Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2056/9209 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (6)
OTP*** BUDIMEX GP Par (6)
niedziela, 12 czerwca 2011r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02637
02806
Marek Filipowski
Wojciech Strzemecki
MP
MP
12
18
61.15200I
I
2.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
LB
LB
18
18
60.73195II
II
3.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
7
18
59.22190II
II
4.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
59.18184III
III
5.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
WM
KP
7
7
59.03179III
III
6.06693
06800
Jacek Korpetta
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
58.94175III
III
7.06526
06689
Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
MA
MA
13
12
58.52171 
 
8.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
7
12
58.42167 
 
9.03785
08237
Roman Kowalkowski
Bogusław Trabszys
KP
KP
4
2.5
58.33162 
 
10.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
LB
LB
12
12
58.33158 
 
11.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
18
18
58.20154 
 
12.06335
06355
Bolesław Krzewski
Lech Warwocki
MA
LD
7
4
58.16150 
 
13.01318
08158
Stanisław Gołębiowski
Piotr Zatorski
DS
DS
18
12
58.10146 
 
14.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
4
4
58.09141 
 
15.03401
04683
Jarosław Ostrowski
Przemysław Piotrowski
WP
PM
7
12
57.92137 
 
16.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
4
13
57.78133 
 
17.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
57.65129 
 
18.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
WP
18
18
57.43125 
 
19.05611
06795
Dominik Filipowicz
Ewa Miszewska
WP
WP
12
18
57.27120 
 
20.05056
05176
Rafał Jagniewski
Michał Kwiecień
WP
WP
18
24
56.79116 
 
21.02121
02158
Ryszard Sakowicz
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
56.62112 
 
22.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
12
56.54108 
 
23.01347
10148
Piotr Ilczuk
Paulina Klimentowska
SL
MA
18
4
56.40104 
 
24.04643
09012
Bogdan Małysz
Bolesław Ostrowski
PM
PM
18
13
56.3799 
 
25.01223
06973
Cathy Bałdysz
Piotr Tuszyński
LB
MA
12
24
56.2795 
 
26.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
56.0891 
 
27.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
56.0687 
 
28.05189
02382
Wiesław Lisowski
Sławomir Polak
WP
WP
4
2.5
55.9383 
 
29.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
12
18
55.7978 
 
30.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
55.7874 
 
31.05944
06125
Adam Hintertan
Ryszard Urbański
LB
ZP
7
4
55.5470 
 
32.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
55.5466 
 
33.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
7
55.5362 
 
34.09822
05341
Zdzisław Ingielewicz
Jacek Pszczoła
MA
MA
2.5
24
55.4557 
 
35.04279
04360
Jan Janiak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
7
55.4153 
 
36.03900
03965
Cezary Pozorski
Zenon Szeffs
KP
KP
2.5
2.5
55.3349 
 
37.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
55.1245 
 
38.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
54.8940 
 
39.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
54.8640 
 
40.12450
04662
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
DS
MA
4
18
54.5639 
 
41.06551
07114
Jacek Ciechomski
Waldemar Skóra
MA
LD
18
7
54.5538 
 
42.06507
07190
Wojciech Biegajło
Paweł Chindelewicz
MA
MA
13
12
54.5338 
 
43.06528
08350
Włodzimierz Buze
Władysław Tomasiak
MA
ZP
18
12
54.3437 
 
44.03841
03933
Jerzy Masłoń
Eugeniusz Seichter
KP
KP
12
7
54.2536 
 
45.02000
02025
Janusz Hliwa
Roman Klejny
LB
LB
4
7
54.1235 
 
46.06554
07044
Jarosław Cieślak
Piotr Żak
WP
WP
13
7
54.0935 
 
47.13364
13365
Adam Lonski
Kamil Madej
PM
PM
2.5
4
54.0234 
 
48.06343
10056
Mariusz Nowak
Piotr Nowicki
LD
LD
7
2.5
53.8933 
 
49.09595
01707
Jan Marcinkowski
Stanisław Wachel
DS
DS
2.5
4
53.8333 
 
50.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
53.7532 
 
51.08075
09259
Jerzy Kowalski
Kazimierz Ligęza
KP
KP
12
4
53.7231 
 
52.10937
02831
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
18
53.6330 
 
53.03925
03970
Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
KP
KP
7
7
53.6130 
 
54.03823
03864
Stanisław Łański
Bogdan Najmrodzki
KP
KP
7
7
53.5829 
 
55.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
18
53.5428 
 
56.13651
10032
Roman Kowalewski
Katarzyna Tyszkiewicz
PM
PM
2.5
2.5
53.4728 
 
57.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
2.5
13
53.4627 
 
58.07901
09391
Rafał Łuczak
Tomasz Rawicz
ZP
ZP
2.5
4
53.3326 
 
59. 
 
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
GER
GER
5
10
53.0025 
 
60.06165
06249
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
52.3725 
 
61.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
4
12
52.3324 
 
62.07891
05856
Piotr Klimacki
Piotr Walczak
MA
WP
18
18
52.2223 
 
63.12983
15477
Janusz Kobylarski
Krzysztof Żak
PM
MP
2
2
52.2222 
 
64.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
MA
4
4
52.2122 
 
65.03969
04018
Mirosław Szparaga
Wojciech Wójciak
KP
KP
4
4
52.2121 
 
66.09764
03999
Bogusz Nalazek
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
7
4
52.1520 
 
67.09301
03788
Jerzy Bronisławski
Eugeniusz Krawczyk
KP
KP
4
7
52.1220 
 
68.05830
06954
Robert Stoliński
Adam Suwik
MA
MA
12
18
51.9719 
 
69.03644
03978
Adam Błachnio
Jarosław Śmieszek
KP
KP
7
12
51.9218 
 
70.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
51.8517 
 
71.08212
09253
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
KP
KP
4
4
51.7717 
 
72.07796
09755
Marek Jeleniewski
Łukasz Witkowski
WP
MA
13
4
51.7616 
 
73.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
7
4
51.6415 
 
74.14378
12362
Dominik Malkowski
Justyna Stachowiak
WP
WP
1
1.5
51.6015 
 
75.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
4
4
51.5414 
 
76.05935
03712
Longin Graczkowski
Mirosław Graczkowski
ZP
KP
4
4
51.5313 
 
77.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
4
51.4212 
 
78.05264
09550
Jerzy Mścisz
Jakub Wojcieszek
WP
MA
12
7
51.4112 
 
79.08950
12006
Iwona Czajka
Danuta Krupnik
MA
MA
4
4
51.2211 
 
80.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
51.0610 
 
81.05070
05213
Piotr Jassem
Paweł Małecki
WP
WP
7
7
50.9910 
 
82.10142
05634
Marek Błaszkowski
Włodzimierz Jakowicki
LD
LD
2.5
7
50.999 
 
83.03750
03868
Julian Jurski
Marek Nazarewicz
KP
KP
7
4
50.958 
 
84.03780
12628
Rafał Konieczny
Tomasz Lubiewski
KP
KP
7
2.5
50.927 
 
85.06706
01726
Apolinary Kowalski
Tomasz Winciorek
MA
DS
24
18
50.857 
 
86.09768
04721
Sebastian Piepióra
Piotr Tomczak
PM
PM
7
4
50.666 
 
87.05574
05802
Przemysław Błaszczyk
Mirosław Samujłło
LD
LD
12
7
50.435 
 
88.06815
05822
Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
12
12
50.394 
 
89.04812
09146
Marta Ostrowska
Piotr Tuczyński
WP
WP
4
12
50.384 
 
90.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
7
4
50.303 
 
91.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
50.282 
 
92.14874
14875
Ireneusz Biniecki
Mariusz Błażyński
KP
KP
0.5
0.5
50.222 
 
93.06225
11607
Wojciech Palmowski
Łukasz Soszka
MA
MA
4
4
50.181 
 
94.11800
03884
Mariusz Krakowiak
Wiesław Paczkowski
KP
KP
2.5
4
50.11  
 
95.08203
04740
Wojciech Gaweł
Piotr Wiankowski
DS
MA
7
12
50.08  
 
96.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
7
4
49.64  
 
97.03753
03904
Marek Kaczan
Grzegorz Prusak
KP
KP
4
4
49.61  
 
98.04033
04034
Mariusz Żurek
Tadeusz Żurek
KP
KP
2.5
2.5
49.56  
 
99.06042
06120
Zbigniew Nowak
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
2.5
4
49.46  
 
100.03822
12229
Lech Łaniewski
Robert Rychlicki
KP
KP
12
2.5
49.43  
 
101.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
2.5
2.5
49.31  
 
102.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
MP
MP
13
4
49.24  
 
103.04905
12139
Andrzej Boruta
Remigiusz Kaźmierczak
WP
WP
1.5
2
49.05  
 
104.05059
05079
Stanisław Janik
Rafał Junik
WP
WP
12
4
49.02  
 
105.09355
03936
Mariusz Grabowski
Dariusz Sielski
KP
KP
7
4
48.90  
 
106.07568
12460
Marek Kamelski
Sławomir Stępniewski
MA
MA
2
2
48.63  
 
107.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
1
1
48.62  
 
108.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
2.5
2.5
48.59  
 
109.04535
04626
Dariusz Bogucki
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
12
4
48.33  
 
110.03971
12018
Karol Szwenkel
Andrzej Wilemski
KP
KP
7
4
48.28  
 
111.08370
12783
Bartłomiej Kamelski
Robert Mrukowski
KP
KP
4
2.5
48.17  
 
112.05028
05489
Zygmunt Grzegorczyk
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
4
12
48.12  
 
113.06845
06876
Tomasz Paluchowski
Janusz Radecki
MA
MA
12
18
48.07  
 
114.04876
06086
Romuald Bartoszko
Ryszard Sawicki
WP
WP
4
4
47.98  
 
115.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
4
2.5
47.73  
 
116.12197
01385
Michał Klukowski
Tomasz Klukowski
DS
DS
4
7
47.72  
 
117.12046
03824
Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
KP
KP
2
2
47.71  
 
118.04703
04755
Eugeniusz Starzyński
Danuta Żabicka
PM
PM
4
4
47.70  
 
119.14480
14481
Krzysztof Duwe
Kacper Kacperski
MA
MA
1
1
47.70  
 
120.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
47.67  
 
121.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
12
7
47.61  
 
122.12455
11610
Piotr Nauman
Paweł Starnawski
MA
MA
2.5
4
47.60  
 
123.15134
13592
Jolanta Bartczak
Jerzy Jankowiak
PM
WP
0
1
47.54  
 
124.12045
04011
Mirosław Skarbek
Michał Włoszek
KP
KP
2
4
47.41  
 
125.08301
09767
Adam Cybulski
Andrzej Sekuła
LD
KP
7
7
47.40  
 
126.03115
13571
Stanisław Dankowski
Józef Kurnik
SL
KP
4
2.5
47.37  
 
127.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
7
4
47.37  
 
128.14843
06066
Piotr Palewski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
0
7
47.34  
 
129.03635
08380
Dariusz Bartoś
Aleksander Tomczak
KP
KP
2
2
47.22  
 
130.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2.5
2.5
47.08  
 
131.13408
04838
Katarzyna Sokołowska
Grzegorz Sokołowski
KP
KP
2
2.5
47.03  
 
132.03634
03738
Grzegorz Balcerowicz
Maciej Jakubowski
KP
KP
7
4
46.93  
 
133. 
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
-
ZP
0
0.5
46.91  
 
134.12129
08388
Grzegorz Deptuła
Tomasz Kuś
WM
WM
4
2.5
46.75  
 
135.01297
01597
Mirosław Fechner
Michał Robak
DS
DS
4
4
46.69  
 
136.13920
06218
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
MA
MA
2
4
46.65  
 
137.12639
12002
Jacek Rosenthal
Jerzy Rosenthal
KP
KP
2
2.5
46.64  
 
138.05670
07109
Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
LD
LD
12
12
46.61  
 
139.02611
03818
Ryszard Chyła
Piotr Litwin
MP
KP
4
4
46.42  
 
140.11550
01705
Piotr Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
1.5
4
46.23  
 
141.04609
04712
Roman Kmieciak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
4
7
46.05  
 
142.04561
04682
Bogdan Drobny
Jacek Piotrowski
PM
PM
7
12
46.03  
 
143.05259
05386
Maciej Młynarczyk
Paweł Siwiński
WP
LB
4
7
45.94  
 
144.04545
06904
Roman Budzik
Lech Sadoś
PM
WP
13
12
45.91  
 
145.08225
08228
Janusz Reisner
Rajmund Wiśniewski
KP
KP
2.5
2.5
45.82  
 
146.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
45.54  
 
147.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
MA
MA
4
2.5
45.42  
 
148.08251
03893
Adam Kozłowski
Janusz Plewa
KP
KP
2.5
7
45.35  
 
149.05279
08131
Jadwiga Nowak
Regina Ziębicka
WP
PM
7
2.5
45.26  
 
150.11198
10235
Krzysztof Lipowski
Radosław Sielczak
ZP
PM
1
2
45.19  
 
151.05242
05544
Ewa Mielcarzewicz
Jolanta Ziętara
WP
WP
4
4
45.18  
 
152.03684
12782
Tadeusz Domka
Zbigniew Łach
KP
KP
2.5
4
44.91  
 
153.11801
08227
Wojciech Giżyński
Marek Warda
KP
KP
2.5
4
44.89  
 
154.06009
10225
Tadeusz Madej
Marian Zarembski
ZP
KP
2.5
2
44.53  
 
155.05185
05371
Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
WP
WP
4
2.5
44.45  
 
156.13715
08855
Piotr Jankowski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
2
2.5
44.21  
 
157.07209
04043
Krzysztof Krajewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
7
44.17  
 
158.03867
05867
Jan Nawrocki
Andrzej Wiosna
KP
KP
7
4
44.17  
 
159.12047
10533
Andrzej Gołygowski
Ryszard Pałasz
WP
WP
7
4
44.14  
 
160.03739
04020
Jarosław Jamroszczak
Marek Wróblewski
KP
KP
2
2.5
44.13  
 
161.05404
10531
Marek Sosiński
Mirosław Świeca
WP
WP
4
4
43.88  
 
162.06325
06328
Ireneusz Głowacki
Jacek Iwański
MA
MA
2.5
4
43.83  
 
163.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
4
2.5
43.76  
 
164.03829
10314
Bogumił Macierzyński
Bogdan Zieliński
KP
KP
7
4
43.63  
 
165.01220
01373
Grzegorz Bajek
Andrzej Kaźmierczak
DS
DS
7
7
43.55  
 
166.06342
06345
Piotr Nowak
Barbara Ostrowska
LD
LD
4
4
43.35  
 
167.11423
12205
Krzysztof Buzała
Marek Niemir
WP
WP
2
0.5
43.21  
 
168.03797
03857
Eugeniusz Kukliński
Jerzy Mojsiewicz
KP
KP
7
4
43.04  
 
169.04396
04429
Krzysztof Pakuła
Patryk Reszczyński
WM
WM
4
4
42.94  
 
170.03651
15557
Dariusz Borysow
Wiesław Rafalski
KP
KP
4
0.5
42.57  
 
171.08213
14655
Rafał Borgula
Arkadiusz Stanisławski
KP
KP
0
1
42.49  
 
172.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
2
2
42.43  
 
173.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
2
2
42.13  
 
174.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
42.08  
 
175.12278
14465
Michał Dolny
Igor Smyk
KP
KP
1.5
1.5
41.15  
 
176.02595
12482
Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
PM
PM
4
1.5
40.86  
 
177.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
4
2
40.86  
 
178.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
4
4
40.59  
 
179.15269
14696
Eugeniusz Jaworski
Mariusz Spletsteser
KP
KP
0
0.5
40.21  
 
180.10864
03927
Józef Adamski
Zbigniew Rychlik
KP
KP
2.5
2.5
39.15  
 
181.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2
38.00  
 
182.13910
06883
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
2.5
7
36.68  
 
183.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
34.42  
 
184.03725
08580
Zbigniew Hęćka
Andrzej Piński
WP
WP
2.5
1.5
32.50  
 
185.01519
01590
Marek Nalepa
Piotr Ratajski
DS
DS
4
4
26.75  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11246 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2011/_gpp/06bydgoszcz/W-bydgoszcz.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-07 g.01:26:51 (0.4752/382) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.