Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3802/19676 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (2)
Grand Prix Polski Par
niedziela, 5 marca 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
63.25231I
I
2.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
15
59.82224II
II
3.01318
01776
Stanisław Gołębiowski
Adam Żmudziński
DS
DS
24
24
59.53216II
II
4.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
59.40209III
III
5.05226
01661
Andrzej Mazurek
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
11
24
58.55203III
III
6.08078
08119
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
58.35197III
III
7.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
5
13
58.33191 
 
8.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
57.95185 
 
9.01221
09549
Cezary Balicki
Maciej Bielawski
DS
KP
24
11
57.80179 
 
10.06327
11600
Paweł Górmiński
Jarosław Stach
MA
MA
5
7
57.70173 
 
11.07277
10238
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
3
9
57.58167 
 
12.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
7
7
57.53161 
 
13.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
57.47155 
 
14.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
57.42149 
 
15.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
17
13
56.77143 
 
16.15621
04588
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
PM
PM
19
18
56.57137 
 
17. 
 
Volodymyr Dragan
Volodymyr Porkhun
-
-
0
0
56.37131 
 
18.02262
13693
Zbigniew Halat
Curt Sjolin
LB
LB
12
2
56.28125 
 
19.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
18
21
55.99119 
 
20.17766
 
Julij Chumak
Oleg Rovyskin
PD
UKR
2
6
55.96113 
 
21.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2
2.5
55.67107 
 
22.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
55.60101 
 
23.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
WM
12
19
55.3595 
 
24.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
MA
MA
5
13
55.1290 
 
25.04163
07164
Andrei Arlovich
Sviatlana Badrankova
PD
PD
15
5
55.0984 
 
26.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
LB
LB
21
17
54.8078 
 
27.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
54.7172 
 
28.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
2.5
11
54.7066 
 
29.17361
07431
Marta Makarewicz
Marek Witek
MA
PK
2.5
21
54.5660 
 
30.04399
03638
Tomasz Patalan
Kamil Puczyłowski
WM
WM
3
1
54.3554 
 
31.12445
04748
Tomasz Brzęcki
Andrzej Wyborski
PM
PM
5
5
54.0948 
 
32.06954
09550
Adam Suwik
Jakub Wojcieszek
SW
SW
18
17
53.9946 
 
33.04108
14728
Przemysław Janiszewski
Kamil Nowak
MA
MA
21
9
53.7445 
 
34.04797
11809
Ryszard Konopka
Krzysztof Mielnik
PM
PM
12
7
53.7144 
 
35.12220
04402
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
WM
WM
4
7
53.5343 
 
36.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
53.4842 
 
37.04665
05363
Kazimierz Omernik
Jerzy Russyan
PM
WP
19
21
53.4541 
 
38.02673
06845
Marek Jaworski
Tomasz Paluchowski
MP
MA
12
13
53.3340 
 
39.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
MA
19
11
53.3239 
 
40.16784
04741
Władysław Łobacz
Jan Wieczorek
PM
PM
2.5
9
53.3138 
 
41.07811
06973
Marcin Krupowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
21
24
53.2437 
 
42.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
4
53.0136 
 
43.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
52.9535 
 
44.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
52.9134 
 
45.13706
04719
Magdalena Niebuda
Artur Toeplitz
PM
PM
2
5
52.8733 
 
46.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
11
9
52.6232 
 
47.03714
12783
Andrzej Grela
Robert Mrukowski
KP
KP
9
5
52.5031 
 
48.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
4
5
52.3630 
 
49.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
3
5
52.2129 
 
50.14481
07812
Kacper Kacperski
Zygmunt Kuczyński
MP
MA
4
11
52.0728 
 
51.08097
06822
Włodzimierz Kocoń
Anna Nosalska
PM
PM
4
7
52.0027 
 
52.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
DS
15
7
51.9125 
 
53.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
51.9124 
 
54.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
2
12
51.8023 
 
55.04364
04509
Piotr Mazur
Janusz Wróblewski
WM
WM
5
9
51.6622 
 
56.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
15
51.5921 
 
57.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
51.5720 
 
58.01347
07815
Piotr Ilczuk
Lena Leszczyńska
WP
MA
18
7
51.3419 
 
59.08128
04621
Zenon Betański
Marek Kryniewski
PM
PM
4
5
51.3318 
 
60.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
9
51.3017 
 
61.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
12
51.2216 
 
62.04559
04751
Kazimierz Dominiak
Andrzej Zaleski
PM
PM
9
9
51.1815 
 
63.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
51.1114 
 
64.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
LD
WP
18
13
51.0613 
 
65. 
 
Egidijus Petryla
Nele Petryliene
LTU
LTU
6
6
50.9212 
 
66.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
50.8811 
 
67.02519
02546
Bartosz Matras
Jacek Przybyś
LU
LU
5
5
50.8810 
 
68.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
1.5
1.5
50.769 
 
69.04601
04696
Witold Kaliński
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
50.738 
 
70.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
4
50.537 
 
71.04590
04660
Józef Idczak
Marek Niesłuchowski
PM
PM
7
5
50.536 
 
72.05111
04731
Wit Klapper
Sylwester Walerowicz
SL
WP
21
15
50.415 
 
73.08117
08485
Grażyna Brewiak
Grażyna Busse
PM
SL
19
15
50.354 
 
74.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
4
4
50.323 
 
75.08056
10118
Marek Jacyków
Jarosław Pęski
PM
PM
4
5
50.322 
 
76.02912
02977
Jacek Janowski
Mirosław Rafalski
MP
SW
18
18
50.191 
 
77.08370
03763
Bartłomiej Kamelski
Leszek Kawski
KP
KP
7
9
50.18  
 
78.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
4
50.10  
 
79.04242
04425
Andrzej Fronczak
Marek Ratkowski
WM
WM
18
12
50.00  
 
80.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
MA
WP
21
18
49.98  
 
81.07578
08802
Jan Chodkiewicz
Robert Grad
WM
WM
4
2.5
49.91  
 
82.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
3
3
49.86  
 
83.16850
17349
Yaroslav Kryvko
Denis Mylyi
LU
LU
1.5
0.5
49.84  
 
84.06689
06903
Andrzej Kondeja
Józef Rzepka
MA
MA
13
5
49.83  
 
85.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
49.81  
 
86.12197
03960
Michał Klukowski
Radosław Szczepański
DS
LB
24
18
49.81  
 
87.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
49.72  
 
88.14401
04469
Mirosław Makuch
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
3
5
49.71  
 
89. 
 
Jamis Neimanis
Ivars Rubenis
LVA
LVA
6
6
49.60  
 
90.06526
05856
Waldemar Burakowski
Piotr Walczak
MA
WP
15
21
49.60  
 
91.02631
01054
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
MP
MP
5
12
49.56  
 
92.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
13
13
49.20  
 
93.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
4
4
49.19  
 
94.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
4
49.11  
 
95.04628
09696
Marcin Kut
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
5
4
49.01  
 
96.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
48.96  
 
97.12272
13882
Anna Makarewicz
Agnieszka Wiankowska
DS
PM
3
4
48.78  
 
98.08109
08565
Krzysztof Borkowski
Lechosław Suszka
PM
PM
3
5
48.76  
 
99.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
48.72  
 
100.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
1.5
48.66  
 
101.02121
02827
Ryszard Sakowicz
Marek Urbański
LB
LB
17
12
48.55  
 
102.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
3
48.31  
 
103.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MA
MA
13
15
48.29  
 
104.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
48.27  
 
105.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
48.19  
 
106.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
PM
3
2
48.00  
 
107.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
4
47.97  
 
108.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
4
5
47.94  
 
109.02545
02570
Adam Pruszkowski
Leszek Zagozdon
LU
LU
4
5
47.46  
 
110.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
LB
12
7
47.33  
 
111.13661
08158
Adam Harasimowicz
Piotr Zatorski
MP
DS
4
19
47.24  
 
112.04424
04473
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
WM
WM
5
12
47.20  
 
113.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
46.51  
 
114.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
46.48  
 
115.13707
04755
Mirosław Małypan
Danuta Żabicka
PM
PM
4
7
46.33  
 
116.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
PD
PD
7
2.5
46.04  
 
117.05436
05491
Mieczysław Szczechowiak
Marek Wichtowski
WP
WP
4
5
45.59  
 
118.04344
10821
Marek Lichocki
Daniel Wesołowski
WM
PM
12
4
45.52  
 
119.17148
04712
Arkadiusz Matyjas
Leszek Szkudlarek
PM
PM
1.5
7
45.17  
 
120.13616
14184
Arunas Jankauskas
Żaneta Pisarskiene
PD
PD
4
1.5
45.06  
 
121.08899
06923
Marcin Osmański
Jacek Sikora
PM
ZP
4
5
44.93  
 
122.04358
04489
Jakub Milkamanowicz
Paweł Turlejski
WM
WM
2
3
44.86  
 
123.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
LD
5
2.5
44.68  
 
124.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
44.65  
 
125.09462
04480
Marek Serdyński
Waldemar Ślesicki
WM
WM
1.5
2.5
44.41  
 
126.11092
02826
Tytus Bisping
Stanisław Urbanowski
MP
MP
5
7
44.39  
 
127.16989
16439
Kazimierz Głowacki
Jerzy Plichtowicz
MA
MA
1.5
2
44.32  
 
128.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
5
5
43.67  
 
129.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
5
18
43.33  
 
130.16147
15803
Marek Bednarczyk
Monika Suchodolska
PM
PM
2
2.5
43.22  
 
131.03454
03546
Jacek Radomski
Krzysztof Śliwoń
OP
SL
9
13
43.13  
 
132.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
42.70  
 
133.04279
04360
Jan Janiak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
13
42.57  
 
134.02928
08308
Marek Kozdrach
Kamil Walczyk
OP
SW
4
5
42.38  
 
135.04294
18059
Józef Kamiński
Stanisław Kokłowski
WM
WM
7
1.5
42.37  
 
136.11728
11729
Marcin Brzeski
Leszek Czarnecki
PM
PM
2.5
3
42.32  
 
137.04506
 
Regina Wołek
Wojciech Zasuiwik
WM
-
2.5
0
42.03  
 
138.11899
06248
Dominik Głowacki
Hilary Ślesicki
MA
WP
1
4
41.94  
 
139. 
 
Remigiujus Mackus
Laimutis Zuromskas
LTU
LTU
6
6
41.45  
 
140.03170
08592
Cezary Góra
Jerzy Uscki
SW
WM
7
1.5
41.16  
 
141.15874
16849
Andrii Garbar
Yurii Rudyk
LU
LU
1.5
1.5
41.13  
 
142.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
2.5
5
40.91  
 
143.10798
07642
Kazimierz Gierulski
Witold Stachnik
PM
MP
3
7
39.72  
 
144.07559
09413
Henryk Łęcki
Jacek Ridinger
WM
WM
1.5
0.5
38.82  
 
145. 
14156
Gelena Jazvinska
Gintaras Simanaitis
LTU
PD
6
2
38.50  
 
146. 
04455
Jerzy Kwoczek
Mieczysław Sokołowski
-
WM
0
0.5
38.41  
 
147.11296
06085
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
4
11
37.82  
 
148.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
32.05  
 
149.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
27.86  
 
150.06112
06157
Roman Szlachetka
Marek Żakowicz
ZP
ZP
12
12
27.20  
 
151.04297
08951
Wojciech Karpiński
Janusz Tchórzewski
WM
WM
5
2
26.18  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10636 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/gpp/02elblag/W-gp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-13 g.03:35:53 (0.3938/312) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.