Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3801/19575 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 "Orle Gniazdo" (1)
3. Kongresowy TP - OTP Orle Gniazdo
sobota, 11 lutego 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02888
02912
Zbigniew Borkowski
Jacek Janowski
SW
MP
11
18
65.38220I
I
2.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
62.97213II
II
3.12999
11550
Adam Krysa
Piotr Marcinowski
MP
DS
9
7
60.69206II
II
4.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
11
13
60.63199III
III
5.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
60.55193III
III
6.15599
05111
Jerzy Jeleń
Wit Klapper
MP
SL
2
21
60.46187III
III
7.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
15
13
59.54182 
 
8.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
11
58.98176 
 
9.07812
06954
Zygmunt Kuczyński
Adam Suwik
MA
SW
11
18
58.85171 
 
10.06973
11319
Piotr Tuszyński
Przemysław Zawada
LB
LB
24
17
58.03165 
 
11.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
57.67159 
 
12.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
57.64154 
 
13.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
13
7
57.53148 
 
14.01318
01776
Stanisław Gołębiowski
Adam Żmudziński
DS
DS
24
24
57.24142 
 
15.05363
01643
Jerzy Russyan
Ewa Sobolewska
WP
LD
21
13
57.24137 
 
16.04762
03064
Konrad Araszkiewicz
Michał Błach
WP
SL
21
5
56.91131 
 
17.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
1.5
56.86126 
 
18.09422
02631
Marek Adamczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
7
5
56.84120 
 
19.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
MA
MA
5
13
56.79114 
 
20.11296
07431
Artur Pomarański
Marek Witek
ZP
PK
4
21
56.61109 
 
21.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
13
13
56.48103 
 
22.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
KP
KP
5
11
56.1497 
 
23.12846
03293
Andrzej Hermansdorfer
Patryk Kuczera-Dyga
SL
SL
7
5
55.9392 
 
24.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
4
5
55.7886 
 
25.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
WP
WP
4
4
55.7581 
 
26.08532
15846
Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
SL
SL
3
2
55.6075 
 
27.03109
03345
Andrzej Czech
Zbigniew Mącior
SL
SL
13
18
55.2969 
 
28.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
19
55.2164 
 
29.03245
03442
Korneliusz Kempa
Dariusz Potuszyński
SL
SL
3
3
55.1458 
 
30.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
55.1052 
 
31.07725
02831
Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
MP
MP
11
19
54.7947 
 
32.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
5
24
54.6944 
 
33.13993
02519
Grzegorz Cieślak
Bartosz Matras
LU
LU
4
5
54.6943 
 
34.16475
03532
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
SL
SL
5
9
54.6342 
 
35.15974
07422
Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
SL
SL
2
3
54.5741 
 
36.03185
03338
Zbigniew Guła
Ryszard Matlak
SL
SL
13
7
54.4940 
 
37.01902
01905
Sławomir Wiszniewski
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
3
7
54.4039 
 
38.03399
03455
Stefan Osadnik
Jerzy Radomski
SL
SL
9
12
54.3338 
 
39.02650
03525
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
OP
SL
7
7
54.1637 
 
40.07809
08434
Piotr Kołuda
Witold Tomaszek
LU
MA
15
11
53.9436 
 
41.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MA
MA
13
15
53.9235 
 
42.10534
01910
Waldemar Sroczyński
Roman Zabłocki
LB
OP
9
5
53.9034 
 
43.05374
01661
Cezary Serek
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
15
24
53.8233 
 
44.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
53.7432 
 
45.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
LB
PK
21
5
53.7431 
 
46.03374
07440
Bogusław Mojżesz
Mariusz Podsiadło
SL
SL
5
7
53.5730 
 
47.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
53.3529 
 
48.03388
03448
Marek Nicieja
Jan Pudlik
SL
SL
5
9
53.0328 
 
49.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
24
19
52.9328 
 
50.16184
02121
Tomasz Bartnicki
Ryszard Sakowicz
LB
LB
4
17
52.9327 
 
51.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
13
13
52.8826 
 
52.02919
02928
Aleksander Knawa
Marek Kozdrach
SW
OP
13
4
52.8625 
 
53.13661
05176
Adam Harasimowicz
Michał Kwiecień
MP
DS
4
24
52.8424 
 
54.02723
02794
Bogusław Lesiecki
Ryszard Skotarski
MP
MP
12
12
52.8123 
 
55.02673
01437
Marek Jaworski
Zdzisław Kunc
MP
DS
12
11
52.8022 
 
56.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
1
7
52.5921 
 
57.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
2
3
52.4420 
 
58.09835
05739
Tomasz Kłys
Robert Nowicki
WP
WP
5
15
52.3419 
 
59.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
52.2718 
 
60.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
52.2717 
 
61.08312
03184
Piotr Bizoń
Artur Guła
WP
SL
19
15
52.2616 
 
62.04797
02382
Ryszard Konopka
Sławomir Polak
PM
WP
12
5
52.1415 
 
63.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
21
51.9314 
 
64.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2
5
51.9213 
 
65.05675
02934
Mariusz Kraśnicki
Krzysztof Kujawa
LD
LU
7
19
51.7312 
 
66.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
51.6411 
 
67.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
WP
5
18
51.5510 
 
68.02672
07729
Stanisław Jaśkiewicz
Wojciech Paszko
MP
PK
7
7
51.389 
 
69.05718
07475
Jerzy Michałek
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
21
12
51.378 
 
70.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
51.167 
 
71.06540
14728
Bartosz Chmurski
Kamil Nowak
MA
MA
21
9
51.026 
 
72.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
51.025 
 
73.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
2.5
50.854 
 
74.14845
13882
Robert Krawczyk
Agnieszka Wiankowska
PM
PM
4
4
50.813 
 
75.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
7
50.782 
 
76.06648
09755
Piotr Jurek
Łukasz Witkowski
MA
SW
18
12
50.661 
 
77.16187
04665
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Omernik
PM
PM
2.5
19
50.63  
 
78.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
50.42  
 
79.16210
05376
Waldemar Bąk
Jan Sibilski
WP
WP
1.5
5
49.95  
 
80.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
5
5
49.69  
 
81.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
49.63  
 
82.13855
16623
Piotr Konarski
Wojciech Ligman
SL
PM
2
2
49.35  
 
83.01223
12320
Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
DS
DS
17
4
49.32  
 
84.06877
09213
Waldemar Radziak
Grzegorz Witkowski
MA
MA
12
3
49.30  
 
85.15340
09952
Aleksander Drabczyk
Stanisław Drabczyk
SL
SL
2.5
5
49.06  
 
86.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
49.03  
 
87.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
49.00  
 
88.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
MA
7
2
48.85  
 
89.12314
15112
Damian Smulski
Zygmunt Szczudło
PK
PK
3
2
48.83  
 
90.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
PM
2.5
1.5
48.71  
 
91.03186
03549
Sebastian Gumula
Mikołaj Taczewski
SL
SL
4
15
48.55  
 
92.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
48.55  
 
93.07327
01824
Andrzej Huńka
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
4
3
48.09  
 
94.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
4
4
48.07  
 
95.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
48.06  
 
96.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
47.95  
 
97.08210
02804
Hubert Jaworowski
Piotr Stopa
MP
MP
13
13
47.89  
 
98.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
1.5
1.5
47.85  
 
99.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
SW
MA
15
2.5
47.64  
 
100.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
47.62  
 
101.07686
11471
Tomasz Radko
Maciej Rodzaj
MP
MP
5
7
47.51  
 
102.16645
16875
Piotr Jasiński
Edward Sucharda
MA
MA
3
3
47.51  
 
103.01019
02904
Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
PK
SW
5
18
47.25  
 
104.12444
07968
Krzysztof Gawor
Marek Kowalski
MP
MP
3
3
47.19  
 
105.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
2.5
2.5
47.11  
 
106.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
9
4
47.00  
 
107.03103
03211
Robert Cimr
Andrzej Jarecki
SL
SL
7
5
46.96  
 
108.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
46.91  
 
109.11958
11956
Bogusław Biel
Bogdan Macierzyński
SL
SL
2
2
46.71  
 
110.09924
15916
Jacek Kowalski
Grzegorz Wieczorkiewicz
MA
SW
5
2.5
46.70  
 
111.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
3
5
46.62  
 
112.03481
03562
Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
OP
OP
9
12
46.54  
 
113.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
46.51  
 
114.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
7
9
46.26  
 
115.02757
11769
Bogdan Palczyński
Tomasz Stryszawski
MP
MP
9
7
46.17  
 
116.09868
11421
Stanisław Nowak
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
4
2
45.87  
 
117.14525
13174
Przemysław Kurzak
Ryszard Zwolak
OP
OP
2.5
4
45.87  
 
118.15134
12272
Jolanta Bartczak
Anna Makarewicz
KP
DS
2.5
3
45.60  
 
119.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
11
12
45.42  
 
120.02671
06355
Ryszard Jaśkiewicz
Lech Warwocki
MP
LD
11
7
45.32  
 
121.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
45.32  
 
122.17155
16716
Sławomir Bąk
Lena Ostrowska
MA
MA
3
2.5
45.18  
 
123.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
OP
OP
7
7
45.12  
 
124.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
7
44.88  
 
125.07140
07130
Jerzy Ignyś
Eugeniusz Konik
LB
OP
5
4
44.76  
 
126.03155
07448
Mariusz Gawłowski
Krzysztof Sala
SL
SL
3
3
44.37  
 
127.03234
08716
Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
SL
SL
5
5
44.34  
 
128.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
1.5
2
44.21  
 
129.18088
03498
Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
SL
SL
0.5
5
43.90  
 
130.15906
14837
Dariusz Głowiński
Władysław Kucenko
ZP
ZP
2
5
43.85  
 
131.14428
17008
Wiktor Pantak
Filip Trojański
SL
SL
1.5
1.5
43.79  
 
132.16616
12920
Paweł Sankowski
Sławomir Sulima
MA
MA
1.5
5
43.78  
 
133.15588
15899
Karolina Grzegorzewicz
Grzegorz Walczewski
SL
SL
0.5
1.5
43.60  
 
134.01467
15757
Waldemar Maciejewski
Marcin Wilczyński
MP
MP
3
4
43.55  
 
135.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
43.39  
 
136.15346
03618
Wojciech Szuba
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
2.5
7
43.26  
 
137.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
43.21  
 
138.03098
18040
Jerzy Ciesielczuk
Marian Sokołowski
SL
SL
12
0.5
43.15  
 
139.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
LD
3
2
43.10  
 
140.16276
16279
Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
SL
SL
2
2
42.18  
 
141.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
4
4
42.06  
 
142.09794
06274
Joanna Brede
Ryszard Kiełczewski
SL
SL
5
18
41.23  
 
143.15738
16278
Jerzy Całka
Janusz Jabłoński
SL
SL
1.5
2
41.20  
 
144.13540
14088
Ewa Dziubińska
Teresa Wojtusiak
SL
SL
2
1.5
41.16  
 
145.16461
07020
Sławomir Rokicki
Jan Zabrocki
MA
MA
2
7
40.27  
 
146.07310
03472
Kazimierz Płusa
Kazimierz Róg
SL
SL
4
9
40.06  
 
147.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
1.5
2
39.76  
 
148.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
2.5
2.5
39.74  
 
149.18092
03282
Tomasz Gąsior
Zdzisław Krzemiński
SL
SL
0
12
37.75  
 
150.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
35.01  
 
151.16685
16594
Justyna Piotrowska
Michał Tomalka
SL
SL
0
0
29.71  
 
152.16134
16595
Dominik Caus
Jakub Ryczan
SL
SL
1
0.5
28.65  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10188 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-23 g.07:33:07 (0.4420/314) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.