Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5292/26379 turniej par

szczegóły imprezy

Mityng Grodu Lidzbarskiego online
OTP o puchary posła na Sejm RP Jacka Protasa (BBO)
niedziela, 25 kwietnia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
PM
PM
9
2.5
68.3450
2.03644
03939
Adam Błachnio
Aleksander Skop
KP
KP
13
13
62.9049
3.07572
04319
Ireneusz Jagielski
Dariusz Kozłowski
WM
WM
7
12
61.6747
4.10043
09550
Łukasz Kalbarczyk
Jakub Wojcieszek
MA
WP
7
17
61.6645
5.04353
04474
Krzysztof Łukaszewicz
Andrzej Sulima
WM
WM
15
11
61.6044
6.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
60.9443
7.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
60.6541
8.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MP
13
9
60.0340
9.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
59.7439
10.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
59.5437
11.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
13
7
58.7736
12.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
OP
OP
7
17
58.6535
13.10752
19655
Jacek Balcerowski
Krzysztof Sowiński
SW
SW
2
1
58.5633
14.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
58.3732
15.05606
06348
Grzegorz Dziębowski
Tomasz Radwański
LD
LD
9
5
58.3230
16.08117
15477
Grażyna Brewiak
Krzysztof Żak
OP
PM
19
7
58.0529
17.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
57.3628
18.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
57.2326
19.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
57.2225
20.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
57.1624
21.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
56.8222
22.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
56.8021
23.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
OP
KP
17
21
56.7520
24.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
56.6518
25.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
56.4917
26.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
56.4216
27.19676
12475
Marek Krupicki
Kazimierz Krupiński
MA
MA
2
3
56.0314
28.16695
15481
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
MA
MA
4
4
55.8813
29.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
55.5612
30.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
9
1.5
55.5410
31.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
55.2710
32.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
55.1810
33.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
54.8910
34.01143
01163
Zbigniew Pękala
Andrzej Skoczylas
WM
WM
0.5
1
54.7710
35.04535
11319
Dariusz Bogucki
Przemysław Zawada
PM
SW
17
19
54.689
36.11092
12154
Tytus Bisping
Mateusz Sobczak
MP
DS
7
11
54.629
37.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
54.529
38.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
54.519
39.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
54.478
40.01152
13156
Grzegorz Rewer
Paweł Szymański
LU
LU
11
3
54.178
41.01502
01577
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
DS
DS
19
12
54.128
42.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
7
7
54.088
43.04490
04491
Andrzej Tutaj
Ewa Tutaj
WM
WM
5
5
54.087
44.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
53.747
45.01893
09201
Janusz Środa
Tomasz Walania
OP
OP
4
5
53.727
46.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
5
19
53.707
47.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
53.697
48.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
53.636
49.03185
12846
Zbigniew Guła
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
13
7
53.536
50.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
53.236
51.04360
10534
Mirosław Makatrewicz
Waldemar Sroczyński
WM
WP
13
11
53.136
52.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
53.135
53.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
15
13
53.065
54.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
52.755
55.09430
07610
Kazimierz Gałka
Jan Skąpski
MP
WM
7
4
52.635
56.04552
12196
Leszek Czarnobaj
Zbigniew Skibicki
PM
MA
4
5
52.414
57.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
5
52.324
58.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
52.204
59.02621
02720
Marian Czopek
Magdalena Lankosz
MP
MP
7
9
51.804
60.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
51.734
61.09350
21177
Martyna Ksyta
Przemysław Patelka
MP
MP
3
0
51.723
62.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2.5
51.713
63.10017
16369
Paweł Babecki
Jarosław Malarski
LD
LD
5
2.5
51.673
64.06705
11191
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
51.503
65.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
51.382
66.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.372
67.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
51.292
68.10571
13622
Marek Kubicki
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
4
5
51.132
69.02460
03006
Marek Atalski
Krzysztof Warzocha
LU
LU
13
12
51.091
70.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
MA
9
19
51.021
71.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
50.941
72.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
50.851
73.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
50.822
74.15721
21056
Henryk Jeliński
Jan Kaliciak
KP
SL
3
1
50.752
75.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
SL
MP
4
3
50.671
76.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
2.5
50.631
77.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
50.451
78.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
5
5
50.22 
79.03034
03199
Andrzej Bacik
Zbigniew Hylaszek
SL
SL
9
7
50.12 
80.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
5
49.77 
81.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
49.60 
82.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
49.47 
83.06051
06066
Marek Ostrowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
7
9
49.39 
84. 
01639
Gundega Lojane
Bruno Rubenis
-
WM
0
0
49.31 
85.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
49.11 
86.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
49.05 
87.04030
04017
Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
WM
WM
2.5
2.5
49.03 
88.18128
07937
Wojciech Kurkowski
Michał Świdziński
LU
LU
5
5
48.70 
89.07053
06982
Krzysztof Gołaś
Marcin Walczak
MA
MA
5
5
48.64 
90.07810
16936
Waldemar Kostrzewa
Bolesław Radko
MA
MA
4
2.5
48.54 
91.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
1
1.5
48.50 
92.07563
08388
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
48.11 
93.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
48.05 
94.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
3
47.78 
95.02025
02143
Roman Klejny
Mieczysław Stefański
LB
LB
11
7
47.74 
96. 
04508
Andrzej Szostak
Tadeusz Wójcik
-
WM
0
3
47.67 
97.13762
07975
Stanisław Baraszkiewicz
Jerzy Maludziński
WM
SW
1.5
11
47.60 
98.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
47.57 
99.04402
04435
Ryszard Pichla
Jan Romot
WM
WM
7
11
47.47 
100.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1.5
1.5
47.05 
101.16528
12629
Piotr Kruczek
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
46.99 
102.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
46.91 
103.17689
06599
Maria Firgon
Waldemar Gałek
ZP
LD
0
4
46.81 
104.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
46.76 
105.11296
17023
Artur Pomarański
Krzysztof Rutkowski
WM
ZP
7
2.5
46.74 
106.01380
14835
Zdzisław Klimczak
Andrzej Pożerski
DS
ZP
5
5
46.52 
107.18413
08994
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
46.35 
108.15906
14175
Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
3
5
45.86 
109.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
45.48 
110.17150
08986
Mirosław Kapustka
Józef Małysz
WP
LU
3
7
45.37 
111.03861
05523
Leszek Moszczyński
Artur Wójcik
KP
WP
7
12
45.37 
112.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
45.24 
113.01444
01613
Ryszard Laskowski
Marek Rzeszutek
DS
DS
7
7
45.09 
114.14444
06690
Edward Kończak
Emil Kończak
WM
MA
3
1.5
45.05 
115.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
MP
13
15
45.03 
116.01234
01910
Kazimierz Bednarek
Roman Zabłocki
DS
OP
9
5
44.85 
117.01139
01169
Irena Sadurska
Waldemar Sadurski
WM
WM
1
1.5
44.16 
118. 
05824
Krzysztof Danielewicz
Krzysztof Stadnicki
-
LD
0
9
43.93 
119.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
4
5
43.84 
120.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
43.71 
121.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
2
15
43.67 
122.06697
19080
Jarosław Kostrzewa
Jan Szewczyk
MA
MA
11
1.5
43.13 
123.12382
12383
Zygmunt Adamski
Andrzej Chodowski
DS
DS
2
2.5
42.85 
124.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
42.78 
125.04067
16829
Tomasz Bliński
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
42.71 
126.01250
10938
Andrzej Bondarewicz
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
13
7
42.46 
127.14529
10709
Ireneusz Cybulski
Piotr Frankowski
MA
MA
3
4
41.99 
128.09322
14609
Mirosław Kotowski
Piotr Szczygieł
SW
SW
5
5
41.75 
129.17061
01826
Urszula Kielak
Janusz Kościelny
MA
WP
2.5
9
41.47 
130.04129
15677
Adam Ościłowski
Jarosław Roszczenko
PD
PD
7
3
41.45 
131.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0.5
9
40.79 
132.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
40.68 
133.13638
05876
Włodzimierz Biernacki
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
2.5
7
40.32 
134.05727
20131
Małgorzata Nalepa
Marian Wojtasiński
LD
LD
3
1.5
40.17 
135. 
08592
Jerzy Kwoczek
Jerzy Uscki
-
WM
0
1.5
40.15 
136.04438
04152
Alina Gudecka
Leszek Ostrowski
WM
WM
2.5
2
38.64 
137.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
38.58 
138.09094
18502
Paweł Kierszka
Małgorzata Węglewska
WP
WP
3
2
38.45 
139.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
5
35.07 
140.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
3
3
34.09 
141.18258
13674
Radosław Nowak
Wiesław Wruck
KP
KP
1
2
33.08 
142.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
0.5
13
31.91 
143.11155
07167
Marek Benda
Eryk Hamerski
OP
OP
4
3
29.40 
144.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
27.36 

Łącznie 2268 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/lidzbark/p2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-22 g.13:41:28 (0.5315/298) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.