Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6267/31452 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

BUDIMEX Grand Prix Polski Par (2)
OTP*** 66. Drewniane Głowy
niedziela, 17 marca 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02660
02678
Jacek Gurgul
Jacek Kalinowski
MP
MP
7
7
62.98213I
I
2.07809
18890
Piotr Kołuda
Vasil Valchev
LU
LU
18
7
60.43208II
II
3.12846
15120
Andrzej Hermansdorfer
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
7
9
59.83202II
II
4.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PM
PM
19
15
59.74196III
III
5.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
59.68191III
III
6.01239
03170
Robert Biel
Cezary Góra
DS
SL
11
9
59.49186III
III
7.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
58.63182 
 
8.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
PM
13
21
58.54178 
 
9.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
4
5
58.41173 
 
10.17721
06551
Jakub Bazyluk
Jacek Ciechomski
MA
LU
7
19
58.27169 
 
11.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
21
21
57.96164 
 
12.12999
12899
Adam Krysa
Michał Wróbel
DS
MA
13
11
57.93160 
 
13.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
11
57.74155 
 
14.23038
23037
Stefan Georgiev
Draganka Georgieva
KP
KP
0.5
0.5
57.35151 
 
15.23778
23779
Anke van den Bergh
Nic van den Bergh
MA
MA
0
0
57.26146 
 
16.02519
15414
Bartosz Matras
Wojciech Okuniewski
WM
LU
9
5
57.21142 
 
17.18645
15259
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
WP
WP
5
5
56.99138 
 
18.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
7
24
56.85133 
 
19.07687
02723
Mirosław Kołton
Bogusław Lesiecki
PK
PK
9
12
56.75129 
 
20.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
SL
SL
3
5
56.61124 
 
21.05730
05822
Wiesław Niciński
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
13
13
56.58120 
 
22.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
13
13
56.55115 
 
23.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
PK
18
21
56.34111 
 
24.07712
01115
Aleksander Bobko
Krzysztof Martens
PK
WM
5
24
56.27106 
 
25.19899
20033
Milena Klimiuk
Dominik Magryś
MP
PK
3
4
56.23102 
 
26.04949
09135
Michał Dembiński
Aleksandra Górska
WP
WP
12
3
55.6597 
 
27.04157
06822
Sławomir Bolesta
Anna Nosalska
PD
PD
9
9
55.6393 
 
28.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
55.6289 
 
29.01433
01097
Aleksander Kud
Dariusz Kulpiński
PK
PK
12
9
55.5184 
 
30.16903
16585
Roman Madej
Adam Pigulski
DS
DS
4
5
55.5080 
 
31.13709
02806
Grzegorz Głasek
Wojciech Strzemecki
SW
DS
11
21
55.3675 
 
32.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
9
55.1371 
 
33.01347
01731
Piotr Ilczuk
Paweł Wittenbeck
LU
DS
19
12
55.0466 
 
34.03191
03195
Jacek Hałat
Mariusz Herwich
SL
SL
5
5
55.0162 
 
35.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
7
9
54.9057 
 
36.10533
02831
Ryszard Pałasz
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
54.8653 
 
37.10095
07849
Paweł Miechowicz
Bogdan Szulejewski
KP
KP
17
21
54.6948 
 
38.01030
03186
Marek Cyrkiel
Sebastian Gumula
PK
PK
12
4
54.6844 
 
39.12108
12154
Aleksandra Jarosz
Mateusz Sobczak
PM
DS
7
15
54.5542 
 
40.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
12
54.5442 
 
41.08769
09126
Sławomir Piechocki
Jacek Zalewski
WP
WP
13
9
54.4741 
 
42.04829
07545
Marek Pietrzak
Aleksander Wład
PM
OP
7
5
54.4640 
 
43.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
54.3339 
 
44.14226
15757
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
7
54.2639 
 
45.02673
05282
Marek Jaworski
Jerzy Nowak
MP
WP
13
13
54.2438 
 
46.02774
07617
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
MP
MP
12
12
53.9537 
 
47.19197
22245
Jakub Gawron
Mateusz Janik
MP
MP
3
1.5
53.9336 
 
48.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
53.9036 
 
49.07221
22990
Andrei Kavalenka
Henryk Mach
WM
MP
7
1.5
53.8935 
 
50.06815
07099
Piotr Nawrocki
Jerzy Olczyk
MA
DS
21
11
53.8234 
 
51.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
53.8233 
 
52.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
53.7333 
 
53.08128
04535
Zenon Betański
Dariusz Bogucki
PM
PM
5
18
53.7232 
 
54.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
53.6431 
 
55.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
53.5230 
 
56.19724
14525
Bartosz Bejenka
Przemysław Kurzak
PD
MP
4
4
53.5230 
 
57.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
9
7
53.2729 
 
58.03221
10954
Paweł Jończyk
Stanisław Makuch
SL
SL
5
3
53.1928 
 
59.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
MA
11
24
53.1827 
 
60.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
53.1726 
 
61.17544
19730
Łukasz Kasperczyk
Jakub Korzeniowski
DS
MP
3
2
53.1626 
 
62.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
53.1125 
 
63.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
53.0824 
 
64.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
9
52.9123 
 
65.03345
03588
Zbigniew Mącior
Maciej Wilkoszewski
MP
SL
18
7
52.8823 
 
66.01138
12985
Marek Pietraszek
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
18
5
52.8822 
 
67.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
SL
9
9
52.5921 
 
68.07054
06909
Sławomir Kolarz
Anna Sarniak
MA
MA
7
21
52.5720 
 
69.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
52.4020 
 
70.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
52.1719 
 
71.02683
12362
Krzysztof Kleinrok
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
13
7
52.0218 
 
72.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
ZP
MA
19
19
51.9217 
 
73.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
51.8517 
 
74.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
9
13
51.5716 
 
75.14584
16341
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
5
2.5
51.4215 
 
76.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
51.3914 
 
77.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
51.1413 
 
78.01318
08195
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
DS
WM
24
21
51.0813 
 
79.07130
12714
Eugeniusz Konik
Wacław Mizera
OP
MP
5
4
51.0712 
 
80.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
7
50.9811 
 
81.01054
02823
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
MP
MP
15
12
50.9410 
 
82.19830
17545
Wojciech Bąk
Franciszek Kurlit
MP
MP
4
5
50.8810 
 
83.08294
06802
Mariusz Bartkowski
Tomasz Modrzejewski
MA
WM
18
13
50.839 
 
84.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
MA
MA
15
19
50.708 
 
85.02489
02495
Jarosław Kaczorowski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
12
11
50.667 
 
86.23633
05876
Adam Królak
Piotr Wulkiewicz
WP
LD
0.5
9
50.617 
 
87.11949
11953
Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
MP
MP
1.5
1.5
50.606 
 
88.11769
22882
Tomasz Stryszawski
Giorgi Zedginidze
MP
MP
9
2
50.565 
 
89.04807
04848
Tomasz Lasota
Maria Tomczewska
PM
PM
4
7
50.554 
 
90.01617
05431
Przemysław Saliński
Andrzej Syrek
DS
ZP
11
13
50.514 
 
91.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
18
9
50.453 
 
92.19920
14195
Svetlana Gudkova
Jarosław Skibiński
MA
MA
2
2.5
50.422 
 
93.21028
11770
Rafał Klimek
Piotr Kuciara
MP
MP
0
5
50.401 
 
94.08994
11219
Jacek Szkup
Bogdan Żelazowski
LD
LD
5
4
50.361 
 
95.15595
11600
Maciej Dąbrowski
Jarosław Stach
OP
OP
13
11
50.351 
 
96.05675
05678
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysiak
LD
LD
9
7
50.351 
 
97.06616
06697
Łukasz Grodzicki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
5
11
49.921 
 
98.07704
01025
Ilona Bobko
Roman Cieśla
PK
PK
5
9
49.821 
 
99.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
49.781 
 
100.02671
07614
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Kiepura
MP
MP
11
7
49.561 
 
101.16716
16616
Lena Ostrowska
Paweł Sankowski
MA
MA
4
3
49.551 
 
102.06612
06733
Jerzy Góralczyk
Grzegorz Kula
PK
MA
5
11
49.501 
 
103.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1
7
49.441 
 
104.16456
06355
Sylwester Sokół
Lech Warwocki
LD
LD
7
9
49.421 
 
105.01785
16178
Tomasz Baranowski
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
5
4
49.411 
 
106.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
49.381 
 
107.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
MP
OP
21
9
49.351 
 
108.19721
23209
Kacper Kisielewski
Marcel Prokopowicz
MP
MP
3
1.5
49.191 
 
109.21601
13411
Natalia Fręchowicz
Michał Kaleta
SL
LU
2
7
49.181 
 
110.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
49.141 
 
111.06629
07090
Włodzimierz Ilnicki
Anna Kowalska
MA
LD
17
13
49.081 
 
112.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
DS
11
19
49.051 
 
113.08526
18187
Artur Bobołowicz
Janusz Skrzypek
MP
MP
5
5
49.041 
 
114.02775
07550
Małgorzata Praszałowicz
Krzysztof Zając
MP
MP
5
4
48.981 
 
115.02672
07644
Stanisław Jaśkiewicz
Piotr Markiewicz
MP
MP
9
5
48.981 
 
116.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
9
7
48.941 
 
117.22397
21538
Jakub Bździuch
Jan Luber
SL
SL
1.5
2
48.941 
 
118.14361
14360
Jerzy Matelowski
Jan Warchoł
PK
PK
3
3
48.831 
 
119.03237
21408
Szymon Kapała
Krzysztof Świątkowski
MP
SL
7
2.5
48.751 
 
120.03056
19320
Witold Białas
Marek Orzeł
SL
SL
5
2.5
48.731 
 
121.17539
20680
Kacper Kuflowski
Wojciech Okrzesik
MA
MA
5
4
48.721 
 
122.13087
06813
Mariusz Czesnar
Krzysztof Najda
PK
MA
3
7
48.601 
 
123.07290
03562
Jacek Cholewik
Jerzy Ujma
SL
SL
9
12
48.601 
 
124.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
48.491 
 
125.16724
10937
Adam Grobler
Jacek Stasica
MP
MP
5
13
48.381 
 
126.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
48.261 
 
127.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
21
7
48.231 
 
128.21536
21533
Milena Gryzło
Magdalena Kapała
SL
SL
2
2
48.111 
 
129.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
7
47.991 
 
130.11471
07613
Maciej Rodzaj
Marek Surmiak
MP
MP
9
5
47.871 
 
131.15519
05708
Piotr Kulesza
Janusz Makaruk
ZP
ZP
9
18
47.701 
 
132.04066
10893
Zbigniew Gadek
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
4
4
47.491 
 
133.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PK
PK
12
7
47.481 
 
134.18778
03960
Robert Głodowski
Radosław Szczepański
MA
MA
2.5
19
47.361 
 
135.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
4
47.321 
 
136.11320
14688
Robert Kwiatkowski
Jacek Szczerba
PK
PK
5
5
47.181 
 
137.13098
01152
Damian Garczarek
Grzegorz Rewer
WP
MA
1.5
11
47.161 
 
138.18622
07422
Zdzisław Jentys
Stanisław Waliczek
MP
SL
2
4
47.141 
 
139.19718
19720
Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
MP
MP
2.5
2.5
46.911 
 
140.20168
03370
Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
SL
SL
3
5
46.871 
 
141.01058
01126
Marian Górecki
Bogusław Nidecki
PK
PK
5
5
46.751 
 
142.20186
05670
Anna Kozikowska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
2.5
15
46.691 
 
143.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
46.561 
 
144.02666
07725
Andrzej Hycnar
Grzegorz Superson
PK
MP
13
15
46.431 
 
145.18788
07691
Adam Brodowski
Janusz Natorski
MP
MP
2.5
7
46.381 
 
146.17151
17787
Kamila Kiraga
Tymoteusz Zaborowski
MP
DS
2
2
46.291 
 
147.08781
02747
Maria Krasowska
Marian Nanke
MP
MP
5
5
46.281 
 
148.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
46.121 
 
149.23846
23845
Beniamin Zabradi
Zsofi Zabradi
MP
MP
0
0
45.781 
 
150.21210
11244
Franciszek Kierepka
Tomasz Kierepka
SL
SL
2
2
45.651 
 
151.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
2
4
45.631 
 
152.18246
11584
Krzysztof Malejka
Wanda Wiszniewska
OP
OP
2
3
45.571 
 
153.19485
19484
Adrianna Staniszewska
Urszula Staniszewska
MA
MA
2
2.5
45.141 
 
154.02637
12986
Marek Filipowski
Leszek Zatorski
MP
MP
12
3
44.881 
 
155.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
3
11
44.861 
 
156.15363
16252
Łukasz Czajkowski
Patryk Lewandowski
LD
MP
0
1.5
44.771 
 
157.23661
23426
Mieczysław Drąg
Jarosław Kubala
MP
MP
0.5
0.5
44.361 
 
158.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
2
2.5
44.161 
 
159.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
7
9
44.011 
 
160.22407
22419
Marcin Gancarczyk
Mieszko Szmigel
SL
SL
1.5
1.5
43.661 
 
161.12456
21144
Krzysztof Stefaniak
Krzysztof Szufnara
MA
MA
3
2
43.451 
 
162.03356
07401
Katarzyna Michałek
Janusz Wrześniak
MP
MP
7
5
43.421 
 
163.15992
19601
Jerzy Piekarski
Jan Surdej
MP
MP
1
2
43.271 
 
164.02663
02685
Jacek Herman
Jacek Klimczak
SW
MP
12
7
42.881 
 
165.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
4
42.571 
 
166.20260
20261
Anna Diakun
Roger Szarek
DS
DS
2.5
2.5
42.441 
 
167.15988
13970
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
MP
MP
4
5
42.411 
 
168.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2.5
2.5
42.301 
 
169.02593
02819
Jerzy Batko
Halina Święch
MP
MP
5
7
42.111 
 
170.20709
21880
Adam Mazur
Błażej Mróz
MP
MP
2
2
41.401 
 
171.23651
23711
Krzysztof Kuliński
Jacek Surdej
MP
MP
0
0
41.321 
 
172.21338
19980
Patryk Leszczak
Dominik Puchała
PK
PK
2
2.5
40.201 
 
173.22385
15936
Jakub Kania
Mateusz Mroziński
MP
MP
0.5
0
40.011 
 
174.12818
12819
Natalia Prystupa
Wojciech Prystupa
MP
MP
0
0
39.991 
 
175.21405
12629
Mikołaj Chmielewski
Tomasz Magryś
MP
PK
1.5
4
39.981 
 
176.18284
18066
Aleks Bukat
Michał Stasik
DS
DS
4
4
39.881 
 
177. 
 
Janis Dżenis
Aleksanders Tarabanovskis
-
-
0
0
39.631 
 
178.20074
07352
Karol Kędziora
Marek Orłowicz
MP
MP
1
3
39.571 
 
179.14586
16528
Magdalena Chmielewska
Piotr Kruczek
PK
PK
2.5
3
39.401 
 
180.22395
22372
Małgorzata Adamczyk
Antonina Smyła
SL
SL
1
0.5
38.661 
 
181.21847
20170
Antonina Chmielewska
Adam Stachura
MP
MP
2
2
37.701 
 
182.22398
22373
Amelia Gałowicz
Julia Jasicka
SL
SL
0.5
1
37.291 
 
183.23184
21723
Hubert Ożibko
Armin Wład
MA
MA
1
2
37.211 
 
184.22837
22838
Katarzyna Matysik
Mateusz Matysik
MP
MP
0
0
34.621 
 
185.23513
23510
Karolina Michalik
Weronika Watras
SL
SL
0
0
34.561 
 
186.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
7
5
25.081 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12218 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:15:44 (0.3870/382) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.