Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6270/31700 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

BUDIMEX Grand Prix Polski Par (5)
Budimex Grand Prix Polski Par
sobota, 4 maja 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04250
04588
Bogusław Gierulski
Sławomir Henclik
WM
PM
21
19
65.29229I
I
2.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
15
62.62223II
II
3.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
62.46217II
II
4.02109
05517
Jerzy Poślednik
Krzysztof Wośkowiak
LB
MA
5
7
61.72210III
III
5.14782
12374
Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
MA
DS
11
5
61.37205III
III
6.08979
14783
Krzysztof Jassem
Patryk Patreuha
DS
DS
24
13
60.88200III
III
7.06909
04842
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
MA
DS
21
19
60.71195 
 
8.01286
01736
Maciej Dorabiała
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
9
11
60.48190 
 
9.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
MA
MA
13
19
59.82185 
 
10.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
59.62180 
 
11.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
59.57175 
 
12.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
7
24
59.20170 
 
13.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
58.99165 
 
14. 
11550
Andrzej Jaszczak
Piotr Marcinowski
BGR
PM
6
17
58.95160 
 
15.18284
01726
Aleks Bukat
Tomasz Winciorek
DS
MA
4
19
58.59155 
 
16.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
DS
PK
21
21
58.31150 
 
17.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
7
19
57.92145 
 
18.09135
09357
Aleksandra Górska
Arkadiusz Majcher
WP
MA
3
15
57.90140 
 
19.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
57.70135 
 
20.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
57.54130 
 
21.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PM
PM
19
15
57.28125 
 
22.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
PM
13
21
57.18120 
 
23.17766
19151
Yuliy Chumak
Genadii Rybnikov
PD
LU
5
0
56.92115 
 
24.04762
05374
Konrad Araszkiewicz
Cezary Serek
SW
WP
21
17
56.84110 
 
25.13491
05509
Marek Kudła
Marek Włoszczuk
WP
WP
19
5
56.72105 
 
26.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
9
56.69100 
 
27.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
7
7
56.6395 
 
28.06706
06973
Apolinary Kowalski
Piotr Tuszyński
WM
MA
24
24
56.5490 
 
29.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
56.1685 
 
30.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
11
55.9580 
 
31.01347
01731
Piotr Ilczuk
Paweł Wittenbeck
LU
DS
19
12
55.7075 
 
32.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
9
13
55.6870 
 
33.12253
15615
Jerzy Kozyczkowski
Waldemar Pietrasiewicz
WP
LB
11
2.5
55.6665 
 
34.08294
06802
Mariusz Bartkowski
Tomasz Modrzejewski
MA
WM
18
13
55.6260 
 
35.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
4
5
55.5655 
 
36.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
55.4750 
 
37.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
13
55.2146 
 
38.01318
04108
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
DS
DS
24
21
55.0245 
 
39.09418
22882
Piotr Kuc-Dzierżawski
Giorgi Zedginidze
MP
MP
9
2.5
54.5444 
 
40.10095
07849
Paweł Miechowicz
Bogdan Szulejewski
KP
KP
17
21
54.3944 
 
41.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
4
54.3743 
 
42.15259
16585
Dominika Ocylok
Adam Pigulski
WP
DS
5
5
54.2442 
 
43.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LD
WP
18
21
54.0641 
 
44.15519
07725
Piotr Kulesza
Grzegorz Superson
ZP
MP
9
15
53.4940 
 
45.20921
20914
Jolanta Lewandowska
Marta Lewandowska
WP
WP
2
2
53.3739 
 
46.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
18
13
53.2538 
 
47.02666
07312
Andrzej Hycnar
Dariusz Sosin
PK
PK
13
7
53.1438 
 
48.05045
05357
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
WP
WP
9
9
53.1337 
 
49.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
53.0936 
 
50.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
52.8835 
 
51.02261
02000
Krzysztof Hajkowski
Janusz Hliwa
LB
LB
9
7
52.8334 
 
52.16317
15665
Marian Krasowski
Andrei Sotnikau
PD
PD
7
4
52.8233 
 
53.20706
20133
Jakub Michalski
Franciszek Stężała
MP
ZP
3
2
52.7832 
 
54.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
52.7032 
 
55.21745
21751
Kamil Lipkowski
Marta Szymańska
WP
WP
0.5
1
52.7031 
 
56.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
52.6430 
 
57.11673
06101
Gabriela Stężała
Paweł Stężała
ZP
ZP
2
7
52.4929 
 
58.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
52.4428 
 
59. 
21316
Egons Lavendelis
Martins Lorencs
LVA
MA
6
0.5
52.4327 
 
60.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
LB
4
4
52.3627 
 
61.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1
7
52.3226 
 
62.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
MA
MP
12
18
52.2025 
 
63.05210
05508
Przemysław Maliszewski
Robert Włodkowski
WP
WP
5
7
52.1824 
 
64.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
11
52.0523 
 
65.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
52.0522 
 
66.18354
18890
Małgorzata Buduła
Vasil Valchev
MA
LU
3
7
52.0021 
 
67.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
7
51.9121 
 
68.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
21
18
51.9020 
 
69.21821
19938
Antoni Danek
Miłosz Polak
WP
MA
1.5
2.5
51.7919 
 
70.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
WP
WP
11
9
51.7618 
 
71.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
9
51.5217 
 
72.02057
02199
Radosław Liskowiak
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
5
12
51.4716 
 
73.14252
05876
Stefan Kopyt
Piotr Wulkiewicz
PD
LD
5
9
51.4115 
 
74.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
17
19
51.3115 
 
75.06556
22169
Sylwester Cieślak
Romuald Kąkiel
MA
PD
12
2.5
51.2514 
 
76.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
3
11
51.1213 
 
77.12108
17030
Aleksandra Jarosz
Anna Zaręba
PM
SW
7
5
50.7412 
 
78.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
7
50.7311 
 
79.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
50.7310 
 
80.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
13
17
50.649 
 
81.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
KP
KP
7
7
50.599 
 
82.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
50.578 
 
83.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
50.537 
 
84.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
SW
MA
24
9
49.996 
 
85.06612
06733
Jerzy Góralczyk
Grzegorz Kula
PK
MA
5
11
49.865 
 
86. 
21317
Janis Bethers
Maija Romanovska
LVA
MA
6
1
49.794 
 
87.24028
20994
Eric Laurant
Marek Michałowski
MA
MA
0
1
49.753 
 
88.19463
14956
Bogdan Kowalczyk
Wiesław Pytliński
KP
KP
4
2.5
49.683 
 
89.07701
23472
Leszek Patuła
Konrad Siemianowski
WP
WP
3
0.5
49.582 
 
90.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
49.581 
 
91.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
13
49.311 
 
92.05675
05678
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysiak
LD
LD
9
7
49.251 
 
93.04042
10893
Janusz Kowalewski
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
12
4
49.221 
 
94.03815
03920
Michał Lewiński
Grzegorz Rojewski
KP
KP
13
13
48.931 
 
95.15511
19474
Kacper Kopka
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
9
2.5
48.861 
 
96.21850
21704
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
MA
MA
2
2
48.781 
 
97.02395
05386
Krzysztof Rogoziński
Paweł Siwiński
WP
WP
12
13
48.701 
 
98.13065
01662
Anna Jankowska
Tomasz Struzik
DS
DS
5
5
48.651 
 
99.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2.5
2
48.401 
 
100.08247
08225
Jan Jarmuż
Janusz Reisner
WP
WP
5
4
48.291 
 
101.04949
05483
Michał Dembiński
Tomasz Wasilewski
WP
WP
12
9
48.241 
 
102.09387
02185
Cezary Jarmuł
Damian Wroński
ZP
ZP
7
12
48.231 
 
103.17836
12629
Leszek Jędrzejczak
Tomasz Magryś
MA
PK
3
4
48.201 
 
104.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
48.181 
 
105.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
48.111 
 
106.20167
18996
Magdalena Judek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2.5
48.081 
 
107.04958
01910
Tomasz Dorobek
Roman Zabłocki
DS
OP
4
5
47.861 
 
108.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
47.841 
 
109.02219
05298
Beata Bojarska
Michał Pabich
WP
WP
5
5
47.771 
 
110.22099
19178
Witold Dobroszek
Mirosław Rumak
LD
LD
1.5
2
47.711 
 
111.02673
02519
Marek Jaworski
Bartosz Matras
MP
WM
13
9
47.591 
 
112.17254
18260
Krzysztof Jordan
Tomasz Wolfke
WP
MA
4
4
47.551 
 
113.23209
21220
Marcel Prokopowicz
Jadwiga Stężała
MP
ZP
1.5
2
47.481 
 
114.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
3
47.401 
 
115.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
3
3
47.261 
 
116.18677
20054
Andrzej Kita
Łukasz Taczalski
KP
LU
2.5
1
47.241 
 
117.15803
06822
Monika Granica
Anna Nosalska
PM
PD
4
9
47.211 
 
118.02037
02116
Tadeusz Kowalicki
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
9
47.111 
 
119.15906
06066
Dariusz Głowiński
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
4
9
47.081 
 
120.04797
08859
Ryszard Konopka
Krzysztof Lewandowski
PM
DS
12
7
46.991 
 
121.02131
02174
Ryszard Smejda
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
7
12
46.881 
 
122.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
46.781 
 
123.10472
21337
Samuel Bałdysz
Anna Napierajczyk
DS
DS
7
1.5
46.671 
 
124.18625
04829
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
PM
PM
3
7
46.591 
 
125.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
46.571 
 
126.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
46.551 
 
127.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
46.421 
 
128.06627
21979
Krzysztof Hołowacz
Michał Hołowacz
MA
MA
7
2
46.401 
 
129.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
46.251 
 
130.05097
05363
Janusz Kalida
Jerzy Russyan
WP
WM
7
21
46.161 
 
131.18896
20668
Jakub Franczak
Emilia Gwóźdź
DS
PD
3
1.5
46.131 
 
132.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
2
21
46.101 
 
133.13625
15044
Krystian Ostrowski
Piotr Surdyk
WP
WP
2.5
5
45.941 
 
134.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
45.801 
 
135.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
2
2
45.781 
 
136.17983
22567
John Catlow
Serhii Poznanskyi
WP
WP
4
1.5
45.781 
 
137.05350
05356
Wojciech Robiński
Lech Rosochowicz
WP
WP
5
5
45.671 
 
138.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
45.581 
 
139.08128
04535
Zenon Betański
Dariusz Bogucki
PM
PM
5
18
45.551 
 
140.19899
20033
Milena Klimiuk
Dominik Magryś
MP
PK
4
4
45.471 
 
141.01005
01045
Andrzej Biliński
Jacek Sroczyński
DS
DS
2.5
3
45.421 
 
142.07717
11296
Halina Mikołajczak
Artur Pomarański
ZP
OP
4
9
45.361 
 
143.02324
10343
Andrzej Łagosz
Waldemar Marczyński
LB
LB
11
3
45.081 
 
144.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
5
45.001 
 
145.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
3
19
44.971 
 
146.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
WP
WP
17
9
44.961 
 
147.16217
16829
Patrycja Krupnik
Tomasz Zaleski
PD
PD
2
7
44.861 
 
148.22189
22288
Jan Ludwig
Edward Niewolny
WP
KP
1
1
44.831 
 
149.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
44.821 
 
150.11942
06956
Bogdan Radwański
Bogdan Szlacheta
MA
MA
7
7
44.741 
 
151.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
3
3
44.721 
 
152.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
DS
DS
5
4
44.651 
 
153.10017
06355
Paweł Babecki
Lech Warwocki
LD
LD
5
9
44.581 
 
154.21889
21888
Małgorzata Niedzielska
Tomasz Niedzielski
KP
KP
1.5
1.5
44.581 
 
155.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
44.091 
 
156.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
43.961 
 
157.12278
16936
Michał Dolny
Bolesław Radko
KP
LU
3
4
43.761 
 
158.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
4
5
43.691 
 
159.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
43.551 
 
160.20186
05670
Anna Kozikowska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
2.5
15
43.091 
 
161.23633
13607
Adam Królak
Jan Sztuba
WP
WP
1
2.5
42.811 
 
162.21739
21754
Michał Grabowski
Kinga Maćkowiak
WP
WP
1.5
1
42.591 
 
163.21756
22119
Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
WP
WP
2
2
42.461 
 
164.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
7
42.421 
 
165.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
5
4
41.761 
 
166.18119
05367
Bożena Budnik
Zbigniew Sabała
WP
WP
2.5
12
41.361 
 
167.06103
10401
Wacław Stupnicki
Marek Szabałowski
ZP
ZP
4
3
41.031 
 
168.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
9
24
40.741 
 
169.21752
21743
Wiktoria Glura-Karasiewicz
Anna Gorwa
WP
WP
1
1
39.971 
 
170.20010
05450
Aneta Klaczyńska
Rafał Szymański
WP
WP
2.5
5
39.001 
 
171.18491
08768
Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Talarczyk
WP
WP
3
2
38.771 
 
172.21642
18502
Lidia Nowak
Małgorzata Węglewska
WP
LB
1.5
3
37.381 
 
173.08638
05438
Andrzej Dymek
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
37.341 
 
174.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
36.251 
 
175.16859
06629
Ireneusz Grynczewski
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
17
35.911 
 
176.21234
20308
Monika Borowska
Marek Stawujak
MA
WP
1.5
2
34.041 
 
177.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
29.411 
 
178.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
LB
LB
7
12
25.681 
 
179.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2.5
2.5
22.141 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12636 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/poznan/gp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:59:05 (0.4368/368) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.