Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2248/10512 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (3)
Mityng Łódzki - BUDIMEX GPP Par
niedziela, 1 kwietnia 2012r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WP
WP
13
13
63.74200I
I
2.08203
09550
Wojciech Gaweł
Jakub Wojcieszek
MA
WP
7
7
63.36196II
II
3.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
62.64191II
II
4.01865
03455
Andrzej Pawlak
Jerzy Radomski
WP
SL
12
7
61.54187III
III
5.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
WP
WP
12
24
61.14182III
III
6.06693
06800
Jacek Korpetta
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
60.94178III
III
7.04110
06815
Jakub Kotorowicz
Piotr Nawrocki
MA
MA
18
12
60.51175 
 
8.12123
11903
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2.5
4
60.36171 
 
9.04531
04626
Marek Barylewski
Krzysztof Kurkiewicz
MA
PM
18
4
59.69167 
 
10.11488
06876
Andrzej Berezecki
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
59.49164 
 
11.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
MA
4
4
58.80160 
 
12.06580
06658
Piotr Dybicz
Jacek Kalita
MA
MA
7
19
58.53157 
 
13.06343
05517
Mariusz Nowak
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
7
4
58.33153 
 
14.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
WP
LD
13
12
57.80149 
 
15.02912
03001
Jacek Janowski
Marek Tutka
SW
SW
18
18
57.27146 
 
16.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
WM
PM
18
18
57.15142 
 
17.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
4
2.5
56.93139 
 
18.09930
03345
Mirosław Białożyt
Zbigniew Mącior
SL
SL
7
18
56.60135 
 
19.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
56.51132 
 
20.07190
09416
Paweł Chindelewicz
Sławomir Łojewski
MA
MA
12
4
56.45128 
 
21.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
13
56.16124 
 
22.03103
07501
Robert Cimr
Jan Styczyński
SL
SL
4
4
56.02121 
 
23.09828
03542
Waldemar Jaworski
Andrzej Szymczak
SL
SL
7
13
56.01117 
 
24.06631
07018
Eugeniusz Jagiełło
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
7
55.91114 
 
25.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
55.82110 
 
26.15621
04665
Tomasz Gotard
Kazimierz Omernik
PM
PM
19
18
55.74106 
 
27.06554
07044
Jarosław Cieślak
Piotr Żak
WP
WP
13
7
55.56103 
 
28.12129
04353
Grzegorz Deptuła
Krzysztof Łukaszewicz
WM
WM
4
13
55.5199 
 
29.05580
13207
Jan Chlastawa
Mariusz Zieliński
LD
LD
2.5
1.5
55.3696 
 
30.10148
06845
Paulina Klimentowska
Tomasz Paluchowski
MA
MA
4
12
55.3192 
 
31.05606
09303
Grzegorz Dziębowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
7
2.5
55.2789 
 
32.02921
06440
Tadeusz Kowalczewski
Piotr Tuszyński
MA
MA
12
7
55.0285 
 
33.07777
04108
Ewa Banaszkiewicz
Przemysław Janiszewski
MA
MA
13
18
54.9581 
 
34.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
54.9578 
 
35.05568
05808
Zdzisław Beling
Adam Skalski
WP
WP
18
7
54.8874 
 
36.03724
07809
Leszek Hejne
Piotr Kołuda
KP
WP
4
13
54.8871 
 
37.05291
05523
Ryszard Olenderek
Artur Wójcik
WP
WP
7
12
54.7067 
 
38.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
54.4463 
 
39.11940
08043
Dariusz Serafin
Piotr Zawiślak
LU
LU
2
4
54.2660 
 
40.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
PM
4
2
54.2356 
 
41.10570
12197
Wojciech Kaźmierczak
Michał Klukowski
MA
DS
7
4
54.1653 
 
42.07099
07109
Jerzy Olczyk
Jerzy Ronke
WP
WP
7
12
54.0949 
 
43.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
7
12
53.9946 
 
44.13910
06883
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
2.5
7
53.8842 
 
45.03068
03499
Michał Bojanowski
Andrzej Sładki
SL
SL
7
7
53.8440 
 
46.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
53.8240 
 
47.05069
03401
Paweł Jassem
Jarosław Ostrowski
WP
WP
7
13
53.8239 
 
48.05739
05830
Robert Nowicki
Robert Stoliński
WP
MA
13
13
53.7538 
 
49.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
MA
4
24
53.6738 
 
50.05651
10533
Edward Kaczmarek
Ryszard Pałasz
MP
WP
13
4
53.5937 
 
51.04535
05111
Dariusz Bogucki
Wit Klapper
PM
MP
12
19
53.4636 
 
52.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
53.2836 
 
53.01807
05423
Roman Grzelak
Jeremi Stępiński
SL
MA
7
18
53.2635 
 
54.06807
05856
Jan Moszyński
Piotr Walczak
WP
WP
13
19
53.1435 
 
55.08294
06629
Mariusz Bartkowski
Włodzimierz Ilnicki
PK
MA
13
13
53.0334 
 
56.04887
05314
Olech Bestrzyński
Marcin Pędziński
WP
WP
13
13
52.9533 
 
57.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
52.8933 
 
58.02904
03003
Janusz Gawęcki
Hubert Urban
SW
SW
18
4
52.8832 
 
59.11441
12275
Mateusz Andrzejewski
Michał Gulczyński
WP
WP
4
4
52.8232 
 
60.04948
12047
Grzegorz Dembiński
Andrzej Gołygowski
WP
WP
4
7
52.7331 
 
61.04250
13652
Bogusław Gierulski
Krzysztof Tomczyński
WM
MA
19
1.5
52.7130 
 
62.12440
13438
Maciej Bojarski
Rafał Marks
DS
MA
2.5
2.5
52.6330 
 
63.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
52.5829 
 
64.08950
07849
Iwona Czajka
Bogdan Szulejewski
MA
MA
4
18
52.5128 
 
65.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
LB
LB
18
18
52.4528 
 
66.10937
02831
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
MP
MP
12
18
52.2727 
 
67.04078
03302
Jan Gardocki
Mieczysław Kuza
PD
SL
4
2.5
52.2627 
 
68.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
7
52.2426 
 
69.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
12
7
52.2425 
 
70.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
52.2225 
 
71.05648
05884
Ryszard Jędrzejewski
Ryszard Zubiel
LD
LD
4
4
52.1624 
 
72.05822
05876
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
12
4
52.0524 
 
73.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
51.9723 
 
74.05675
07095
Mariusz Kraśnicki
Marian Lasoń
LD
LD
4
2.5
51.9522 
 
75.10721
09492
Sławomir Czech
Jan Przygrodzki
LU
LU
2.5
4
51.8022 
 
76.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
12
7
51.8021 
 
77.08793
02826
Tadeusz Rejdych
Stanisław Urbanowski
MP
MP
7
7
51.7620 
 
78.05774
11395
Maciej Potz
Sebastian Żyżyński
LD
LD
2.5
1.5
51.7520 
 
79.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
51.7019 
 
80.04588
04731
Sławomir Henclik
Sylwester Walerowicz
PM
WP
18
12
51.6119 
 
81.03033
03529
Janusz Bachrach
Jacek Szczerbowski
SL
SL
4
4
51.5618 
 
82.06522
07812
Henryk Brodawski
Zygmunt Kuczyński
MA
MA
12
7
51.5617 
 
83.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
4
51.5517 
 
84.09557
01599
Damian Barcewicz
Maciej Rochowicz
DS
LD
2.5
4
51.5116 
 
85.05264
08158
Jerzy Mścisz
Piotr Zatorski
WP
DS
12
13
51.3816 
 
86.14237
15402
Dominik Jastrzębski
Adam Witkowski
MA
MA
1.5
0.5
51.3715 
 
87.14728
01152
Kamil Nowak
Grzegorz Rewer
PK
SW
1.5
7
51.3214 
 
88.13920
06218
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
MA
MA
2
4
51.2714 
 
89.03844
04022
Marcin Mazurkiewicz
Adam Wujków
KP
KP
2
12
51.2313 
 
90.05772
07550
Krzysztof Porczyński
Krzysztof Zając
LD
LD
4
2.5
51.1812 
 
91.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
4
7
51.0512 
 
92.07130
01907
Eugeniusz Konik
Piotr Woźniak
OP
OP
2.5
4
51.0411 
 
93.12450
04662
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
DS
MA
4
19
51.0211 
 
94.13134
12920
Janusz Goławski
Sławomir Sulima
MA
MA
4
4
50.9910 
 
95.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
13
18
50.859 
 
96.12046
03969
Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
KP
KP
2
4
50.819 
 
97.05626
07084
Ludwik Gutowski
Stanisław Hoffmann
LD
LD
4
7
50.758 
 
98.12455
11610
Piotr Nauman
Paweł Starnawski
MA
MA
2.5
4
50.748 
 
99.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MP
4
18
50.707 
 
100.12968
06904
Andrzej Piesiewicz
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
50.646 
 
101.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
MA
MA
4
4
50.576 
 
102.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
50.555 
 
103.06165
11607
Dariusz Biedrzycki
Łukasz Soszka
MA
MA
4
4
50.384 
 
104.11652
11654
Alexander Nekhoroshev
Sergey Zlobich
PD
PD
4
2.5
50.384 
 
105.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
7
12
50.363 
 
106.02275
07906
Tomasz Jarmoliński
Andrzej Parmonik
LB
LB
4
4
50.343 
 
107.06683
06707
Jerzy Kniga-Leosz
Maciej Kowalski
MA
MA
13
7
50.312 
 
108.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
7
7
50.181 
 
109.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
50.141 
 
110.05759
09541
Zdzisław Pawlicki
Janusz Urbański
LD
LD
2.5
2.5
50.13  
 
111.05649
08911
Tomasz Jochymski
Ilya Shpuntou
MA
LB
7
4
50.02  
 
112.10018
06355
Czesław Pawłosik
Lech Warwocki
LD
LD
2.5
7
49.94  
 
113.07183
08450
Tadeusz Ralko
Waldemar Szelka
OP
OP
18
7
49.86  
 
114.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
49.67  
 
115.02472
07989
Konrad Codello
Wiesław Skubisz
LU
LU
7
4
49.65  
 
116.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
7
7
49.65  
 
117.13566
13502
Przemysław Polowczyk
Aleksander Żelazny
WP
WP
1.5
2
49.58  
 
118.04670
04682
Mariusz Pater
Jacek Piotrowski
PM
PM
7
12
49.51  
 
119.13474
11653
Valery Kanstantsinau
Igor Kravchenko
PD
PD
2.5
4
49.50  
 
120.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
49.45  
 
121. 
 
Roman Jagielski
Jerzy Znajdek
-
-
0
0
49.27  
 
122.10456
10457
Waldemar Brzozowski
Zdzisław Majer
LD
LD
2.5
2
49.25  
 
123.06551
07114
Jacek Ciechomski
Waldemar Skóra
MA
LD
18
7
49.21  
 
124.05727
05728
Małgorzata Nalepa
Piotr Nalepa
LD
LD
2.5
2
49.12  
 
125.02637
11319
Marek Filipowski
Przemysław Zawada
MP
PK
12
7
49.07  
 
126.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
MA
LB
12
12
48.99  
 
127.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
48.97  
 
128.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
48.86  
 
129.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
4
48.79  
 
130.05353
07854
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Witalis Talar
WP
WP
7
12
48.76  
 
131.06915
07859
Andrzej Serwach
Maciej Urbaniak
MA
MA
7
2
48.75  
 
132.13094
06909
Włodzimierz Cebulski
Anna Sarniak
WP
MA
1.5
18
48.71  
 
133.06526
06877
Waldemar Burakowski
Waldemar Radziak
MA
MA
13
12
48.61  
 
134.07271
03300
Adrian Bakalarz
Tomasz Kuś
SL
SL
4
7
48.43  
 
135.02673
07603
Marek Jaworski
Tomasz Pilch
MP
SL
7
18
48.43  
 
136.03109
03423
Andrzej Czech
Marek Pieczka
SL
SL
12
7
48.42  
 
137.15059
11803
Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
PM
DS
1
2
48.40  
 
138.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
4
48.27  
 
139.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
12
7
48.17  
 
140.02590
02631
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
4
2.5
48.14  
 
141.01250
01272
Andrzej Bondarewicz
Marek Czerepak
DS
DS
13
7
48.11  
 
142.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
48.07  
 
143.11681
10821
Ziemowit Nowak
Daniel Wesołowski
PM
PM
4
2
48.04  
 
144.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
1.5
1.5
47.91  
 
145.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
47.85  
 
146.06528
01910
Włodzimierz Buze
Roman Zabłocki
MA
OP
18
4
47.85  
 
147.05749
07543
Stanisław Owczarek
Przemysław Teleszyński
LD
LD
18
12
47.84  
 
148.11871
02838
Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
SL
MP
4
4
47.70  
 
149.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
12
7
47.69  
 
150.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
2.5
12
47.57  
 
151.04164
10238
Alexandr Karbanovich
Alexander Zhukov
PD
PD
4
7
47.54  
 
152.06950
14906
Piotr Strzelczyk
Krzysztof Zajączkowski
MA
MA
4
0
47.38  
 
153.05582
05816
Włodzimierz Choinkowski
Edward Słychań
LD
LD
4
4
47.25  
 
154.15595
08931
Maciej Dąbrowski
Andrzej Fengler
MA
MA
0.5
4
47.17  
 
155.06591
06721
Grzegorz Fijałkowski
Edward Krusiewicz
MA
MA
7
7
47.10  
 
156.12152
14481
Marcin Bojarski
Kacper Kacperski
MP
MA
2.5
1.5
47.09  
 
157.01843
11161
Mieczysław Małek
Marek Werner
OP
OP
4
2.5
47.05  
 
158.14713
13658
Antoni Piotrowicz
Józef Wojtal
LD
LD
1.5
1.5
46.90  
 
159.01347
08318
Piotr Ilczuk
Piotr Łopusiewicz
SL
DS
18
2.5
46.88  
 
160.05793
12473
Ireneusz Różycki
Dariusz Śledziewski
LD
LD
4
2.5
46.71  
 
161.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
4
12
46.69  
 
162.12139
05531
Remigiusz Kaźmierczak
Zdzisława Zabłocka
WP
WP
2
2
46.50  
 
163.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
MA
MA
4
2.5
46.47  
 
164.05561
14028
Włodzimierz Andrejew
Zdzisław Radwański
MA
LD
7
7
46.46  
 
165.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
46.38  
 
166.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
4
7
46.36  
 
167.12228
08519
Adam Kielichowski
Jacek Młyńczyk
LD
SL
2.5
13
46.30  
 
168.10769
14250
Bartosz Pędziński
Marcin Szymański
WP
WP
1.5
1.5
46.28  
 
169.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
WP
MA
12
7
46.24  
 
170.14099
14098
Liliana Pałczyńska
Karolina Skubich
WP
WP
1.5
1
46.21  
 
171.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
2.5
7
46.16  
 
172.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
46.12  
 
173.13940
13938
Andrzej Łukianiuk
Janusz Woźniak
MA
MA
1.5
1.5
45.95  
 
174.11237
13617
Łukasz Kosma
Marek Makulec
LD
LD
2
1.5
45.84  
 
175.15864
12202
Agnieszka Pabiniak
Witold Pabiniak
LD
LD
0
0
45.80  
 
176.14378
12362
Dominik Malkowski
Justyna Stachowiak
WP
WP
1.5
2
45.65  
 
177.12923
11428
Maciej Szalewicz
Paweł Zubiel
LD
LD
2
4
45.60  
 
178.10463
12074
Jerzy Długołęcki
Marek Faber
MP
MP
4
4
45.47  
 
179.05586
08322
Bolesław Cichocki
Bohdan Zacerkownyj
LD
LD
7
2.5
45.39  
 
180.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
4
7
45.39  
 
181.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
MP
7
4
45.31  
 
182.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
1
45.22  
 
183.11567
07548
Jacek Kołodziej
Mieczysław Wrzos
LD
LD
2
2
45.17  
 
184.01234
05452
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
7
4
45.08  
 
185.07982
08026
Marcin Pachniewski
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
2
4
44.94  
 
186.14714
05678
Krzysztof Han
Adam Krysiak
LD
LD
1.5
4
44.84  
 
187.12777
05785
Piotr Piotrowski
Krzysztof Robaszek
LD
LD
2.5
4
44.73  
 
188.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
2
4
44.70  
 
189.06332
09774
Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
MA
MA
4
2.5
44.60  
 
190.06705
08228
Zdzisław Kowalewski
Rajmund Wiśniewski
MA
KP
12
2.5
44.53  
 
191.09607
12173
Henryk Przybysławski
Olga Wrzos
MA
MA
4
2
44.35  
 
192.05691
05464
Grzegorz Lewaciak
Witold Turant
WP
LD
18
18
44.35  
 
193.03448
03562
Jan Pudlik
Jerzy Ujma
SL
SL
7
7
44.35  
 
194.15357
15916
Włodzimierz Pieniążek
Grzegorz Wieczorkiewicz
MA
MA
0.5
0
44.26  
 
195.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
7
12
44.08  
 
196.08388
09245
Tomasz Kuś
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
2.5
4
44.06  
 
197.05598
14694
Eugeniusz Defeciński
Jan Łubkowski
LD
LD
4
1.5
44.01  
 
198.05713
05758
Mirosław Marszał
Mieczysław Pawlicki
LD
LD
4
2.5
43.76  
 
199.13791
03454
Edward Ciesielski
Jacek Radomski
SL
SL
1.5
7
43.74  
 
200.05595
05712
Zenon Darmaszek
Jerzy Markowski
LD
LD
2.5
2.5
43.67  
 
201.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
2.5
4
43.44  
 
202.09952
03621
Stanisław Drabczyk
Krzysztof Zieliński
SL
SL
4
4
43.43  
 
203.07087
06348
Piotr Kaczorowski
Tomasz Radwański
LD
LD
4
4
42.59  
 
204.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
4
7
42.57  
 
205.04279
04360
Jan Janiak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
7
42.37  
 
206.11569
06780
Agnieszka Chmurzyńska
Anna Mandecka
LD
MA
1.5
7
42.12  
 
207.14798
10768
Michał Kałczyński
Kacper Pędziński
WP
WP
1
1
42.11  
 
208.13498
09142
Michał Górny
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
1.5
1.5
41.29  
 
209.02940
14663
Robert Łataś
Beata Pacak
SW
DS
2
1
41.13  
 
210.12075
15757
Marzena Kwiecińska-Wilk
Marcin Wilczyński
MP
MP
2.5
2
40.89  
 
211.05762
05866
Mirosław Piątkowski
Eugeniusz Wiliński
LD
LD
4
4
40.49  
 
212.08852
06445
Aleksander Kulik
Ryszard Wójcik
MA
MA
2.5
2.5
40.05  
 
213.15355
06430
Konrad Fijałkowski
Henryk Pysiak
MA
MA
1
2.5
38.43  
 
214.15582
12224
Tomasz Kozłowski
Aleksander Waślicki
MA
MA
0.5
2
38.04  
 
215.07079
05804
Zbigniew Frank
Jolanta Sendacka
LD
LD
4
12
36.90  
 
216.13483
08442
Andrzej Pełka
Roman Skowroński
LD
LD
1
1.5
26.68  
 
217.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
25.96  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13156 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2012/gpp/03lodz/W-ldgppp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.06:14:51 (0.6713/444) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.