Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24283 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
OTP* - 7 Kongresowy TP
wtorek, 2 lipca 2019r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
86.006734III
III
2.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
1.5
15
73.006432III
III
3.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
11
69.006131 
 
4.02387
05454
Stanisław Pryputniewicz
Bogdan Świątek
LB
WP
5
12
68.005930 
 
5.08929
04161
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
MA
MA
7
4
54.005628 
 
5.05973
05996
Ryszard Kłosiński
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
54.005628 
 
7.02673
09520
Marek Jaworski
Marek Przybyła
MP
LD
13
5
45.005226 
 
8.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
MA
19
18
41.004824 
 
8.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
13
41.004824 
 
10.05340
04848
Janusz Przybysz
Maria Tomczewska
WP
PM
9
7
40.004523 
 
11.03345
03469
Zbigniew Mącior
Marzena Ropska
SL
SL
18
5
39.004121 
 
11.01713
01744
Stanisław Wawszczyk
Krzysztof Wójcik
DS
DS
7
7
39.004121 
 
13.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
11
7
38.003819 
 
14.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
37.003417 
 
14.02223
16177
Piotr Brzeziński
Roman Miłkowski
LB
LB
12
5
37.003417 
 
16.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
36.002915 
 
16.03266
03455
Stefan Kowalczyk
Jerzy Radomski
SL
SL
18
12
36.002915 
 
18.16184
01239
Tomasz Bartnicki
Robert Biel
LB
LB
5
11
35.002613 
 
19.15519
01770
Piotr Kulesza
Aleksander Zdybel
DS
MP
7
9
34.002312 
 
20.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
29.002111 
 
21.13438
16875
Rafał Marks
Edward Sucharda
SL
MA
11
5
27.00179 
 
21.01450
01587
Bogdan Leśniak
Marek Rajca
DS
DS
5
7
27.00179 
 
21.01234
01910
Kazimierz Bednarek
Roman Zabłocki
DS
OP
9
5
27.00179 
 
24.01865
03562
Andrzej Pawlak
Jerzy Ujma
OP
SL
17
12
26.00137 
 
25.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
25.00137 
 
26.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
24.00137 
 
26.01287
01508
Marek Drecki
Jarosław Molenda
DS
DS
7
9
24.00137 
 
26.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
24.00137 
 
29.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
23.00116 
 
30.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
7
22.00116 
 
31.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
21.00116 
 
31.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
21.00116 
 
33.11834
18495
Jakub Jagodziński
Alicja Jaskulecka
LU
LU
5
1.5
15.00105 
 
34.19445
09924
Kajetan Granops
Jacek Kowalski
WP
MA
0.5
5
13.0095 
 
35.09572
08139
Edward Kasiński
Stanisław Owocki
DS
DS
5
2
12.0095 
 
35.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
11
12.0095 
 
37.17721
17161
Jakub Bazyluk
Krzysztof Cichy
MA
MA
3
5
11.0084 
 
38.02934
07603
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
SL
SL
19
19
10.0084 
 
38.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
5
10.0084 
 
40.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
9.0074 
 
40.02087
04103
Marian Nieznański
Dariusz Sterniczuk
LB
PD
7
5
9.0074 
 
40.16699
16586
Arkadiusz Poziemski
Maciej Racewicz
DS
DS
3
2.5
9.0074 
 
43.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
8.0063 
 
43.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
8.0063 
 
43.08854
07061
Joanna Przytycka
Marek Różański
MA
MA
3
9
8.0063 
 
46.06815
17030
Piotr Nawrocki
Anna Zaręba
MA
MA
19
3
6.0053 
 
47.03847
04823
Jarosław Michałowski
Małgorzata Sawicka
KP
KP
18
18
5.0042 
 
47.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
5.0042 
 
47.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
4
5
5.0042 
 
47.08980
08769
Zbyszko Paluczek
Sławomir Piechocki
WP
WP
5
11
5.0042 
 
51.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
MA
12
12
3.0032 
 
52.05208
07915
Andrzej Malenta
Wiesław Skowron
WP
LB
5
4
2.0021 
 
53.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
1.0021 
 
53.05611
07043
Dominik Filipowicz
Sandra Różańska
DS
MA
21
3
1.0021 
 
55.06612
02013
Jerzy Góralczyk
Andrzej Jeleniewski
PK
ZP
5
18
-1.0011 
 
56.14728
02806
Kamil Nowak
Wojciech Strzemecki
MA
MA
13
21
-2.0011 
 
56.16898
18760
Maciej Kędzierski
Joanna Zalewska
MP
MA
4
2.5
-2.0011 
 
58.17934
16585
Szymon Ostrowski
Adam Pigulski
DS
DS
2
3
-3.0011 
 
59.17301
02057
Arkadiusz Jaranowski
Radosław Liskowiak
LB
LB
2.5
5
-5.0011 
 
60.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
-7.0011 
 
60.05084
05111
Tadeusz Kaczanowski
Wit Klapper
ZP
SL
19
21
-7.0011 
 
60.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
-7.0011 
 
63.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
-8.0011 
 
63.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
-8.0011 
 
63.07906
02436
Andrzej Parmonik
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
5
9
-8.0011 
 
66.04906
03775
Jan Borychowski
Jacek Kokociński
WP
WP
13
5
-9.0011 
 
67.07102
19065
Jacek Omelańczuk
Jacek Zubiel
LD
LD
4
0.5
-10.0011 
 
67.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
-10.0011 
 
69.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
-12.0011 
 
69.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
11
1.5
-12.0011 
 
69.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
-12.0011 
 
69.08166
12263
Renata Dancewicz
Anna Jaguszewska
MA
MA
7
4
-12.0011 
 
73.03423
05520
Marek Pieczka
Marek Wójcicki
SL
SL
11
19
-13.0011 
 
73.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
-13.0011 
 
75.18889
05403
Marcel Solecki
Piotr Solecki
WP
WP
0
7
-14.0011 
 
75.04873
02262
Bogusław Barański
Zbigniew Halat
WP
LB
4
12
-14.0011 
 
75.09001
02377
Marek Matwijewicz
Roman Pilecki
LB
LB
4
2
-14.0011 
 
75.07090
16217
Anna Kowalska
Patrycja Krupnik
LD
DS
13
1.5
-14.0011 
 
79.06556
09903
Sylwester Cieślak
Michał Witkowski
MA
SL
12
5
-19.0011 
 
80.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
3
12
-20.0011 
 
80.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
-20.0011 
 
82.02249
02365
Florian Fabiś
Jan Obuchowicz
LB
LB
5
9
-22.0011 
 
83.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
-23.0011 
 
84.09594
11519
Ewa Dziekańska
Bożena Rakuzy
DS
DS
9
2.5
-24.0011 
 
84.18794
07431
Danuta Kaczmarek
Marek Witek
LB
SL
1.5
21
-24.0011 
 
84.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
-24.0011 
 
84.01634
01693
Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
4
5
-24.0011 
 
88.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
-25.0011 
 
88.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
-25.0011 
 
88.18895
18896
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
DS
DS
1.5
1.5
-25.0011 
 
91.18493
02401
Jarosław Chłądowicz
Zdzisław Rzucidło
DS
LB
1.5
5
-29.0011 
 
92.01817
05221
Ryszard Jakubowski
Tadeusz Masłowski
OP
WP
11
9
-30.0011 
 
92.07052
16716
Edmund Czubak
Lena Ostrowska
MA
MA
11
3
-30.0011 
 
92.08165
09575
Marek Czerniawski
Krzysztof Komenda
DS
DS
4
5
-30.0011 
 
95.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
-31.0011 
 
96.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2.5
2
-32.0011 
 
97.03096
19371
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
MP
11
0
-33.0011 
 
98.04078
14660
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
7
3
-36.0011 
 
99.04105
16317
Andrzej Jakimiec
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
-39.0011 
 
99.04797
02324
Ryszard Konopka
Andrzej Łagosz
PM
LB
12
11
-39.0011 
 
99.02631
01054
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
MP
MP
7
13
-39.0011 
 
102.13181
01641
Sławomir Bogdanowicz
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
3
12
-43.0011 
 
103.01437
04829
Zdzisław Kunc
Marek Pietrzak
DS
PM
11
5
-44.0011 
 
103.16544
15292
Hanna Ciuńczyk
Maja Mrozek
MA
SL
3
2
-44.0011 
 
105.17834
17892
Alicja Myśliwiec
Aron Shindler
DS
MP
1.5
2
-45.0011 
 
105.05785
12923
Krzysztof Robaszek
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
4
-45.0011 
 
107.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
-48.0011 
 
108.16070
18011
Krystian Bączek
Filip Parol
MA
MA
4
3
-69.0011 
 
109.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
-72.0011 
 
110.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1.5
-126.0011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2436 punktów PKL, w tym 1304 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-14 g.23:53:33 (0.3674/230) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.