Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3288/17934 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (5)
Grand Prix Polski Par - Łódź
niedziela, 17 kwietnia 2016r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.10209
09755
Igor Łosiewicz
Łukasz Witkowski
MA
SW
7
11
62.78229I
I
2.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
7
5
61.72224II
II
3.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
DS
MA
24
13
61.03219II
II
4.06526
07830
Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
15
4
59.33214III
III
5.15922
07849
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Bogdan Szulejewski
MA
DS
4
18
59.02208III
III
6.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
WP
WP
17
15
59.00204III
III
7.11860
 
Milan Macura
Maarten Schollaardt
SL
-
1.5
0
58.97200 
 
8.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
58.84196 
 
9.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
DS
15
7
58.65191 
 
10.06680
06706
Julian Klukowski
Apolinary Kowalski
WP
WP
24
24
58.27187 
 
11.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
57.72183 
 
12.09357
13438
Arkadiusz Majcher
Rafał Marks
MA
MA
7
7
57.60179 
 
13.06746
06876
Zdzisław Laszczak
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
57.47175 
 
14.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
57.43171 
 
15.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WM
WM
17
17
57.42167 
 
16.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
7
57.38163 
 
17.03064
03184
Michał Błach
Artur Guła
SL
SL
4
15
57.35158 
 
18.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
17
18
56.89154 
 
19.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
56.81150 
 
20.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
LU
LU
13
21
56.77146 
 
21.02013
05084
Andrzej Jeleniewski
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
19
56.67142 
 
22.08203
09146
Wojciech Gaweł
Piotr Tuczyński
MA
MA
17
15
56.53138 
 
23.04108
10054
Przemysław Janiszewski
Andrzej Jaszczak
WM
ZP
21
15
56.49134 
 
24.02912
02977
Jacek Janowski
Mirosław Rafalski
MA
SW
18
18
56.44130 
 
25.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
OP
OP
7
7
56.36125 
 
26.12266
07543
Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
WP
LD
4
13
56.36121 
 
27.09956
06599
Kazimierz Adamski
Waldemar Gałek
LD
LD
2
4
56.16117 
 
28.05588
11395
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
LD
LD
9
3
56.03113 
 
29.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
17
18
55.85109 
 
30.05056
02671
Rafał Jagniewski
Ryszard Jaśkiewicz
MA
MP
21
9
55.64105 
 
31.05648
05772
Ryszard Jędrzejewski
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
55.49101 
 
32.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
9
13
55.4597 
 
33.04392
10561
Robert Ostapczuk
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
5
5
55.4292 
 
34.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
55.3788 
 
35.05568
07099
Zdzisław Beling
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
7
55.3084 
 
36.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
55.2880 
 
37.01807
01865
Roman Grzelak
Andrzej Pawlak
DS
OP
13
13
55.2776 
 
38.02631
01054
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
MP
MP
5
12
55.0772 
 
39.10148
05830
Paulina Klimentowska
Robert Stoliński
MA
LD
7
15
54.8568 
 
40.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
54.8364 
 
41.03003
15916
Hubert Urban
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
2.5
54.8359 
 
42.12852
07628
Jerzy Janio
Dariusz Warwas
LD
LD
3
5
54.6455 
 
43.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
15
13
54.5351 
 
44.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
11
9
54.4847 
 
45.09006
15600
Adam Peszke
Jacek Wróbel
WP
MA
4
1
54.1746 
 
46.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
54.0445 
 
47.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
WP
WP
3
3
54.0244 
 
48.01223
10472
Cathy Bałdysz
Sammy Bałdysz
MA
DS
17
4
53.9944 
 
49.05606
09303
Grzegorz Dziębowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
7
5
53.9443 
 
50.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
53.9142 
 
51.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
4
53.9041 
 
52.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
19
53.9041 
 
53.11591
08931
Tadeusz Bożek
Andrzej Fengler
MA
MA
5
5
53.8840 
 
54.10533
02827
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
DS
LB
7
11
53.8239 
 
55.09549
06845
Maciej Bielawski
Tomasz Paluchowski
DS
DS
9
13
53.8039 
 
56.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
LB
LB
12
12
53.6838 
 
57.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
15
15
53.5837 
 
58.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
53.5337 
 
59.01305
09550
Grzegorz Gardynik
Jakub Wojcieszek
SW
MA
19
15
53.3036 
 
60.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
53.3035 
 
61.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
53.3034 
 
62.11104
07431
Sławomir Niajko
Marek Witek
ZP
LB
12
21
53.2234 
 
63.02262
11494
Zbigniew Halat
Ewa Waśkiewicz
LB
LB
12
3
53.2033 
 
64.12320
13882
Zofia Bałdysz
Agnieszka Sławenta
WP
PM
3
4
53.1532 
 
65.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
2.5
2.5
53.1232 
 
66.02727
16140
Andrzej Lubojemski
Andrzej Szepczyński
MP
MA
13
3
53.1131 
 
67.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
53.0530 
 
68.08294
04198
Mariusz Bartkowski
Adolf Bocheński
SW
WM
15
12
52.9129 
 
69.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
5
52.8829 
 
70.05565
05759
Jerzy Baraniecki
Zdzisław Pawlicki
LD
LD
3
4
52.6028 
 
71.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
7
52.5727 
 
72.11932
16859
Marek Borewicz
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
9
1.5
52.5327 
 
73.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
52.3426 
 
74.03724
 
Leszek Hejne
Vasil Walczew
MA
BUL
5
0
52.2925 
 
75.05592
15395
Dariusz Cygan
Andrzej Duszyński
LD
LD
3
3
52.2825 
 
76.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
7
52.2524 
 
77.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
7
52.2323 
 
78.05059
08769
Stanisław Janik
Sławomir Piechocki
LB
LB
12
7
52.1922 
 
79.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
52.1222 
 
80.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
WM
WM
19
15
52.0421 
 
81.04035
04040
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
PD
PD
5
9
52.0320 
 
82.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
51.9520 
 
83.11681
 
Ziemowit Nowak
Aljamons Rafał
PM
-
5
0
51.9519 
 
84.14525
06923
Przemysław Kurzak
Jacek Sikora
MP
PM
2
4
51.7918 
 
85.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
51.7917 
 
86.07079
07117
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
51.6517 
 
87.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
51.1816 
 
88.06733
13940
Grzegorz Kula
Andrzej Łukianiuk
MA
MA
9
2.5
51.1815 
 
89.10220
04074
Agnieszka Kurpeta
Tomasz Pietruczuk
PD
PD
2
3
51.1115 
 
90.11573
05804
Piotr Kazub
Jolanta Sendacka
LD
LD
3
13
50.9214 
 
91.07052
12450
Edmund Czubak
Katarzyna Dufrat
MA
DS
11
11
50.9113 
 
92.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
50.8113 
 
93.12006
07617
Danuta Krupnik
Mirosław Sady
MA
MP
5
12
50.8112 
 
94.17134
15595
Marek Dalecki
Maciej Dąbrowski
MA
MA
7
4
50.7911 
 
95.10455
10018
Mirosław Andrzejczak
Czesław Pawłosik
LD
LD
3
3
50.7410 
 
96.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
11
5
50.7210 
 
97.05586
05885
Bolesław Cichocki
Tadeusz Zubielewicz
LD
LD
7
4
50.639 
 
98.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
50.628 
 
99.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
3
50.628 
 
100.09667
15802
Arkadiusz Górzewski
Adam Suchodolski
PM
PM
5
2.5
50.567 
 
101.05282
05548
Jerzy Nowak
Janusz Zwierzyński
WP
WP
12
11
50.516 
 
102.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
5
5
50.455 
 
103.09776
05363
Władysław Michalak
Jerzy Russyan
KP
WP
3
21
50.405 
 
104.03820
12783
Jarosław Łakomy
Robert Mrukowski
KP
KP
5
5
50.244 
 
105.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
MP
WP
5
18
50.143 
 
106.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
50.003 
 
107.06822
15803
Anna Nosalska
Monika Suchodolska
PM
PM
7
2.5
49.922 
 
108.05704
05774
Łukasz Majchrowski
Maciej Potz
LD
LD
3
3
49.801 
 
109.02650
15120
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
7
4
49.78  
 
110.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2.5
1.5
49.76  
 
111.07109
06355
Jerzy Ronke
Lech Warwocki
WP
LD
13
7
49.68  
 
112.10563
05111
Paweł Klapper
Wit Klapper
WP
SL
3
21
49.68  
 
113.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
49.56  
 
114.01297
01627
Mirosław Fechner
Waldemar Siuda
DS
DS
7
12
49.52  
 
115.02913
07491
Edmund Jas
Tadeusz Sobota
SW
SW
5
5
49.50  
 
116.04922
03096
Piotr Busse
Konrad Ciborowski
SL
MP
18
11
49.45  
 
117.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
5
49.35  
 
118.01318
01502
Stanisław Gołębiowski
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
24
19
49.18  
 
119.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
2
21
49.17  
 
120.07158
18128
Zbigniew Hałaczkiewicz
Wojciech Kurkowski
LD
LU
5
0
49.10  
 
121.02018
02080
Robert Karanowski
Olaf Michalski
LB
LB
7
2
48.96  
 
122.07084
14028
Stanisław Hoffmann
Zdzisław Radwański
LD
LD
7
7
48.90  
 
123.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
48.89  
 
124.07025
07044
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
WP
WP
21
19
48.83  
 
125.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
48.60  
 
126.05700
05367
Mieczysław Magott
Zbigniew Sabała
OP
WP
2.5
12
48.58  
 
127.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
MA
5
19
48.49  
 
128.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
7
12
48.47  
 
129.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2
48.44  
 
130.09835
05739
Tomasz Kłys
Robert Nowicki
SL
WP
4
15
48.41  
 
131.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
15
48.35  
 
132.03103
03211
Robert Cimr
Andrzej Jarecki
SL
SL
5
5
48.30  
 
133.03714
03884
Andrzej Grela
Wiesław Paczkowski
KP
KP
9
5
48.20  
 
134.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
4
4
48.17  
 
135.08431
12224
Wiesław Sycz
Aleksander Waślicki
MA
MA
13
3
48.11  
 
136.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
12
48.10  
 
137.01224
11479
Marek Bałdysz
Tomasz Koźlecki
DS
DS
13
4
48.09  
 
138.01323
03405
Rafał Gregorowicz
Janusz Paliwoda
LD
LD
2.5
4
48.04  
 
139.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
48.02  
 
140.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
2.5
18
47.94  
 
141.07087
06348
Piotr Kaczorowski
Tomasz Radwański
LD
LD
5
5
47.83  
 
142.10056
06352
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
MA
MA
5
5
47.70  
 
143.10457
03615
Zdzisław Majer
Adam Zaczek
LD
LD
2.5
2
47.62  
 
144.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
7
9
47.54  
 
145.05585
01835
Stanisław Ciach
Bogdan Lipczak
OP
OP
3
5
47.42  
 
146.06641
14534
Marek Jaźwiński
Roman Wajs
MA
MA
4
2.5
47.37  
 
147.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
12
18
47.36  
 
148.05691
05718
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Michałek
WP
SL
18
19
47.29  
 
149.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
4
3
47.29  
 
150.05560
05564
Paweł Ambroziak
Paweł Banacki
LD
LD
4
3
47.26  
 
151.12046
03969
Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
KP
KP
3
5
47.23  
 
152.01868
01908
Włodzimierz Pocztowski
Ryszard Wójtowicz
OP
OP
7
9
47.17  
 
153.10456
16369
Waldemar Brzozowski
Jarosław Malarski
LD
LD
3
1.5
47.16  
 
154.02669
15757
Stanisław Jaros
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
4
47.12  
 
155.05614
05696
Jerzy Gaworczyk
Igor Łobodziński
LD
LD
5
5
47.11  
 
156.10043
12123
Łukasz Kalbarczyk
Mateusz Stępiński
MA
MA
5
5
47.00  
 
157.17155
06703
Sławomir Bąk
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
2.5
9
46.94  
 
158.06721
18069
Edward Krusiewicz
Krzysztof Stencel
MA
MA
7
2
46.94  
 
159.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LB
LB
13
15
46.85  
 
160.02666
02723
Andrzej Hycnar
Bogusław Lesiecki
PK
MP
12
12
46.62  
 
161.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
7
5
46.61  
 
162.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
46.56  
 
163.09607
12173
Henryk Przybysławski
Olga Wrzos
MA
MA
5
3
46.45  
 
164.16803
16707
Dariusz Kosiorek
Piotr Trębski
LD
LD
1
1.5
46.44  
 
165.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
1.5
3
46.40  
 
166.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2
5
46.39  
 
167.16537
07901
Marek Bytof
Rafał Łuczak
MA
MA
2
3
46.30  
 
168.07102
12835
Jacek Omelańczuk
Wacław Opacki
LD
LD
3
2
46.25  
 
169.11092
14728
Tytus Bisping
Kamil Nowak
MP
LB
5
7
46.25  
 
170.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
MA
SW
5
4
46.16  
 
171.06795
04665
Ewa Miszewska
Kazimierz Omernik
WP
PM
19
19
46.00  
 
172.04797
02382
Ryszard Konopka
Sławomir Polak
PM
WP
12
5
45.99  
 
173.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MP
12
7
45.79  
 
174.05834
05866
Roman Supeł
Eugeniusz Wiliński
LD
LD
5
5
45.73  
 
175.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
5
45.53  
 
176.05582
05878
Włodzimierz Choinkowski
Andrzej Zapałowski
LD
LD
7
4
45.53  
 
177.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
45.36  
 
178.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
13
45.27  
 
179.07209
16829
Krzysztof Krajewski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
3
45.15  
 
180.05645
05762
Zbigniew Jaworski
Mirosław Piątkowski
LD
LD
4
5
45.14  
 
181.10720
07053
Maria Düm
Krzysztof Gołaś
MA
MA
2
5
45.07  
 
182.03185
03338
Zbigniew Guła
Ryszard Matlak
SL
SL
13
5
44.98  
 
183.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
44.95  
 
184.03454
03546
Jacek Radomski
Krzysztof Śliwoń
OP
SL
9
13
44.84  
 
185.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
44.75  
 
186.03033
09797
Janusz Bachrach
Janusz Buksa
SL
MP
5
5
44.73  
 
187.10978
12158
Natalia Banaś
Izabella Jaworska
DS
LD
3
3
44.60  
 
188.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
PM
13
4
44.55  
 
189.05595
05712
Zenon Darmaszek
Jerzy Markowski
LD
LD
4
4
44.29  
 
190.07169
03498
Jerzy Siwicki
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
5
44.20  
 
191.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
44.07  
 
192.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
44.04  
 
193.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
1.5
12
43.89  
 
194.06112
08350
Roman Szlachetka
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
12
13
43.48  
 
195.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
5
43.46  
 
196.10450
07854
Jacek Dmowski
Witalis Talar
MA
MA
12
13
43.08  
 
197.05727
05728
Małgorzata Nalepa
Piotr Nalepa
LD
LD
3
3
43.06  
 
198.17395
16655
Paweł Antosik
Tadeusz Szczepański
LD
LD
1
1.5
42.53  
 
199.12777
05785
Piotr Piotrowski
Krzysztof Robaszek
LD
LD
4
5
42.47  
 
200.12987
13028
Witold Pietrzak
Piotr Suchodolski
LD
PM
2.5
4
42.46  
 
201.06488
17492
Wiesław Andruk
Elżbieta Kalińska
MA
MA
9
0.5
42.34  
 
202.12228
08946
Adam Kielichowski
Małgorzata Sokołowska
LD
LD
3
4
42.27  
 
203.16053
17451
Filip Czaplicki
Wojciech Grzegorzewski
MA
MA
1.5
1
42.21  
 
204.16317
06904
Marian Krasowski
Lech Sadoś
PD
MA
4
12
42.14  
 
205.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
4
42.11  
 
206.06381
06387
Mirosław Dąbrowski
Bogdan Gancarz
MA
MA
4
4
42.10  
 
207.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
MA
3
5
42.05  
 
208.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
1.5
2
41.62  
 
209.16776
15143
Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
DS
DS
1.5
2
41.28  
 
210.12059
12058
Roman Majcherczak
Wojciech Wawryn
LD
LD
1.5
1.5
40.84  
 
211.05561
05626
Włodzimierz Andrejew
Ludwik Gutowski
LD
LD
11
5
39.36  
 
212.07088
07111
Jerzy Klimczak
Ewa Serdiukow-Tokarczyk
LD
LD
5
3
39.30  
 
213.04360
04396
Mirosław Makatrewicz
Krzysztof Pakuła
WM
WM
13
9
38.28  
 
214.10134
17494
Marcin Gruchała
Aleksander Zatke
LD
LD
0.5
0.5
37.73  
 
215.13492
05622
Roman Borkowski
Włodzimierz Graczyk
LD
LD
2.5
4
35.67  
 
216.16544
17030
Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
MA
MA
1.5
1.5
35.63  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 14976 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2016/_gpp/05lodz/W-uc4gp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.03:25:11 (0.6233/442) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.