TRASER SMART
35.17384Joanna DerewońkoMA5113Trójka Warszawa
36.19480Krzysztof DobrzenieckiMA2117SSBS Bemowo I
37.21985Mariusz DomańskiMA0.5124Akademia Brydża AZS UW V
38.22225Maria DondzikMA011Akademia Brydża AZS UW VI
39.20112Mirosław DorauMA282Źródło
40.21391Jan DruchMA2.580Szlemik GT
41.21850Wojciech DudaMA191ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
42.06577Zygmunt DumałaMA5143Hutnik Warszawa
43.21737Oliwia DusińskaMA146ESKOM III
44.17554Jakub DziubaMA3113WawaBrydż Warszawa II
45.10123Karol EreminowiczMA0.568WawaBrydż Warszawa II
46.19680Marek FareckiMA1.5103Szlemik GT
47.22347Marcin FilipiakMA0100rekontra naukabrydża.pl
48.21465Wiktoria ForyśMA1115Akademia Brydża AZS UW IV
49.17076Joanna GąsiorMA2103Szlemik GT
50.17077Ryszard GąsiorMA2103Szlemik GT
51.20768Ignacy GębuśMA1.557Akademia Brydża AZS UW III
52.19956Lena GilMA0.511AZS KU UW Warszawa
53.22358Andrzej GilukMA040rekontra naukabrydża.pl
54.13711Magdalena GłombińskaMA3100Kajakowa
55.10105Robert GłowackiMA13144TURBO_BI
56.22188Renata GodlewskaMA0.5106Misie Warszawa
57.22910Wojciech GodlewskiMA032Akademia Brydża AZS UW VI
58.20296Jacek GolaMA195Akademia Brydża AZS UW IV
59.22322Ewa GołackaMA035ESKOM III
60.21111Krzysztof GoszczyńskiMA0.554Misfit Warszawa
61.06990Urszula Górecka-WideryńskaMA395Koźmiński Bridge Team
62.19604Tadeusz GórnickiMA269Szlemik GT
63.18955Olga GórskaMA0.565Akademia Brydża AZS UW VII
64.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA1.541Źródło
65.17725Albert GrochowskiMA2.543Akademia Brydża AZS UW III
66.18297Mirosław GrochowskiMA2100Trójka Warszawa
67.19920Svetlana GudkovaMA1.594Misfit Warszawa
68.19685Marek GutkowskiMA1.527WTS DeSki
69.20007Monika GwiazdowskaMA1.559Źródło
70.13581Jerzy HertelMA1.571Koźmiński Bridge Team
71.22025Maria HołowaczMA011Akademia Brydża AZS UW VII
72.21979Michał HołowaczMA0.549Akademia Brydża AZS UW VII
73.21980Zofia HołowaczMA022Akademia Brydża AZS UW VII
74.21449Aniela HulanickaMA171Akademia Brydża AZS UW V
75.18124Estera HulanickaMA1.514Akademia Brydża AZS UW IV
76.18125Sara HulanickaMA1.536Akademia Brydża AZS UW V
77.17169Paweł HulanickiMA2.514Akademia Brydża AZS UW IV
78.20298Jan IzwantowskiMA1.5115Akademia Brydża AZS UW IV
79.21129Marta JakubisiakMA1104ESKOM III
80.08543Marek JaroszkiewiczMA387Trójka Warszawa
81.18507Andrzej JarząbekMA2.582Kajakowa
82.21704Jakub JaworskiMA191ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
83.19102Marek JefremienkoMA269Misie Warszawa
84.21728Gabriela JenkinsMA0.586Akademia Brydża AZS UW VII
85.21727Julia JenkinsMA0.586Akademia Brydża AZS UW VII
86.20300Michał JeśmanowiczMA155Akademia Brydża AZS UW IV
87.18014Krystyna JędrzejewskaMA1.579ESKOM II
88.18015Ireneusz JędrzejewskiMA2118ESKOM II
89.10356Agnieszka JonczykMA427WTS DeSki
90.20898Bogusław JóźwiakMA2128Sekwens Wołomin Spójnia
91.21761Dominika KachniarzMA0.511Akademia Brydża AZS UW VI
92.06657Bogdan KakietekMA536GSM GROMIL
93.14539Bronisław KamińskiMA3120KAM BEK Warszawa
94.20812Hubert KamińskiMA1106Misie Warszawa
95.18923Zbigniew KaperzyńskiMA1.560KAM BEK Warszawa
96.17447Ryszard KarwatMA2.5106Trójka Warszawa
97.17061Urszula KielakMA3114TURBO_BI
98.21362Maja KielanMA160Akademia Brydża AZS UW V
99.22194Paulina KierebińskaMA053Misie Warszawa
100.16997Joanna KlamczyńskaMA2108Sekwens Wołomin Spójnia
101.16996Marek KlamczyńskiMA295Sekwens Wołomin Spójnia
102.20761Magdalena KlimczewskaMA1.5135Akademia Brydża AZS UW III
103.21781Monika Klimek-GóraMA0.546ESKOM III
104.18165Dariusz KłodosMA4143Hutnik Warszawa
105.21335Marek KolczyńskiMA1.596SSBS Bemowo II
106.20021Małgorzata KołakowskaMA1.527Misfit Warszawa
107.16460Zbigniew KomorowskiMA281AltMan TRASER SMART
108.21462Jerzy KontkiewiczMA011Akademia Brydża AZS UW VI
109.19635Krzysztof KorkućMA143Akademia Brydża AZS UW III
110.21231Czesław KornatkaMA0.5118SSBS Bemowo II
111.19722Michał KorwekMA2146ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
112.12535Leszek KorzebMA1.5118SSBS Bemowo II
113.20995Jerzy KostowskiMA160KAM BEK Warszawa
114.07810Waldemar KostrzewaMA5113GSM GROMIL
115.15412Bogdan KościelnyMA2.5122Źródło
116.13111Grażyna KościelnyMA2105Źródło
117.20259Jan KotMA254Akademia Brydża AZS UW II
118.12012Jacek KoterMA5148GSM GROMIL
119.21135Elżbieta KowalskaMA068ZAKRĘCENI
120.06711Hanna KoziorowskaMA543WTS DeSki
121.15582Tomasz KozłowskiMA4143Hutnik Warszawa
122.19410Artur KrólikowskiMA1.532Kajakowa
123.17675Janusz KrólikowskiMA5144TURBO_BI
124.06721Edward KrusiewiczMA745SSBS Bemowo I
125.17572Michalina KrysiakMA2113WawaBrydż Warszawa II
126.01673Janina KubicaMA1.530Źródło
127.01687Wojciech KubicaMA1.530Źródło
128.22556Grzegorz KuczewskiMA024KAM BEK Warszawa
129.17845Grzegorz KujszczykMA2133SSBS Bemowo II
130.20240Bernard KulaMA2.5104Akademia Brydża AZS UW II
131.11615Katarzyna KumelaMA2.5119Koźmiński Bridge Team
132.21693Małgorzata KurzewskaMA0.581ESKOM III
133.21678Tadeusz KurzewskiMA185ESKOM II
134.17851Włodzimierz KuśMA2117SSBS Bemowo I
135.07814Piotr KuźmiczMA3144TURBO_BI
136.19636Michał LachowskiMA1.572Akademia Brydża AZS UW III
137.15206Grzegorz LackowskiMA295Koźmiński Bridge Team
138.21110Anna LasockaMA181Misfit Warszawa
139.10117Krzysztof LasockiMA2490KB Saska Kępa
140.20711Milena LasotaMA160Akademia Brydża AZS UW V
141.20237Bartłomiej LechMA111Akademia Brydża AZS UW VII
142.20975Grzegorz LeśniewskiMA2135Akademia Brydża AZS UW III
143.16469Wioletta LichodziejewskaMA282Źródło
144.22350Magdalena LinkeMA0100rekontra naukabrydża.pl
145.17844Jacek LipskiMA2.5117SSBS Bemowo I
146.20634Fabian LoyzanceMA146ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
147.21101Leonard LubinaMA1.5114Akademia Brydża AZS UW III
148.06760Jacek ŁapczyńskiMA495Koźmiński Bridge Team
149.22388Małgorzata Ławicka-van der VeenMA040rekontra naukabrydża.pl
150.19365Andrzej ŁodzińskiMA2.5111WTS DeSki
151.21137Ewa ŁońMA122Misie Warszawa
152.18780Andrzej MakohinMA1.568Sekwens Wołomin Spójnia
153.19129Marcin MaksymiukMA187Trójka Warszawa
154.18997Krzysztof MalesińskiMA1.553ESKOM II
155.21730Rafał ManiaMA135ESKOM III
156.19508Magdalena MańkowskaMA284KAM BEK Warszawa
157.17654Michał MańkowskiMA2.584KAM BEK Warszawa
158.06781Kazimierz MarcinkowskiMA438Kajakowa
159.17362Jarek MarkowskiMA2113Trójka Warszawa
160.18795Małgorzata MaruszkinMA2.582Źródło
161.21799Zenon MarzecMA0.515KB Saska Kępa
162.18860Karolina MatraszekMA2137ESKOM II
163.09710Mariusz MączewskiMA382Kajakowa
164.21140Krzysztof MicekMA0.551ZAKRĘCENI
165.21334Ksawery MichalskiMA0.511Akademia Brydża AZS UW VI
166.19662Kuba MierzwińskiMA1.5146ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
167.22227Mateusz MieszkowskiMA011Akademia Brydża AZS UW VII
168.19475Mariola MiklaszewskaMA3125Hutnik Warszawa
169.15857Tomasz MikołajczykMA4113GSM GROMIL
170.21986Piotr MiłkowskiMA0.5124Akademia Brydża AZS UW V
171.21765Karolina MiszczukMA1124Akademia Brydża AZS UW V
172.21473Weronika MiszczukMA0.542Akademia Brydża AZS UW V
173.06811Jacek MusiałMA460KAM BEK Warszawa
174.11604Marcin NajbarMA395Koźmiński Bridge Team
175.21077Jacek NarębskiMA164WTS DeSki
176.18636Andrzej NierobiszMA1.5100Kajakowa
177.16473Wojciech NiewiadomskiMA2.5150KB Saska Kępa
178.18642Maria NiklausMA346WawaBrydż Warszawa II
179.22219Piotr NowakowskiMA032Akademia Brydża AZS UW VI
180.17659Jerzy NoworolMA2128SSBS Bemowo II
181.22207Anna NoworytaMA021Akademia Brydża AZS UW VI
182.19637Piotr OkonekMA2131ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
183.19921Małgorzata OlborskaMA1.567Misfit Warszawa
184.19341Paweł OlechMA2107Misfit Warszawa
185.21695Małgorzata OlejnikMA1119ZAKRĘCENI
186.17207Jerzy OleksiewiczMA2.593Trójka Warszawa
187.21817Dorota OraczewskaMA169ESKOM III
188.22162Paweł OrłowskiMA1.567Misfit Warszawa
189.20006Iwona OrzełowskaMA1.546WawaBrydż Warszawa II
190.18756Henryk OsińskiMA290WTS DeSki
191.21467Anna PachockaMA016Akademia Brydża AZS UW VI
192.21365Szymon PancewiczMA182Akademia Brydża AZS UW IV
193.21762Agnieszka PańczykMA0.511Akademia Brydża AZS UW VI
194.21798Agnieszka ParolMA058ESKOM III
195.21116Aleksandra PawlakMA114Misfit Warszawa
196.21134Michał PawlakMA1.5107Misfit Warszawa
197.15760Tadeusz PawlakMA448GSM GROMIL
198.16430Andrzej PawlikMA2141AltMan TRASER SMART
199.19106Piotr PiątkiewiczMA2.5137Hutnik Warszawa
200.12968Andrzej PiesiewiczMA5141AltMan TRASER SMART
201.19085Zdzisław PietruszewskiMA2.5120Szlemik GT
202.06854Janusz PietrzakMA7148GSM GROMIL
203.18298Ryszard PietrzakMA2.586Szlemik GT
204.18781Jacek PiliszekMA1.568Sekwens Wołomin Spójnia
205.21832Agnieszka PlutaMA0.543Akademia Brydża AZS UW VII
206.18862Dariusz PłoszajMA2.598KB Saska Kępa
207.21124Katarzyna PogłódMA1.592ESKOM II
208.20763Andrzej PolakMA154Sekwens Wołomin Spójnia
209.19938Miłosz PolakMA254Sekwens Wołomin Spójnia
210.21820Katarzyna PoniatowskaMA0.551ZAKRĘCENI
211.17503Mariusz PotockiMA2.5106Trójka Warszawa
212.15156Hanna ProbolaMA3128Sekwens Wołomin Spójnia
213.21988Urszula ProbulskaMA0.569ESKOM III
214.14416Irena PruszkoMA235ESKOM III
215.18505Tomasz PrzegalińskiMA2.5125Kajakowa
216.11942Bogdan RadwańskiMA5148GSM GROMIL
217.19723Adam RogowskiMA2.5146ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
218.19831Szymon RojekMA1.534Akademia Brydża AZS UW IV
219.21981Łukasz RomanMA0.533Akademia Brydża AZS UW VII
220.03023Teresa Roszkowska-ŚliźMA286Szlemik GT
221.21136Beata RożekMA181ESKOM III
222.19984Mirosław RożekMA2107Misfit Warszawa
223.21444Dorota Różalska-KiepekMA111Misie Warszawa
224.21650Monika RóżewskaMA0.543Misie Warszawa
225.20716Weronika RóżewskaMA157AZS KU UW Warszawa
226.21516Gerard RóżewskiMA0.553Misie Warszawa
227.18635Maria Rubanowska-NierobiszMA1.519Kajakowa
228.06897Tadeusz RutkowskiMA388Źródło
229.06898Włodzimierz RutkowskiMA418Źródło
230.20822Roman RutynaMA167Trójka Warszawa
231.18985Grażyna RzeczyckaMA2103Szlemik GT
232.18986Zbigniew RzeczyckiMA2103Szlemik GT
233.19962Andrzej RzepeckiMA1100Kajakowa
234.06904Lech SadośMA12143Hutnik Warszawa
235.06911Andrzej SasinMA366TURBO_BI
236.17453Ireneusz SaturskiMA368Sekwens Wołomin Spójnia
237.16366Andrzej SeilerMA2.575Kajakowa
238.11593Anna SencerzMA2.568WawaBrydż Warszawa II
239.20301Tymoteusz SidorMA121Akademia Brydża AZS UW VI
240.18785Paweł SierakowskiMA483KB Saska Kępa
241.22160Marek SiermińskiMA0.585Misie Warszawa
242.21472Małgorzata SkowrońskaMA0.542Akademia Brydża AZS UW VI
243.21442Anna SladekMA1.5131ESKOM II
244.07555Stanisław StachlewskiMA9148GSM GROMIL
245.22430Kacper StankiewiczMA084Akademia Brydża AZS UW VI
246.20273Lech StarostinMA0.564WTS DeSki
247.12456Krzysztof StefaniakMA390KAM BEK Warszawa
248.09929Waldemar StępińskiMA2.587Trójka Warszawa
249.19518Bolesław StudzińskiMA2.575Sekwens Wołomin Spójnia
250.22217Maksymilian SweklejMA026Akademia Brydża AZS UW VI
251.18603Mirosława SwobodaMA2.5117SSBS Bemowo I
252.10833Aleksander SzczupakowskiMA481AltMan TRASER SMART
253.20770Maksymilian SzczurowskiMA1.5135Akademia Brydża AZS UW III
254.10124Wojciech SzczygiełMA197WawaBrydż Warszawa II
255.19080Jan SzewczykMA2.5146ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
256.14007Tomasz SzleszyńskiMA3130Koźmiński Bridge Team
257.22360Elżbieta SznajderMA034rekontra naukabrydża.pl
258.21144Krzysztof SzufnaraMA284KAM BEK Warszawa
259.15213Grzegorz SzulcMA312TURBO_BI
260.19751Janusz SzymańskiMA1.562SSBS Bemowo I
261.22157Piotr SzymańskiMA0.5106Misie Warszawa
262.21480Jarosław SzymkówMA0.5114ZAKRĘCENI
263.21459Iga ŚliwskaMA16Akademia Brydża AZS UW VI
264.19944Jan ŚwierkulaMA0.541Akademia Brydża AZS UW IV
265.22431Igor ŚwięckiMA011Akademia Brydża AZS UW VII
266.20632Piotr ŚwitkowskiMA0.547Trójka Warszawa
267.21021Andrzej TabakMA0.5133SSBS Bemowo II
268.21020Krystyna TabakMA0.5133SSBS Bemowo II
269.14006Andrzej TarleckiMA4130Koźmiński Bridge Team
270.22428Roman TereszczakMA027rekontra naukabrydża.pl
271.04166Piotr TokarskiMA2.5113Trójka Warszawa
272.20302Wojciech TokarskiMA1.595Akademia Brydża AZS UW IV
273.17363Janusz TomaszczukMA2.554GSM GROMIL
274.19397Maja TrojańskaMA1.548Akademia Brydża AZS UW IV
275.13913Damian TrojnaraMA2.572KAM BEK Warszawa
276.10340Michał TuczyńskiMA3113Kajakowa
277.15871Stanisław TurlejMA280WTS DeSki
278.22387Klaas van der VeenMA027rekontra naukabrydża.pl
279.15157Wojciech WajdaMA268Sekwens Wołomin Spójnia
280.20005Dariusz WasilewskiMA1.537WTS DeSki
281.21427Józef WernikMA1150KB Saska Kępa
282.18996Natalia WęgleńskaMA2137ESKOM II
283.17655Janusz WieczorekMA2.590KAM BEK Warszawa
284.19725Jakub WierzbowskiMA2111ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
285.21446Szymon WięckowskiMA196WTS DeSki
286.21690Aleksandra WilkMA1119ZAKRĘCENI
287.06992Jolanta WilkoszMA257Kajakowa
288.22348Dorota WinarskaMA0100rekontra naukabrydża.pl
289.22349Magdalena WinarskaMA0100rekontra naukabrydża.pl
290.09213Grzegorz WitkowskiMA4113WawaBrydż Warszawa II
291.21457Krystyna WnukMA0.56Akademia Brydża AZS UW VI
292.21769Wojciech WnukMA1.5115Akademia Brydża AZS UW IV
293.21902Igor WojciechowskiMA0.5102Akademia Brydża AZS UW VII
294.22033Maja WojtowiczMA057WawaBrydż Warszawa II
295.18260Tomasz WolfkeMA3128KB Saska Kępa
296.18840Paweł WolskiMA1.559ESKOM II
297.13938Janusz WoźniakMA3141AltMan TRASER SMART
298.18166Arkadiusz WódkowskiMA3143Hutnik Warszawa
299.19975Agnieszka WronaMA181Misfit Warszawa
300.17018Iwona WróblewskaMA348KAM BEK Warszawa
301.17017Piotr WróblewskiMA448KAM BEK Warszawa
302.19122Anna ZalewskaMA2.594Kajakowa
303.17227Błażej ZalewskiMA211WTS DeSki
304.21123Magdalena ZasiewskaMA0.5104ESKOM III
305.20077Tomasz ZatajMA238Kajakowa
306.17837Mirosław ZawiślakMA3120TURBO_BI
307.22671Jakub ZielińskiMA029ZAKRĘCENI
308.10520Adam ZiółkowskiMA1.514Sekwens Wołomin Spójnia
309.22165Tomasz ZissMA1101Misie Warszawa
310.20194Dorota ZwierzyńskaMA112Źródło
311.20195Wiesław ZwierzyńskiMA112Źródło
312.17738Witold ŻygulskiMA398KB Saska Kępa

Łącznie 24914 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/ligi/ligi.php?navi=101&main=IVliga2223/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-01 g.04:42:46 (0.5141/322) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.