Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4412/24597 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
OTP* - 8. KTP o puchary "IPChem sp. z o.o."
środa, 28 sierpnia 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
64.586734III
III
2.06512
17082
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
MA
MA
5
4
49.556533III
III
3.07796
07815
Marek Jeleniewski
Lena Leszczyńska
SW
MA
18
7
45.936332 
 
4.11104
12499
Sławomir Niajko
Michał Wieteska
MA
MA
12
4
43.546131 
 
5.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
42.395930 
 
6.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
40.435829 
 
7.18354
16068
Małgorzata Buduła
Konrad Paluszek
MA
MA
2
2
39.805628 
 
8.06954
08313
Adam Suwik
Adam Wyszyński
MA
SW
18
11
38.465528 
 
9.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
37.245327 
 
10.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
35.345126 
 
11.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
33.985025 
 
12.10721
07859
Sławomir Czech
Maciej Urbaniak
LU
MA
7
3
33.744824 
 
13.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
33.244623 
 
14.07725
06956
Grzegorz Superson
Bogdan Szlacheta
MP
MA
13
7
31.424523 
 
15.06522
11466
Henryk Brodawski
Tadeusz Laszczak
MA
MA
13
7
29.724322 
 
16.16537
07029
Marek Bytof
Stanisław Zarzecki
MA
MA
2.5
3
29.064221 
 
17.04108
01115
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Martens
MA
WP
21
24
28.684020 
 
18.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
28.573819 
 
19.10447
12456
Mikołaj Komorowski
Krzysztof Stefaniak
MA
MA
2.5
2
27.333719 
 
20.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
5
4
25.083518 
 
21.06689
11191
Andrzej Kondeja
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
22.893317 
 
22.02468
17361
Jerzy Brzustowski
Marta Makarewicz
LU
MA
5
4
20.213216 
 
23.08411
07042
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
MA
MA
11
9
18.763015 
 
24.12503
17242
Wojciech Uszynski
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
17.482915 
 
25.06822
05363
Anna Nosalska
Jerzy Russyan
PM
WM
7
21
16.282714 
 
26.06618
06710
Marek Gruziel
Tomasz Kozarzewski
MA
MA
3
3
13.012513 
 
27.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
12.852412 
 
28.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
10.622211 
 
29.15263
12224
Andrzej Rzechuła
Aleksander Waślicki
MA
MA
2.5
4
5.182010 
 
30.13994
09213
Robert Pepłoński
Grzegorz Witkowski
MA
MA
4
4
1.541910 
 
31.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
44.97179 
 
32.13406
07821
Maciej Bramowicz
Andrzej Miklaszewski
MA
MA
2.5
5
42.18168 
 
33.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
41.95147 
 
34.05216
05353
Paweł Marek
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
5
11
41.07147 
 
35.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
39.25137 
 
36.18032
06817
Maciej Kulikowski
Renata Neronowicz
MA
MA
4
12
37.86137 
 
37.10468
06724
Kamil Kajetanowicz
Paweł Kubacki
MA
MA
4
5
31.30137 
 
38.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
0.5
1
29.97137 
 
39.06733
06904
Grzegorz Kula
Lech Sadoś
MA
MA
11
12
28.58126 
 
40.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
28.26126 
 
41.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
22.69126 
 
42.06549
04161
Igor Ciborowski
Bartosz Mer
MA
MA
4
4
17.35116 
 
43.15595
02827
Maciej Dąbrowski
Marek Urbański
OP
LB
9
13
15.07116 
 
44.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
13.50116 
 
45.07555
17363
Stanisław Stachlewski
Janusz Tomaszczuk
MA
MA
9
2.5
10.93116 
 
46.06616
13463
Łukasz Grodzicki
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
3
10.24105 
 
47.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2.5
2
9.56105 
 
48.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
8.82105 
 
49.18605
19705
Krzysztof Bekalarek
Jan Syska
MA
MA
1.5
1
8.1295 
 
50.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
7.5695 
 
51.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
SL
5
21
6.1395 
 
52.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
5
6.0895 
 
53.08426
06917
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
MA
MA
5
5
5.4684 
 
54.12006
04043
Danuta Krupnik
Mirosław Liszewski
MA
PD
7
11
5.3684 
 
55.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
4.5584 
 
56.15855
09710
Roman Kowalewicz
Mariusz Mączewski
MA
MA
2.5
2
2.9374 
 
57.18320
16637
Michał Górski
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
2
2
2.6274 
 
58.10148
07642
Paulina Klimentowska
Witold Stachnik
PM
MA
7
9
0.0074 
 
59.09020
16716
Kazimierz Grzeszkowiak
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
-0.0974 
 
60.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
MP
MP
4
4
-0.9163 
 
61.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
-3.8463 
 
62.06539
06543
Robert Chmielak
Jan Chodorowski
MA
MA
7
18
-4.0263 
 
63.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
-8.1663 
 
64.06332
07901
Michał Kilanowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
-8.4453 
 
65.11214
06823
Marek Kolasiński
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
4
-8.6453 
 
66.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
-10.6453 
 
67.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
-11.7242 
 
68.19344
19485
Łukasz Chrzanowski
Adrianna Staniszewska
MA
MA
1.5
1
-11.8842 
 
69.13240
14479
Gracjan Konieczny
Maciej Plichta
MA
MA
2
2
-18.3742 
 
70.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
-26.0642 
 
71.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
MA
MA
4
5
26.6832 
 
72.04198
02934
Adolf Bocheński
Krzysztof Kujawa
WM
SL
13
19
25.5832 
 
73.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
25.3432 
 
74.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
23.9121 
 
75.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
21.9521 
 
76.06706
06336
Apolinary Kowalski
Piotr Lutostański
WM
WP
24
18
19.1521 
 
77.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
16.5421 
 
78.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
15.5311 
 
79.07814
 
Piotr Kuźmicz
Paweł Pacanowski
MA
SWE
1.5
6
14.4011 
 
80.12158
17030
Izabella Jaworska
Anna Zaręba
LD
MA
4
3
14.2711 
 
81.03724
13071
Leszek Hejne
Artur Sulich
KP
OP
7
7
14.2011 
 
82.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
13.5211 
 
83.18785
18260
Paweł Sierakowski
Tomasz Wolfke
MA
MA
2
2
13.3311 
 
84.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
11.6411 
 
85.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
10.3611 
 
86.04793
06707
Krzysztof Kluf
Maciej Kowalski
MA
MA
12
12
7.5411 
 
87.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
7.4211 
 
88.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
17
9
6.7611 
 
89.19637
19080
Piotr Okonek
Jan Szewczyk
MA
MA
1.5
1.5
6.5411 
 
90.05907
06882
Roman Chmielnicki
Andrzej Rohde
ZP
MA
3
11
5.8311 
 
91.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
4.8411 
 
92.18479
17207
Magdalena Czajkowska
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
2
2.5
4.2711 
 
93.11291
12123
Przemysław Ohrysko
Mateusz Stępiński
MA
MA
2.5
9
3.7611 
 
94.08931
09278
Andrzej Fengler
Hubert Zacharski
MA
MA
5
2.5
3.6011 
 
95.06766
06960
Wiesław Maciejczuk
Janusz Szukszta
MA
MA
13
9
2.9111 
 
96.05111
05856
Wit Klapper
Piotr Walczak
SL
WP
21
21
2.2411 
 
97.08543
14450
Marek Jaroszkiewicz
Piotr Makohin
MA
MA
2.5
2
1.9511 
 
98.18636
18635
Andrzej Nierobisz
Maria Rubanowska-Nierobisz
MA
MA
1
1
1.0011 
 
99.11591
07053
Tadeusz Bożek
Krzysztof Gołaś
MA
MA
5
5
-0.5611 
 
100.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
1.5
1.5
-0.8111 
 
101.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
-0.8311 
 
102.17155
06990
Sławomir Bąk
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
4
3
-0.9711 
 
103.06664
06705
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
-1.0911 
 
104. 
19518
Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
-
MA
0
1
-1.1011 
 
105.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
-1.9911 
 
106.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
-2.0711 
 
107.06577
08970
Zygmunt Dumała
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
-2.2811 
 
108.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
2
2
-2.9511 
 
109.15582
07038
Tomasz Kozłowski
Stefan Zieliński
MA
MA
3
3
-3.2511 
 
110.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
-3.3311 
 
111.07975
07989
Jerzy Maludziński
Wiesław Skubisz
SW
LU
11
9
-3.8511 
 
112.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
5
-4.0511 
 
113.12012
06854
Jacek Koter
Janusz Pietrzak
MA
MA
5
5
-4.3511 
 
114.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
-4.3711 
 
115.12968
17232
Andrzej Piesiewicz
Andrzej Szlachta
MA
MA
5
2
-4.6211 
 
116.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
-5.5011 
 
117.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
-6.4311 
 
118.06488
06717
Wiesław Andruk
Jolanta Krogulska
MA
MA
9
19
-6.6611 
 
119.06684
07810
Stefan Knothe
Waldemar Kostrzewa
MA
MA
9
4
-8.5511 
 
120.10719
03221
Katarzyna Chmielewska
Paweł Jończyk
LB
SL
0.5
4
-8.5711 
 
121.06526
06542
Waldemar Burakowski
Irena Chodorowska
MA
MA
15
18
-10.6411 
 
122.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
-10.7111 
 
123.17854
14417
Dariusz Krakowiak
Maciej Mosakowski
MA
MA
2.5
2.5
-11.8711 
 
124.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
-12.1811 
 
125.07221
08859
Andrei Kavalenka
Krzysztof Lewandowski
PD
DS
7
7
-12.6911 
 
126.06595
06821
Ryszard Florkiewicz
Daniel Norek
MA
MA
3
4
-12.8311 
 
127.06764
09620
Marian Łukasiak
Adam Żelazny
MA
MA
5
5
-18.28   
 
127.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
1.5
-13.0911 
 
128.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
9
12
-13.5111 
 
129.19943
19942
Marek Gardocki
Rafał Szerszyński
MA
MA
0
0
-14.5011 
 
130.17584
16461
Jerzy Olszewski
Sławomir Rokicki
MA
MA
2
2.5
-15.5111 
 
131.06800
06876
Sylwester Młynarczuk
Janusz Radecki
MA
MA
18
18
-15.5711 
 
132.10709
18209
Piotr Frankowski
Zbigniew Wyziński
LU
OP
4
1.5
-15.9211 
 
133.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
-17.5811 
 
134.11722
07854
Robert Michalski
Witalis Talar
MA
OP
3
13
-17.6711 
 
135.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
2.5
-17.7311 
 
136.16373
16707
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
MA
MA
2.5
2.5
-17.8811 
 
137.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
-19.1411 
 
138.17951
19396
Jakub Bojanowski
Michał Zalewski
MA
MA
1.5
0.5
-20.0811 
 
139.18841
13918
Michał Szadkowski
Wojciech Wojsa
MA
MA
0
0.5
-20.1011 
 
140.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
-21.3011 
 
141.06797
12196
Andrzej Miszewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
18
5
-21.6411 
 
142.01019
10426
Andrzej Byzdra
Marek Szakun
PK
MA
7
4
-22.2311 
 
143.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
-22.4111 
 
144.12266
06780
Marek Drukier
Anna Mandecka
LD
MA
5
7
-23.9911 
 
145.17640
 
Marek Chylewski
Krzysztof Szufnara
MA
-
1.5
0
-24.2211 
 
146.14535
14536
Lesław Klader
Dorota Mosakowska
MA
MA
4
2
-25.2911 
 
147.06646
15075
Jerzy Jodełka
Jerzy Kotowski
MA
MA
5
2
-26.2911 
 
148.07849
17008
Bogdan Szulejewski
Filip Trojański
SW
MA
21
3
-26.4011 
 
149.10930
17479
Zbigniew Niedziałkowski
Janusz Wawrowski
MA
MA
5
4
-27.1011 
 
150.16450
16428
Alicja Rybak
Grzegorz Rybak
MA
MA
2.5
2.5
-27.4911 
 
151.02094
02162
Romuald Paszkowski
Grzegorz Trojanowski
ZP
ZP
5
3
-28.7111 
 
152.10720
10340
Maria Düm
Michał Tuczyński
MA
MA
2.5
2
-34.2411 
 
152.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
-30.06   
 
153.06628
06749
Krzysztof Hordyński
Jacek Leszczyłowski
MA
LD
3
2
-36.3711 
 
154.06824
08428
Mirosław Nowaczyński
Krzysztof Sokół
MA
MA
7
4
-36.4711 
 
155.19071
18774
Wojciech Gajzler
Ewa Orłowska
MA
MA
1
2
-37.9011 
 
156.10466
 
Józef Dybus
Paweł Kaczmarczyk
MA
-
5
0
-43.8411 
 
157.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
-45.9211 
 
158.18507
19410
Andrzej Jarząbek
Artur Królikowski
MA
MA
1.5
1
-49.1611 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3474 punkty PKL, w tym 1858 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-10 g.22:27:18 (0.6899/330) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.