Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4402/24453 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (13)
IV Kongresowy Turniej Par - Budimex GPPP
niedziela, 4 sierpnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08434
05534
Witold Tomaszek
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
12
17
62.71247I
I
2.10721
13028
Sławomir Czech
Piotr Suchodolski
LU
PM
7
5
60.73243II
II
3.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
59.38238II
II
4.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
59.23234III
III
5.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
MA
SW
21
15
59.20229III
III
6.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
4
5
59.08224III
III
7.06973
01726
Piotr Tuszyński
Tomasz Winciorek
LB
MA
24
18
59.07220 
 
8.01054
02827
Tadeusz Garbacik
Marek Urbański
MP
LB
13
13
58.91217 
 
9.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
58.84213 
 
10.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
11
58.43210 
 
11.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
58.32206 
 
12.04662
11319
Michał Nowosadzki
Przemysław Zawada
MA
MA
24
19
57.99202 
 
13.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
57.81199 
 
14.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
57.69195 
 
15.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
57.60192 
 
16.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
DS
WP
21
24
57.28188 
 
17.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WM
WP
17
15
57.28184 
 
18.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
57.15181 
 
19.15976
12123
Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
MA
MA
5
9
57.15177 
 
20.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
57.06174 
 
21.04829
06112
Marek Pietrzak
Roman Szlachetka
PM
ZP
5
12
56.91170 
 
22.07815
06129
Lena Leszczyńska
Piotr Wasylko
MA
ZP
7
12
56.85166 
 
23.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
PM
PM
12
18
56.85163 
 
24.09549
09424
Maciej Bielawski
Stefan Szenberg
DS
DS
13
13
56.76159 
 
25.01345
11600
Maciej Hutyra
Jarosław Stach
DS
OP
7
9
56.56156 
 
26.15478
15049
Igor Bytskevich
Siarhei Ramanovich
PD
PD
2.5
2
56.49152 
 
27.17721
06551
Jakub Bazyluk
Jacek Ciechomski
MA
SW
3
19
56.43148 
 
28.16184
02121
Tomasz Bartnicki
Ryszard Sakowicz
LB
LB
5
18
56.37145 
 
29.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
9
17
56.26141 
 
30.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
56.16138 
 
31.02666
07341
Andrzej Hycnar
Ireneusz Kowalczyk
PK
SL
13
21
56.13134 
 
32.13706
04719
Magdalena Machczyńska
Artur Toeplitz
PM
PM
2
5
56.12130 
 
33.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
56.07127 
 
34.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
55.67123 
 
35.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
9
55.67120 
 
36.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
LB
LB
19
21
55.59116 
 
37.04588
05111
Sławomir Henclik
Wit Klapper
PM
SL
18
21
55.58112 
 
38.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
SW
SW
7
7
55.54109 
 
39.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
55.41105 
 
40.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
55.29102 
 
41.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
55.2198 
 
42.03847
11296
Jarosław Michałowski
Artur Pomarański
KP
LU
18
5
54.9395 
 
43.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2.5
2
54.9391 
 
44.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
54.7287 
 
45.06321
07102
Leszek Dzieńkowski
Jacek Omelańczuk
MA
LD
7
4
54.5984 
 
46.03644
03978
Adam Błachnio
Jarosław Śmieszek
KP
KP
13
15
54.5780 
 
47.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
15
13
54.4077 
 
48.18128
15414
Wojciech Kurkowski
Wojciech Okuniewski
LU
LU
4
3
54.3373 
 
49.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
54.2069 
 
50.06658
06678
Jacek Kalita
Joanna Okła
MA
MA
24
1.5
54.1566 
 
51.03168
03206
Roman Goszcz
Maciej Janeczko
SL
MP
5
7
54.0962 
 
52.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
54.0859 
 
53.03763
03829
Leszek Kawski
Bogumił Macierzyński
KP
PM
9
9
53.8155 
 
54.12220
04402
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
PM
WM
5
7
53.7351 
 
55.04665
15802
Kazimierz Omernik
Adam Suchodolski
PM
PM
19
4
53.7250 
 
56.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
LD
12
13
53.7249 
 
57. 
11653
Ekaterina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
7
53.7048 
 
58.07271
05624
Adrian Bakalarz
Jacek Grzelczak
SL
LD
7
13
53.6848 
 
59.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
53.6747 
 
60.16717
04731
Aleksander Swatler
Sylwester Walerowicz
ZP
WP
13
15
53.6546 
 
61.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SL
WP
5
21
53.6446 
 
62.04405
04474
Krzysztof Pikus
Andrzej Sulima
WM
WM
19
11
53.5845 
 
63.02671
07501
Ryszard Jaśkiewicz
Jan Styczyński
MP
SL
11
5
53.5845 
 
64. 
15666
Mikhail Chorny
Henadzi Medusheuski
ISR
PD
6
3
53.5744 
 
65.02013
06689
Andrzej Jeleniewski
Andrzej Kondeja
ZP
MA
18
13
53.3943 
 
66.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
53.3643 
 
67.05691
05708
Grzegorz Lewaciak
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
53.3142 
 
68.14145
05889
Katarzyna Abratkiewicz
Patryk Araszkiewicz
ZP
ZP
3
5
53.2942 
 
69.08078
08119
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
53.2641 
 
70.11246
08057
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
5
13
53.1140 
 
71.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
52.9740 
 
72.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
4
5
52.9539 
 
73.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
7
52.8738 
 
74.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
52.8438 
 
75.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
7
5
52.8137 
 
76.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
52.7737 
 
77.03714
12783
Andrzej Grela
Robert Mrukowski
KP
KP
9
5
52.7436 
 
78.02580
11769
Agata Kowal
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
52.7335 
 
79.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
17
52.7235 
 
80.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
52.6934 
 
81.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
PD
PD
7
3
52.6533 
 
82.12263
03266
Anna Jaguszewska
Stefan Kowalczyk
MA
SL
4
18
52.5833 
 
83.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
5
52.4432 
 
84.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
52.4332 
 
85.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
52.4331 
 
86.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
52.4130 
 
87.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
4
11
52.2930 
 
88.02806
06963
Wojciech Strzemecki
Marek Szymanowski
MA
LD
21
24
52.0529 
 
89.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
15
13
52.0229 
 
90.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
4
7
51.9928 
 
91.04701
04748
Jan Staniszewski
Andrzej Wyborski
PM
PM
5
7
51.9927 
 
92.01318
08979
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
DS
DS
24
24
51.9827 
 
93.17834
16586
Alicja Myśliwiec
Maciej Racewicz
DS
DS
1.5
2.5
51.9726 
 
94.03633
03939
Mariusz Arutiunianc
Aleksander Skop
KP
KP
15
13
51.9225 
 
95.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
2.5
2
51.9025 
 
96.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
5
51.8824 
 
97.02794
07642
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
MA
MA
12
9
51.8824 
 
98.03345
01502
Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
SL
DS
18
19
51.8723 
 
99.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
51.8722 
 
100.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
51.8422 
 
101.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
51.8021 
 
102.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
51.7921 
 
103.02501
08903
Mariusz Kowalski
Olga Zabulewicz
LU
PM
15
5
51.7820 
 
104.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
51.7819 
 
105.04682
04696
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
51.7419 
 
106.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
51.6918 
 
107.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
11
11
51.6617 
 
108.18681
18842
Paweł Fiebig
Rafał Milinkiewicz
WP
WP
2.5
1.5
51.5917 
 
109.05932
05953
Remigiusz Góralczyk
Wojciech Jarząbek
ZP
ZP
5
5
51.5516 
 
110.07283
16470
Jarosław Figlus
Agata Pyclik-Chojenka
SL
ZP
13
2.5
51.5316 
 
111.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
11
7
51.5315 
 
112.06904
07018
Lech Sadoś
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
9
51.5214 
 
113.07405
08797
Piotr Radzikowski
Michał Tuszyński
MP
MP
9
4
51.3914 
 
114.04531
05574
Marek Barylewski
Przemysław Błaszczyk
WP
LD
18
15
51.3713 
 
115.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
51.3213 
 
116.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
51.3112 
 
117.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
51.3011 
 
118.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
51.2711 
 
119.06370
03020
Jacek Bors
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
51.2610 
 
120.12272
10095
Anna Makarewicz
Paweł Miechowicz
MA
LB
5
17
51.189 
 
121.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
17
15
51.099 
 
122.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
15
19
50.978 
 
123.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
50.968 
 
124.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
50.897 
 
125.04562
11248
Piotr Dybowski
Radosław Szczepanowski
PM
PM
7
3
50.846 
 
126.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
50.826 
 
127.14255
13696
Marcin Skurzyński
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
2.5
3
50.805 
 
128.06822
15803
Anna Nosalska
Monika Suchodolska
PM
PM
7
3
50.805 
 
129.19724
19723
Bartosz Bejenka
Adam Rogowski
PD
PD
1
0.5
50.764 
 
130.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.733 
 
131.07572
04497
Ireneusz Jagielski
Mirosław Wilga
MA
WM
7
5
50.603 
 
132.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
11
50.512 
 
133.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
2.5
50.491 
 
134.04563
04751
Ireneusz Dzikowski
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
9
50.341 
 
135.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
50.331 
 
136.07221
10238
Andrei Kavalenka
Alexander Zhukov
PD
PD
7
9
50.321 
 
137.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
5
50.291 
 
138.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
50.161 
 
139.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
13
7
50.111 
 
140.10148
05830
Paulina Klimentowska
Robert Stoliński
PM
WP
7
15
50.091 
 
141.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
50.061 
 
142.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
50.061 
 
143.09685
04744
Jerzy Rozenberg
Andrzej Wojnowski
PM
PM
3
3
50.001 
 
144.04535
10533
Dariusz Bogucki
Ryszard Pałasz
ZP
WP
15
11
49.991 
 
145.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
49.961 
 
146.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
7
13
49.921 
 
147.04303
04360
Roman Kierznowski
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
21
13
49.791 
 
148.06877
06921
Waldemar Radziak
Dariusz Sierocki
MA
MA
12
7
49.791 
 
149.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
49.571 
 
150.05634
06355
Włodzimierz Jakowicki
Lech Warwocki
WP
LD
7
9
49.491 
 
151.04590
04756
Józef Idczak
Andrzej Żaboklicki
PM
PM
7
4
49.411 
 
152.06697
17675
Jarosław Kostrzewa
Janusz Królikowski
MA
MA
11
2.5
49.351 
 
153.11591
12196
Tadeusz Bożek
Zbigniew Skibicki
MA
MA
5
5
49.341 
 
154. 
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
GER
PM
6
19
49.331 
 
155.06051
06066
Marek Ostrowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
7
9
49.251 
 
156.12452
04596
Andrzej Dobkowicz
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
4
5
49.211 
 
157.04639
04643
Andrzej Malinowski
Bogdan Małysz
PM
PM
5
18
49.201 
 
158.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
5
7
49.121 
 
159.05059
05386
Stanisław Janik
Paweł Siwiński
LB
LB
13
12
49.051 
 
160.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SL
7
21
49.021 
 
161.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
7
5
48.881 
 
162.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
PM
ZP
19
19
48.881 
 
163.16147
04559
Marek Bednarczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
3
9
48.831 
 
164.09355
08052
Mariusz Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
48.721 
 
165.16434
11471
Beata Madej
Maciej Rodzaj
SL
MP
3
9
48.671 
 
166.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
48.661 
 
167.09357
17030
Arkadiusz Majcher
Anna Zaręba
PK
MA
11
3
48.451 
 
168. 
19484
Magdalena Judek
Urszula Staniszewska
-
MA
0
1
48.441 
 
169.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
48.431 
 
170.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
48.421 
 
171.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
2
48.401 
 
172.08129
08056
Edward Bednarczyk
Marek Jacyków
PM
PM
7
5
48.311 
 
173.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
48.301 
 
174.05213
05282
Paweł Małecki
Jerzy Nowak
WP
WP
11
13
48.281 
 
175.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
48.241 
 
176.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
48.111 
 
177.13022
09418
Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
4
7
48.091 
 
178.03750
04670
Julian Jurski
Mariusz Pater
KP
PM
11
11
48.071 
 
179.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
48.071 
 
180.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
48.011 
 
181.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
47.981 
 
182.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
47.911 
 
183.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
47.911 
 
184. 
11936
Kennet Christiansen
Ervin Otvosi
DEN
PM
6
9
47.851 
 
185.06090
05996
Robert Cylwik
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
47.841 
 
186.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
9
47.761 
 
187.04341
13877
Jan Lech
Andrzej Riss
PM
PM
5
2.5
47.741 
 
188.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2
12
47.731 
 
189.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
47.671 
 
190.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
47.631 
 
191.14619
17167
Maksymilian Chodacki
Tomasz Kiełbasa
SL
MA
9
5
47.611 
 
192.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
47.591 
 
193.14650
13698
Dmitry Kamlyuk
Dmitry Khodkov
PD
PD
2
2.5
47.491 
 
194.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
47.401 
 
195.14705
07277
Viktar Lipnitski
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
3
4
47.281 
 
196.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
47.241 
 
197.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
47.231 
 
198.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
9
21
47.211 
 
199.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
12
5
47.201 
 
200.17294
13018
Marek Bałabuch
Rafał Szafranek
KP
KP
2.5
4
47.111 
 
201.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
47.091 
 
202.04780
05340
Grzegorz Gan
Janusz Przybysz
PM
WP
3
9
47.071 
 
203. 
19121
Marylin Malinowska
Artur Malinowski
-
WP
0
19
47.051 
 
204.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
47.041 
 
205.04793
06956
Krzysztof Kluf
Bogdan Szlacheta
MA
MA
12
7
47.001 
 
206.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
47.001 
 
207.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
46.861 
 
208.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
2
46.821 
 
209.03843
20047
Józef Matuszewski
Witold Posadzy
KP
KP
5
3
46.821 
 
210.06573
17042
Bogusław Domaszewski
Marek Wysocki
MA
PD
3
3
46.771 
 
211.10045
08859
Jacek Krystecki
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
4
7
46.711 
 
212.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
1
1
46.571 
 
213.12983
04712
Janusz Kobylarski
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
46.391 
 
214.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
5
46.351 
 
215.17921
18645
Józef Bugajewski
Ewa Morawska
WP
WP
1.5
1.5
46.271 
 
216.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
45.891 
 
217.08109
04628
Krzysztof Borkowski
Marcin Kut
PM
PM
4
5
45.881 
 
218.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
WM
12
9
45.801 
 
219.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
LD
MA
13
13
45.551 
 
220.08988
04161
Paweł Gałązka
Bartosz Mer
MA
MA
4
4
45.491 
 
221.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
45.351 
 
222.04797
04818
Ryszard Konopka
Krzysztof Materek
PM
PM
12
2.5
45.341 
 
223.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
45.091 
 
224.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
44.991 
 
225. 
 
Lars Erik Moberg
Galina Nilsson
SWE
SWE
6
6
44.941 
 
226.17983
09006
John Catlow
Adam Peszke
WP
WP
2.5
5
44.771 
 
227.14609
11219
Piotr Szczygieł
Bogdan Żelazowski
SW
LD
4
3
44.651 
 
228.16784
04710
Władysław Łobacz
Stanisław Szejko
PM
PM
3
7
44.631 
 
229.19391
19390
Barbara Tuma
Krzysztof Tuma
PM
PM
0.5
0.5
44.611 
 
230.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
44.511 
 
231.08485
05856
Grażyna Busse
Piotr Walczak
WP
WP
15
21
44.501 
 
232.04949
05400
Michał Dembiński
Maciej Sobieralski
WP
WP
12
15
44.481 
 
233.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
44.371 
 
234.01066
02760
Andrzej Janda
Jerzy Pasich
PK
MP
5
7
44.341 
 
235.03992
03999
Roman Wachowiak
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
18
5
44.301 
 
236.05635
04411
Bogusław Jakóbczyk
Zbigniew Prasek
LD
PM
5
5
44.251 
 
237.06507
10023
Wojciech Biegajło
Leszek Łuniewski
MA
MA
13
12
44.121 
 
238.09734
10930
Krzysztof Kowalczyk
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
4
5
44.091 
 
239.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
43.891 
 
240.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
43.871 
 
241.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
43.331 
 
242.06488
04043
Wiesław Andruk
Mirosław Liszewski
MA
PD
9
11
43.141 
 
243.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
43.091 
 
244.17916
16623
Kajetan Gościański
Wojciech Ligman
WP
PM
2
2
43.071 
 
245.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
42.481 
 
246.15916
08930
Grzegorz Wieczorkiewicz
Maja Żabierek
SW
SW
4
5
42.391 
 
247.11726
11509
Ryszard Kamiński
Czesław Thrun
PM
PM
4
5
42.241 
 
248.15313
15044
Małgorzata Augustyn
Piotr Surdyk
WP
WP
2.5
3
41.921 
 
249.02331
17049
Edward Makarewicz
Michał Samet
LB
PM
3
2
41.731 
 
250. 
 
David Dunne
Sheila Kelly
IRE
IRE
6
6
41.471 
 
251.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
41.401 
 
252.14369
16810
Józef Klimowski
Przemysław Stefanowski
ZP
ZP
4
0.5
41.151 
 
253.12278
10469
Michał Dolny
Grzegorz Gralik
KP
KP
2.5
3
40.921 
 
254.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
40.861 
 
255.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
1.5
2.5
40.581 
 
256.19556
17210
Dorota Malec
Olgierd Zieliński
PM
PM
0.5
0.5
40.411 
 
257.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
1.5
2
40.391 
 
258.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
0
2
40.281 
 
259.04605
04730
Jan Klapkowski
Zbigniew Walczyński
PM
PM
7
9
38.841 
 
260.14703
14990
Illia Feranchuk
Liudmila Nestsiaronak
PD
PD
2.5
0
38.531 
 
261.08970
08428
Bogusław Pawszak
Krzysztof Sokół
MA
MA
12
4
38.411 
 
262.15906
06140
Dariusz Głowiński
Franciszek Wnęk
ZP
ZP
2.5
2
37.431 
 
263.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
34.261 
 
264.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
33.281 
 
265.19475
03023
Mariola Miklaszewska
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
1
1
32.281 
 
266.19967
04031
Klaudiusz Kotwis
Paweł Piątkowski
PM
WM
0
0.5
29.951 
 
267.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
WP
PM
9
12
26.701 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 20166 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-12 g.23:16:43 (0.7490/544) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.